Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Pidu järve ääres

+11
Lev Moroz
Anthony Evans
Juan Perez
Cole Jennsen
Kelsea Dekker
Phoenix Jennifer Fintry
Ariana Clarke
Nell Coy
Alicia Brown
Sean Elk
Alyssa T. Estrada
15 posters

Lehekülg 5, lehekülgi kokku 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Michael Nicholls Teis Veeb 23, 2016 12:25 pm

Michael naeratas, kui Alyssa ta käest kinni võttis ja jookide juurde viis. Muiates, vaatas ta Alyssa ''salajooki'' ning noogutas ''Üllata mind.'' oli Michael nõus, et Aly talle joogi teeb. Kaine ta küll täna olla ei kavatsenud ja joonud ta polnud ka ammu. Õnneks ta oli savu ka kaasa võtnud. Seda võiks peale Alyssa tehtud koksi tõmmata.
Michael Nicholls
Michael Nicholls
7. klass

Posts : 39
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Ariana Clarke Teis Veeb 23, 2016 12:47 pm

Ariana noogutas arusaasavalt. Tema ja tema vennad/õed olod jah temast erinevad. "Syl on ikka neid üsna palju. Suur pere," lausus Ari naeratades seal."Ega me oleme ja kõik väga erinevad iseloomult," lausus Ari ohkega. "Vend on mul vägagi vapper ja seiklusehimuline, nagu gryffid on. Siis mu õde on ara võitu ja üsnagu puffilik tegelt. Ma olen tegelt nende mõlema segu kuid jah mul oli ka ravenclaw jooni seega ma olen selles majas," lausus Ari vaikselt.
Ariana Clarke
Ariana Clarke
Taimeteaduse Professor

Posts : 288
Reputation : 0
Join date : 07/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus: Segeavereline
Hüüdnimed: Ari
Vanus: 21

https://hogwartshp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada Teis Veeb 23, 2016 12:48 pm

Neidis muigas kergelt ning võttis enda ette siis kaks topsi, kuhu ta siis neid kokteile valmistama hakkas. Lõpuks need valmis saanud, keeras ta end ümber ning ulatas ühe ka Michaelile. "Ole lahke" lausus ta ning muigas endamisi. Alyssa võttis ühe lonksu. Taas tuli jook üsna kange. "Selle sisu ma ikka ei avalda" lausus ta hetke pärast, ise kavalalt muiates. Jäägu see saladuseks. Noormehel polnudki seda vaja teada.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Michael Nicholls Teis Veeb 23, 2016 12:54 pm

Michael võttis siis valmis joogi kätte ja jõi ühe lonksu. Oli jah kange ''Ohoh... päris huvitav kange maitse.'' ütles ta naeratades. Michael otsis nüüd head kohta, kus saaks istuda ja rullida. Ta märkas siis laudasi ja vaatas Alyssa'le otsa ''Lähme istume laua taha äkki?'' pakkus Michael. Ta võttis sellest salajoogist uuesti lonksu. See ajas seest soojaks.
Michael Nicholls
Michael Nicholls
7. klass

Posts : 39
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada Teis Veeb 23, 2016 1:03 pm

"Kange muidugi" lausus Alyssa ning naeris endamisi. "Mul on pigem alati kangem" selgitas tütarlaps siis. Lahjat jõudis palju rohkem juua, seega wc külastus oli palju tihedam. Hetkel ei tahtnud Aly veel siiani tualettruumi minna. "Aga lähme siis. Ainult siis kui me varsti tantsima lähme" lausus tüdruk. Ta ei suutnud lihtsalt kaua paigal olla. Praegu aga oli tunne, et korraks võib tõesti jalgu puhata.

Jõudnud laua äärde istuma, toetas neidis ka oma topsi laua peale. Alyssa võttis taskust järjekordse suitsu, mille ta omale süütas. Jah, jälle. Alkohol lihtsalt pani teda suitsetama. "Mul hakkab see alkohol juba vaikselt pähe" lausus neidis vaikselt, hakates õrnalt itsitama. Hetke pärast suunas ta pilgu noormehe silmadesse. Sinna võis lausa ära uppuda, seega pilk tema silmadelt liikus kusagile mujale, järve poole.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Michael Nicholls Teis Veeb 23, 2016 1:15 pm

"Ma eelistan ka kanget pigem." ütles Michael naeratades ja võttis ka istet laua taha. Ta pani joogi laua peale ja võttis taskust välja gripi savuga, tavalise vihiku lehe, grinderi ja rullimis paberid. "Kui sa tahad tantsida siis lähme tantsima aga ennem, kas sa seda tahad suitsetada minuga?" küsis Michael, näidates Alyssa'le grippi.
Michael Nicholls
Michael Nicholls
7. klass

Posts : 39
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 1:15 pm

" Ega mul perekond kõige väiksem pole jah " vastas muiates Bradley Arianale. " See on hea kui sinus on mõlemat. See toob just sellise hea tasakaalu " kiitis noormees tüdrukut. " Mul vennad on kõik kuidas teistsugused. Ütleme nii ,et ka osad sellised rahulikud ja osad sellised hästi väge täis ja julged. Ma olen pigem julge, aga mu õde on reaalselt segane. " hakkas poiss naerma.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada Teis Veeb 23, 2016 1:34 pm

Neidis nõksutas üht jalga vaikselt muusika rütmis. Kuulnud pakkumist, krimpsutas ta kergelt nina. "Sa võid seda suitsetada. Ma eelistan seda siin" lausus Alyssa ning naeratas kergelt, kui oma tavalist suitsu siis näitas. Samas tal polnud midagi selle vastu, kui keegi teine mingit staffi tõmbab. "Ma eelistan jah alkoholi ja tavalist suitsu" lausus neidis selgituseks. Kõigil omad lemmikud asjad.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Michael Nicholls Teis Veeb 23, 2016 1:45 pm

''Okei, ise tead.'' kehitas Michael naeratades õlgu. Siis teab kui suure jointi keerab. Ta pani vajaliku koguse savu grinderisse ja alustas grindimist. ''Kaua sa siin peol üldse olnud oled juba?'' küsis siis mees Alyssa'lt. Kui Michael jõudis siis oli juba päris palju rahvast siin, aga ta on üllatunud, et keegi veel väga lappes pole.
Michael Nicholls
Michael Nicholls
7. klass

Posts : 39
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada Teis Veeb 23, 2016 2:10 pm

Neidis kehitas küsimuse peale õlgu. Ta ei teagi täpselt. Ta vaatas hetkeks oma käekella ning mõtles siis. "Ma arvan et kusagil poolteist, kaks tundi?" pakkus Alyssa siis. Ikka mõnda aega. Rahvast oli tulnud küll, kuid ikka oli pidu tütarlapse jaoks üsna rahulik. "Ja miks sa hilinesid? Hilinesid pea kaks tundi" uuris Alyssa siis noormehe käest, pisut tögavalt. Mõned olidki stiilsed hilinejad. Aga kaks tundi? Mitte nii stiilne. Või siiski. Aly ise ei armastanud kusagile hiljaks jääda. Ka mitte peole, kuhu iseenesest ju võis. Aga mõtle, kui kõik hilineksid. Peo algus oleks päris nukker.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Ariana Clarke Teis Veeb 23, 2016 2:33 pm

Ariana muigas kui Brad rääkis enda perest. Eriti viimane lause pani tüdruku muigama. "Mis mõttes on su õde segane?" Küsis ta kuna ta ei saanud päris täpselt aru mida poiss sellega mõttles. Ta võttis ühe lonksu oma joogist ka veidikene vahepeal.
Ariana Clarke
Ariana Clarke
Taimeteaduse Professor

Posts : 288
Reputation : 0
Join date : 07/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus: Segeavereline
Hüüdnimed: Ari
Vanus: 21

https://hogwartshp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 2:39 pm

" Mu õde on täiesti segane selle koha pealt, et ta ei kuula kunagi sõna, ta on täielik minu vastand. Mõned aastad tagasi oli temaga palju probleeme. Ma ei ütleks, et perekonna must lammas oli, aga palju puudu ei jäänud. Ta suhteliselt ebaviisaka suuvärgiga ja vahel tema tegemised jätavad soovida " lausus noormees. " Ma lähen valan jooki juurde " sõnas Brad tõustes. Kui tops oli jälle täis, tuli ta tagasi ning istus taas samale kohale kus ta eelnavalt oli istunud. " Kas sul mingeid hulljulgeid unistusi ka on ? ma mõtlen näiteks langevarjuga hüppamine või midagi sellist ? " uuris ta.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Michael Nicholls Teis Veeb 23, 2016 3:32 pm

''Päris kaua siis.'' arvas Michael ja avas grinderi ning puistas kõik rohelise vihiku paberi peale. Ta võttis oma pintsaku taskust suitsu paki ja sealt seest pooliku suitsu ning pani sealt seest tubakat ka juurde. Täitsa pure jointi ta küll tegema ei hakka. ''Ma õppisin natuke. Mul polnud tegelt plaaniski siia tulla alguses, aga igav oli puhketoas. Kõik on ju siin.'' vastas Michael Aly'le, samal ajal segades tubakat ja rohelist paberi peal ära. Ta võttis oma paberite pakist ühe paberi ja filtri materjali. Alguses valmistas filtri ja pani selle siis paberi peale ning hakkas vihiku paberi pealt näppudega tõstma weedi ja tubaka segu paberi peale. Oi kuidas ta armastas jointe keerata.
Michael Nicholls
Michael Nicholls
7. klass

Posts : 39
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Ariana Clarke Teis Veeb 23, 2016 4:22 pm

"Ah noo selles mõttes. Täitsa arusaadav, ega mõni vist on jaa selline," lausus ta seal vaikselt nüüd. Ega ta ei osanduki eriti midagi sellepeale öelda. Ari võttis lonksu oma joogist ja naeratas siis vastuseks kui Bradley ütles, et ta läheb võtab uue joogi omale. Tagasi tulles küsimust esitades neljanda klassi ravenclaw ohkas vaid. "Otseslt eriti ei ole. Ma ei ole eriti hulljulge. Kuigi tegelt võiks isegi langevarju hüpet või siis seda benji hüpe võiks teha isegi," lausus ta seal midagi. Ega ta ei ole sellepeale kunagi eriti mõelnudki. Kõrguse kartust tal ei olnud.
Ariana Clarke
Ariana Clarke
Taimeteaduse Professor

Posts : 288
Reputation : 0
Join date : 07/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus: Segeavereline
Hüüdnimed: Ari
Vanus: 21

https://hogwartshp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 4:33 pm

Kuna Brad just kartis kõrgust, aga muudes asjades ta oli julge, siis ta alati üritas endal seda kõrguse kartust ära peletada. " Okei, kõlab hästi " naeratas ta Arianale. " Mina tahaks ära proovida luua peal lennates püsti seismise " kuigi see ei tundunud midagi erilist siis noormehel soov oli selline. " Ja kuna mulle meeldib sukeldumine, siis tahaksin ma ära proovida kuskil kõrgelt kaljult vettehüppe " Muigas ta ning võttis sõõmu oma joogist.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Ariana Clarke Teis Veeb 23, 2016 4:45 pm

Ariana noogutas arusaadavalt seal. "Nojah luua peal lennates püsti seismine kõlab huvitalt kuigi ilmselt mina seda ei julgeks nii väga," lausus Ari ning naeratas isegi korraks. "Kõrgelt kaljult vettehüppe ole minu jaoks kohe kindlasti, ma ei karda kõrgust aga lihtsalt ma ei ole nii vapper ega julge, et seda teha," lausus ta seal ning võttis lonksu oma joogist. Tal ei olnud eriti häid ideid millest rääkida, ta ei ole kunagi olnud hea teemade leidja millest rääkida. See on ka põhjus, miks tal pole eriti sõpru.
Ariana Clarke
Ariana Clarke
Taimeteaduse Professor

Posts : 288
Reputation : 0
Join date : 07/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus: Segeavereline
Hüüdnimed: Ari
Vanus: 21

https://hogwartshp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 5:00 pm

" Kui ma kõrgust kardan siis tühipaljas mõte neist tegudest tõmbab mul seest õõnsaks, aga ma tahan end ületada kuiddagi moodi ja need kaks tegevust tunduvad väljakutsena mulle " muigas Bradley. " Kas sulle reisimine meeldib ? Mulle väga meeldib, ma olen paljudes kohtades käinud. Mind huvitab maailmas eri paikade kultuur ja tavad. " nentis ta.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Charlotte Estrada Teis Veeb 23, 2016 6:26 pm

Char pööritas silmi kui Robini pudel talle peaaegu vastu pead oleks lennanud,"hea kontroll sul," Charlotte naeris ning jälgis enda ümbrust. Talle jäi silma ta õde, kes tundis ennast mingi poisiga ikka väga mugavalt. Kuna ta tundis Aly't, siis ta teadis väga hästi, mis tüdruk praegu tundis. Aga olles selline imeline õde, seadis ta nende poole. Enne veel vabandas Robinile, et ta tuleb kohe tagasi. Jõudes oma õe juurde, ta näol oli suur muie. Sorry sis. "Oi tere Aly, kuidas sul ka läheb?" enne kui tüdruk vastat jõudis oli Lottie juba ta kaaslase juurde jõudnud,"ma olen Alyssa õde, Charlotte. Ja ma vabandan, et ma segan, ma kohe lahkun." Char naeratas rahulolevalt, sest ta teadis, et kui Aly'le keegi huvi pakkus, siis ta oli man on a mission ja keegi ei tohtinud teda segada. "Ma loodan, et ta naudite õhtut ja ma olen seal natuke eemal ja teen näo nagu ma ei jälgiks teid." tüdruk näitas neile enda säravat naeratust ning enne lahkumist hüüdis kohustusliku fraasi,"Ja ärge veel lapsi tehke onju!" Oi Aly lööb ta pärast maha.
Charlotte Estrada
Charlotte Estrada
5. klass

Posts : 45
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada Teis Veeb 23, 2016 7:34 pm

Neidis muigas kergelt. Tõsi. Paljud olid ju peole tulnud, seega koolimajas polnud just õige palju rahvast. Neidis kustutas oma suitsu ära ning võttis järgmise lonksu oma joogist. Nüüd märkas ta, et Char liikus nende juurde, mille peale läksid näidise silmad suureks. "hei sis" lausus Alyssa pisut kõhklevalt. Mis tal plaanis oli? "Ma loodan et sinagi naudid õhtut" lausus Aly. Neidis vähemalt nautis. Kuulnud nüüd viimast lauset, vajus Aly suu üldse lahti. Tegelikult ka, kas Char just ütles sellise lause? Appi kui piinlik. "Jah. See oli mu õde. Vabanda" tundis Alyssa pisut piinlikust. Õnneks mitte väga palju, kuna alkohol tegi selle olukorra pisut leebemaks.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Juan Perez Teis Veeb 23, 2016 8:04 pm

Juanil oli igav hakanud, inimesed ta ümber olid igavad ja ta tahtis midagi hullu teha. Alks oli ka pähe löönud eksole. Ta tõusis murult püsti, kõikus veidi ja sai siis tasakaalu tagasi. Juan läks kuhugi, võttis oma mütsi peast, särgi, püksid jalast jne ning oli korraga ainult alukate väel. ''Ey, kes julgeb tehke järgi!'' hüüdis Juan ja jooksis siis kaldale ning hüppas järve.
Juan Perez
Juan Perez
6. klass

Posts : 54
Reputation : 0
Join date : 11/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 8:10 pm

Phoe oli juba pikemat aega ringi vaadanud ja kui ta Anhony'lt enam mingit loogilist vastust ei saanud, siis ta läks oma sõbra, alkoholi juurde aega veetma. Ta polnud purjus, sest ta pole lightweight, aga ta oli juba suutnud ennast rõõmsaks juua. Nähes, kuidas võõras poiss riidest lahti kooris ning järve jooksis, tabas tüdrukut 'fuck it' hetk. Ta kutsus enda sõpru kaasa, kuid enne nede vastust oli juba järve suunas liikuma hakanud. Vedas, et ta täna matchivat pesu kandis... Tüdruk tõmbas riided seljast, hingas korra rahulikult sisse välja ning jooksis samasse kohta kuhu poiss oli jooksnud ning hüppas sisse. Vähemalt oli ta veel nii kaine, et ta sai aru, et see oli väga väga halb idee. "Ossa raisk!" hüüdis tüdruk lõppuks vette maandudes.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Juan Perez Teis Veeb 23, 2016 8:47 pm

Juan oli vähe pikemaks järve põhja vajunud ja tõusis pinnale, otse Phoe ette. ''Eh... hey senjorita,'' ütles ta nüüd tüdrukule veidi kohkunult otsa vaadates ja naeratades. Vesi pidi vist üsna külm olema, aga tänu kahele pudelile viinale ta seda ei tajunud.
Juan Perez
Juan Perez
6. klass

Posts : 54
Reputation : 0
Join date : 11/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 8:53 pm

Phoe oli algsest šokist üle saanud ning nüüd hakkas ta kiiresti edasi tagasi ujuma, et endale sooja sisse saada. Kui poiss ta ees pinnale tõusis, ehmatas tüdruk veidi ning siis naeratas poisile,"hei, hei, kas sa ei tea, et purjus peaga ei tohi ujuda," Phoenix naeris, sest seda lauset öeldes oli ta väga silmakirjalik. Aga pohh, ta oli joonud ja teda ei kottinud. Mida kauem ta vees oli, seda paremaks idee muutus.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Ariana Clarke Teis Veeb 23, 2016 8:56 pm

"Mul ei ole kõrguse vastu midagi, lihtsalt jääb julgusest veidikene puudu," lausus Arina sellepeale. Ta ei saanud eriti aru miks inimesed kartsid nii väga kõrgusi. "Reisimine on tore kuigi ma ei ole seda eriti palju teinud. Enamsti kuna pole eriti aega olnud. Vanemad on koguaeg tööl. Me ei ole eriti ühte hoidev pere kuigi saame suht normaalselt läbi," lausus ta seal ohkega. Ta ei mäletagi millal ta viimati käis perega reisil või üldse kellegi teisega koos.
Ariana Clarke
Ariana Clarke
Taimeteaduse Professor

Posts : 288
Reputation : 0
Join date : 07/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus: Segeavereline
Hüüdnimed: Ari
Vanus: 21

https://hogwartshp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Juan Perez Teis Veeb 23, 2016 9:02 pm

Juan naeris tüdruku silmakirjaliku lause üle. ''Miks ei tohi,'' küsis Juan tüdrukule otsa vaadates. ''Ma ei näe midagi ohtlikku, ilusad naised kukuvad ainult ligi,'' rääkis ta edasi ja pilgutas korra silma. Sest jah, Phoe oli küll ilus tibi ju.
Juan Perez
Juan Perez
6. klass

Posts : 54
Reputation : 0
Join date : 11/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 5 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 5, lehekülgi kokku 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele