Vaheta kasutajatLogi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Prof. Zion Coy

Go down

Prof. Zion Coy

Postitamine by Prof. Zion Coy on Esm Veeb 08, 2016 10:55 pm

ZION PHOENIX COY

❝To be strong is to understand weakness. To be weak is to have fears. To have fears is to have something precious to you. To have something precious to you is to be strong.❞


Sugu: Mees
Sünnipäev: 910319 - Kalad/22
Orientatsioon: Gei
Verestaatus: Puhtavereline
Võlukepp: Tamm, veela juuksekarv, 12 tolli, üsna jäik
"Oak signifies wisdom, endurance, protection, and authority. The veela hair as a wand core means that you are slightly unpredictable but very powerful."

Patroonus: Draakon
Peletis: Ta näeb alati oma võlukunsti ajaloo õpetajat, see kes talle koguaeg ütles, et tal on alati õigus ja alati ignoneeris Zionit. Mis siis, et oli üks parimaid õpilasi sellel alal. Kui ta kasutab loitsu, siis õpetajale ilmub suur 'Dunce'i' koonus pähe.
Eriseedi peegel: Peeglist näeb ta enda perekonna rajamist. Eluarmastus kõrval, ja neil on käte vahel laps. Paar kodulooma näeb ta ka peeglist, kes ümber tema ja selle müstilise teise, ümber jalutavad.

Maja: endine Slytherin
Amet: Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunsti kooli võlukunsti ajaloo professor

Iseloom: ESFJ. Kuna lapsepõlves tegelesid vanemad kõvasti enda äriga ja vanem vend samuti ei pööranud Zionile rohket tähelepanu. Sellest tuleneb tema arglikus. Loomulikult on tal palju Slytherini iseloomu jooni, mille poolest teda sõõlatigi Slytherini. Tema number üks kohal on ambitsioonikus. Tema sees on väga suur võitlushimu, mis oli talle 100% toeks justnimelt kooliajal, kui Zion kuulus nii kahevõistluse võistkonda kui ka lendluudpalli tõrjuja koosseisu. Phoenix sarnaneb oma õele iseloomu poolest, kuigi ta leiab, et tal on rohkem ambitsioonikust ja enesekindlust kui Nellil.
Välimus: Loomult brünett, aga värvib tihedasti blondiks nagu tema õdegi. Vahepeal kasutab ka sinist tooni. Sassis tavaliselt. Vast tema insominast.
Silmad on pruunid. Sünged pruunid, mustad. Kannab tavaliselt ülikonda oma töö juures nagu ikka ja alati, vabalajal vastavalt ilmale. Kannab tavaliselt musta või valget tooni, vahepeal ka halli. Tavaliselt musta.
Pikka kasvu ning hea kehaehitusega. Nahk on pisut tõmmu ja mainiks ära, et see on loomulik. Päevitamine on tema jaoks kõige jubedam ajaraiskamine.

Perekond: Vanemad Onyx & Isaac Coy, kes on tänini õnnelikus abielus. Vanem vend Elvis ja noorem õde Nell. Coy-Osamu-Ravensdale'i perepuu.
Elulugu: Zion sündis jõuka puhtaverelisse perre. Nende elupaik oli küll kuskil Šotimaa mägedes asuv võlurite küla, aga ta ise sündis Jaapanis. Vanemate äriasjad, mis aitas Zionil juba noorest saati kohtuda Ida-Aasia piirkonna võluritega, mis laiendas tema silmaringi ohtralt. Vanemate äri oli Briti (hiljem ka Euroopa) võluritoodete müümine ja eksportimine, mis müüsid hästi Ida-Aasia piirkonnas, eriti Jaapans. Perekond Coy'd elasid Jaapanis 5 aastat kuni nad naasesid tagasi Šotimaale. Selle 5 aastaga õppisid kõik liikmed rääkima jaapani keelt ning ka nende sümboleid: hiraganasi, katakanasi, paljud kanjisi. Vanem laps Elvis käis ka mõni aasta nende võlurite koolis Mahoutokoros. Zion ise tahtis ka seal koolis käia, kasvõi aasta, aga vanemad tol ajal ei lubanud poisil vahetusõpilaseks Mahoutokorosse minna.
Esijalgu oli Zion pesamuna. See polnud nii tore, sest ta vend ei andud talle piisavalt tähelepanu (vanematel oli mõjuvaks põhjuseks äriasjad ja jätsid Zioni Isaac'i hooleks). Üks õnnelikumaid päevi oli ta elus Nell'i sünd. Ta polnud enam üksik. Ta polnud enam pesamuna. Zion tegi kõik selleks, et tema väike õde ei tunneks seda sama isoleerimis tunnet, mida tundis Zion lapsepõlves.
Phoenixil oli ka suur huvi tema pere vastu. Tema jaoks on perekonna kokkutulekud pühad. Tänavu on Zion see, kes alati kokkutulekutel räägib, mida uut ta on nende perepuust õppinud. Alati ütlevad sugulased, et Zion on sarnane oma õele Nellile: neil mõlemal on huvi ajaloo vastu nii võlurite maailmas kui ka mugude, mõlemad kuuluvad kahevõitluse võistkonda ja samuti lendluudpalli koosseisu. Üks asi, mis Zionile kõige rohkem ta perekonna juures meeldib on see kui abistavad ja toetavad nad on ning paljud ei suhtu muguverelistele kui sopaverelised. Jõukate puhtavereliste stereotüübid.
Coy oli pisut arg kui ta asuts Sigatüükasse. Oli aegu kui ta tahtis siit minema joosta ja unistas minna vahetusõpilaseks kuhugi teise maailmaotsa. Selles polnud süüdi idikast klassikaaslest vaid ka see jube õpetaja. Ta pole varem nii enesekriitilist ja alati-õiglast-daami varem kohanud. Phoenixi iseloom muutus siis kui ta leidis oma kire kahevõitlusele. Sellest ajast, kui ta oma närust koolikaaslast võitis, sai ta endale ambitsioonikust aina juurde ja jurde ning oli palju julgem. Kui olla aus, siis tahtis müts sõõlata teda ükskõik kuhu, aga mitte Slytherini. Zion anus mütsi, et teda sõõlatakse Slytherini. Müts andis riski ja sõõlaski Zioni Slytherini.
Pärast edukat koolilõppu töötas ta põiktänaval olevas raamatupoes. Ühel närusel päeval, kui ta oli koju läinud, luges ta prohvetist, et Sigatüügas otsib uut personaali. Nüüdseks on ta üks kõige noorem ja uuem õpetaja Sigatüükas.

Muu: Valdab soravalt jaapani keelt.
avatar
Prof. Zion Coy
Võlukunsti Ajaloo Professor

Posts : 2
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele