Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Uus algus..

2 posters

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 1:21 pm

" Tahest tahtmata selliseid inimesi kahjuks on, " nõustus Brad. " Ma olen sinuga nõus sinuga teise võimaluse jutu suhtes, aga ma päris kõigile uut võimalust ei anna. Ma olen pidanud elus mõnegi asja suhtes või inimese suhtes pettuma ja selle tõttu ma enne kaalutlen läbi kas inimene või tegu väärib uut võimalust. See muidugi ei tähenda et ma kohe hukka hakkan mõistma " noogutas noormees. " Intelligentsus minu silmis pole ainult haridus, vaid ka haritus ja kui inimene ei vaata maailma must-valgelt läbi oma pilgu. See tähendabki kõike seda mida sa ütlesid. Mõistmine, arusaam ja vahel ka teise võimaluse andmine ja üleüldse vahel asju teise nurga alt nägemine. Või noh vähemalt mina arvan nii. See on üldse nii keeruline teema, sest inimesed on erinevad, omamoodi keerulised. Kõigil on oma arvamus " Ja nende põhjal ma usun, et tuleb ka inimese enda intelligentsuse tase " lausus Brad. Jutuajamine oli läinud päris diipiks ja Brad üritas mitte teemat veel segasemaks oma lausetega ajada. " Seda näitab ainult aeg. Nagu ma ütlesin ma loeks meeleldi " muigas poiss. " Ei. Ma ei usu, et me siin universumis oleme üksi. See oleks liiga kitsarinnaline ja isekas kui arvata, et ainult meie planeedil ekisteerib elu. Lootust tuleb anda ka mõtlemisega. Ja kui keegi ongi kuskil seal universumis, siis usu mind nemad küsivad seda samuti, et kas nemad on üksi siin universumis. Ühesõnaga ma arvan, et kunagi muutub kõik. Ma ei hakka random juttu suust välja ajama, aga aeg on lihtsalt selline, et varsti tulevad kõik saladused ja vastused välja " lausus noormees ning pööras tühja pilgu kaugusesse taevas.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Esm Veeb 22, 2016 4:19 pm

"See on jah vältimatu," Phoe avas silmad ning vaatas üsna tumedasse taevasse,"see ei tähenda, et ma kõigile uue võimaluse annan. Minusugune damaged tüdruk tihti ei usalda ning see, et ma annan juba inimestele esimese võimaluse, siis see on juba palju. Kõik oleneb inimesest endast." Phoe naeratas, sest poiss oli teda täielikult mõistnud,"aga no muidugi paljudel inimestel ei avane isegi võimalust ennast tõestada. Olgu selleks lack of self confidence või mõned muud olud. Kõigile peab andma võimaluse ennast väljendada, aga paljud ei võtta seda tihti vastu." tüdruk tõstis pea ning nägi poisi keskendunud nägu,"ma ka ei usu. Nagu ma ütlesin, siis nii paljudele küsimustele pole veel vastatud ning selle tõttu ma olen täiesti kindel, et on ka veel teisi. Võibolla me kunagi avastame üksteist, võibolla mitte, aga tähtis on uskuda ja olla avatud muutustele. Kui ma vaatn enda teadmiseid, siis ma võin öelda, et ma ei tea mitte midagi. Aga see, et ma seda juba tunnistan paneb mind mõistma rohkemat kui need kes on endas liiga kindlad." Tüdruk hingas õhku välja,"aga eks muidugi maailm muutub, elu muutub, inimesed kohati muutuvad. MIne tea mis tulevik toob." Phonixile meeldis, et poiss oli temaga just mitte kõige kergemat teemat arutada suutnud.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 4:31 pm

" Olgu. Nojah, seda sa tead ju ise kõige paremini kellele sa annad võimaluse ja see on täiesti arusaadav " mõistis noormees Phoenixit. " Minule näiteks liiga enesekindlad inimesed ei meeldi. Või noh ma ei saa öelda, et ei meeldi. Meeldivad need kes on selle enesekindluse oma tegemistega välja teeninud, aga need kes on end ego nii täis pumbanud ja suusoojaks ainult räägivad, kuid tegusi ei juhtu. Need pole eriti minu silmis kõige helgemas valguses " lausus noormees tõsise näoga kuid mitte halva tundega. "Selles suhtes on sul kindlasti õigus. Kui vaadata juba mineviku ja tänapäeva, siis on need ju suhteliselt erinevad. " naeratas poiss.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Esm Veeb 22, 2016 6:46 pm

"Selleks, et anda teine võimalus, sa pead endalt küsima ning mõistma, miks oled sa inimesele esimese võimaluse andnud. Ja muidugi sõltub väga palju sellest, milles tal uut võimalust on vaja. Kui inimene on petnud, siis mina olen küll nagu 'fuck that shit' sa ei saa teist võimalust. Aga kui ta tegi midagi väga lolli või mõtlematut, siis asjad läbi mõeldes on teine võimalus isegi loogiline," Phoe tõusis istuli, aga jättis jalad ikka poisi sülle,"liiga enasekindlad inimesed on pain in the ass. Enesekindlus pole kunagi halb olnud kui sa seda õigesti kasutad. Sa ei saa paljut ilma enesekindluseta saavutada, aga sama kehtib ka liigse enesekindluse kohta. Nende vahel on piir. Kui sa oled ikka nii ennast täis, siis sa võid vabalt sinnasamusesse käia, sest sinu ego on nii suur, et sa ei näe selle tagant maailma ning tõde ja mõista on väga raske." Brad peaks olema väga õnnelik, sest Phoenix ei teinud tavaliselt nii. Ei näidanud inimesetele mida ta mõtles. Sest teised mõtlesid teisiti. Teised ei küsinud 'miks?' Ja tänu sellele mõisteti teda hukka. "Nagu ma olen alati mõelnud. Kunagi ei teatud midagi, praegu ei teata midagi, tulevikus ei teata midagi. Võibolla kunagi tuleb see päev, kus kõik saab selgeks. Aga see on ikkka väga kaugel meist. Sa võid mõelda, et meie praegune mitte midagi teadmine on juba rohkem kui oli kunagi mitte midagi, aga kust me teame, et Sokrates kunagi näiteks sama palju nagu praegu me mõistame ei mõistnud. Äkki tal oli peas kõik selge, aga ta ei soovinud seda maailmaga jagada," Phoe naeratas,"kui ma peaks filosoofide ja mingi teise inimtüübiga paralleele tõmbama, siis ma arvan, et filosoofid on nagu lapsed. Nad on avatud kõigele, nad küsivad, nad on uudishimulikud. Ainuke vahe on see, et laps lepib vastusega, aga filosoof kahtleb. Nii palju on küsida. Nii palju on vastata. Nii palju on veel mõista."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 7:02 pm

" Vot just täpselt " andis noormees teada, et ta oli täpselt päri sama arvamusega. " Petmisega mina samuti teist võimalust ei küündi andma, sest kui petetakse, siis ei jää see viimaseks korraks. Kahjuks nii see on. " vilksatas noormehe pilt korra maha. " Tead neiu, ma pean ka selles osas sinuga taas nõustama. Võtad sõnad suust " naeris poiss. " Sokrates oli jah selline omamoodi filosoof, aga siiski pidi ta olema piisavalt tark et tema nimi tänini inimeste teadmistes on. või mis ? Mulle endale meeldib see lause, et inimene õpib kogu elu..mõned ütlevad, aga ikkagi sureb lollina. Seda saab kahes osas minu arust vaadata. Mina arvan, et meil kõigil on mingi missioon siin elus, selleks me eksisteerimegi ja kui meie eesmärk on täidetud siis on meil aeg lahkuda siit ilmast, aga ma ei usu, et me tuleme siia ellu nullseisus ja lahkume nullseisus. " nentis Brad.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Esm Veeb 22, 2016 7:10 pm

"Ma olen täiesti kindel, et igal inimesel on siin maailmas enda ülesanne, aga paljud ei suuda seda aksepteerida ning seda edasi arendada. Mõned inimesed ei küsi 'miks?' ja see teeb nende võimalusi juba mitmeid kordi väiksemaks. Igas inimses peaks püsima see uudishimu, aga mõned inimsesed unustavad küsida, sest nad toetuvad vaid faktidele. Näiteks inimesele õpetatakse väiksest peale, et narkootikumid on pahad. Nad ei küsi miks, sest nad on liiga väiksed. Aga isegi kui tuleb inimene, kes lõpuks oskab esitada õigeid küsimusi, siis ta enam narkootikumide teemat ei puuduta, sest selles osas on ta teadmised kindlad, sest neid on üle aastate talle sisendatud. Aga no tõde on see, et väga pajud teadlased on avastanud, et paljud narkotikumid tegelikult ei ole üldse inimese toimimisele kahjulikud. Seda on imelik kuulda, sest sulle on teistmoodi õpetatud, aga tegelikult pole midagi nii nagu see tundub." Phoe naeratas,"eks eksistensi ja teadmiste küsimused on alati olnud keerulised ning keegi neile tegelikult vastata ei saa, siis juba see on edasi liikumine, kui sa suudad üldse küsida. Minul on alati olnud üks lause, mis on see lause, mille järgi ma toimin."Inimesed, kes tunnistavad, et nad ei tea midagi, teavad juba rohkemat kui paljud teised."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 7:38 pm

" Jah, nõus. No paljud asjad meile õpetatakse jah väiksest peale selgeks. Suits on paha, alko on paha, narko on paha, ära tee seda ja ära tee toda. " Neid saab tegelt kahte moodi võtta. Eks meie endi vanemad tahavad anda meile kõige esimese suuna, sest vahel nende ootused meie elu üle on suuremad kui meil endil. " naeratas Bradley ja tõstis korraks tüdruku jalad põlvede pealt et jalgu kohendada ja asetas tüdruku jalad tagasi. " Kusjuures see on väga hästi öeldud ja mulle meeldib see lause ja selles on tõesti ka tõde. " Nõustus ta. " Kõik see jutt vahepeal räägiks täpselt nagu ühest minu lähedasest inimesest. Mitte, et ma teda süüdistaks, aga ta näeb tihti maailma must-valgelt ja rohkem negatiivsust. Ta pigem enne laidab teist inimest kui kuulab selgitust. Mu kaksikõde. Ja selleks ma ütlengi, et inimesed on nii erinevad ja nii erinevate vaadetega ja asjade mõistmisega, aga see selleks " muigas noormees. Ta tõstis tüdruku jalad uuesti enda põlvedelt ja asetas need pingile, et tõusta ja veits jalgu sirutada. Ta võttis taskust suitsupaki ning süütas ühe suitsu neist.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Esm Veeb 22, 2016 7:53 pm

"Tead mis, kuigi sa oled juba väga meelitatud, et sul üldse minu seltskonda on võimalus nautida," Phoe muigas,"siis sa peaks olema ka meelitatud, sest sa tead tegelikult minust rohkem kui paljud mu sõbrad. Ma olen alati arvanud, et inimese defineerib ära tema arvamus ümbruse kohta. Ja kuna ma andsin sulle pileti enda mõtetesse, siis sa tead minu kohta ikka meeletult palju. Ava inimese mõtted ja sa jõuad ta südameni." Phoenixi isa oli talle seda alti öelnud. Ja alles pärast mitut aastat oli ta mõistnud mida sellega mõeldud oli. Tüdruk tõstis poisi poole kulmu,"ma ei teadnudki, et sul õde on. Mis on tegelt loogiline, sest ma ei tea sinust ju midagi peale selle, mida sa kõige kohta arvad. Ehk tegelikult ma mõistan sind rohkem kui sa arvad, et ma mõistan." Phoe naeratas,"Aga kui sa oled kogu aeg selline nagu sa minuga siin oled, siis võib sul olla su õega päris raske." Poiss liigutas Phoe jalad enda sülest ning vaatas kuidas poiss uue suitsu süütas,"kas sa suitsetad kogu aeg nii palju või on praegu mingi väga stressirohke ajajärk?"
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 9:33 pm

" Ma tänan sind selle avatuse eest, Phoenix. " naeratas Bradley tänulikult tüdrukule. Jah mul õde, aga tema jaoks sigatüügas on absurd ja ta keeldus siia tulemast ka peale pikka veenmist. Noh seda näitab aeg kuidas üleüldse üksteise mõistmine välja kujuneb, aga ma tänan sind sellegi poolest ja kuna ma alles tulin siis ma positiivselt usun ,et me saame veel palju lobiseda ja üksteise kohta ehk rohkem teada " muigas ta lootusrikkalt. Kusjuures poiss ise ka ei pannud tähele, et ta nii palju suitsetas. " Ma ei oskagi sellele küsimusele otse vastata. Ütleme nii, et kuidas kunagi. Vahel rohkem vahel vähem " silma pilgutades. " Stressi ma ei tunne olevat " pahvatas Bradley naerma. " Vähemalt ma usun nii " ja tõmbas mahvi.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Esm Veeb 22, 2016 9:41 pm

"Aga palun," Phoenix naeratas,"aga ega igal asjal on kahjuks lõpp. Nii on täna ka minu sisemise mõttemaailma avastamisega." Phoenix muigas ning tõusis püsti. "Ega igal õel ja vennal on oma tõusud ja mõõnad. MA olen päris kindel, et ka teie hakkate kunagi rohkem üksteist mõistma." tüdruk tõmbas patsi lahti ning raputas pead, et juuksed laiali läheks. "Nagu väikestel lastel on enda see lemmik kaisukaru, siis sa kasvasid sellest välja ning haarasid suitsupakist. Enam sellest lahti ka lasta ei saa." Phoe muigas ning mõtles tagasi enda kaisuloomale. Selleks oli üks kõige ilusamaid ja värvilisemaid mänguföönikseid üldse. Nüüd kasvas ta sellest välja nng suitsu asemel oli tema sõber alkohol. Muidugi ei olnud tal pudel kogu aeg kaasas, aga kui kuskil oli, siis ennast tagasi ta ei hoidnud. "Tore, et sul stressi muidugi ei ole. Kui mul olid kõige hullemad ajad, siis oli minuga pakk kogu aeg kaasas, sest minetea millal mul ennast enda käest päästa oli vaja. Aga mulle ikka ei meeldi suitsetamine ja ma tegin seda vaid selleks, et ellu jääda." Phoe lõpetas rääkimise ning pomises enda ette,"kõige otsesemas mõttes."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 9:47 pm

Noormees vangutas arusaadava ilmega pead, sest kell oli ka juba palju ning õues oli päris hämaraks ja jahedaks läinud. " Eks seda näitab aeg, kuidas suhted temaga kujunevad " muigas ta taas lootusrikkalt. Poiss vaats kuidas tüdruk oma juukseid lahti raputas. " Peaasi, et sa tunned end nüüd paremini ja ei vaja seda suitsunärakat enam nii nagu minul seda vaja on " laiutas ta naerdes käsi. Kui ta suitsu oli taas lõpetanud viskas ta koni prügikasti.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Esm Veeb 22, 2016 9:53 pm

"Tänu minu minevikule, pole mul ka õigust sind hukka mõista. Ma austan su otsuseid ja nii edasi. Igal inimesel on enda kas guilty pleasure või lihtsalt pahe, kellel hullem, kellel leebem. See ei muuda inimest väga. Muidugi on mingid erandid," Phoenix naeris,"kui sa näiteks terrorist oled. Siis ma ei mõista ega kuula ega nõustu. See on lihtsalt haige." Phoe naeratas ning korra sasis oma juukseid uuest. Tal oli väga vaja ühte pesu. "Nüüd on minuga okei. Mitte veel täiesti hästi, aga mitte ka selline nagu kunagi. Progress is real." Phoe ohkas. Tema elu oli ikka vahepeal sakkinud. Aga ta oli õppinud seda aksepteerima, mõistma ja järelduste põhjal edasi liikuma."Mis su edasised plaanid on?"
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 10:12 pm

Brad tundis juba end naljakalt sest ta aina nõustus tüdrukuga ja tänas teda ja ta pidi seda taaskord tegema, sest ta taas nõustus tüdrukuga. " Mina ja terrorist ? " pahvatas noormees naerma. " Jah ma muidugi tulin siia kooli terroristina, näe kohver ehk pommikott on ka kaasas. Tahad näitan? " nokkis Bradley naerdes. "Siiski mul on hea meel, et nüüd on parem " noogutades. " Mida sa silmas pead ? Mis ma täna teen ? Tulevikuplaanid ? " jäi ta tüdruku vastust kuulma.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Esm Veeb 22, 2016 10:17 pm

Tüdruk hakkas naerma,"igaks juhuks tuleb kõik alati üle kontrollida, niiet ma pean sul paluma, et sa kohvri avaks," naeris Phoe. Ta lootis, et poiss teda tõsiselt ei võta, sest tegemist oli seekord vaid naljaga. Aga kui tüdrukule oleks tundunud, et inimene on tõesti terrorist, siis ta oleks päriselt ka ta kotti läbi vaatama hakanud. Aga ega ta ongi ju natuke veider. "Ega me tulevikuplaanid juba rääkisime ära ju, nüüd ma sooviks ikka natuke pinnapealsemat vastust. Mis sa täna teed jah?" nad olid oma vestluse juba eelnevalt nii sügavaks vist ajanud, et ka kõige lihtsamalt küsimuselt võib leida kaks otsa.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 10:24 pm

" No aga palun " laiutas Bradley käsi. Poiss teadis, et seal ei ole muud kui tema riided ning hügieenitarbed. Noormees nagu ta oli siis ilma " minibaarita " ta ringi ei käinud, ehk siis üks liitrine rumm ja koola olid kohvri serva lükatud. " Näe seesam avatud. take a look " naeris poiss kui oli avanud kohvri. Ta ei teadnud kas tüdruk tegi nalja või mitte, aga neiu oli palunud, siis ega Bradley võlgu ei jäänud. " Nooh..esialgu ma peaks oma tuppa pääsema siit õuest ja asjad ära viima. Samas kell pole nii palju ka, et ma õhtu puhketoas viitsiks veeta. Võib vist öelda, et täitsa plaanitu " kehitas noormees õlgu. " Noh näed, pole mu kohvris mitte midagi erilist " naeris ta.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Esm Veeb 22, 2016 10:28 pm

Kui poiss päriselt ka kohvri avas, siis purskas Phoenix naerma,"ega ma tegelikult seda näha ei tahtnud, aga no kuna sa juba näitasin, nüüd ma saan vähemalt rahulikult öösel magada," see oli kohati vale. Kuigi nüüd suutis juba tüdruk natuke magada, siis tema elus oli alles periood, kus magamine oli põhimõtteliselt võimatu. "Seesam avatud? Ma ei teadnudki, et su kott kohe nii vägev on," Phoenixil muutus tuju lõbusaks,"mismõttes pole plaane? Näiteks minu plaan on teha seda mida ma tahan just siis kui see pähe tuleb. See on mu lemmik plaan." Phoe naeris ning isus pingile rätsepistesse tagasi.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 10:39 pm

Poiss naeris tüdruku jutu peale " Vahel tuleb enda soovide üle järgi mõelda " ütles ta naerdes. " Muidugi seesam, kuidas siis muidug " naljatles ta. " No mul pole ideid..pidasin ma silmas " laiutas Bradley taas käsi. Ta tõmbas kohvri luku kinni ning tõstis selle taas püsti. " Nii, saan aru. Räägi mulle siis on sul ideid hetkel ? " kuulas poiss huviga.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Esm Veeb 22, 2016 10:49 pm

"Vahel tuleb lihtsalt sarkasmi ja nalja mõista," Phoe muigas. Ta ei kavatsenud seda poisile ette heita, sest ta oli need mõlemad omandanud ja väga tihti ei teinud inimesed nendel ning tõsisel jutul vahet. Aga see tegi olukorra tavaliselt just naljakaks. "Mis ideid mul on? Minu ideed praegu oleks, et ma läheksin praegu, lamp, et on sügis, otse järve poole ning jookseksin sisse. See poleks hea idee, aga see on vähemalt lõbus. Teiseks oleks see, et ma praegu läheksin nõiajookide klassi ning segaksin midagi ebanormaalset kokku. Ja kolmas idee oleks see, et ma kõnniksin kuhu iganes ja vaataksin mis minust seal saab," Phoe naeris,"ega midagi tuleb saatuse kätte ka usaldada."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 10:59 pm

" Ma tegelikult mõistsin, aga tuleb vahel meelega vürtsi lisada, sest miks sulle peaks minu kohver korda minema " naljatles Brad. Poiss kuulas tüdruku ära ning muigas siis. " Kui mina oleksin sina, siis ma läheksin pesema, sest seda ikka peale trenni tehakse. Siis ma paneksin endale puhtad soojemad riided. Ning kolmandaks ootaks Brad all siin samal pingil peale oma asjade ära viimist kotiga kus oleks head snäkid ning klaasid mõne hea rumm-koola koksi jaoks ja siis läheks koos temaga järve äärde " naeris noormees kulmu tõstes. " või mis sa arvad ? " jäi ta küsiva pilguga neiu poole vaatama.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Esm Veeb 22, 2016 11:18 pm

"Mida rohkem ma sinu plaani peale mõtlen, seda paremini see kõlab. Pesema oli plaan mul nagunii minna, aga sa tegid mulle pesemise palju atraktiivsemaks praegu. Ma käin praegu kiiresti pesemas ära ja sa oled siin ja ma lendan kiiresti laivi ja siis elu ilus. Ma ütleks, et plaane sa teha oskad," Phoenix naeris ning tõusis püsti. Kiirete sammudega liikus ta sissepääsu juurde,"kas sa ootad mind siin või järve ääres?" kuna Phoel kindlaid plaane nagunii ei olnud, siis Brad'i oma kõlas kohe imeliselt.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 11:37 pm

" Nonäed. Tänu sinu abile saingi idee loodud. Olgu ma käin ka kiirelt siis tutvun oma toaga ja viin asjad ära " noogutas poiss pöialt tõstes. " Kohtume parem pingi juures, ma olen korra ainult järve ääres käinud ja sinna sattusin ka puhtjuhuslikult seega sina tead kindlat teed sinna. " naeratas Brad. Noormees avas tüdrukule ukse.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Esm Veeb 22, 2016 11:43 pm

"Milline härrasmees," Phoenix naeris,"muidugi ma tean teed järve äärde. Siiski kuus aastat mu elust on siin veedetud ja järv on mu üks lemmik kohti alati olnud ka," Phoe naeratas ning astus sisse. Tal oli alati pesemine väga kiirelt läinud ning praegu see töötas tema kasuks. Juba ta lehvitaski poisile ning käskis tal ikka all pingi peal tüdrukut oodata.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 11:46 pm

" Aga otseloomulikult " tõstis noormees naljaga kulme üles-alla. Poiss vaatas kuidas tüdruk kiirelt kadus paludes teda pingil oodata. Endamisi ta mõtles " Noh, teretulemast Bradley Eastmoon " ning ohkas heas mõttes.

OT: Kle ma ei hakka poiste tuppa teemat tegema. Seega kui sa pingi juures siis ma ka jätkan. Very Happy
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Esm Veeb 22, 2016 11:53 pm

Umbes pool tundi hiljem...

Phoenix keksis läbi uste. Tal oli üle pika aja meeletult hea tuju. Nähes poissi lubatud kohas istumas, laienes tema naeratus veelgi. "Oled valmis?" ilma vastust ootamata haaras tüdruk poisil käest, lastes tal koti veel kaasa haarata. Lõbus Phoenix oli nagu laps. Ta vaimustus väikseimatestki asjadest ning praegu oli tema missioon järve äärde jõuda.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 11:59 pm

Noormees oli samuti tagasi oma toast ning lõpuks oli ta pääsenud sellest kolakast kohvrist. Ta ei jõudnud midagi öeldagi kui teda juba vediti. Viimasel hetkel ta krabas kilekoti. " Tundub nii " ütles ta tüdrukule muigega. " Sina näitad teed ja mina üritan meeles hoida " naeris Brad. Natuke aega olid nad kõndinud kui juba paistiski järv. Ilm oli samuti rahulik ja see oli just sobiv, et järve ääres toredasti aega veeta.

OT: Ma teen järve äärde teema siis Very Happy
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Uus algus.. - Page 3 Empty Re: Uus algus..

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele