Vaheta kasutajatLogi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Piper Rae

Go down

Piper Rae

Postitamine by Piper Rae on Esm Juun 06, 2016 5:17 pm

PIPER ISADORA "IZZY" RAE

“Awake, arise or be for ever fall’n.”

Hüüdnimed: Oma keskmist nime pigem väldib, kuid on tuletanud sellest lühema versiooni Izzy, mis talle meeldib.
Sugu: Naine
Vanus: 16
Orientatsioon: Biseksuaal
Verestaatus: Segavereline
Võlukepp: Kirss & lohe südamekõõlus, 12 tolli, meeldivalt vetruv

Patroonus: Madu
Dementor: Elab peas läbi oma lähedase sõbranna surma. Muidu on Piper suutnud selle mälestuse sügavale ajusoppi lükata, ainult dementorid võiksid selle veel üles kista.
Peletis: Raisakotkas
Eriseedi peegel: Näeb ennast oma luksuslikus villas, ühes käes pokaal punase veiniga ning teises läidetud sigaret. Mingi nägus mees teeb talle massaaši ning neiul on küllaga pappi. All is well. Tal ei ole muresid.

Maja: Gryffindor/Ravenclaw/Hufflepuff/Slytherin
Klass. 6.

Iseloom: Piperi maailmavaade muutus suuresti, kui tema lähedane sõbranna ootamatult auto alla jäi ning suri. Tüdruk mõistis, et elu võib iga kell otsa lõppeda ning senikaua tuleks sellest viimast võtta. Ta ei muutunud päris mingiks elupõletajaks, seda mitte, kuid ta sai juurde kõvasti julgust, seiklushimu, südikust ning otsekohesust. Ta julgeb võtta rohkem riske ning väljakutseid. Vaiksest, kaalutlevast ning tagasihoidlikust tüdrukust sai hulljulge ning riskialdis noor neiu. Izzy ei võta paljusid asju südamesse ega huvitu neist, samuti ei ole tema moodi millegi pärast üleliia muretseda. Võib öelda, et tal on veidi pohhuistlik ellusuhtumine, kuid mitte häirivalt. On tunde, mis neiule väga meeldivad, ning neis on ta alati kohal ja kuulab huviga. Kui aga pole viitsimist minna mõnda vähem meeldivasse tundi, ei tekita see Piperis erilisi süümepiinu. Kui neiu saab õpitud, ei püsi ta enam paigal ning on vägagi lõbus kaaslane. Sõbrad enamasti andestavad talle tema sageda tormakuse ning hulljulguse ning on isegi nõus tema plaanides osalema, kuna neiu näol on tegemist sõbrantsiga, kes on nõus ennast milles tahes süüdi valetama, et sõpra karistusest päästa. Eriti, kui ta on isiku ise seiklusesse meelitanud. Seega on ta parim inimene, kelle juurde tulla igavuse või mõne pöörase ideega, kuid halb inimene, kelle enda või kelle lähedastega tüli norida. Lisaks on Izzy kibe käsi katsetama ka igasuguseid nõiajooke, mida enamasti ise keedab. Ütleme nii, et haiglatiivas on ta piisavalt tuntud.

Välimus: Piperil on õlgadeni kastanpruunid juuksed, mis hoiavad veidi laineliselt. Esimesena võivad tema juures silma torgata aga neiu suured pruunid hirvesilmad, mis jätavad temast petlikult süütu ilme. See tuleb aga enese jamadest välja rääkimise ning inimeste veenmise juures kasuks. Selle süütu näolapi ning lambanaha all on aga peidus mitte pooltki nii vagur isiksus. Izzy on keskmist kasvu ning saleda figuuriga - pidevad seiklused, mis nõuavad ronimist ja jooksmist, hoiavad teda vormis. Kuigi tüdrukul puuduvad pikk kasv ning massiivne kehaehitus, saab ta lendluudpalli väljakul esimeste minutitega kardetuks, kuna on väle ning luua seljas osav ja kaval. Riietumisel tähtsustab mugavust ja praktilisust, väga üles lööb end harva. Ka koolirüüsid peab üsna ebapraktiliseks, mistõttu vahetab need esimesel võimalusel tavariiete vastu.

Perekond: Ema Arianne Rae (45, mugu) ning isa Daniel Rae (48, võlur)
Elulugu: Piperi vanemad lahutasid, kui plikatirts oli 4-aastane. Tüdruk jäi elama emaga, kasvades üles mugude keskel. Siiski hakkas ta juba varakult veidi kummalisi asju korda saatma, millele keegi siiski piisavalt tähelepanu pöörata ei osanud. Kui tüdruk sai kirja Sigatüükast, tuli see emale üllatusena, kuna naine ei teadnud isegi täpselt, millega tegu on. Niisiis oli ta sunnitud üles otsima tüdruku isa. Tollel oli raha ning eluasemega probleeme, mistõttu nõustus ta meeleldi uuesti kokku kolima, puhtalt nende tütre heaolu nimel.
Enam pole Izzy kodus kuigi harmoonilist pereelu, mistõttu näitsik ei soovi seal kuigi palju aega veeta ka vaheaegadel. Kui vanemad ka on vahel koos kodus, on see vaatepilt lihtsalt nukker ning tülid kerged tekkima. Selle vältimiseks teeb ema tööl tihti ületunde (vähemalt nii ta väidab, Piper kahtlustab, et naine veedab aega ka mujal) ning isa veab koju teisi naisi, arvates, et Isadora ei tea, kuigi tüdruk lihtsalt teeskleb teadmatust.

Muu: kui soovite veel midagi lisada või välja tuua. soovi korral võite eemaldada.
avatar
Piper Rae
6. klass

Posts : 11
Reputation : 0
Join date : 06/06/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele