Vaheta kasutajatLogi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Pidu järve ääres

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Lev Moroz on Teis Veeb 16, 2016 10:47 pm

Nell pööras oma pead uuesti Juani poole kui ta rääkima hakkas. Kui poiss talle viina pakkus naeratas tüdruk vastu ja võttis pudeli enda kätte. "Aga tänan," mainis Nell ja võttis lonksu puhast viina. See polnud uus asi, puhta viina joomine. Kas sa oled näinud Coyde perekonna kokkutulekuid? Pärast lonksu võtmis andis tüdruk pudeli tagasi klassivennale ja tänas teda uuesti. Viin on närvide vastu hea.

Tüdruk jõllitas kasti mida klassivend talle toonud oli ja siis vaatas Anthonyle otsa ja naeratas. "Nii armas sinust," ütles Nell. Ilmselgelt olid need muundatud mahlapudeliteks. "Kui nad liialdama hakkavad alkoholiga plaanin ma neid vägisi tagasi lossi viima," ütles Nell välja. Tüdruk ohkas ja tõusis püsti, pannes oma klaasi maha ja pöördus poiste poole küsimusega: "Kas keegi teist noormeestest aitaks mul selle kasti laua peale viia? Me peaks tegema tutvumisringi ja praegu on selleks hea aeg" Nell ei planeerinud seda viimast laused valju häälega ütlema, aga juhtus nii.

--

Üritades kõike seda toitu endasse seedida otsis poiss pingsalt tüdrukut taga. Lev lõpuks leidis ja suundus samuti kahe klassikaaslase poole. Phoenix ja klassivend, keda ta kooli peal näinud aga nimepidi ei teadnud. "Lev Moroz," tutvustas poiss ennast teisele poisile, tema vene aktsent säras oma täisnime öeldes. See on iroonilne kuidas ta üldse ei talu oma isa kellelt ta selle aktsendi, perekonnanime ja keele omandas, aga samas talle meeldib vahest sellega niiöelda 'uhkeldada'. Nagu oleks mingi eriline lumehelves või nii.
avatar
Lev Moroz
6. klass

Posts : 29
Reputation : 0
Join date : 14/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Robin Dekker on Kolm Veeb 17, 2016 12:15 am

Robin oli tegemas mõnusat õhtust jalutuskäiku, mis viis ta täiesti juhuslikult järve äärde. Tegelikult poiss teadis küll et kuskil pidi toimuma pidu, sest esiteks oli ta näinud Nelli puhketoas laudu lammutamas ja teiseks oli tema kallis õeraas pool pärastlõunat tüüdanud teda, jutustades sellest pikalt ja laialt. Siiski polnud Robinil esmalt plaanis üldse kohale minna, sest nagunii läheks seal tõenäoliselt peagi suuremaks joomiseks kätte ja see polnud tema jaoks just kõige huvitavam ajaveetmise viis. Nüüd, kui ta oli aga täiesti kogemata kohale ilmunud, arvas poiss et heidab siiski pilgu peale.

Mis seal siis ikka, tundus olevat pidu nagu pidu ikka. Mõned tuttavamad näod, teised jällegi vähem. Robin võttis laualt ühte-teist süüa ning läks siis kuhugi veidi varjatumasse nurka, ise mõeldes kas jääda kauemaks siia või minna ära puhketuppa.
avatar
Robin Dekker
7. klass

Posts : 17
Reputation : 0
Join date : 12/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alicia Brown on Kolm Veeb 17, 2016 12:28 am

Alicia oli viimaks jõudnud sinna, kus pidu toimus. Pudel tema sõrmede vahel oli peaaegu tühi, kuid jook selle sees polnud veel mõjuma hakanud. Ta lootis, et keegi oli toonud mingit kangemat jooki, mida ta ka juua saaks.Tüdruk kahetses, et ta suuremat pudelit polnud kaasa toonud. Mis teha. Viimane lonks ja tema viski oligi otsas. Eemal märkaski Al jooke. Mitte just kõige rohkem aga talle piisas küll. Tüdruk täitis enda pudeli uuesti ning istus siis langenud puuoksale, mis mugavalt liivale oli kukkunud. Just nagu pink. Ta vaatas uurivalt ringi ning mõtles, et kas keegi üldse märkab, et ta tagasi on. Alicia muigas ja võttis järgmise lonksu.
avatar
Alicia Brown
6. klass

Posts : 8
Reputation : 0
Join date : 16/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada on Kolm Veeb 17, 2016 10:48 am

Alyssa nüüd vaatas ja naeris, kui Sean seal balletipoognaid hakkas. Tegelikult ka? Aga miks mitte. Kõigil ei pidanudki sama muusikamaitse olema. "Hei kuuled. Ma ei tantsi hetkel" lausus neiu nüüd sellele ghetto tüübile. Sean oli omamoodi naljakas, kuid hetkel kulus talle üks jook ära. Tüdruk liikus vabandava pigu saatel eemale, toidu- ja snäkilaua juurde. Seal valas ta endale mahla ühte topsi. Kotist võttis ta selle kangema kraami ja lisas seda topsi sisse, ise õrnalt muiates.

Neidis keeras end ümber ning vaatas nüüd ringi, võttes lonksu oma joogist Esialgu hakkas ta köhima. Tal oli see üsna kange tulnud. Kähku keeras Alyssa ümber ning lisas topsi veel mahla. Nii, nüüd oli kokteil enamvähem. Taaskord viis neiu pilgu ümbruses ringi käima. Kindlasti ei jäänud tal märkamata, kui Drew peole jõudis, mis tõi tütarlapse huulile rahuloleva muige.
avatar
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Ariana Clarke on Kolm Veeb 17, 2016 4:03 pm

Ariana ei osanud siin peol suurt midagi teha. Tüdruk nagunii ei joonud veel alkoholi ja ta teadis, et neis pudelides, mis ei nägid muu moodi välja oli seda. Ta oli nutikas. Tüdruk ohkas ja mõtles, kas minna tagasi oma tuppa või ei.

_______

"Peaks jah vist teistega tuttuvama minema," lausus Jace seal oma sõbrale vastu. Ega temagi oli siia tulnud, et omale uusi tutvusi saada. "Kust aga alustame?" küsis ta muigega seal. Ta isegi mõtles midagi omale juua sebida ennem.

________

Lakeesha ohkas ja vaatas enda ümber ringi. Enam jaolt inimesed tundusid teatvad omavahel vähemlt osa neist. Kesha aga peaaegu, et ei teadnud siit kedagi. Neiu kõndis siis mingite jookide juurde, mis oli siia toodud. Ta võttis ühe neist, kui seal isegi alkoholi oli sees siis see ei olnud tema jaoks probleem. Ta võis olla küll 16 alles aga ta oli seda kraami juba varem proovinud.
avatar
Ariana Clarke
Taimeteaduse Professor

Posts : 288
Reputation : 0
Join date : 07/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus: Segeavereline
Hüüdnimed: Ari
Vanus: 21

Vaata kasutaja profiili http://hogwartshp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Anthony Evans on Kolm Veeb 17, 2016 4:15 pm

"Edu sellega," naeris Anthony klassiõe plaani kuuldes. "Kui sul kellegi taltsutamisega abi vaja on, siis otsi mind üles," lisas ta nii muuseas. Üllatavalt lahked sõnad tema suust. Aga purjus inimeste ohjeldamisel võis jõudu vaja minna ja temal oli seda ilmselgelt rohkem kui Nell'il. Noormees viis pilgu Phoenixile, kui tuttavat häält end tervitamas kuulis, ning järgmisel hetkel olid neidise käed juba ümber tema mässitud. "Tere sulle ka," muigas Drew ning põimis oma käed ümber tütarlapse, teda vastu emmates ja brüneti kommentaari peale kergelt naerdes. "Sa näed hea välja," pidi kutt mainima, kui nende vahel taas vähe rohkem ruumi oli, pilguga heakskiitvalt üle neiu keha libistades. Ta jälgis, kuidas üks nende klassivendadest, keda ta siiamaani vaid nägupidi tundis, nende juurde ilmus ja ennast siis Tony'le tutvustas, hääles selge aktsent. "Anthony Evans," vastas poiss enda nimega ning sirutas Lev'i suunas käe, mitte et ametlik või üliviisakas näida, vaid lihtsalt sõbralik žest, mis talle ammu külge oli jäänud. "Las ma aitan," pöördus ta taas Nell'i poole, kasti endale sülle tõstes ja endamisi tutvumisringi mõtte üle muiates. "Nii, kuhu ma selle viima pidingi?"
avatar
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry on Kolm Veeb 17, 2016 7:08 pm

Phoenix naeratas kui poiss teda tagasi kallistas. Phoe lasi silmadega üle poisi ning mainimata, et poiss nägi ikka päris kuum välja, aga seda teadis Drew juba isegi. "Ma tänan sind," Phoe keerutas ning muigas,"Sa näed ka. Aga sa teadsid seda juba ise ka." Phoenix naeris ning jõudis järsku arusaamale,"me peaaegu matchime riietusega ju. Kuidas sa julgesid mind ahvida," Tõesti olid nad sarnased. Mõemal teksad ja nahktagi, vaid särkide värv oli erinev. Phoe tegi tegi teeseldud kurja näo ette ning jäi poissi vaatama."Kas sa pole kuulnud, et tüdrukutele ei sobi kui keegi tuleb nende outfitiga konkureerima. Nagu I worked hard onju." Phoe ei suutnud endam kurja nägu tega ning hakkas naerma. Phoe küll üritas pigem stiilselt ring käia, aga teda just ei huvitanud kui keegi temaga samu asju kandis. Kannavad mis tahavad. Phoe näole tekkis naeratus kui poisid üksteist tervitasid ning Phoenix kergitas kulmu kui Lev'il nime öeldes üsna tugev aksent välja tuli. Huvitav, tema pole seda eriti varem kuulnud. Kui Nell tutvumisringi otsustas teha, siis Phoe oigas sisemuses. Ta polnud selles tutvumise asjas eriti hea ning ta polnud kindel kas tema jaoks oli see hea idee. Ta oli väga tugevalt endaga konfliktis, kas ringiga ühineda või mitte.
avatar
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Juan Perez on Kolm Veeb 17, 2016 11:53 pm

Juan lihtsalt istus seal maas ja kuulas teisi. Ta ei viitsinud küll eriti üles tõusta ja mingit kasti tarida, aga õnneks võttis see teine tüüp juba selle enda kätte. Seega ta lihtsalt lasi viinal hea maitsta ja kuulas mis see slythi tüdruk ja nood teised rääkisid.
avatar
Juan Perez
6. klass

Posts : 54
Reputation : 0
Join date : 11/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Sean Elk on Nelj Veeb 18, 2016 9:44 pm

''Hey, ma ei tantsi nii halvasti ju,'' hõikas Sean käsi laiali ajades. Ta jättis tüdruku sinnapaika ning otsis kedagi teist, kellega suhelda. Peale seda, kui ta oli natukene niisama ringi jõlkunud (ja ühte alkoholikasti tühjendanud), märkas ta Robinit. ''Hey homie, mis toimub?'' küsis ta ning astus poisile lähemale, ''mis konutad siin üksinda? Mine sebi parem mõni chick ära.'' Sean seisis Robini kõrvale ja vaatas ringi.
avatar
Sean Elk
6. klass

Posts : 45
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Robin Dekker on Nelj Veeb 18, 2016 10:14 pm

Robin vaatas, et pidu on üsna igav. Vähemalt tema jaoks. Poiss tahtis juba hakata tagasi lossi minema, kui nägi Seani enda poole tulemas. ''Tsau Sean,'' tervitas ta tulijat vastu. Selle peale mis Gryffindorlane järgmisena ütles ta lihtsalt naeris. ''Ei, ma tahtsin tegelikult juba minema hakata, homme peab vara tõusma,'' rääkis Robin. See lause viimane pool oli küll ainult ettekääne peolt lahkumiseks, tegelikult tundis ta lihtsalt igavust ning oleks parema meelega puhketoas kamina ees lebotanud. Poiss lõpetas laualt võetud asjade söömise ning vaatas Seanile otsa. ''Aga miks sa ise ühtegi naist endale juba kaissu pole tõmmanud?'' küsis ta nüüd kergelt muiates.
avatar
Robin Dekker
7. klass

Posts : 17
Reputation : 0
Join date : 12/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon on Reede Veeb 19, 2016 6:33 pm

Kuna Brad oli koolis alles uus, siis tuli ta tutvuma ka kooli ümbruskonnaga. Eemalt paistis järv ja noormees mõtles, et miks mitte pilk peale heita. Eemalt oli kuulda teiste inimeste hääled ning ta ostustas, et hoiab parem esialgu eemale teistest õpilastest. Talle ei läinud sel hetkel korda, kes nad on ja mis nad seal teevad. Kuna reis Sigatüükasse oli pikk, siis oli poisil võetud kaasa pläsku hea brändiga, et sõit kiiremini sujuks. :"Tohoh, et siis selline tore paik on siin .." pomises poiss endamisi ja istus järve ääres rohule ja tõmbas pläsku tagi hõlma alt ning keeras korgi maha. " Vot nii juba läheb.." mõtles ta endamisi ja võttis taskust suitsu, süütas selle ning vaatas järve siluetile ise kimudes.
avatar
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada on Reede Veeb 19, 2016 10:12 pm

Alyssa nägi eemalt üht noorukit järve äärde tulemas. Uus õpilane? Kui too kusagile eraldi maha istus, kortsutas neidis kulme. Ja erak ka veel? mõtles ta endamisi. Võtnud lonksu oma joogist, liikus ta noormehe poole, istudes lõpuks tema kõrvale. "Hei" lausus ta esialgu lühidalt, manades enda huulile õrna naeratuse. "On sul mulle ka üks suits pakkuda?" uuris ta sõbralikult noormehe käest. "Ja muidu, Alyssa, gryffindor" lisas ta ka lõppu, kui avastas et ta täiesti ebaviisakalt oli alustanud hoopis mingi muu küsimusega, kui enda tutvustamisega, mis oleks olnud ju viisakas. Samas Aly ei tundnud end eriti ebaviisakana. Ta siiski käitus sõbralikult ju. Taaskord võttis neidis lonksu oma joogist.
avatar
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon on Reede Veeb 19, 2016 10:20 pm

Brad kuulis samme enda poole tulemas ja keeras siis äkitselt pilgu kõrvale. Tema poole oli tulemas noor neiu kes teda juba jõudis kõnetada. " Hei " ning tõmbas mahvi oma suitsust. Noormees keeras korraks pilgu maha kuuldses tüdruku küsimust ning tõstis siis pea " Jah.. ikka leidub " õrnalt muiates ning ulatas tüdrukule paki, et too saaks sealt endale suitsu võtta. " Ma olen Brad..võta heaks " ning jätkas " Siis oleme samast majast..Täiesti Gryffindor samamoodi " ning võttis sõõmu oma pläskust. " Räägi mulle preili Gryffindor kuidas siin koolis on siis ? Vabanda minu otsest küsimust, lihtsalt ma olen uus ja ilmselt kui tohib siis ehk annad väikse ülevaate ? " ning lõpetas oma suitsu ja jäi neiu vastust ootama.
avatar
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada on Reede Veeb 19, 2016 10:36 pm

Neiu võttis nüüd ühe sigareti noormehe suitsupakist. Sealt samast ka tulemasina, millega ta suitsu omale süütas. "Meeldiv, Brad" lausus Aly. Ja veel griffyndor. Milline kokkusattumus. Neidis jäi sigaretti tõmbama. Ta oli pigem pühapäeva suitsetaja, kuna ta siiski oli veel alaealine. "Eeh, noh. Kool nagu ikka. Tunnid, õppimine, inimesed, peod. Ega siin midagi erilist ei olegi" jutustas neidis, ise õrnalt muiates.
avatar
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon on Reede Veeb 19, 2016 10:46 pm

" Kokkusattumus missugune. eks ? " ning võttis pläskust lonksu. Peale sõõmu lisas " Ehk siis kool kooliks ühesõnaga. Mis on sinu jaoks eriline ? " Brad nagu ta oli, väga sügavamõtteline siis leidis ta esimese ohvri keda proovile panna vastustega, et näha milline inimene keegi on. " Millised siis siin koolis ka peod on ? See siin järve ääres ? Või on selle kooli rahval ka midagi paremat pakkuda " lisas Brad vürtsi, et oma küsimustele vastust saada.
avatar
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Sean Elk on Reede Veeb 19, 2016 11:06 pm

''Ey homie, kuhugi sa ei lähe,'' kamandas Sean nüüd Robinit. Ta tõmbas oma sõbra puu taha, pani käed ta õlgade peale ja seletas talle, toonitades iga enda sõna: ''Vaata kutt. Sa oled 17, lendluudpalliäss, pikka kasvu... deem, need piffid muud ei tahagi. Mine lihtsalt mõnele tibile ligi ja aja mingit romantilist jama, küll sa näed siis et asi lõppeb voodis.'' Sean oli pisut joogine ning ta polnud päris kindel miks ta seda juttu hetkel Robinile ajas, lihtsalt oli selline tunne, et peaks sõpra julgustama.
avatar
Sean Elk
6. klass

Posts : 45
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada on Reede Veeb 19, 2016 11:07 pm

"See on tore. Keegi keda piinata õhtuti, kui mul und ei tule" muigas tütarlaps. Tihtipeale istus ta üksi puhketoas, lugedes raamatut või kuulates muusikat. Nüüd oli ehk üks inimene juures, kellega jutustada. "Erilise all mõtlen ma seda, et mingisugust hullu seikluse juttu või kõlakat mul rääkida ei ole" vastas neidis siis küsimusele. "Ja see on üle pika aja praegu selline suurüritus. Või pidu. Mis pole veel käima läinud väga. Seega ma arvan, et me pole veel näinud, mida kõigil pakkuda on" jutustas neidis. Ta jätkas oma suitsuga, mis peagi otsakorral oli. Aly kustutas selle ära. Nüüd võttis ta järjekordsed lonksud oma joogist. Mõnus. "Ja mis sul seal pläsku sees on?" uuris Alyssa. Preili Uudishimulik tuli välja.
avatar
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon on Reede Veeb 19, 2016 11:10 pm

" Selge " vastas Brad lühidalt. " pakkuda..hmm " mõtles poiss endamisi. " Noh, eks elame näeme, eks saab isegi kuskilt osa võtta kui midagi meelepärast on toimuma " tõi noormees malbe peitva naeratuse. " Pläsku sees? Pläsku sees on Brändi otse Londonist, tahad proovida ? " ning jäi küsiva ilmega tüdrukugu poole vaatama.
avatar
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada on Reede Veeb 19, 2016 11:19 pm

Neidis võttis just viimase lonksu oma joogist, kui nüüd kuulis, mis pläsku sees on. "Ja ikka proovin. Ma olen pärit londonist" muigas neidis seepeale, võttes Bradi käest pläsku. Alyssa võttis sealt lonksu, kuid pidi nina krimpsutama. Polnud jook temale. "Sa võid jätkata sellega" lausus ta, ulatades selle tagasi noormehele.
avatar
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Robin Dekker on Reede Veeb 19, 2016 11:34 pm

Robin naeris veel rohkem Seani jutu peale: ''Kutt, sa oled vist päris purjus.'' Mispärast Sean küll arvas, et Robin kardab tüdrukutega suhelda? Tõsi, tal polnud küll selle seitsme aasta jooksul, mis ta on koolis veetnud, veel kunagi oma tüdrukut olnud. Siiski ei tundnud poiss ka erilist puudust, ta uskus et keegi tuleb tema ellu siis kui aeg on õige. Küllap praegu veel siis ei olnud. ''Okei, ma jään siia, aga ainult juhul kui sa normaalselt käitud,'' ütles Robin nüüd ja patsutas Seani õlale. Seejärel läks Robin tagasi sinna, kust süüa-juua saab, ning nägi seal Kelseat. ''Noh Kel, mis sa siin teed? Kell on juba kümme, mine ära tuttu,'' ütles ta oma õele. Robin muidugi ei teadnud päris täpselt öelda kas kell on tõesti kümme, talle lihtsalt meeldis oma õeraasu veidike sõbralikult narrida.
avatar
Robin Dekker
7. klass

Posts : 17
Reputation : 0
Join date : 12/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon on Reede Veeb 19, 2016 11:42 pm

" Londoni neiu, vaadates sinu näo ilmet.. pole hullu.. mulle meeldib.. jätkan " vastas poiss end täitsa hästi meelestatuna ja lustilise naeratusega. " Anna andeks kui ma olen imelik..ma lihtsalt ei suhtle palju kellegagi..harjumise asi " ning vilksatas kulmu ja võttis sõõmu tüdruku ulatatud pläskust. " sa tundund tore. Võibolla see on ainult eelarvamus, aga keegi lõpuks räägib minuga " ning vaatas järvele.
avatar
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Kelsea Dekker on Reede Veeb 19, 2016 11:44 pm

Kelsea keeras ümber kui kuulis oma venna häält selja taga. ''Pähh Robi,'' ütles tüdruk ja müksas Robinit ribide vahele. Küll ta vend võis vahel ikka rumalat juttu ajada. Kel võttis laualt oma joogitopsi ning jäi suurele vennale otsa vaatama. ''Ja mis siis sinu pani enda jalad kõhu alt välja võtma ja siia tulema?'' küsis Kelsea muiates.
avatar
Kelsea Dekker
6. klass

Posts : 24
Reputation : 1
Join date : 12/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Robin Dekker on Reede Veeb 19, 2016 11:49 pm

''Otse loomulikult suur vennaarm, olin mures mis mu väike õde siin peol üksinda teha võib,'' seletas Robin, enda huulil sõbralikult pilkav naeratus, mida ta kasutas ainult oma sugulaste või väga heade sõpradega suheldes. Robin uuris Kelsea joogitopsi. ''Mis sul siin on? Ega sa ometi emme-issi selja taga salaja alkoholi ei tarbi?'' uuris Rob nüüd kulmu kortsutades. Loomulikult oli ka see kõik puhas norimine ja ta ei mõelnud midagi halba. Perekonnasisene värk nagu öeldakse.
avatar
Robin Dekker
7. klass

Posts : 17
Reputation : 0
Join date : 12/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Charlotte Estrada on Reede Veeb 19, 2016 11:53 pm

Charlotte oli vaikselt õhkonnaga kohanemas. Tal oli isegi natuke lõbus. Kuigi ta õde jättis teda alles, et mingit poissi üle vaadata, siis ta leidis endale piisavalt tegevust. Kuna talle tundus, et kõik olid enda sõpradega hõivatud, siis üritas ta ühineda endale lähimate inimestega. TA astus tüdrukule ja poisile lähedale,"Kui mul on õigus, siis sina oled Kelsea," Char vaatas tüdrukule otsa,"ja sina oled Robin," Charlotte viis enda pilgu poisile."Ma vabandan kui ma segan, aga mul oli nautuke igav ja ma valisin teid enda ohvriteks. Öelge kohe kui te must lahti tahate saada, ma ei solvu." Lottie naeratas ning ristas käed, hoides käes ühte pudelit.
avatar
Charlotte Estrada
5. klass

Posts : 45
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Robin Dekker on Laup Veeb 20, 2016 12:03 am

Robin keeras oma pea tulija poole. ''Tsau... Charlotte?'' ütles Robin, olemata päris kindel kas ta oli tüdruku õige nime öelnud. Poiss naeratas tüdrukule otsa vaadates. ''Ma olen suurima heameelega sinu ohver,'' ütles Rob ning tema pilk liikus siis tüdruku käes olevale pudelile. ''Hmm, ja ma arvan et see seal pole kõrvitsamahl,'' lausus Robi tüdruku käes olevale joogianumale osutades ja kulme kergitades. Okei, ta lihtsalt noris jälle niisama.
avatar
Robin Dekker
7. klass

Posts : 17
Reputation : 0
Join date : 12/02/2016

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele