Vaheta kasutajatLogi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Riley A. Brookes

Go down

Riley A. Brookes

Postitamine by Riley A. Brookes on Kolm Juun 01, 2016 1:35 pm

RILEY ALEXANDRIA BROOKES


Hüüdnimed: Rey, Alexandria, Alex
Sugu: Naine
Vanus: 16
Orientatsioon: Hetero
Verestaatus:  Puhtavereline
Võlukepp: Fööniksi sabasulg, eeben, 11,5 tolli, pigem jäik

Patroonus: Kass
Dementor: Näeb oma käele tekkimas Musta Märki.
Peletis: Hiiglaslik rott – neid olendeid on neiu miskipärast alati peljanud.
Eriseedi peegel: Kui Riley vaataks Eriseedi peeglisse, näeks ta seal ennast ümbritsetuna endale kallitest inimestest.

Maja: Gryffindor
Klass. 6.

Iseloom: Kasvanud kahe vanema venna käe all, sirgus tütarlaps südikaks ja iseseisvaks neiuks, kes oskab enda eest seista. Riley on ambitsioonikas ja seiklushimuline, mistõttu on jamadesse sattumine talle juba tuttav. Siiski on ta piisavalt hoolikas, et mitte tõmmata endale kaela nii suuri jamasid, mis võiksid ta koolist välja lennutada. Kuna neiul pole vanemaid, kelle õlul pärast kooli lõppu laiselda, tuleb omandada korralik haridus, mis tagab hea töökoha. See teadmine paneb neiut ka õppimist meeles pidama. Võib osutada oodatust ninakamaks ja äkilisemaks, kui miski teda väga häirib. Võib olla pisut tulipäine, kuid sõbrad annavad talle selle andeks, sest Alexit võib vabalt pidada kõike lojaalsemaks ja usaldusväärsemaks sõbraks, kes ühel inimesel olla saab. Lisaks on ta hea kuulaja, kelle juurde oma muredega tulla, kuigi mis puutub neiu enda probleemidesse, siis need eelistab ta endale hoida. Räägib meeleldi olevikust või tulevikuplaanidest, kuid mitte oma minevikust. Tal ei ole kindalt käitumismustrit ega kinnistunud põhimõtteid. Ei ütle ära heast seltskonnast, kuid vahel vajab ka aega üksiolemiseks.

Välimus: Pikemat sorti heleblondid juuksed, helehallid silmad täis salapära, mis naerdes veidi kissi tõmbuvad ja seeläbi loovad sooja ja sõbraliku mulje. Neiu on keskmist kasvu ja saleda kehaehitusega. Nahk on tal oma loomulikus olekus hele, kuid heledad juuksed muudavad selle näiliselt veidi jumekamaks. Probleem pole selles, et neiule päike peale ei jääks, vaid pigem Suurbritannia mitte nii päikeseküllases ilmas. Riiete valimisel on peamiseks kriteeriumiks mugavus ja praktilisus. Paremale õlale on tätoveeritud roos, millel on ka oma lugu.

Perekond: Ema Andrea (47, Azkabanis), isa Raphael (49, Azkabanis), vend Wyatt (24) ja teine vend Thomas (27)
Elulugu: Riley vanemad olid surmasööjad juba siis, kui plika sündis. Niisiis olid tema seitse esimest eluaastat täis pingeid, stressi ning pidevat valitsuse eest põgenemist ja enese varjamist. Loomulikult ei leidunud tüdruku vanematel oma laste jaoks mingit aega. Õnneks olid Rey’l kaks vanemat venda, kes tirtsu kaitsesid ning tema eest hoolitsesid. Vastasel juhul oleks Alex ilmselt võinud lihtsalt kuskile nurka ära surra ning tema vanemad poleks seda tähelegi pannud, olles niivõrd ametis oma isanda teenimise ja taldade lakkumisega. Mõned kuud peale Riley kaheksandat sünnipäeva sai valitsus tema vanemad kätte ning nad pisteti eluks ajaks Azkabani. Õnneks oli vanem vend juba täisealiseks saanud ning päris lastekodusse nad minema ei pidanud. Esialgu oli küll raske, kuna raha nappis ja nende ülal pidamiseks pidid mõlemad vennad täiskohaga tööl käima. Ajapikku hakkas aga asi laabuma ning Riley tundis end esimest korda elus päriselt õnnelikuna.
11-aastaselt sai noor neiu ka kirja Sigatüükast. Sõõlamiskübar tahtis teda esialgu Slytherini panna, arvestades tüdruku ambitsioonikust ja salakavalust, kuid Alexile seostus Slytherin liialt tema vanemate ja surmasööjatega, mistõttu palus ta kübaral seda mitte teha. Kübar arvestas tema soovi ning tajudes Rey’s suurt seiklushimu ja julgust, sõõlas ta tolle hoopis Gryffindori.

Muu:
• Riley kardab väga kõrgust. Kuskilt kõrgelt alla vaadates muutuvad tal kõik jäsemed lihtsalt süldiks.
• Ei ole kellelegi oma vanematest rääkinud, sest see tooks talle endale halvad mälestused meelde ning neiu kardab ka, et see võiks muuta kellegi arvamust temast.
• On kunagi klaverit õppinud, kuid nüüd pole tükk aega seda mänginud.
• Kui väiksemana olid Riley'l Slytherini suhtes tema vanemate tõttu eelarvamused, siis nüüdseks on need täielikult hajunud.
avatar
Riley A. Brookes
6. klass

Posts : 26
Reputation : 0
Join date : 01/06/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele