Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

*Title of the topic*

Go down

*Title of the topic* Empty *Title of the topic*

Postitamine by Guest Teis Veeb 09, 2016 6:01 pm

Lakeesha oli küll õhtusööki söönud kuid siiski läks tal üsna pea kõht tühjaks kuna ta ei söönud siis eriti palju. See tõttu oli neiu otsustanud külastada kööki, et endale midagi toidu poolist siit leida. Ta istus hetkel laua taga ning ootas, et üks majahaldjas praeks talle mune kuna see oli ainus asi, mida see majahaldjas oli nõus talle tegema. Ta oli pakkunud erinevad muid toite ka.

Guest
Külaline


Tagasi üles Go down

*Title of the topic* Empty Re: *Title of the topic*

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 09, 2016 10:54 pm

Phoenix sammus üsna tusaselt kööki, sest tüdruk, kelle kõht on tühi lihtsalt ei saa parema tujuga olla. Ta võttis eesolevast kausist õuna ning hakkas seda nadu siga nosima. Tal oli tõesti kõht tühi. Poole ampsu pealt jõudis talle kohale, et ka keegi teine on siin ruumis. Tüdruk tundus tuttav, aga nad ei olnud kindlasti varem rääkinud. "Tere," mis kõlas rohkem nagu 'tmwre', sest tüdruk oli just suu täis toppinud. Ta tõesti lootis, et ta lauakaaslane sõnast aru sai.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

*Title of the topic* Empty Re: *Title of the topic*

Postitamine by Guest Teis Veeb 09, 2016 11:09 pm

Lakeesha oli seal oma preatud muna oodates mõttetesse vajanud ning ei pannud tähele, et keegi oli temaga liitunud. Ta sai sellest aru kui see isik üritas täis suuga tere öelda. Kesha muigas selle peale. "Tere sullegi," lausus ta vastu seal nüüd. "Tead ikka, et täis suuga ei ole ilus rääkida?" pidi ta seal küsima, see vist ei tulnud just kõige viisakamlt välja.

Guest
Külaline


Tagasi üles Go down

*Title of the topic* Empty Re: *Title of the topic*

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 09, 2016 11:12 pm

"Eino vabandust, üks kord elus üritasin naukegi viisakas olla ja see ka ei sobinud," Phoe pööritas oma silmi. Talle tekkis tunne, et tegemist on jälle mõne eneseimetlejast tarkuriga, keda tüdruk üldse ei sallinud. "Kui sa sellist juttu minuga terve aja rääkima hakkad, siis hoia suu parem kinni," millegipärast oli Phoenix veel eriti pahur. Või tegelikult oli süüdi tühi kõht.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

*Title of the topic* Empty Re: *Title of the topic*

Postitamine by Guest Teis Veeb 09, 2016 11:15 pm

Lakeesha ei olnud kohe üldse mingi eneseimetlejast tarkur, sellest oli asi vägagai kaugel. Kesha ohkas sellepeale. "Sorry no. Lihtsalt küsisin," ütles ta sellepeale. Ta oskanudki midagi eriti siin öelda praegu. See majahaldjas, kes parasjagu ta mune praadis, sai sellega ka lõpuks valmis ja tõi isegi neiu toidu koos vajalike tarvikutega kohale. "Aitäh," lausus Kesha majahaldjale.

Guest
Külaline


Tagasi üles Go down

*Title of the topic* Empty Re: *Title of the topic*

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 09, 2016 11:26 pm

Phoenixit pani olukord muigama. Ta pöördus majahaldja poole ja palus tal võimalikult kiirelt sama asi valmistada. Samal ajal kui majahaldjas tegutses üritas Phoe tüdrukuga 'juttu ajada'. "No ja kuidas princessal tänasel imelisel päeval ka läheb? Las ma arvan, sa veetsid pool päeva nina raamatus ja teise poole päevast oma sõbrantsidega hängimas," Phoe teadis, et ta jättis väga ebaviisaka mule, aga hey, tema alustas.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

*Title of the topic* Empty Re: *Title of the topic*

Postitamine by Guest Teis Veeb 09, 2016 11:31 pm

Lakeesha muigas sellepeale kui see tüdruk kutsus teda printsesskiks siin. "Ma ei ole mingi princessa kohe kindlasti sul. Ei saa kunagi olema ka. Ma ei lugenud pool päeva ja ei ei veetnud teist poolt sõpradega. Ma veetsin osa oma päevast siiski koolitundides ja teise poole värskes õhus üksi koos oma mõttetega," lausus ta sellepeale. Ega ta siis ka ei kavatsenud siin sõbralik olla nüüd. Ega temagi tuju polnud hetkel väga kiita. Kesha asus nüüd oma toidu kallale lõpuks.

Guest
Külaline


Tagasi üles Go down

*Title of the topic* Empty Re: *Title of the topic*

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 09, 2016 11:37 pm

"Oi sügav. Kas su mõtted sinust ära ei tüdinenud?" Phoe kergitas kulmu. "Ma oleks peale viit minutit uttu tõmmanud nende asemel," tüdruk manas näole võltsi naeratuse,"ära südamesse võta, eksju." Just sellel hetkel saabus mu ette mu toit ning ma tänasin majahaldjat, kes nägi välja nagu tahaks meievahel tekkiva kisma eest põgeneda. "Kuidas su munad on? Minul on imelised." Ei, ma ei küsinud seda viisakusest. Ma küsisin seda sellepärast, et oli ilmselge, et tüdruk ühtegi sõna mu suust kuulda ei tahtnud.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

*Title of the topic* Empty Re: *Title of the topic*

Postitamine by Guest Teis Veeb 09, 2016 11:41 pm

Kesha muigas tüdruku juttu peale ning ohkas vaid. Ta üritas tüdruku juttu ignoeerida seal praegu. Ta lihtsalt sõi oma mune seal edasi. "Need on ime head nagu ikka ehk siis oivalised ja imelised," lausus ta siiski seal vastuseks seal midagi. "Tead mind tõesti huvita, mida sa arvad mõtlemisest. Võibolla jaa sinu elu on lilleline ja roosiline ja mida veel kõike. Mul on piisavalt mõtte ainet," lisas ta seal juurde nüüd. Ega temagi ei üritanud olla seal teab, mis viisakas hetkel. Ta ei näinud mõtet sellel eriti.

Guest
Külaline


Tagasi üles Go down

*Title of the topic* Empty Re: *Title of the topic*

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 09, 2016 11:46 pm

"See ei olnud minu arvamus mõtlemisest. Mõtlemine on kasulik, eriti veel nendele kes seda eriti ei tee." Lause viimane osa ei olnud otseselt tüdrukule mõeldud, aga ta lootis, et tütarlaps seda solvanguna võtab. Kuid Phoenixit hakkas häirima tüdruku kommentaar ta lillelise elu kohta:"Kui sa minu elu kohta mitte midagi ei tea, siis ma soovitan sul parem selle koha pealt suu kinni hoida." Phoe mängulikust nöökimisest oli saanud viha. Selle ühe lausega.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

*Title of the topic* Empty Re: *Title of the topic*

Postitamine by Guest Teis Veeb 09, 2016 11:53 pm

Lakeesha ei meeldinud ka see eriti, et teda princessaks kutsuti. "Ahsoo," pomises ta seal vastuseks nüüd. Ta ei osanud sellest esimest lause poolest midagi arvata ausalt öeldes. Ega temagi enda elu ei olnud lilleline ega roosiline. "Ahah. Ei noo sorry kui sind solvasin või midagi. Oot tegelt ei ole ka. Ma ei tunne sind see on tõsi ja ilmselt ei saa ka kuna sõprust meie kahe vahel ei tule ilmselt kunagi," lausus ta seal nüüd ja võttis uue amspu oma toidust.

Guest
Külaline


Tagasi üles Go down

*Title of the topic* Empty Re: *Title of the topic*

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 09, 2016 11:58 pm

Phoe hall tuju oli otsekohe palju eredam:"Kas sa praegu mõistad ka, et sa kõlad nagu kümne aastane praegu. Umbes nagu 'kui sa minuga ei mängi, siis ma sinu sõber ei ole'. Üritad midagi suust välja võluda, aga pole just eriti karm lause või mis." Phoenix võttis järgmise ampsu enda toidust. "Aga pole hullu, ka kümne aastased kasvavavad ükskord suureks ja hea õnne korral hakkavad isegi normaalset juttu suust välja rääkima." Phoe vaid naeratas tüdruku poole ning jätkas munade nosimist.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

*Title of the topic* Empty Re: *Title of the topic*

Postitamine by Guest Kolm Veeb 10, 2016 12:04 am

Lakeesha viis korraks pilgu tüdrukule, kui ta ütles, et ta kõlab nagu kümne aastane praegu. "Wow. No tõesti nii hull see asi ka ei ole," lausus ta seal ning ohkas jällegi. See tüdruk ei tundunud just kõige sõbralikum vähemalt tema jaoks. Ta teadis juba, et kui nad saaksidki normaalselt läbi siis oleks seal pidevalt tülisid. "Wow. Ma ei ole sul kümme. Võibolla tõesti ma võin tunduda vahest selline aga jah see on minu mure ja see ei puutu üldse sinusse," ütles ta ning jätkas oma munade sõõmist.

Guest
Külaline


Tagasi üles Go down

*Title of the topic* Empty Re: *Title of the topic*

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Veeb 10, 2016 12:12 am

"Tead et seda väites, sa üldse ei aidanud ennast." Phoenixit pani kohe teise tüdruku jutt naerma. "Kui sa üritad vastu rääkida, siis ürita seda umbes 20x karmimalt teha, muidu see üldse ei tööta." Phoenix ei saanud aru, kas tüdruk tavaliselt ka vastab nii või on täna mingi eriolukord. Võib muidugi mõlemat olla. Tema oli ka näiteks eriti vastik täna. Aga see oli tingitud tühjast kõhust, mis hea toiduga üha väheneb
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

*Title of the topic* Empty Re: *Title of the topic*

Postitamine by Guest Kolm Veeb 10, 2016 12:26 am

Lakeesha teadis seda muidugi, et tema vastused ei aidanud teda praegu eriti kuidagi. Ta ei olnud just kõige parem karm olemises. Ta oli aastaid olnud nii öelda masenduses ja alles hiljuti tuli ta sellest välja. Õigemini siiamaani tuleb sellest välja. Ta ei öelnud mitte midagi hetkel vaid sõi vaikselt oma mune edasi.

Guest
Külaline


Tagasi üles Go down

*Title of the topic* Empty Re: *Title of the topic*

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Veeb 10, 2016 12:34 am

Phoenix kasutas vaikust enda peas ringi tuhnimiseks. Paratamatult tekkis ta silme ette pilt ta väiksest vennast ja isast, kahekesi kõike koos tegemas. Kuigi Phoe oli oma isaga meeletult lähedane, siis oli ta väikse venna ja isa vaheline suhe veel tugevam. Phoenixi silmist voolas vaid üks pisar, mille ta kiiresti ära pühkis. Ta teadis, et sellest on väga kaua möödas millal nad tema juurest lahkusid, Phoe mõtleb nende peale iga jumala päev, aga valu pole paremaks läinud. Tüdruk ei tahtnud peale neid mõtteid enam midagi öelda. Nii oli
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

*Title of the topic* Empty Re: *Title of the topic*

Postitamine by Guest Kolm Veeb 10, 2016 12:40 am

Lakeesha ei pannud tüdruku pisarat tähele. Ta ise oli ametis oma munu nosimisega. Samas ka mõtles oma minevikule seal. Tüdruk soovis, et ta ema oleks endiselt veel siin temaga. Ta oli temaga üsnagi lähedane, lähedasem kui oma teiste pereliikmetega. Talle mõjus ema surm kõige rängemalt. Kesha lõpetas oma muna söömise. "Ma ilmselt lähen tagasi oma tuppa. Sina söö ilusasti oma muna lõpuni," lausus ta tüdrukule seal midagi ning tõusis siis lauast püsti.

Guest
Külaline


Tagasi üles Go down

*Title of the topic* Empty Re: *Title of the topic*

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Veeb 10, 2016 12:51 am

Phoe oli nii mõtetes, et ei märganudki kuidas tüdruk üles tõusis. "Mine, mine. Mul on siin koos oma munaga väga lõbus." tüdruk keeras siis selja ja läks minema. Phoenix jäi aga enda muna ja mõtetega sööma.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

*Title of the topic* Empty Re: *Title of the topic*

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele