Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Tehtud

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Tehtud Empty Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Juun 02, 2016 8:30 pm

Phoenix oli just jõudnud igahommikuse jooksuringiga järve äärde. Õhk oli värske, temperatuur sügise kohta pigem soe ning tüdrukut ümbritesid värvikirevad lehed. Ta polnud just puukallistaja tüüp, kuid mõnikord tuli ka tõelist ilu hinnata. Tüdruk võttis tossud jalast, toppis sokid jalatsite sisse, võttis pusa seljast, jäädes vaid lühikese särgi ning lühikeste pükste väele ning spontaanse otsusena jooksis järve. "Kurat küll," vesi oli üsna jäine, kuid mida rohkem tüdruk end vees liigutas ja krampe vältis, seda nauditavamaks vesi muutus. Jah, see oli vale, Phoenix tormas kiiresti veest välja tagasi ning rätiku puudumise tõttu hakkas endasi tagasi jooksma, et sooja tagasi saada.

OT: Leon
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Nelj Juun 02, 2016 8:40 pm

Leon oli taas ärganud varahommikul, haaranud teepeal köögist nii mõndagi söödavat kaasa ning suundunud õue hommikusse jahedasse õhku, et end üles äratada üheks järjekordseks päevaks Sigatüükas. Üpris kiiresti pärast lossist välja astumist leidis ta koha, kuhu suunduda, kui nägi majakaaslast järje ääres edasi tagasi jooksmas, justkui oleks midagi teda tagumikust hammustanud. Tüdrukust mõned meetrid eemal istus ta rahulikult maha ning võttis sõõmu teed.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Juun 02, 2016 8:47 pm

Tüdruk tegi veel paar kiiremat sammu, kuni talle meenus, et oli ju pusa kaasa võtnud ning sekundit rohkem kulutamata tõmbas tüdruk dressika selga ning luku kurguni kinni. Silmates eemal olevat poissi ning tema käes auravat vedelikku hõikas tüdruk talle,"kas see on tee?" iga sõnaga liikus ta lähemale kuni jõudis lõpuks poisini. Ta oleks pidanud ka arvestama, et esiteks pole hea idee sügisel järve hüpata, teiseks, oleks pidanud rätiku ja soojad riided kaasa võtma, kolmandaks poleks soe jook ka paha teinud. Suutmata maha istuda keskis Phoe kohapeal edasi.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Nelj Juun 02, 2016 8:52 pm

Leon mõõtis pilguga majakaaslast, kellele oli ilmselgelt külm selle järve külastamisest. "Võmalik," vastas ta tüdruku küsimusele lühidalt, jäädes hetkeks kaaluma, kas jagada või mitte. Lõpuks ulatas ta termose teega lihtsalt tüdrukule ning hakkas paberist lahti harutama kaasa võetud võileibu. Poisil oli välja kujunenud kiiks alati üpris palju toitu kaasa võtta. Nii igaks juhuks. "Vesi on soe?" küsis ta siis kiusaka alatooniga, enne kui hambad leiba lõi.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Juun 02, 2016 9:07 pm

Phoenix naeratas, kuid kajama jäi ka ta hammasteplagin, mille külm vesi oli välja kutsunud. Ta haaras poisi väljasirutatud käest termose ning võttis ühe lonksu, lastes soojal vedelikul läbi keha voolata ja ta keha täita soojusega. "Juba parem, aitäh." tüdruk ulatas poisile termose tagasi, kuid keksimist ei lõpetanud. "Ausalt öeldes ma lootsin, et vesi on natuke soojem, aga väga emm.. värskendav oli." Phoe naeris ning jälgis poisi väikest pinikku. Endal tal oli kõht täitsa täis. "Mis sind siia siis ka täna toob?"
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Nelj Juun 02, 2016 9:11 pm

Jättes kõrvale märkuse selle kohta, kuidas vett võiks enne sisse kargamist näiteks käega katsuda, otsis Leon oma suutäit mäludes oma võlukepi välja. Teinud ühe kiire keerulise liigutuse hakkas ta võlukepi otsast sooja õhku välja tulema. Slytherinlane suunas selle kaunis harjunult majakaaslase poole, et teda ära kuivatada, ning neelas siis oma suutäie alla. "Hommikusöök, peamiselt," vastas ta lühidalt, et uut suutäit võtta. "Tundus, nagu oleks mõni näkk sind tagumikust näksanud. Ka see on süüdi, et ma just järveäärde tulla otsustasin," lisas ta siis väheke jutukamalt.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Juun 02, 2016 9:17 pm

Tundes sooja õhku enda kehal, liikusid tüdruku silmad kiirelt poisi võlukepile. "Ah õigus, tänan... miks ma ise selle peale ei tulnud," Phoe oleks hea meelega endale vastu pead vopsu andnud, aga ei saanud endast täitsa püstihullu muljet ka jätta. "Vähemalt valisid ilusa vaatega koha kus hommikust süüa," poisi kommentaari peale tüdruk naeratas,"eks mulle ise ka tundus nii. Jalakramp kohutavalt meenutas mulle näkki näksamist." Phoe sirutas end korra, tegi jalgadega paar ringi ning siis hingas õhu välja. "Ma tegelikult arvasin, et sellisel kellaajal pole kedagi isegi siin lähistel. Endamasti normaalsed inimesed magavad hommikuti võimalikult kaua."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Nelj Juun 02, 2016 9:33 pm

Kui tüdruk end juba silmnähtavalt paremini tundis lõpetas poiss loitsu, et oma võileiba kahekäega koost lagunemast päästa. Juust, või ja marineeritud kurk maitsesid ikka kuradi hästi kahe leiva vahel, täiesti uskumatu. "Seda minagi," nõusuts poiss selle ilusa vaate kohta. Ka tornis oli võimas vaade, kuid seal oli alati oht peale tunde jääda. Sellise pinge all on raske oma võileiba nautida. "Tänan," noogutas slytherinlane, kui majakaaslane ta ebanormaalsete inimeste hulka liigendas. Ta poleks suutnud sellest väikesest keelevääratusest vähem hoolida, aga samas tal hakkas vaikselt igav ning kaaslasi kiusata oli alati tore.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Juun 02, 2016 9:40 pm

Tüdruku näole tekkis muie kui nägi mis näoga ta enda võileiba vaatab, "miks sa oma võileiba nii vaatad, nagu sa tahaksid sellele sõrmuse sõrme panna ja kohe abielu välja kuulutama minna?" muie püsis tüdruku näol justkui see oleks markeriga ta näole joonistatud,"alati valmis komplimete tegema," Phoe vaatas hetkeks ümbrust, ega mõnd varajast ärkajat veel näha polnud, aga neid ümbritses vaid tühjus ning lehe sahin eemal puudes. "Selle lausega ma tegelikult tembeldasin ka end ebanormaalsete hulka." Phoe polnud kunagi hommikuinimene kuni ta siia kooli sattus. Nüüd leiab ta igal hommikul enda tavapäraselt jooksutiirult. "mis tänane plaan sul siis ka on?"
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Nelj Juun 02, 2016 9:46 pm

"Aga kes ütles, et ma ei taha?" küsis Leonidas muiates ning hammustas veelkord võileiba, seekord veel kirglikumalt kui ennem. Aegluubis juustu ja leiba rebides ning seejärel kogu selle maitsvakraami omale suhu tõmmates. Nämm. "Team ebanormaalsed," noogutas Leon täis suuga ning kehitas järgmise küsimuse peale õlgu, silmitsedes üksikuid lehti, mis järvevee pinnal ringi ulpisid. "Lähen raamatukokku hiljem, kui muud tegevust ei leia," arvas ta. Või siis ajab veidi rahvast puhketoast kokku ja läheb lendluudpalli mängima. Ta polnud küll maja tiimis, kuid see ei tähendanud, et talle lennata poleks meeldinud.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Juun 02, 2016 9:50 pm

Phoenix naeris ning raputas pead,"aga kui asjaks läheb, siis ma võin vabalt plaksutama tulla. Ma pakuks ka ennast pruutneitsiks välja, aga mulle ei meeldi kleidid, niiet jääb ära." tüdruk jälgis poisi liigutusi ning vaid muigas omaette. Igaühel on õigus armastada seda mida ta ise tahab. Kui poisi käed poleks olnud hõivatud võileiva suhutoppimisega, siis oleks Phoe poisiga plaksu teinud, sest no kamoon, team ebanormaalsed on tasemel. "Niiet sulle meeldivad raamatud?" Nice pakkumine Phoe. Väga clever.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Nelj Juun 02, 2016 10:02 pm

"No, tule isameheks siis," pakkus Leon lõbusalt, enne kui võileivale otsa peale tegi. "Ups, pulmad jäävad ära vist. Kahju küll," sõnas poiss siis saia kotist välja võttes. Selline kena mahlane sai vorsti, või, juustu, tomati ja ketšupiga, mis kiirelt igale poole valguma hakkas. Selline tõeline võileib, mis ei sisaldanud leiba. "Need on küllaltki põnevad mõnikord," noogutas poiss tegemata välja sellest, kui algeline see küsimus oli. Vahet ju ei olnud. "Sulle ei meeldi raamatud?"
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Juun 02, 2016 10:06 pm

"Ei, hommiku suurim pettumus," Phoe ohkas ning naertatas siis,"ma oleksin saanud sellise legendaarse ühteliitmise protsessi tunnistajaks." Tüdruk istus ka lõpuks poisi vastu maha. tüdruku silmad langesid siis uuele roale poisi käes,"sulle vist ikka väga meeldivad võileivad?" Tüdruk noogutas, olles poisi vastusega raul ning siis raputas pead,"ma ei ole kunagi suutnud iseenda meelelahutuseks raamatuid lugeda. Väikese kirjaga valged lehed lihtsalt ei köida mind."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Nelj Juun 02, 2016 10:20 pm

"Ära nutma hakka, palun," sõnas Leonidas ketšupit suunurgast ära limpsates. "Võileivad on head," lausus poiss õlgu kehitades. Ta võttis toitu tõsiselt. See polnud eriline saladus, et üks vähestest võimalustest, kuidas teda üldse pahandada sai, oligi see, kui keegi midagi ta toidule tegi. Pärit heal järjel perekonnast või mitte, ta hindas seda, mis taldrikul on kõrgelt. "Mis sulle siis meeldib?" küsis Jonah.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Juun 02, 2016 10:27 pm

"Eks ma üritan pisaraid tagasi hoida. See saab olema üsna raske," Phoe naeris ning noogutas poisi vastuse peale. Talle isiklikult võileivad nii atraktiivsed ei tundunud. Aga maitse üle ei vaielda. Kuigi poisi toiduarmastusega võis tüdruk siiski ühtsust tunda. Ka tüdrukule oli toit väga südamelähedane. "Mis mulle meeldis? Mulle meeldib filosoofia ja psühholoogia. Mulle meeldib muusika. Ma ei oskagi rohkem midagi lisada."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Nelj Juun 02, 2016 10:33 pm

Leon noogutas tüdruku vastuse peale. "Muusika on üks vähestest asjadest, mis mulle ei istu," tunnistas ta mõtlikult ja lõpetas ka selle võileiva. Otsustades, et talle praeguseks aitab, mässis ta ülejäänud kolm võileiba tagasi paberisse ning asetas enda kõrvale murule. "I mean, at least ma oskan tantsida," lisas ta siis. Vähemalt ta leidis, et ta ei ole kõige hullem tantsija, kuid kahtlemata mingeid eriti vingeid liigutusi tal varuks küll ei olnud.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Juun 02, 2016 10:39 pm

"Kellele ei meeldi muusika? Kõigile meeldib muusika?"Siiani olid poiss ja tüdruk meeletult erinevad, aga Phoenixit see ei häirinud. On ju teada, et vastandid tõmbuvad. Poisi tantusoskuse peale kergitas Phoe kulmu. "Seda nalja ma tahaks küll näha. Tahad demnstreerida?" Tüdruk oli väga uudishimulik, kuidas poiss antud olukorras käitub. Ja no muidugi tahtis ta ka neid vägevaid tantsuliigutusi näha.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Nelj Juun 02, 2016 10:42 pm

"Ma ei öelnud, et mulle muusika ei meeldi," rõhutas Leon. Ta lihtsalt sirgelt ei pidanud viisi ega osanud ühtegi instrumenti käsitseda, oli see mida ta silmas oli pidanud. "Nope, not really," raputas poiss pead. Kui ta tavaolukorras on talutav ja pole hullu, siis seal järveääres loodus hääli täis vaikuses näeb ta hale välja hoolimata kogu oma enesekindlusest.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Juun 02, 2016 10:51 pm

"Siis ma sain valesti aru, vabandust, minu viga," Phoenix viskas ennast murule pikali ning jälgis taevas lendavate lindude lendu. Linnud on nii vabad. Phoe kadestas seda kohati. Tüdruku huul tõmbas hetkeks prunti,"ma oleksin nii väga seda näha tahtnud. Kui sa ümber aga otsustad, siis olen valmis kahe silmaga vaatama." Tüdruk naeris ning talle jõudis alles siis midagi kohale,"Kui ma ütlen, et su nimi on Leon, kas see on siis õige?" ta oli poisiga juba üsna pikalt suhelnud ning teda varem näinud, aga iga kord ta kahtles poisi nimes. Oli aeg segsdusest sotti saada.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Nelj Juun 02, 2016 11:07 pm

"Küll sa mõnel peol näed, kannatust," sõnas Leon. Ta oli siiski küllaltki seltskondlik inimene, ebatõenäoline, et mõni pidu tal vahele jääks. Need võileivad hakkasid kiiresti taas isuäratavad tunduma, nii et ta haaras endale järgmise, mida sööma hakata. "No, see on lühend Leonidasest," sõnas poiss õlgu kehitades. "Kṍik kutsuvad mind Leoniks," lisas ta õlgu kehtitades. Väljaarvatud ta vanaema. Oma vanaemale oli ta pidevalt Jonny seda ja Jonny teist.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Juun 02, 2016 11:17 pm

"Ma jään siis neid legendaarseid pidusid ootama kus sinu legendaarseid tantsusamme näha saab," Phoenix pole kunagi suutnud heast peost ära öelda, niiet loodetavasti kohtub ta poiste tantsuliigutustega üsna pea. Tüdruku silmad langesid võileibadele, mille poole poiss küündis. Ta ikka jaksab... Poisi vastust kuuldes ohkas tüdruk kergendatult. Talle oli õnneks õige nimi meelde jäänud. "Mulle meeldib su nimi... See on selline, teistsugune."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Nelj Juun 02, 2016 11:35 pm

"Nii legendaarne kohe, jah," muigas Leon. Kui tüdruk tahtis teda tantsimas näha siis ega ta kätt ette ei pannud. Oli hoiatatud, et ta pole hea, nii et. Võileivad tõesti kadusid ta kõhtu täna hommikul. Juba sirutus ta selle neljanda poole. Kõht oli küll üpris täis juba, aga deem see nägi hea välja koos kogu selle juustuga. "Selline jõhkralt vana nimi," noogutas Leon. Ta ei arvanud väga midagi oma nimest. Puhtaverelistel võlurite suguvõsadel oli alati olnud kombeks panna hullemalt fancy'sid nimesid oma lastele. Ka poisi vanavanaisa oli olnud Leonidas.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Reede Juun 03, 2016 6:06 pm

"Muidugi legendaarne, kuidas siis muidu," Phoe muigas ning võttis dressika seljast, kuigi tal oli just külm olnud, tundis ta sellel hetkel suurt palavust. Jälle särgi väel olles heitis ta taaskord pikali ning kuulas poisi suust tullnud sõnu. "Vanad nimed on üsna lahedad. Selle tõttu ongi need omapärased, et need vanad on." Tüdruk ohkas,"justkui läbi millegi väga vana luuakse midagi uut. Ma ei ole kindel kas sa aru said, aga minu arvamus on selline." Tüdrukule tuli meelde kuidas tema vanaema rõhus alati kõige vana säilitamisele, kuid ega keegi teine teda eriti ei kuulanud.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Reede Juun 03, 2016 6:47 pm

Leon kuulas tüdruku jutu ära ja kehitas õlgu. Mõned vanad nimed oli siiani kasutusel, need küll eriti omapärased polnud. "Mida sina oma päevaga teha plaanid siis?" vahetas poiss teemat, olles ära söönud poole oma eelviimasest võileivast. Kui need otsa saavad siis on varsti mingit muud tegevust vaja. Kaua sa ikka istud ja vadistad siin, parem on millegile käed külge panna, siis tulevad jututeemad ka palju soravamalt.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Reede Juun 03, 2016 7:06 pm

Phoenix üritas mõelda, mis tal plaanid olid, kuid ega midagi arukat tal teha ei olnudki. "Ausalt öeldes mul ei olnud kindlaid plaane välja mõeldud. Mõtlesin, et lähen ja mängin mingil hetkel klaverit ja siis oli mul plaan natuke nõiajookidega jamada, kuigi väga ei tohiks seda minu kätesse usaldada," Phoe kehitas õlgu ning tõusis püsti. Puulaual oleks palju mugavam... Ta puhastas enda selja ja tagumiku mustusest ning haaras maast pusa, mille endale ümber puusade sidus.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud Empty Re: Tehtud

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele