Vaheta kasutajatLogi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Gloomy days

Go down

Gloomy days

Postitamine by Denholm Jane on Nelj Veeb 11, 2016 6:38 pm

Pärast raskeid koolitunde arvas poiss, et hea mõte on minna puhketuppa. Den oli aga liiga laisk, ta ronis seitsmendale korrusele, aga puhketuppa ta roomata ei viitsinud. Poiss istus pingi peale ja ohkas sügavakt, visates oma seljakoti kõrvale. Ei tea mida teha, kas magada või magada? Õppima peaks ka aga Den ei viitsinud õppida. Esmakordne tema puhul. Tema on ju tavaliselt see kes klassiruumis aktiivselt tööd teeb ja vastab õpetaja küsimustele, isegi kui valesti. Talle ju meeldib silma paista ja olla tähelepanu keskpunktis. Tähelepanu peaks olema ta teine nimi.
Den otsis oma kotist ühe õppeaine õpiku ja sirvisnseda. Tal oli vaja mäku värskendust mida ta täna õppis. Kuna ta oli koolivanem sai ta aeg ajalt noortele käsutada, et nad ei jookseks koridoris. Jube tüütud on need noored võlurid. Den sügas pead ja listis õpiku tagasi kotti. Ta leidis kotist ühe õuna, mida talle majahaldjad andsid kui ta lipsas köögist läbi.

OT: Jace
avatar
Denholm Jane
7. klass

Posts : 16
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Gloomy days

Postitamine by Guest on Nelj Veeb 11, 2016 7:56 pm

Jace jaoks oli ka tänaseks kooltunnid läbi, ega need just kõige kergema killast tõesti ei olnud. Jace on pigem vastupidine, tema ei soovi eriti oma teadmistega tunnis välja paista. Ta enamasti on vait ja laseb teistel vastata. Ta võib vastata siis kui talt otse küsitakse vastust. Samas ega Jace ei soovi just eriti tähelepanu keskpunktis nii väga olla ka. Igastahes J jalutas mööda treppe üles raskel sammul, neid astmeid oli puhketuppa liigagi palju tema jaoks eriti täna. Üles jõudes noormees ohkas. Ta jäi treppi ette seisma ning märkas siis eemal Deni, kes istus pingi peal. Ta kõndis poisini ning võttis ka istet. "Hey," lausus ta seal ning ohkas. "Miks istud siin pingi peal?"

Guest
Külaline


Tagasi üles Go down

Re: Gloomy days

Postitamine by Denholm Jane on Nelj Veeb 11, 2016 8:49 pm

Den korraga ehmus kui ta kuulis tuttavat häält. Nähes Jace'i, kes on tema sõber olnud juba lapsest saatis, ta vaid naeratas vastu. Noormehed pole eriti suhelnud, sest eks meil kõigil on koolis kiire. "Jou mees," oli Deni esimesed sõnad. "Ma ei tea vaatan linde, uus hobi mul," naeratas Den ja kohendas oma juukseid, mis oli harukordselt lahti ja mitte kinni krunni pandud. "Tegelikult on mul kiusatus minna puhkeruumi magama ja mitte kooli peale mõtlema, aga ma olen samas kohustatud siin koridoris valvama, et need jõmpsikad pahandusi ei teeks," ohkas Den. Eks majavanemal on omad plussis ja miinused. Talle meeldis nooremaid õpilasi natukene sarkaatiliselt kiusata. Den mingit müra ka ei talu ja igasugust koridori jooksmist ta üldse ei talu.
"Aga mida sina siin pingi peal istud?" küsis poiss vastu oma õuna süües. Ta leidis oma kotisy puutumatu õuna ja ulatas selle J'le: "Soovid ka õuna?"
avatar
Denholm Jane
7. klass

Posts : 16
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Gloomy days

Postitamine by Guest on Nelj Veeb 11, 2016 9:07 pm

Jace kuulas mida Den ütles ja enamus tema lauseid pani poisi muigama. "Lindude vaatamine on jaa tore hobi, ilmselt," lausus ta seal muigega. "Edu sellega sul ilmselt siis. Hea, et ma ei ole seda," lausus ta seal endiselt muigega. "Ega need väiksed ja ei püsi kuidagi paigal. Koguaeg vaja joosta. Ma imestan kust nad kogu selle energia võtavad. Ma ise läheks ka hea meelega magama praegu aga siis ei maga eriti palju öösel," lisas ta veel juurde ja ohkas ka. "Ma mõtlesin siin, et pakun sulle seltsi ehk mõneks ajaks, pole ammu omavahel eriti rääkinud," ütles ta, mis ta ise teeb siin. "Jah, tänan," lausus Jace ning võttis siis õunda Deni käest. Ta võttis sealt siis ühe ampsu ka.

Guest
Külaline


Tagasi üles Go down

Re: Gloomy days

Postitamine by Denholm Jane on Nelj Veeb 11, 2016 9:23 pm

Den samuti muigas Jace'i jutu peale ja ainukt nõustus. Eks sealt need miinus punktid tulevad. "See on hea point, aga samas saad siis õhtul millegi muuga tegeleda ja keegi ei aega sind," lausus poiss õnnelikult. Mitte, et ta ise selline on. Ei, mis sa ajad..
"Kui armas sinust, lausus Den ja võttis oma õunast ampsu. Kuradima hea ja värske õun. "Räägi kõike põnevat mida sa teinud oled!" naeratas poiss, tehes pausi oma õuna söömises. "Olen üks suur kõrv!"
avatar
Denholm Jane
7. klass

Posts : 16
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Gloomy days

Postitamine by Guest on Nelj Veeb 11, 2016 9:30 pm

Jace noogutas seal selle juttu peale. "Peab selle nõustuma, et sealt need miinus punktid enamasti tulevad jaa," pidi ta selle lausega nõustuma. Ega tegelt ta väiksemana oli ka suht samasugune tegelt aga seda ärme praegu kõvasti maini pigem. "Eriti midagi põnevamt ei ole toimunud. Tunnid, õppimine ja magamine. Pole eriti palju aega, et millegi muuga väga tegeleda ausalt öeldes," lausus ta seal ning ohkas. "Sa ise?" küsis ta vastu ning võttis uue ampsu oma õunast.

Guest
Külaline


Tagasi üles Go down

Re: Gloomy days

Postitamine by Denholm Jane on Nelj Veeb 11, 2016 10:05 pm

"Või nii," lausus Den kuuldes mida uut ja põnevat Jace teeb oma eluga. Ega midagi kurta ei saa, Denil on samasugune seis. Magamine, õppimine.mpole aega oma sõpradega kokku saada. Ega lennata. "Noh sellest aastast olen ma koolivanem," mainis Den uhkelt juba sadant korda, "aga muidu sama mis sul. Tahaks lennata oma luuaga ja imelist Sigatüüka ümbrust nautida." Den igatseb seda tegevust. Suvest saati ootas, millal saab Sigatüükas lennata. Mõttesse jäänud Den sõi oma õuna ja oli hetke oma maailmas.
avatar
Denholm Jane
7. klass

Posts : 16
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Gloomy days

Postitamine by Guest on Nelj Veeb 11, 2016 10:47 pm

Jace muigas vaid. "Edu sulle sellega. Loodan, et saad sellega ikka hakkama," lausus ta muigega. Den oli liigagi palju juba seda maininud, et on koolivanem. "Lendamine ümber Sigatüüka on jahm vahva aga pole selle jaoks tõesti aega," lausus ta seal ning ohkas. Ta ei olegi ammu enam midagi huvitavat teinud. "Peaks vist ikka leidma seda aega, et midagi põnevat teha," lausus ta seal ning tal ei olnud tegelt aimu mida teha. Ega täna sinna õppima eriti kuidagi ei kutsnud teda miski, kuigi tegelt vist peaks isegi aga ta teeks täna parem midagi põnevamat. Kuid jah poiss peab välja mõtlema, mida täpselt teha võiks.

Guest
Külaline


Tagasi üles Go down

Re: Gloomy days

Postitamine by Denholm Jane on Nelj Veeb 11, 2016 11:24 pm

Muidugi peab Den mainima, et ta on koolivanem iga sekundi tagant. Ikkagist saavutus. See on üks suur samm ministeeriumini. Traagiline, oli Deni algne mõte kuuldes oma sõbra juttu, aga ta ei ütelnud seda otse välja. Samas see oli tõsi, mida Jace rääkis. Tema öeldud sõnad ajas Deni veel rohkem mõtlema. Den oli peaaegu oma õunaga lõpetanud. "Aga leiame selle aja!" pakkus Den korraga välja. Aega koos veeta. Den ikkagist igatseb oma mängukaaslast. Deni luud hallitab Deni teatud kohas.
"Päriselt ka," rõõmustas poiss oma mõttega, "lähme praegu magama ja siis õhtul hiilime lossist välja ja lähme lendame natuke." Den on ikka nii kohusetundlik ja esinduslik koolivanem. Poisid on siin tüükas juba 7 aastat käinud ja ikka on vahete vahel koos välja hiilinud öösiti. Tõsi kunagi nad jäid vahele sellega, aga see oli ainult korra. Aga samas võib Den olla liiga spontaane oma ideedega. Ega pljud ta ideed päevavalgust ei näe ju.
avatar
Denholm Jane
7. klass

Posts : 16
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Gloomy days

Postitamine by Guest on Nelj Veeb 11, 2016 11:37 pm

Jace ei ole kunagi tahtnud saada koolivanemaks, liiga palju kohustusi sellega tema jaoks. Ta ei ole isegi tahtnud olla prefekt and õnneks pole seda ka kunagi siiani olnud. Jace muigas sellepeale mida Den just ütles.
"Sina ja sinu ideed. See on ju reeglite vastane," lausus ta muigega seal nüüd. "Aga mulle sobib. Teeme ära," lisas ta siis veel juurde. See oli kindlasti palju lõbusam kui siin istuda ja vaadata kuidas väikesed võlurid mööda koridori jooksid ringi. Jace'le aga ei tulnud eriti niisuguseid mõtteid pähe nagu Den'il aga ta oli üsnagi tihti neid mitte päris eeskujulike tegevusi ikka tegema. See oli vähemalt lõbus ja huvitav.

Guest
Külaline


Tagasi üles Go down

Re: Gloomy days

Postitamine by Denholm Jane on Reede Veeb 12, 2016 12:08 am

Koolivanem saab vähemalt pärast rasket koolipäeva prefektide pesuruumis vannis logeleda. Eelmine aasta kui Den oli prefekt ta vahetevahel käis seal tundide ajal. Esinduslik nagu ta on.

Alguses tahtis Den naerda kui ta kuulis sõnu aga see on ju reeglite vastane. Den juba teab Jace'i ja noogutas rõõmsalt kui kuulis mdia poisil oli lisada. Very good, all good. "Aga mis me siin passime, lähme siis puhketuppa! Kui sa magama ei taha jääda võime koos kodutöid teha," naeris Den. Isegi kui nad mõlemad ei viitsinud õppida. Aga samas õppimine teeb Deni uniseks. Nagu unerohi. "Ja siis võtame oma luuad enne öörahu ja hiilime välja," jutustas Den oma spontaansed plaani. Kui poisid jäävad hiljaks või actually jäävadki magama, siis on Denil oma varuplaanid olemas. Ütleme nii, et üks väga tähelepanelik õpilane, kes on juhtumisi ka koolivanem, juba teab oma kooli. Teab.
avatar
Denholm Jane
7. klass

Posts : 16
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Gloomy days

Postitamine by Guest on Reede Veeb 12, 2016 2:48 pm

Ega Den teadis jah Jace üsnagi hästi juba. Tema ja reeglid ei lähe just kõige paremini kokku. Ta ikka aegajalt ei pea neist kinni siiani kuigi teab, et see on vägagi vale. "Kodtööd tundub hea mõtte kuigi ma usun, et neis me väga kaugele ei jõua," lausus ta muigega kuna enamasti kodutööd olid üsnagi igavad ja uni tikkus peale. "Mulle sobib," lisas J teise lause peale, mis Den just ütles. Loota võib, et kõik ikka läheb plaani päraselt.

Guest
Külaline


Tagasi üles Go down

Re: Gloomy days

Postitamine by Denholm Jane on Püh Veeb 14, 2016 6:10 pm

"Siis on kõik korras," naeratas Den ja tõusis püsti pingilt, "lähme siis puhketuppa ja kui viitsime teeme oma kodused tööd ära ja kui ei viitsi, siis ma ei tea ajame niisama juttu või jääme magama." Magamine tundus väga hea idee olevat Deni jaoks. Den ja Jace on ju koos reegleid rikkunud sega see pole esimene kord. Den ootas millal ta sõber püsti tõuseb ning saab koos temaga puhketuppa minna.
avatar
Denholm Jane
7. klass

Posts : 16
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Gloomy days

Postitamine by Guest on Püh Veeb 14, 2016 7:11 pm

Jace noogutas vaid selle kõige peale. "Davai lähme," lausus ta seal nüüd ning tõusis ka siis püsti. Reeglidest kinni pidamine ei olnud enam lihtne kui sa neid paar korda rikkusid ja pole kunagi eriti vahele jäänud. Seega see saab juba oma moodi hobiks ilmselt lõppude lõppuks. "Eks näis, mida täpselt seal lõpuks teeb, kas teeb kodutöid, räägib niisama või magab," lausus ta ning ohkas. Ega temagi läheks hea meelega magama mõneks ajaks.

Guest
Külaline


Tagasi üles Go down

Re: Gloomy days

Postitamine by Denholm Jane on Püh Veeb 14, 2016 8:02 pm

Hobiks saamine on hästi öeldud. Den ja Jace on tõesti partners in crime. Poisid jalutasid nende puhketoa portreeni ning Den lausus salasõna, mille abil said poisid puhketuppa. Den kõndis otsemaid poiste magamistuppa, muidugi öeldes tere ja naeratades oma toakaaslastele kes parajasti olid puhketoas puhkamas ja lõbutsemas. Den viskas oma koolikoti enda voodi peale ning ohkas, otsides enda vahetusriideid, sest isegi majavanem ei maga oma koolivormis!
avatar
Denholm Jane
7. klass

Posts : 16
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Gloomy days

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele