Vaheta kasutajat

Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]

Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Meist endast

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Meist endast

Postitamine by Ariana Clarke on Esm Veeb 22, 2016 8:04 pm

Siia teemasse võite siis kirjutada kui vanad te olete päriselus, kus sündinud, elanud. Milline on teie isleoom jne. Kõike mida soovid enda kohta jagada. Võid isegi pildi panna kui soovid. Te võite seda teha nii nagu süda lustib

Ma siis alustan ilmselt:
Nimeks on mul Kristine(nagu enamus fb kaudu teab), enamasti kutsustakse mind Krissu või Kissu viimasel ajal. Mõni ütleb ka Kriss. Vanust on mul 23 kuigi enamus pakuks mu kirjastiili poolest isegi vähem(seda on mul suht tihti öeldud, et mu kirjutan nagu palju noorem inimene). Ma olen terve oma elu elanud väikses linnas nagu Tõrva ja lõpetasin ka kohaliku gümnaasiumi, 19 aastaselt (mu sünnipäev on 23. november). Peale gümnat läksin õppima majandus infosüsteemide korraldamist Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli kuid too eriala ei olnud minu jaoks ja ma jätsin õpingud pooleli. See järel oli mul aasta vaba kuna jh otsus tuli augustikuus lõpuks seega ei olnud aega kuskile mujale kandideerida. Nüüd 2015 aasta sügisest õpin samas kõrgkoolis sotsiaaltööd.
Iseloomult võin öelda, et ma ei ole kõige julgem inimene. Ma mingil määral kardan riske võtta. Aga muidu olen sõbralik ja viisakas. Ma ei ole alati just kõige targem, suht tihti vajavad asjad pikemat mõtlemist, et ma neist aru saaks.

Kuid jah alati võite lisa küsimusi küsida.

Viimati muutis seda Ariana Clarke (Kolm Jan 11, 2017 5:54 pm). Kokku muudetud 1 kord
Ariana Clarke
Taimeteaduse Professor

Tegelase Leht
Verestaatus: Segeavereline
Hüüdnimed: Ari
Vanus: 21

Vaata kasutaja profiili http://hogwartshp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Re: Meist endast

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry on Esm Veeb 22, 2016 8:16 pm

Nimeks on mul Anette(nagu keegi veel ei tea), ning minu hüüdnimed on Väike või Annu. Pole just väga eriline. Vanuseks on mul 16 ning ma kirjutan koolis pigem häid kirjandeid.(Fun fact, neljandas klassis võitsin ära üleriigilise ettelugemisvõistluse ning sain 10 eurise Solarise kinkekaardi) Ma olen terve oma elu elanud Tallinnas või täpsemalt viis minutit linnast väljas. Hetkel käin Tallinna Inglise kolledzis, kus õpin G1 klassis ehk siis käsil 10. klass . Sünnipäev on mul 24. juuli. Loodetavasti saan järgmine aasta jätkata enda kooli IB programmis, kus õpiksin meelsasti psühholoogiat ning kirjandust.
Iseloom on mul päris sarnane Phoenixile. Ma olen see tüdruk, kes peab tegema asju, mida teised ei julge. Ma olen pigem otsekohene ja ei hoia enda arvamust tagasi. Ma olen ka päris agressiivne Very Happy Mind ajab närvi kui minu sõpru mõnitatakse ning siis ma olen tavaliselt nii kettas, et just selliste hetkede pärast mõned inimesed kardavad mind. Kui ma pole just väga kuri, siis ma naeran pigem palju, olen palju sõbralikum kui inimesed arvavad, et ma olen jne... Issand, enda kohta on nii raske rääkida. Igatahes mu iseloomu on raske defineerida, sest mind nagu ei kotiks midagi, aga samas mind kotib kõik.
Mind huvitab väga psühholoogia ja filosoofia ning ma alati kahtlen kõiges, sest ma tean, et miski, mida me teame pole veel päris tõde.
Ma olen 11 aastat tennist mängnud, umbes terve elu laulnud ja siis olen kaks aastat Kudo's(võitluskunst) käinud, kuid terviseprobleemide tõttu pidin nüüd lõpetama. Nüüd siis mängin endiselt tennist, tantsin zumbat ning hip-hopi ja hakkan ka kitarri õppima.
Ma ei oska rohkem vist midagi hetkel lisada

(PS! Ma paneks pildi ka, aga ma ei viitsi Very Happy)

Viimati muutis seda Phoenix Jennifer Fintry (Esm Sept 05, 2016 8:32 pm). Kokku muudetud 1 kord
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon on Esm Veeb 22, 2016 10:04 pm

Hey !
Nimi on mul Reimo. Hüüdnime pole. Välimus on norm. Ei arva endast liiga hästi ega ka halvasti. Üldiselt olen enesekindel inimene ja tean mida tahan või mida pean tegema. Sorri kõigi ees kes mu postitusi loevad(eestikeel nats sassis) Very Happy 1-6 klass laulupoiss hiljem huvitusin fotograafiast millega tegelesin aastaid ja nüüd vahel igavusest. 17 aastat elasin Tallinnast väljas, Jüris. 2011 kolisin Pirita lähedale Mähele. 2012 tuli üks õhtu mõte, et lähen homme minema ning suunaks sai soome. 2012-2013 käisin eesti-soome vahet Tallinna Teeninduskoolis õppisn hotelliteenindust, ettevõtlust ja natuke majandust. Ma olen hästi avatud inimene ja suudan kergelt sulanduda uute seltskonda. Osade inimeste eelarvamus on minust, et ma olen ülbes, sest mul pidi selline nägu peas olema, kuid hiljem saavad aru, et mulle meeldib pigem rohkem nalja visata ja palju naerda. Huvideks on mul nagu eelpool mainitud fotograafia vahel igavusest, rulluiskudega meeldib sõita ja jalgratta sõit..siiski kõige lemmikumaks pean ma sukeldumist. Räägin Eesti-, inglise- (vene-:suht okei) ja Soomekeelt hästi. Ma olen inimene kes ei suuda ühe koha pealt istuda vaid pigem ma tahan alati midagi teha. Vabal ajal meedib saada kokku oma sõprade ja tuttavatega, et koos nautida õhtusööke, külaskäike ja väljas käimisi. Ma olen hästi otsekohene ja selleks teavad ka mu sõbrad, et minult saab alati kõige ausama vastuse küsimuse peale.  Ma väärtustan inimeste puhul iseseisvust, ausust ja positiivset ellusuhtumist.
Ma ei oskagi praegu rohkem endast midagi kirjutada. Very Happy
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles