Vaheta kasutajat

Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]

Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Good drinks, snacks & company

Lehekülg 4, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry on Kolm Veeb 24, 2016 2:58 am

Phoe oli jälle kõht krampis siruli maas. Ta ei kujutanud ette, et see nii naljakas tuleb. Phoe üritas aru saada, mida poiss talle veel öelda üritas, aga ta ei saanud enam ühestki sõnast aru,"kuule, kas sa hakkasid segast just ajama või ma ei saa enam mitte midagi aru?" see oli hetkel väga tähtis küsimus, sest Phoe oli segaduses. Ta sai aru vaid viimasest lausest, mille peale ta jälle tegu vastas
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon on Kolm Veeb 24, 2016 3:06 am

poiss avas oma silmad ohates ning lausus omast arust üli selges keeles. " Ma ju rääkisin " ning turtsus. " Tegu " ning hakkas naerma. " sa kohe ei anna ka järgi ma vaatan " ütles ta suht pehme keelega. " Kui sa saaksid midagi hetkel teha siis mis see oleks ? " vastas noormees silmad kinni pannes. " A tegu ? aa eii. mängi lamavat politseiniku " hakkas poiss naerma silmad sulgedes. Ühesõnaga Bradley oli kustumas. Ta vaevu krabas endale ühe suitsu. Vaevu sai selle põlema ning tõmbas seda nagu tuberkoloosi haige saades hapniku, pikkade mahvidega, kord silmad kinni, kord silmad lahti.
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry on Kolm Veeb 24, 2016 4:02 pm

Phoenix andis poisi kuulamises alla, sest ta ei saanud ju nagunii midagi aru, ta suul püsis naeratus kui ta pilk järvele vajus ning mõtles mida kõike see veekogu peita võib. Nii palju on avastamata ja nii palju jääb avastamata. Kui poiss tüdrukule küsimuse estas, siis hakkas Phoe naerma," Ma ütlesin tegu ju," ning pärast tegu kuuldes, hakkas tüduk veel rohkem naerma,"kust sa oma ideed võtad?" Phoe naeris ning viiskas ennast pulksirgelt pikali. Kaua ta seda teha ei saanud, sest naer tikkus peale. Tüdruk oli juba piisavalt uimane, et unustada küsida, kas tõde või tegu. "Sa ei tohiks nii palju suitsetada, sured ära veel."
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon on Kolm Veeb 24, 2016 5:24 pm

" Ah ei mina tea. Kuskilt need tulevad " naeris noormees. Poiss nägi silmanurgast kuidas tüdruk vääneldes lamavat politseinikut teha üritas. " Ei sure ma kuskile. See on viimane asi millele ma üldse mõelda jaksan. Perele kurbust ja häda pole küll vaja " sõnas ta muiates. " Ja ma ei saa surra, sest meil järgmine kohtumine pidi olema vesipiibuga, niiet täiesti võimatu " ning raputas tuhka enda kõrvral murule.
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry on Kolm Veeb 24, 2016 5:38 pm

"Ma ka ei tea," Phoenix naeris ning jäi taevasse vaatama, samal ajal vaikselt poissi silmanurgast jälgides. "Sa parem ära sure jaa, kellega koos ma veel siis öösel järve ääres purju ennast juua ja debiilseid tegusid teeks?" Phoe naeris ning jägis suitsuvine, mis poisi suitsust lahkus. "Ahjaa, vesipiip. Kokkulepitud siis järgmine kord," Phoe naeratas ning otsustas jälle pudelit haarata, aga otsustas siis selle vastu ning jäi lihtsalt tekile lamama.
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon on Kolm Veeb 24, 2016 5:50 pm

" No ma räägin " itisitas ta. " Muidugi kokkulepitud, kuidas siis muidu " sonis ta üle huulte. Nähes, et neiu ei võtnudki juua, jõi Brad oma klaasi tühjaks ning segas endale püsti tõustes uue koksi. " Voilaa, tõstan klaasi sinuga kohtumise terviseks " ning upitas käe üles.
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry on Kolm Veeb 24, 2016 6:40 pm

Tüdruk jälgis kuidas poiss uue klaasitäie endale valas ning raputas siis enda pead,"kuna ma ei taha end väljajäetuna tunda, siis ma ühinen siiski sinuga," Phoe valas ka enda klaasi täis ning siis lõi poisiga klaasid kokku. "Cheers!" Phoe hüüdis just mitte kõige vaiksemalt ning hakkas naerma, samal ajal klaasi sinu lonks haaval tühjendades. Nii oli elu väga ilus. "Tead mis me tegema peaksime?" küsis tüdruk Brad'ilt.
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon on Kolm Veeb 24, 2016 7:02 pm

Poiss noogutas ja naeratas kui nad klaase kokku lõid. Ta jälgis kuidas tüdruk sammu pidas ning samuti enda klaasi täis valas. " No räägi mis me siis tegema peaksime " uutis ta kahtlase muigega. Väike lebamine oli teda kainemaks teinud ning ta tundis end jälle selgemalt, aga see ei tähenda, et ta purjus poleks olnud.
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry on Kolm Veeb 24, 2016 8:06 pm

Poisi vastuse peale kehitas Phoe õlgu,"ma ei tea, ma küsisingi sinult just," Phoenix hakkas naerma ning lõpetas oma klaasi sisu. Ainuke asi, mida ta õhtu juures kahetsema hakkas, oli homse hommiku peavalu. Pohmakas ei olnud just kõige lahedam asi. Phoenix vaatas poisile otsa ning teda valdas suur kihk teha midagi, mida ta nüüd juba natuke aega teinud polnud,"kas sa tahad mulle ühte suitsu anda palun?"
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon on Kolm Veeb 24, 2016 8:19 pm

" a ma arvasin ,et see oli küsimus nagu tead mis me tegema peaksime ainult ima kas'ita " naeris poiss. Brad kimus suitsu ning kuulis siis tüdruku küsimust, et äkki noormees annab talle ühe suitsu. " Kas sa oled kindel, et sa soovid seda ? " tegi noormees tõsise näo. " Tahad konivillem olla ? " küsis ta Phoenixi käest ja hakkas naerma. " Näe üks selline on juba siin " ning näitas näpuga enda peale.
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry on Kolm Veeb 24, 2016 10:22 pm

"Ma tean, mul tuli lihtsalt naljatuju," Phoeni naeris ning siis nägi poisi tõsist nägu, mis tekkis ta küsimuse peale. "Jah, ma olen kindel. Not like it's my first time," Phoe pööritas silmi ning naeratas,"Aga no selleks, et sinusuguseks muutuda, ma pean mingi kümme tükki neid korraga suhu panema ning kordama iga 10 minuti tagant," Phoenix naeratas ning ulatas käe ette, üritas enda parimat purjus puppy-face'i teha. Ta tõesti janunes praegu ühe suitsu järele.
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon on Kolm Veeb 24, 2016 10:26 pm

" Või naljatuju " naeris Brad. " Kuulekuule ära minust siis nii halvasti ka arva " nentis noormees tüdrukule imestunud nägu tehes. " Olgu, võta " ütles ta ning ulatas neiule tikud ja suitsu. Noormees ohkas ning vajus pikali teki peale. " Mul on nii tore õhtu olnud. Aitäh sulle selle eest. Ning aitäh tatoveeringu eest " mainis ta itsitades tüdrukule.
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry on Kolm Veeb 24, 2016 10:43 pm

"Naljatuju jah," Phoenix naeris ning poisi kommentaari peale naeris veel rohkem,"Ära südamesse võta, aga no ütleks, et sa just ei hoia ennast tagasi," Phoenix muigas ning võttis poisi käest suitsu ning tikud vastu. Tüdruk asetas suitsu endale huulte vahele ning seejärel süütas selle. Kuigi ta polnud just fänn, siis praegused mahvid olid justkui värskendavad. See tegi tüdruku olemise paremaks. "Mul on ka väga tore olnud, kes oleks teadnud, et minu kivi otsa komistamine nii hästi lõppeb. Ma peaks ka aitäh ütlema, aga selle asemel ma ütlen palun," Phoe naeris ning tõmbas järgmise mahvi. Phoenix oli juba näo poisi kõhul unustanud ning kui poiss sellele jälle tähelepanu pööras, siis hakkas tüdruk naerma, mille tõttu tõmbas ta liiga palju suitsu kurku ning hakkas läbi tugeva naermise köhima.
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon on Kolm Veeb 24, 2016 10:49 pm

" Sa oled ikka üks paras jonnakas " naeris Brad. Brad sai aru, et see tüdruk oli väga omamoodi, aga mitte halvas mõttes. Talle just meeldis see, et Phoenix oli seltsiv ja ütles kõik otse välja nii nagu talle meeldis. Mitte selles mõttes meeldis, et seda mida ta kuulda tahtis vaid avaldas arvamust. "Rahulikult nüüd " ütles poiss muiates kui tüdruk köhima hakkas. " Mul kodus öeldi selle peale kunagi, et mida sa köhid..osta vildid " sest tihti inimesed kes poolpaljalt ringi käisid jäid haigeks ja siis hädisena köhisid ja olid nohused. Poiss sulges enda silmad ning tundis kuidas ta keha kui maa alla vajuks. Alkohol tekitas talle alati väga raske tunde.
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry on Kolm Veeb 24, 2016 11:11 pm

"Ma pole jonnakas, ma olen lihtsalt eriline," Phoe naeris ning tõmbas järgmise mahvi. Ta oli viimasel ajal väga palju tutvuseid saanud ning Brad oli üks nendest inimestest, kellega kohtumise üle on tal väga hea meel. Poiss oli lõbus ning lasi ka tüdrukul sama teha. Ta ei mõistnud kohut kui tüdruk ennast ebaadekvaatseks jõi, vaid jõi koos temaga ning ei vaadanud talle imelikult otsa kui tüdruk suitsu palus. "Sina oled süüdi, et ma köhisin," sõnas tüdruk peale maha rahunemist,"ilmselgelt on sul kodus targad inimesed," Phoe naeris ning tõmbas järgmise mahvi.
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon on Kolm Veeb 24, 2016 11:28 pm

" jonnipunn jonnipunn " libistas Brad need sõnad läbi huulte ning naeris. " Mina olen süüdi? Mismõttes ? " hakkas poiss naerma. " Kas mina panin selle suitsu sulle suhu ? " küsis ta muiates. " Kui tarkust ei oleks, siis ma ei kujuta ette mis üldse oleks. Oleks mida oleks. Või poleks mida oleks " ütles poiss väga sassis peaga ning naeris.
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry on Kolm Veeb 24, 2016 11:41 pm

"Debiilik," pomises tüdruk ning hakkas naerma, andes poisile hoobi vastu õlga. "Sina olid süüdi, sest sina ajasid mind naerma," Phoenix muigas ning siis viimase mahviga lõpetas suitsu. "Ja sa ei pannud seda mulle suhu, ma ise panin, aga sina tuletasid mulle enda tatokat meelde. Vähemalt minul on sellised, mis maha ei kulu," tüdruk muigas ning naeris siis. Poisi lause peale vaatas ta Brad'ile vaid segase näoga otsa,"mida sa just suust välja ajasid?" Phoe naeratas,"ma olen purjus ka, niiet sa ei saa oletada, et ma midagi aru saan."
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon on Kolm Veeb 24, 2016 11:48 pm

"mhhh " lausus poiss alahuult prunti ajades. " Mina ei ajanud kedagi naerma. Või et, ma olen nüüd naljakas ka veel pealekauba " lausus ta hästi tõsise häälega ise naeru tagasi hoides. " Noh õnneks minul see naerunägu kulub maha. tasub vaid pessu minna " muigas ta. " Ma ei öelnud rohkem midagi. see oli kõik " lausus ta naerdes ning keeras pea taeva poole.
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry on Nelj Veeb 25, 2016 12:04 am

"Kuule, sa ajasid minu naerma, niiet ole kuss ja deal with it, et sa naljakas oled," Phoe naeris,"kas sa pole kuulnud, et tüdrukutele meeldivab poisid, kes neid naerma suudavad ajada," Phenix tegi poisile silma ning naeris."Aga ega minu tatokad pole naerunäod ka, niiet ma ei tahakski, et need maha kuluksid," Phoe ohkas,"aga ma jään seda nägu su kõhul kindlasti igatsema," tüdruk tegi kurva näo ning siis hakkas naerma,"ma võin küll purjus olla, aga ma ei kuule hääli onju, niiet sa kindlasti ütlesid midagi."
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon on Nelj Veeb 25, 2016 12:11 am

" Anna andeks preili Phoenix, et ma naljaks olen " tegi poiss kurba nägu. " Niiet ma meeldin sulle jah " ütles Brad suure õhinaga ja poolenisti kiusates. " Minu tatokas on ka ilus tatokas " naeris ta selle peale mida tüdruk oli öelnud. " Autori õigused siiski " itsitas ta. " Ma ei tea mis hääli sa kuuled " ütles ta naerdes. Tegelikult tundis noormees end viimase lause peale hästi ebamugavalt aga ta ei näidanud seda välja omastel põhjustel ning vahetas teemat. " Kuule kuhu meie tõde või tegumood. Sorri tegu jäi " naeris ta.
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry on Nelj Veeb 25, 2016 12:17 am

Tüdruk pööritas silmi,"annan andeks," Phoe muigas,"jap, sa oled mu elu armastus. Sa oled minu kuu ja tähed. Sa oled maailm, mis keerleb. Sinule kuulub mu südame teine pool. Sina oled mina." Phoe oli enda monoloogi lõpuks põlvili poisi ees ning haaras kahe käega poisi näost, silmad Bradi silmadele keskendunud. Pärast väikest pausi Phoe muigas jälle."Sinu tatokas sakib minu omaga võrreldes," Phoe naeris,"aga tõsi, su töö on vähemalt väga orginaalne." Phoe naeris ning raputas poisi häälte kommentaari peale pead, tüdruku näod kaunistamas õrn naeratus. "Ma ei mäleta ju kelle kord oli."
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon on Nelj Veeb 25, 2016 12:23 am

" Ära tee lolli nalja nüüd Phoenix kutsus Brad neiut korrale ise naerdes. " No ma tänan väga sinu arvamuse eest minu tatoka suhtes " mängis Brad solvunut. " Mina ka ei mäleta kelle kord oli " lausus poiss nardes. Ta korra piilus seda tatoveeringut mille ta oli tüdruku pastakaga joonistanud " oh issand " mõtles ta endamisi ning muigas endamisi. Ta jõi oma klaasi tühjaks. Järsku käis peas Põmm. Asi oli adekvaatsusest väga kaugel. " Tuleb uus teha " lausus ta üle huulte ise kissitades silmi sest ta asus otsima rummipudelit kuigi kõik tema silme ees juba lainetas.
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry on Nelj Veeb 25, 2016 12:29 am

"Hey, see polnud loll nali, see oli väga hea nali," Phoenix naeris ning viskas tekile pikali, näoga poisi poole olles."Kuule, sa oled mees, niiet suck it up. Kõikidel tatokatel peab tähendus ju olema. Mis sul on?" Phoe vaatas poisile kergitatud kulmuga otsa ning muigas. Phoenix kehitas õlgu kui Brad ka ei teadnud kelle kord on. "Kas ma võin ise uue teha?" küsis tüdruk lootusrikkalt. Ka temal oli klaasi sisu kurgust alla kõmmutatud ning maailm käis kord üht-, kord teistpidi.
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon on Nelj Veeb 25, 2016 12:39 am

" Mhhh " turtsus poiss tüdruku vastuse peale. " Selle mahapestava tätoka tähendus oled sina ja see tänane õhtu " lausus Brad naerdes. " Jah, aga palun. Minugi poolest " lausus ta sügavalt tüdrukule silma vaadates. Brad krabas rummipudelit, et omale uus koks segada, aga nagu näha oli ka neiul tühi " Kas preili soovib veel Bradi imelist rummi ? " küsis ta pool naerdes.
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry on Nelj Veeb 25, 2016 12:44 am

Poisi seletuse peale tüdruk pani käed südamele ning ohkas, muie näol nähtav,"nii armas ikka. Ja non muidugi kui selline tähendus sellel on, siis see on igati õigustatud. Tüdruk plaksutas käsi kokku ning haaras pastaka. Sügavalt sisse ja välja hingates liikus tüdruk poisi poole, et teda enda 'paberina' kasutada. Tüdruk joonistas hiinlase silmadega näo, kes kandis päikeseprille ning näitas keelt. Kuna aga tüdruk niigi õõtsus, siis kõik jooned ei läinud täpselt sinna kuhu nad minema pidid, mille tõttu nägi joonistus välja üsnagi lopergune ja ebaproportsiooniline. Phoe jäi oma tööga rahule ning lõi käsi kokku, samal ajal enda teost imetledes,"Wow, see on imeline." tüdruk tõmbas näpuga mööda enda joonistuse piirjooni. "Muidugi soovin ma veel rummi, millal varem olen ma sellest ära suutnud öelda."
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down