Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Üksi on hea, aga kahekesi on parem

2 posters

Go down

Üksi on hea, aga kahekesi on parem Empty Üksi on hea, aga kahekesi on parem

Postitamine by Liam Kendrick Reede Juun 03, 2016 11:31 pm

Tühjades kabinettides üldjuhul polnud kedagi, vähemalt siis, kui Liam sinna sattus. Tegelikult ta tahtis lihtsalt rahu saada ja mingit kooliga seotud raamatut lugeda ehk siis pisut õppida. Poiste karjas oli seda suhteliselt raske teha. Tühjas kabinetis tõmbas poiss tooli laua tagant välja ning istus sellele, asetades jalad demonstratiivselt lauale. Toolis olles sättis end veel pisut enne, kui raamatu avas, ja seda lugema hakkas. Raamatus oli üpriski palju pilte, mida ta pikalt sirvima jäi, sest need olid samuti hea õppematerjal.

OT: Rhea
Liam Kendrick
Liam Kendrick
5. klass

Posts : 72
Reputation : 0
Join date : 19/02/2016

Tagasi üles Go down

Üksi on hea, aga kahekesi on parem Empty Re: Üksi on hea, aga kahekesi on parem

Postitamine by Rhea Darkwood Reede Juun 03, 2016 11:47 pm

Jälle oli Rheal üksneist päevadest mil tal põrgulikult igav oli. Neidis on küll ajajooksul tervele koolile ringi peale teinud, aga alati võib ju korrata. Seetõttu uitas neidis üksinda mööda koolimaja ning külastas mõnikord ka mõnda ruumi. Peagi jõudis ta kuuendale korrusele ning sisenes tühja kabinetti. Sisse astudes, märkas ta, et keegi on seal juba ees. Mingi kutt istus ja luges raamatut. "Ja ma ei olegi esimene," ütles Rhea ning sulges enda järelt ukse. Tema ei kavatsenud lahkuda selle tõttu, et keegi seal juba ees oli. Kui noormehele endale see ei meeldi, võib tema lahkuda.
Rhea Darkwood
Rhea Darkwood
6. klass

Posts : 28
Reputation : 0
Join date : 12/02/2016

Tagasi üles Go down

Üksi on hea, aga kahekesi on parem Empty Re: Üksi on hea, aga kahekesi on parem

Postitamine by Liam Kendrick Laup Juun 04, 2016 2:07 am

Liam viis oma silmad uksele, kui see avanes. See kohutas teda pisut, sest oli oma raamatusse süvenenud. Kabinet oli tegelikult päris avar, seega ruumi oli seal rohkemgi kui ühe inimese jaoks, aga ikkagi ei mõistnud ta, miks tüdruk ei lahkunud. Tahtis seltsi pakkuda? Liam igatahes ei tundnud teda ega osanud isegi arvata, kas on neidu varem näinud või mitte. Ega kõik näod pähe ei kulu. "Ei ole jah," muigas Liam kergelt. "Sa kavatsed siia jääda?" järgnes Liami poolt küsimus, mille peale ta kulmi kortsutas. Kutti see igatahes ei häirinud, aga üllatas küll.
Liam Kendrick
Liam Kendrick
5. klass

Posts : 72
Reputation : 0
Join date : 19/02/2016

Tagasi üles Go down

Üksi on hea, aga kahekesi on parem Empty Re: Üksi on hea, aga kahekesi on parem

Postitamine by Rhea Darkwood Laup Juun 04, 2016 2:27 pm

Rhea kõndis kabinetis ringi ning uuris asju, mis seal olid. Ta oli neid küll juba näinud, aga mis siis ikka. Mingil hetkel viis ta oma pilgu uuesti kuttile ning uuris teda tähelepanelikult. Ta ei tunne teda, aga on teda koolis näinud. "Mõtlesin küll jah," vastas ta küsimusele ning läks väikese riiuli juurde, kus olid raamatud. Neidis võttis ühe ning puhus tolmu pealt ära. See oli mingi vana loitsu raamat. "Ma ei tunne sind," alustas ta oma juttu ning tõstis pilgu raamatust,"aga seda võib alati muuta. Mu nimi on Rhea," tutvustas ta end kuttile. Pilgu tagasi raamatusse viies, tõmbas neidis oma juuksed ühele õlale. Harjumus mida ta tegi, kui rääkis inimesega, kellega ta oli just kohtunud. "Ma tean neid kõiki juba," pomises ta, kui raamatu tagasi pani.
Rhea Darkwood
Rhea Darkwood
6. klass

Posts : 28
Reputation : 0
Join date : 12/02/2016

Tagasi üles Go down

Üksi on hea, aga kahekesi on parem Empty Re: Üksi on hea, aga kahekesi on parem

Postitamine by Liam Kendrick Laup Juun 04, 2016 2:39 pm

Hetkeks keskendus Liam taaskord oma raamatule, kui neiu tema küsimusele vastas, et jääb sinna samasse kabinetti. No olgu. Kahjuks ei olnud tema keskendumisvõime enam nii hea kui enne, sest kellegi teise kohalolu oli üsna häiriv. Pealegi oli tegemist ilusa tüdrukuga, mistõttu keerlesid Liami peas mõtted vaid sellest tüdrukust, mitte tema raamatust. "Ma olen Liam," tutvustas kutt end samuti. Ta kuulis tüdruku pobinat ja muigas endamisi. "Oled sa siis tihe lugeja?" küsis Liam, pannes oma raamatu kinni, "või on sul lihtsalt igav, et kooli kabinettides käid raamatuid lugemas?"
Liam Kendrick
Liam Kendrick
5. klass

Posts : 72
Reputation : 0
Join date : 19/02/2016

Tagasi üles Go down

Üksi on hea, aga kahekesi on parem Empty Re: Üksi on hea, aga kahekesi on parem

Postitamine by Rhea Darkwood Laup Juun 04, 2016 9:03 pm

Rhea kõndis ringi kuid suundus peagi laua juurde, mille taga kutt istus. Vaadanud korraks veel ringi, istus ta lauale. Kuulnud poisi nime, Rhea naeratas. Kena nimi. Ta viis enda pilgu poisile ning uuris teda veidi. "Ei, mulle ei meeldi lugeda," lausus neidis turtsatades. Tema arvates on see väga igav tegevus. Lihtsalt istud ja loed midagi. "Igav on mul küll ja ringi käin ka, aga ei loe," jutustas ta, "mu vend on mulle enamus loitse õpetanud, mida tean." Juba varakult asus Rhea vend teda õpetama ja kui neidis kooli sattus, oli ta teistest peajagu üle. Ta teab ka paljusid loitse, mida koolis ei õpetata ega hakata ka õpetama.
Rhea Darkwood
Rhea Darkwood
6. klass

Posts : 28
Reputation : 0
Join date : 12/02/2016

Tagasi üles Go down

Üksi on hea, aga kahekesi on parem Empty Re: Üksi on hea, aga kahekesi on parem

Postitamine by Liam Kendrick Püh Juun 05, 2016 11:13 am

Liam võttis oma jalad laua pealt ära ning istus nüüd normaalses asendis. Oma raamatu asetas ta laua peale. Neiu suutis teda taaskord üllatada sellega, kui teatas, et talle ei meeldi lugeda. "Mulle küll meeldib. Hea tegevus, millega vaba aeg mööda saata," avaldas Liam arvamust enda suhtes. Loitsuraamatud sattusid talle tihti kätte, sest ta oli teistest pigem maas kui ees, kuna loitse pole poisile kodus eriti õpetatud. Selleks ta ju kooli saadetigi, et õppida. "Kui sul igav on, siis miks koolis ringi käia? Siin midagi huvitavat ei ole," arvas Liam, "Siganurmes võid endale ju paremat tegevust leida."
Liam Kendrick
Liam Kendrick
5. klass

Posts : 72
Reputation : 0
Join date : 19/02/2016

Tagasi üles Go down

Üksi on hea, aga kahekesi on parem Empty Re: Üksi on hea, aga kahekesi on parem

Postitamine by Rhea Darkwood Püh Juun 05, 2016 8:48 pm

Rhea kehitas õlgu. "Eks igal ühel omad eelistused,"arvas Rhea ning toetas enda käe laua peale. Ta suule ilmus kerge muie ning ta sõnas,"Järelikult oled sa Ravenclaw'ist? Oled ju?" Neidis ei olnud küll 100% kindel, kuid arvas, et Liam sellest majast kuulub. Teisena pakkuks ta Griffendori, ka see poleks võimatu. "Ah,et miks ma koolis olen?" küsis tüdruk ning lisas kohe juurde,"mu vanemad ei andnud selleks luba. Pidi nii öelda karistus olema."
Rhea Darkwood
Rhea Darkwood
6. klass

Posts : 28
Reputation : 0
Join date : 12/02/2016

Tagasi üles Go down

Üksi on hea, aga kahekesi on parem Empty Re: Üksi on hea, aga kahekesi on parem

Postitamine by Liam Kendrick Esm Juun 06, 2016 9:19 pm

Tõepoolest, igal ühel olid oma eelistused ja sellega Liam nõustus. "Ravenclaw, jah," sõnas kutt. "Kas ma olen nii läbinähtav?" küsis Liam muiates. Tal polnud õrna aimugi, millisest majast Rhea olla võis, aga kuna valikus on järgi veel kolm maja, siis pihta panna esimese korraga on üsnagi lihtne. Siiski ei hakanud ta arvama, vaid küsis otse. "Mis majast sa oled?" Rhea öeldu peale Liam kortsutas hetkeks kulmi. "Kas su vanemad kontrollivad, kus sa 24/7 oled?" küsis nooruk. Liam käis Siganurmes päris tihti, kui ta just parasjagu ei õppinud või sõpradega koos ei olnud, sest koolis oli alati igav niisama passida.
Liam Kendrick
Liam Kendrick
5. klass

Posts : 72
Reputation : 0
Join date : 19/02/2016

Tagasi üles Go down

Üksi on hea, aga kahekesi on parem Empty Re: Üksi on hea, aga kahekesi on parem

Postitamine by Rhea Darkwood Esm Juun 06, 2016 10:43 pm

"Ütleme nii, et mul oli õnne," lausus ta naeratades. Tal oli vaja ainult kahe maja vahelt valida, kuna ta välistas koheselt Hufflepuffel maja. "Slytherin," vastas Rhea. Ta on alati olnud uhke selle üle ning sellepärast oli neidise hääles kuulda ka uhkuse nooti. Tüduk tõmbas mõlemad jalad lauale ja istus rätsepa istes. "Ei asi ei ole selles," alustas ta juttu,"ma lihtsalt sain ühe asjaga hakkama ning mu vanemad määrasid mulle karistuse." Nende arvates hoiab see neidise pahandustest eemale, aga igavus mis siin kooli olles tekkib, toob selle just lähemale. "Sa võib-olla kuulsid sellest kuidas ühe kuuenda klassi õpilase raamat põlema läks. Selles olin mina süüdi, osaliselt," lisas Rhea juurde. Tegelikult polnud tema süüdi. See õpilane hakkas ise rapsima ja paberilehe asemel läks põlema raamat. Kuna Rhea varem enda pahandustega pole vahele jäänud, siis ei karistatud teda väga rängalt. "Ise käid palju Siganurmes?" päris neidis vastu. Tegelikult ta tahaks ise ka sinna juba väga minna. Enamus ta sõbrad veedavad seal enda vaba aja.
Rhea Darkwood
Rhea Darkwood
6. klass

Posts : 28
Reputation : 0
Join date : 12/02/2016

Tagasi üles Go down

Üksi on hea, aga kahekesi on parem Empty Re: Üksi on hea, aga kahekesi on parem

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele