Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Experimenting is key

2 posters

Go down

Experimenting is key Empty Experimenting is key

Postitamine by Piper Rae Teis Juun 07, 2016 9:56 pm

Piperil oli igav hakanud ning nii oli ta end taaskord avastanud nõiajookide klassist. Ta oli eelnevalt välja uurinud, et sel päeval klassis enam tunde ei toimu, nii et võis end vabalt tunda, kui õpetaja just ei kavatsenud tunniväliselt klassi külastada. Kuid ka siis poleks Izzy väga kartnud. Nõiajoogid olid üks vähestest ainetest, mis neiule tõepoolest huvi pakkusid ning see peegeldus ka tema tulemustes. Head hinded ning laitmatult keedetud joogid hoidsid teda õpetaja silmis kõrgel kohal. Vahele jäädes poleks neiul olnud raske valetada, et entusiastliku õpilasena soovis ta ka tunniväliselt oma oskusi lihvida, või midagi. Gryffindorlane oli saatnud öökulliga kirja ka heale sõbrannale Phoenixile. Kui keegi, siis oleks just tema tahtnud punasärgiga tema ettevõtmises kampa lüüa. Piper polnud kindel, kas neiu üldse tema kirja kätte oli saanud või kas tal oli kavas kohale ilmuda, aga ega teda väga ei huvitanudki. Üksi oli ka lõbus. Neiu kõndis riiulite ees edasi-tagasi, uurides koostisosi, mis kõik tema käsutuses olid.

OT: Phoenix
Piper Rae
Piper Rae
6. klass

Posts : 11
Reputation : 0
Join date : 06/06/2016

Tagasi üles Go down

Experimenting is key Empty Re: Experimenting is key

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Juun 07, 2016 10:08 pm

"Kurat küll," Phoenix lõi ukse liialt suure pauguga lahti ning jõuline uks ja tuul koos lükkasid kõrvalolevalt laualt klaaskolvi maha. Just nii sisenetaksegi. Suure pauguga. Kui Phoe sai öökullilt kirja ning avastas, et see oli Izzy poolt saadetud, siis läks ta nägu kohe naerule, sest ta juba teadis, et mingi sahker-mahker teda ees ootas. "Nagu näha, siis sellest klassist sa eemale ei suuda eriti hoida," Phoe pöördus Piperi poole,"ja ma veel arvasin, et sulle ei meeldi koolitunnid." tüdruk lähenes sõbrale ning tõuaks siis ennast lauale istuma. "Ja mis meil siis ka täna plaanis on? Sest sa ju tead, et mina ja nõiajoogid ei saa hästi läbi." Phoe naeris ning jälgis tüdruku tegemisi. Piper oli talle üks parimaid sõpru, kelle peale ta sai alati loota kui oli vaja mõni jama kokku keerata.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Experimenting is key Empty Re: Experimenting is key

Postitamine by Piper Rae Teis Juun 07, 2016 10:22 pm

"Mida see kurat sulle tegi?" pöördus Piper sõbranna poole, kui too päris häälekalt saabus. Ta oli rõõmus, et klassiõde oli end näole andnud, kuigi sisimas oli aimanud, et Phoe ei jätaks tulemata. "Oh sind," naeris gryffindorlane, kui klaaskolb rohesärgi paugutamise tagajärjel põrandale kildudeks lendas. "Mul oli plaanis mitte vahele jääda ja lahkuda endast jälgi maha jätmata, aga sa ei aita väga kaasa." Seda kõike mõtles näitsik üdini sõbralikult, üritades meenutada mõnd loitsu, mille abil kildudest kiiresti vabaneda saaks. "Nõiajoogid on teiste tundidega võrreldes veel talutavad," kommenteeris ta. "Ja mul läheb neis hästi, mis on vahelduseks tore. Aga ma olen jõudnud järeldusele, et neis raamatutes," ta osutas õpikutele seina ääres laiutavatel riiulitel, "on peidus palju põnevamaidki mökse, kui need, mida me tunnis keedame." Ta kinkis klassiõele elevil pilgu. "Neid me hakkamegi täna katsetama. Osasid koostisosi võime muuta ka, nii nalja pärast." Tüdruk lõkerdas. "On ju põnev?"
Piper Rae
Piper Rae
6. klass

Posts : 11
Reputation : 0
Join date : 06/06/2016

Tagasi üles Go down

Experimenting is key Empty Re: Experimenting is key

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Juun 07, 2016 10:31 pm

"Kurat jäi täna lihtsalt jalgu," Phoe naeris ning vaatas kuidas Piper üritas tema tekitatud jama korda saada. Phoenixil endal polnud plaaniski koristamiseks lillegi liigutada. Küll need killud kunagi ikka seal ära kaovad. "Aga palju põnevam on tekitada olukord, kus vahelejäämisoht on suurem. Kuigi ma olen üsna kindel, et sulle pakuks vahelejäämine rohkem rõõmu kui puhtalt pääsemine." Phoenix kergitas tüdruku poole kulmu, teades, et tal on õigus. "No eks ma siis usaldan sind," tüdruk kehitas õlgu,"sest mina suudan isegi maas muru põlema panna. Kuigi järele mõeldes oleks see oskus jumala lõbus."Phoe hüppas püsti, naeris klassiõe elevil pilgu peale ning astus raamatute juurde, mis pidid talle tänase meelelahutuse pakkuma. Ta haaras riiulilt kõige paksema raamatu ning avas selle suvaliselt lehekuljelt. Demostratiivselt puhus ta enne ka raamatult olematu tolmu ning hakkas retsepte uurima. "No issand jumal, ma ei oska neid sõnu isegi kokku veerida. See on nagu lasteaed all over again." Tüdruku keha läbis värin, mis asendus ka tema poolse elevusega. "Tekitame siis ühe korraliku jama," muigega ulatas Phoe enda käes oleva raamatu Izzyle
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Experimenting is key Empty Re: Experimenting is key

Postitamine by Piper Rae Kolm Juun 08, 2016 1:22 pm

Piper ei suutnud mõelda välja ühtegi loitsu, mis oleks killud lihtsalt haihtuma pannud, seega otsustas ta minna kergemat teed, tõstes killud hõljutamisloitsu abil maast lahti ning lennutades need prügikasti klassinurgas. "Ma saan aru, miks me nii kuradi head sõbrannad oleme," muigas neiu vandeseltslaslikult. Rohesärk mõtles temaga täpselt samas suunas. "Pealegi ükski õpetaja ei suudaks meile välja mõelda karistust, mis korvaks kõik need pättused, millest me aastate jooksul puhtalt välja tulnud oleme." Ta irvitas, mõeldes, kui palju neid oli ja kui patused nende hinged tegelikult olid. Mitte et see teda huvitanud oleks, ilmselgelt. Muidu oleks ta üritanud praegu oma eelmisi tegusid lunastada, mitte mässinud end uutesse jamadesse. "Sul on su võlukepp, sellega võid sa ükskõik mille põlema panna," tuletas gryffindorlane meelde, kui jutt sellele läks. Izzy naeratas rahulolevalt, kui nägi adrenaliinisööstu ka klassiõe keha läbimas. "Iga kell," naeris ta ning võttis raamatu enda kätte. "Mis joogi sa meile siis leidsid?"
Piper Rae
Piper Rae
6. klass

Posts : 11
Reputation : 0
Join date : 06/06/2016

Tagasi üles Go down

Experimenting is key Empty Re: Experimenting is key

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Juun 08, 2016 8:06 pm

Tüdruk jälgis silmadega, kuidas Piper killud prügikastini suunas ning siis muigas,"ma olen väga meelitatud, et sa minu heaolu pärast koritasid." Tüdruku kommentaari peale muie suurenes,"It takes one to know one, you know. Me oleme nagu Olseni kaksikud turned bad," Phoenix naeris,"ainult, et me pole kaksikud ja ja pole nii igavad." Järgmise väitega tüdruk nõustus ning noogutas kaasa,"ükskõik mida meiega tehakse, me nagunii ei lõpetaks. Sest me oleme kaks väga kahtlast inimest, kes teevad täpipealt vastupidist sellele, mida öeldakse. Ja no need jamad kokku ühte karistusse panna on tõesti võimatu, so we are safe." Phoe muigas. Tõesti, oma võlukepiga oli ta väga andekas. Andekam kui nõiajookidega. Enam ei jaksanud aga Phoenix oodata ning ta näitas näpuga ühele raamatu lehele ning muigas."Kui juba põletamiseks läheb, siis ma sooviks seda proovida." Ai ta oli ikka pooleldi psühhopaat. Lehe ülaservas seisis plahvatav nõiajook
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Experimenting is key Empty Re: Experimenting is key

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele