Vaheta kasutajat

Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]

Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Lõpuks värske õhk

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Lõpuks värske õhk

Postitamine by Rebecca N. Adams on Teis Veeb 09, 2016 4:11 pm

Rebeccal oli vaba tund, mille jooksul tal oli plaanis veidi pead värskendada, sest see juba huugas kergelt eelnevatest tundidest ja umbsetest klassiruumidest. Niisiis astus ta siseõue ja tervitas rõõmuga värsket õhku, mis teda seal vastu võttis. Siseõues ei paistnud õnneks ka kedagi teist ees olevat, sest mõni lärmakas õpilane oli viimane, keda Naomi praegu tuikava peaga taluda oleks soovinud. Neidis võttis istet ühel rohketest pinkidest ja sulges väsinult silmad, nautides, kuidas soojad sügisesed päikesekiired tema nägu paitasid.

OT: Cole

6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Lõpuks värske õhk

Postitamine by Cole Jennsen on Teis Veeb 09, 2016 4:19 pm

Cole jalutas ensekindla sammuga sisehoovi, lootes, et keegi teine teda seal ees ei oota. Ta hingas sügavalt sisse ja välja nautides värsket õhku ja tuletades meelde mälestusi, mis ei olnud seotud Sigatüüka kooliga. Tema kahjuks märkas ta ühe pingi peal istumas brünetti kelle nägu ta nii kaugelt ei näinud. Selle asemel, et tüdrukust pikemalt mõelda, viskas ta esimesele ta eesolevale pingile pikali. Tema pea kuskil tagumises osas aga tekkis tunne, et ta teab väga hästi kes see tüdruk on, aga ta ei suutnud pilti kokku panna. Selle asemel sulges ta silmad ning nautis ilma.
Cole Jennsen
6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Rebecca N. Adams on Teis Veeb 09, 2016 4:35 pm

Rebecca, kelle silmad endiselt suletuna püsisid, ei pannud tähelegi, et vahepeal oli talle siseõue seltskonda tekkinud. Kui päike aga järsku kuhugi kadus, avas neidis need siiski, ent tegemist oli kõigest väikese pilvega, mis korraks päikese ette oli triivinud. Nüüd, lahtiste silmadega, märkas ta aga ka kogu, kes eemal pingi peal lesis. Nii kaugelt ei näinud Naomi, kellega täpselt tegu oli, kuid miskipärast meenutas kogu talle üht tema head sõpra, mistõttu tõusis neiu pingi pealt püsti ja hakkas pingillesija poole kõndima. "Hei-" lausus ta, olles teisele lähemale jõudnud, kuid vakatas siis poole lause pealt. Sest kutt, kes tegelikult pingil pikutas, oli tema sõbrast kaugel.

6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Cole Jennsen on Teis Veeb 09, 2016 4:47 pm

Poiss oli just uinumas kui kuulis endale lähenevaid samme ning siis väga nõrka tervitust. Ta tegi silmad lahti ja vaatas läheneva kuju poole. Nähes kes see on, tekkis ta suule muie ning ta tõusis lamamisasendist istuli. Nüüd ta sai aru miks tüdruk talle nii tuttav oli. "Oi tere Rebecca, pole nii kaua näinud, et tekib tunne, et sa vältisid mind," poiss kergitas kulmu ning jätkas, "kuidas siis minu lemmik kõige ebameeldivam isik elab? Kas oled ikka hea laps?" Kui Cole'le teised tüdrukud huvi ei pakkunud, siis Rebeccat ta kohe jälestas. Rebecca oli sopavereline ja kuigi poisi majakaaslane, siis just tema oli tüdruk, kellega ta võimalikult vähe kokku üritas puutuda.
Cole Jennsen
6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Rebecca N. Adams on Teis Veeb 09, 2016 5:08 pm

"Cole," oli kõik, mis Becca esimese hooga suust sai. Kui esimestel hetkedel väljendas neidise nägu ilmselt jahmatust, siis peagi jõudis toimuv talle kohale ning ta kaotas ehmunud ilme oma näolt, asendades selle kalgima, peaaegu ülbe ilmega, mis Cole'i omale päris head konkurentsi pakkus. "Vältinud? Miks ma seda peaksin tegema?" tegi Naomi mõistmatu näo pähe. Tegelikkuses ta loomulikult vältis majakaaslast nii palju kui võimalik, sest praegune olukord oli ideaalne näide sellest, mis sai, kui nad kokku juhtusid. "Miks sind peaks huvitama?" tundis neiu soovi silmi pööritada, kuid jättis selle esialgu tegemata. Ilmselt kutti ei huvitanudki. "Sina oled igatahes sama ülbe..." pomises neidis vastuseks, sest mida targemat tal ikka kuti nõmedatele küsimustele vastata oli.

6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Cole Jennsen on Teis Veeb 09, 2016 5:18 pm

Cole hakkas kõva häälega naerma:"Päris hea comeback sul. Sa oled vahepeal harjutanud?" Selle tüdruku suu tossas rohkem kui suurte tehaste korstnad. Kindlasti ta ei vältinud teda. Cole mäletab väga hästi nende viimast kohtumist. Rebecca oli väga lähedal sellele, et poisile kõrvakiil anda kuni Cole oma viimase kommentaariga tüdruku nii endast välja ajas, et ta ilma vastuseta ringi pööras ja ära läks. Oeh, ilusad ajad... "Sa oled igatahes sama ebameeldiv." Poiss tõusis püsti ning astus Rebeccale sammu lähemale, sest ta teadis, et see teda alati ebamugavalt tundma pani.
Cole Jennsen
6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Rebecca N. Adams on Teis Veeb 09, 2016 5:36 pm

"Kas sa tõesti arvad, et mul oleks oma ajaga midagi targemat teha?" pööritas Rebecca silmi, sarkasm hääles selgesti tajutav. "Sina muidugi mõtlesid kogu see aeg sellest, kui põlastusväärne ma olen, eks?" pakkus neidis lahkelt. Võib-olla oleks neiu pidanud seda komplimendina võtma, kui Cole muidu tüdrukutega tegemist ei teinud, aga temale kinkis küll palju tähelepanu? Muidugi mitte sellist, nagu Naomi oleks soovinud... Tähendab, parema meelega poleks ta Cole'ilt mingit tähelepanu soovinud. "Aitäh," pomises Becca vastuseks. "Sina ka." Ta kergitas kulmu, kui Jennsen pingilt püsti tõusis ja talle lähemale astus. Esialgu ei hakanud ta midagi ütlema, astus vaid ise sammukese tahapoole.

6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Cole Jennsen on Teis Veeb 09, 2016 5:42 pm

Nähes tüdrukut samm tahapoole astumas, ta muigas rahulolevalt. "Aga siinkohal sa eksid, ma ei mõelnud sellest kui põlastusväärne sa oled, sest et seda teha, ma oleksin pidanud sinust mõtlema ja no mul on ka paremat teha." Kuigi Cole teadis, et ta oli tüdruku vastu tihti liialt karm, siis tema alateadvus ei lasknud tal selle üle muretseda ning jätkas kommentaaride ladumist. Cole pidi tunnistama, et ta polnud kogu aeg tüdrukust nii halval arvamusel olnud. Kui ta siia kooli tuli, siis tahtis ta tüdruku tähelepanu heas mõttes, nüüd on see tunne üldises plaanis kadunud. Kuigi Rebeccale oli looduse poolt antud naturaalne ilu ning teistega suheldes väga hea iseloom, siis Cole ei suutnud enda arvamust temast muuta.
Cole Jennsen
6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Rebecca N. Adams on Teis Veeb 09, 2016 6:05 pm

"Äkki sul on nüüd ka midagi paremat teha?" pakkus Rebecca lootusrikkalt, sest see oleks tähendanud, et ta sai kutist lahti. Neiu proovis säilitada oma kalki hoiakut ning põrnitses enda ees seisvat noormeest. Tal polnud plaaniski kuti solvangute all murduda, mis ilmselt oli see, mida tüüp tahtis. Või oleks ta pidanud majakaaslast üldse ignoreerima, et temast lahti saada? Naomi ei teadnud... "Ma arvan, et sul oleks tõesti targem minna, mõtle kui keegi sind sopaverelisega koos näeb," proovis Becca uuesti, kui Jennsen endiselt minekule pöördumise ilminguid ei näidanud. Neiu sulges hetkeks silmad, kui ta pea taas tuikama lõi, ent avas need sama kiiresti. Tal polnud kavas poisile endast nõrka muljet jätta.

6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Cole Jennsen on Teis Veeb 09, 2016 6:15 pm

"Ausalt öeldes, mul on siin ka väga lõbus," Cole naeratas ilmselgelt pahasele Rebeccale. "Aga mis siis juhtub kui nad meid koos näevad? Minuarvates mind ei ole varem huvitanud mida teised minust arvavad." Ja see oli tõsi. Ja tõsi on ka see, et enamus õpilasi ei huvitanud kogu see sopaverelise asi. Kui aga tüdruk silmad sulges, siis läbis süütunne tema keha. Ta sai aru, et tüdrukul oli valus. Mitte ainult metaalselt kui ka füüsiliselt ning Cole on pidanud elama päris palju valu üle, et tunda kahetsust. Kuid üritades välja paista kalk ja hoolimatu, ta üritas tüdrukule nõu anda, aga ta teadis, et väike murenoot oli lausega kaasa läinud, ta lihtsalt lootis, et tüdruk sellest aru ei saanud. "Sa peaksid Pr. Pomfrey juurde minema."
Cole Jennsen
6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Rebecca N. Adams on Teis Veeb 09, 2016 6:34 pm

Rebecca raputas noormehe sõnu kuuldes tüdinult pead. Võib-olla polnud ta tõesti piisavalt slyth, et ta ei taibanud, kuidas sai kellegi teise kallal norimine kutile nii suurt naudingut pakkuda, et ta tõesti pigem veetis oma aega nii, kui midagi targemat tehes. "No..." pidi Becca mõne hetke mõtteid koguma, enne kui jätkas. "Kui ma nii vastik olen, miks sa siis üldse minu peale aega raiskad? Selle, et ma sulle ei meeldi, oled sa mulle juba selgeks teinud." Ta kortsutas kulmu, kui Cole'i järgmisi sõnu kuulis, mis kõlasid juba nagu soovitus või nõuanne. Kuigi noormehe hääl kõlas endiselt sama kalgilt ja ükskõikselt... vist. "Misasja?" oli kõik, mis Naomi suust sai, sest poisi viimased sõnad olid ta pehmelt öeldes segadusse ajanud. Ta ei hakanud isegi küsima, miks kutti huvitama oleks pidanud, sest teda ilmselgelt ei huvitanud ja see oleks andnud talle ainult veel rohkem põhjust neiu kallal võtta.

6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Cole Jennsen on Teis Veeb 09, 2016 6:48 pm

"Ma mõtlesin, et imselgelt sul midagi valutab peale südame, mine arsti juurde. Saabki sinust rahu." Cole arust temal on ju valus, kuidas ta ei mõista soovitust siis? "Aga muidugi sul on õigus, miks ma su peale aega raiskan?" Cole astus sammu veel lähemale ja veel kuna oli juba nii lähedal, et isegi tuuleiil ei käinud nende vahelt läbi. Ta kummardus tüdruku näole lähemale ning vaatas talle otse silma ning siis sisitas:"Sa ei pea teadma miks ja mida ma teen. Sa ei pea mu motiive mõistma, sest sa ei tea kes ma päris täpselt olen," Cole hääl muutus millegi pärast kurjaks ning väljakutsuvaks,"aga tead mida sa veel ei tea? Sa ei tea kes sina oled. Sul pole halli aimugi, ning enne sa ei saagi asju mõista, kuni sa mõistad kes sina oled." Cole ajas ennast sirgu, ning astus tüdrukust eemale, et pingile istuda.
Cole Jennsen
6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Rebecca N. Adams on Teis Veeb 09, 2016 7:25 pm

Becca avas juba suu, ütlemaks, et lähebki, sest nii oleks ta viimaks kutist lahti saanud, kuid siis astus Cole talle hoopis ähvardava hoiakuga lähemale, mistõttu neiu paigale tardus. Kui temast palju pikem ja tugevam kutt neidise näo kohale kummardus, tundis Naomi end järsku nii kaitsetu ja haprana ega osanud seda isegi kuidagi varjata, tõmbus ainult veel rohkem kössi. Kui Jennsen temast eemaldus, läks brünetitaril mõni hetk, et end koguda. "Ma ei tahagi sinu kohta midagi teada," kõlas ta taaskord julgemana, kui end tegelikult tundis. "Ma tahan lihtsalt, et sa mu rahule jätaksid, saad aru?" Neidis ei uskunud eriti, et kutt tema terroriseerimise lõpetab, kuid miskipärast oli see tunne nii hea, mida ta praegu tundis, saades Cole'i peale häält tõsta.

6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Cole Jennsen on Teis Veeb 09, 2016 7:30 pm

"Mida iganes printsess soovib." Cole istus viimaks jälle pingile ning saatis tüdruku poole veel viimase pilgu:"aga tead, et öeldakse ju, palju tahad, vähe saad, niiet pääsenud sa ei ole. Ma olen nõus tegema diili, et täna ma rohkem sinuga ei mölise, aga minetea mis homne päev toob." Cole hoidis enda pilgu tüdrukul, siis vaatas kõrvale ning lamas jälle tooli peale pikali. Teda huvitas, mida tüdruk nüüd teeb.
Cole Jennsen
6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Rebecca N. Adams on Teis Veeb 09, 2016 7:45 pm

"Sinu jaoks Rebecca," lausus neidis, üritades võimalikult rahulikku tooni säilitada. Talle ei meeldinud, kuidas noormees teda igasugu hüüdnimedega kutsus, sest ta tegi seda ilmselgelt halvustavas võtmes. Naomi jälgis, kuidas kutt pingile tagasi heitis, nagu võikski ta temaga niimoodi rääkida. "Sul on mingid mentaalsed probleemid, palun otsi neile abi ja ära ela neid minu peal välja," sõnas neidis endalegi üllatavalt kõvasti. Teda ei huvitanud, kui karmid need sõnad võisid olla, aga Cole oli teda juba piisavalt endast välja viinud, et filter tema mõtete ja suu vahel enam nii tugev polnud ja ta ütles asju rohkem emotsioonide ajel.

6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Cole Jennsen on Teis Veeb 09, 2016 8:03 pm

Kui eelnevalt püsis poisi näol muie, siis viimase kommentaariga kogu poisi olek muutus. Ta kogu kehaasend muutus jäigaks ja kõik emotsioonid ta näolt kadusid. Rebecca oli tabanud valusat kohta poisi jaoks. Kuigi ta oli tihti inimeste vastu kuri ja ei austanud neid, siis palju sellest oli põhjustatud tema enda mentaalsetest probleemidest. Alustades ärevusega, lõpetades a depressiooniga ja see oli osa temast, mida mitte keegi ei teadnud. Kui aga tüdruk need sõnad lausus, andis ta iseendale alla. Ta teadis, et see on tõsi. Ja ta teadis, et ta ei saa sellele vastu vaielda. Ta manas näole kõige emotsioonituma ilme ning lausus tüdrukule:"Palun mine minust kiiremas korras eemale." Sest ta ei teadnud, kelle peale ta lähimate minutite jooksul vihastada võib.
Cole Jennsen
6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Rebecca N. Adams on Teis Veeb 09, 2016 8:14 pm

Rebeccale jõudis mõni hetk hiljem kohale, mida ta just öelnud oli, ja koheselt uhtus süütunne temast üle. Cole võis küll temaga viimane sitapea olla, aga siiski tundis neidis, et oli nende sõnadega liiga kaugele läinud, ja tundus, et tema süüdistus ei jätnud ka poissi külmaks. Naomi ei teadnud, mida teha, ta oleks tahtnud vabandada, aga oli selleks liiga jahmunud ja kõik sõnad olid justkui suust kadunud. Ja siis käskis Cole tal veel endast eemale minna. Noormehe täiesti emotsioonitu toon ja ilme hirmutasid Beccat ning ta ei osanudki muud teha, kui mõned sammud tahapoole koperdada.

6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Cole Jennsen on Teis Veeb 09, 2016 8:22 pm

Cole hingas sügavalt sisse ja välja. Kuigi just Rebecca sõnad olid praeguse momendi tekitanud, siis ta teadis, et tüdruk ei ole süüdi. Tema on süüdi, et ta peast nii sassis oli. Tema oli süüdi, et ta ei suutnud oma emotsioone kontrolli all hoida. Ja ükskõik kui halvast poiss ennast tundis, siis ta teadis, et peab tüdruku ees vabandama, sest seekord oli ta tüdrukut tõsiselt hirmutanud. Muidugi oli karm ka Rebeccast need sõnad lausuda, aga Cole oleks tüdruku olukorras sama moodi käitunud. Viimast korda sisse hingates lausus ta need sõnad piisavalt vaikselt, et ennast veel koos hoida, aga piisavalt kõvasti, et tüdruk kuuleks. "Palun vabandust, see polnud sinu süü."
Cole Jennsen
6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Rebecca N. Adams on Teis Veeb 09, 2016 8:38 pm

Rebecca jäi kohkunult vaatama, kuidas Cole end sügavalt sisse ja välja hingamise abil rahustada püüdis. Kui noormees teda viimaks kõnetas, raputas neidis pead. "Ei, palun vabandust, ma ei mõelnud..." vuristas neiu, ta tundis end tõesti kohutavalt, et oli need sõnad lausunud. "Kas... sa tahad üksi olla?" uuris ta kutilt ettevaatlikult. "Ma võin ära minna..." Naomi ei teadnud, mida öelda või teha, kõik emotsioonid tema sees olid nii segi paisatud. Ta tundis end öeldu pärast nii halvasti, kuid polnud oodanud, et Cole selle peale nii teistmoodi käitub, ta ei osanud isegi kuidagi reageerida sellele, et noormees temalt vabandust palus.

6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Cole Jennsen on Teis Veeb 09, 2016 8:43 pm

Mis Cole kõige enam üllatas, olid sõnad, mis järgmisena ta suust välja voolasid. "Ei, ära mine." Ta ei tea kas tegemist oli mometaarse nõrkusmomendiga või soovis ta lihtsalt üks kord murdumise ajal kedagi enda kõrvale. Kõrvalvaatajale võib olukord naljakas tunduda, sest tegelikult ei öelnud Rebecca üldse midagi nii hullu. Aga inimestele nagu tema läks selline asi liiga palju korda. Kuigi viha tüdruku vastu oli kuskil ikka olemas, mõistis Cole, et jurst Rebecca on see kes temas enam vähem kõige rohkem teab, sest isegi kui nad on terve aja tülitsenud, siis mõtlemata lauseid öeldes avaneb inimese kohta palju rohkem tema loomusest kui läbimõeldud lausetega. Pluss Cole oli liiga kurnatud, et tüdruku vastu kuri olla. Praegu vajas ta vaid mitte üksi olemist. Jah, ta oli poiss, aga poistel on sama julmad ja hullud jamal kui tüdrukutel ja ta ei kavatsenud seda varjata.
Cole Jennsen
6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Rebecca N. Adams on Teis Veeb 09, 2016 10:06 pm

Rebecca oli noormehe sõnu kuuldes sama üllatunud. Mõne hetke seisis ta niisama ebalevalt paigal, teadmata, mida teha või öelda. Siis aga istus ta sõnagi lausumata kuti kõrvale pingile, endale sülle vaatama jäädes. Tal tiirles peas üheaegselt nii palju küsimusi, et need kõik kokku moodustasid ühe suure segase tohuvabohu. Neidis lootis, et Cole ütleb midagi, seletab, mis toimub, miks ta tahtis, et tüdruk sinna jääks. "Kui sa tahad mind läbi sõimata selle eest, mida ma ütlesin, siis ma kahetsen seda isegi," avas Naomi lõpuks suu, suutes oma häält kuidagi stabiilsena hoida.

6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Cole Jennsen on Teis Veeb 09, 2016 10:17 pm

Cole ei tundnud mingit pahameelt kui tüdruk ta kõrvale istus. Ta teadis, et Rebecca oli väga segaduses ning ta ka teadis, et ta peab kuidagigi tüdrukule ära seletama mis toimub. "Ei, ma ei taha sind läbi sõimata, ma ei taha, et sa kahetseksid, ma ei taha, et sa alvasti ennast tunneksid. Ma tahan, et sa mind nüüd hoolega kuulad," Cole hingas sügavalt sisse ning alustas, lootes, et tüdruk ei vahele sega ega ka seda tema vastu ära kasutama ei hakka," kui ma olin väike, siis mulle tehti kõik ette taha ära, ma olin väga ärahellitatud. Siis tuli mu suur õde ning kuigi ta oli tegelikult veel väike, siis ta palus vanematel mu hellitamise ära lõpetada ja mulle lausus laused, mida ma kunagi ei unusta. Enam ma oma õega väga ei suhtle ka, aga kui ma Sigatüükasse tulin, siis ma arvasin, et kõik muutub. Aga see tühimik, mis kunagi oli täidetud asjadega, see jäi tühjaks. Ja iga päevaga ma tõmbusin aina endasse. Ei osanud käituda, ei osanud normaalselt rääkida, ei osanud elada. Mu pea keeras mu elu ja mu keha nii sassi, et sellest enam välja ei saa. Ja ma tõesti ei taha praegu edasi seletada, sest siis mul pole mingit võimalust tagasi enam pöörata." Cole hingas välja ning oli shokeeritud sellest, et ta tüdrukule sellise osa oma elust avaldas. Vaatamata sallimatusele, teadis ta, et ta on kuskil sisimas kesta all tüdrukut usaldama hakanud.
Cole Jennsen
6. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles