Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Tehtud

2 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Laup Juun 04, 2016 12:10 am

"Miks siis nii?" uuris Leonidas selle nõiajookide osa kohta. Ta ise valdas ainet just täpselt nii palju, et oivalisi saada. Mis tähendas lihtsalt näpuga õpikust järge ajamist ning vajaliku materjali pähe tuupimist, nagu enamus muudki. Jumal tänatud et tal hea lühimälu oli. Poiss lõpetas eelviimase võileiva ja silmitses, kuidas tüdruk püsti tõusis. Tal hakkas endal juba veidi jahe seal maapinnal lihtsalt istudes.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Laup Juun 04, 2016 10:43 pm

"No kuna viimane kord ma suutsin tunnis suure jama korraldada ja õpetaja palus, et ma uuesti prooviks. Mina tema asemel ei annaks mulle ühtegi asja kätte. Ma suudan isegi muru plahvatama pannam." Phoe muigas. See oli tõsi ning ta tõesti oli kunagi muru põlema pannud. "Ma ei saa aru kuidas inimestel seal tunnis hästi läheb. see lihtsalt pole võimalik."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Esm Juun 06, 2016 10:49 pm

"No offence, aga kui mõisted selged on siis vajab hea joogi kokku keetmine lihtsalt juhendi lugemist," sõnas Leon üpris tõsiselt. Ja mõnel juhul ka osade kohtade meelde jätmist, sest sul pole alati aega pool tundi raamatust oma järge otsida, vaid tuleb tegutseda kiirelt. Tõenäoliselt see oligi ainuke koht, mida Johani meelest reaalselt tunni juures mitte lihtsaks nimetada võis. Aga võib-olla oli asi ka lihtsalt selles, et ta polnud veel ühtegi keerulist nõiajooki teinud, ta oli siisk alles mõned kuud tagasi neljanda klassi lõpetanud. Mida keerulist sellistel põnnidel ikka keeta vaja oli? "Tohin ma appi tulla või midagi? Ma tahaks vanema klassi nõiajookidega veidi tutvuda nagunii," uuris Leonidas.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Juun 07, 2016 5:27 pm

"No offence taken," Phoe muigas poisi tõsise näo peale ja siis kehitas õlgu,"ma arvan, et probleem on selles, et ma ei suuda järjepidev olla ning juhendeid lugeda. Justkui tähelepanu hajub liialt kiiresti. Aga ma olen selle probleemiga tegelenud. Vaeva näinud," Phoe naeratas," ja ma võin lubada, et ikkagi pole mitte midagi muutunud." Tüdruk haaras lapiku kivi ning astus paar sammu järve poole. Veepiirini jõudes võttis tüdruk hoogu ja lasi käest lahti lapiku kivi. Üks, kaks, kolm, neli, viis. Viis lutsu, pole paha. Poisi küsimuse peale aga ta sammus tagasi maa poole. "Muidugi sa võid appi tulla, ma lihtsalt pean hoiatama, et minu kõrval pole kõige ohutum." Phoe muigas ning ulatas poisile käe, et viimane saaks ennast püsti ajada.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Teis Juun 07, 2016 10:27 pm

"Tubli laps," noogutas Leon. Kuni tüdruku oskamatus tüütavaks ei muutu on slytherinlasel sirgelt savi, mida ta teha suudab ja mida mitte. "Seda põnevam," kehitas poiss õlgu. Tal oli päris palju usku selle asutuse haiglasse, nii et mida tal ikka karta on? Jonah võttis neiu käe vastu ning lasi end koos oma võileivaga püsti aidata. Panem et circenses (leiba ja tsirkust), huh?
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Juun 07, 2016 10:35 pm

"Kes siin meist laps on," Phoe muigas ning tiris poisi üles, enda kõrvale. "Kui sa oskad sama palju kui sa ütled, et sa oskad, siis meil saab isegi lõbus olema" Tüdruk alustas enesekindla sammuga teed kooli poole kuni suutis märkamata jätte eesolevat puujurikat ning sekundiga oli tüdruk kõhuli maas. "Kuidas kurat ma kogu aeg suudan iga asja taha komistada?" See ei olnud täna esimene kord ning see ajas tüdruku ikka üpris närvi. Ta lõi rusikaga maad ning jäi siis pea maas lamama. Üks sekund veel enda väärikuse kogumiseks. Siis võib teekond jätkuda.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Teis Juun 07, 2016 10:39 pm

"Mõlemad?" sõnas Leon veidi küsiva alatooniga, kuigi see oli ilmselglt tõsi. "Loodan, et sa ei pea pettuma," noogutas poiss tüdruku järgi oma sammu seades. Kui neiu aga korraga otsustas emakese looduse rüppe langeda jäi slytherinlane üllatunult seisma. Talle meeldis endast mõelda kui tähelepanelikust inimesest, aga ilmselgelt polnud ta piisavalt tähelepanelik, et neiu õigel hetkel kinni püüda. "Elus?" küsis ta nüüd omakorda majakaaslasele kätt ulatades. Tundus küll, et liigutab.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Juun 07, 2016 10:48 pm

Phoe lõi viimast korda enda pea veel natuke niiske rohu sisse ning siis kergitas kuplit, et poisile vastat,"eks ma väga kindel ei ole. Vist veel olen elus jah." Tüdruk haaras poisi käe ning tõusis püsti. Phoenix pühkis enda kühu, kintsud ja ka pea mullakübemetest puhtaks ning ohkas hetkeks, alustades uuesti astumist ning tehes nägu, et ta ei olnud just ennast häbistanud. "Ma väga vabandan eelnenud episoodi pärast. Ma ei saa aru kuidas minul kui sportlasel saab nii halb tasakaal ja kordinatsioon olla, aga eks igaühel on enda kiiksud." Phoe naeratas,"tänud et aitasid."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Teis Juun 07, 2016 10:56 pm

"Endale peaksid vabandama mitte mulle," targutas Leon. Ega tema kukkunud ju ei olnud. Tal oli üpris ükskõik, kuni tüdruk end päris lõhki ei tõmmanud. Sellisel juhul läksid tema päevaplaanid lihtsalt sassi. Peaks Phoenixi haiglasse viima ja kõik see. Ta tõesti palju meelsamini tahtis näha, kas tüdrukul õnnestub ehk mõni katel õhku lasta. Vot see oleks tore.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Juun 07, 2016 11:06 pm

"Just, just," Phoenixile tuli aga tuhin sisse ning tema sammud üha kiirenesid. Ta tahtis teada, kas vähemalt täna mõni segu välja tuleb, või saab ta järjekordset tulekahjut kustutada. Just, järjekordset. "Kas sul on mingi kindel nõiajook ka, mida sa poovida tahaksid?" Phoe uuris poisilt, sest tõttöelda polnud tüdrukul aimugi, milliseid nad viimati tunnis olid teinud. "Muidugi kui sul eelistusi pole, siis ma võin ka klassiriiulites sobrada ja mõne retsepti leida.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Teis Juun 07, 2016 11:12 pm

"Ma sain aru, et sul on mingi nõiajook, mida sa proovida tahad?" sõnas Leon kulme kergitades. Need kõrgema astme nõiajoogid, mille nime tema öelda oskas, olid neile mõlemale kaugeltki üle jõu käivad ja väga pikka aega nõudvad. "Aga üldiselt mul on suva. Tahaksin lihtsalt veidi kuuenda klassi taset näha," tõdes poiss siis.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Juun 07, 2016 11:25 pm

"No on nõiajoogid, mida me peaksime kuuendas tegema ja on nõiajoogid, mida ma üritan individuaalselt kokku mäkerdada. Need enamasti pole tundidega seotud. Ja just täna mul on soov midagi muud teha," Phoenix muigas ning sisenes koolimajja ning hakkas liikuma nõiajookside klassi poole. Ta tahtis täna proovida paisumise nõiajooki. Ta küll ei saa garanteerida ei endale, ega kaaslsele, et mõlemad sealt klassist vigastusteta lahkuvad. "No lähme teeme midagi suurt."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Teis Juun 07, 2016 11:41 pm

"Üllata mind," sõnas Leon, teatud mõttes lausa anuvalt. Päevast päeva hindele O õppimine tegi inimese väga januseks kõigi seikluste järele, mida vähegi haarata andis. Poiss hoidis tüdrukuga sammu ning kui nad õige klassini jõudsid, avas ta ukse. "Entertain me," sõnas ta selle juurde, krõbistades paberkotti oma viimase võileivaga.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Juun 07, 2016 11:54 pm

"Sa ei tea, millesse sa end just segasid." Phoenix muigas salakavalalt ning astus klassi sisse. Ta otsis taskust retsepti, mille ta oli sujuvalt hommikul teksaste pükstesse libistanud, kui talle meenud, et ta oli just jooksmast tulnud ning tema jalgu katsid vaid lühikesed püksid. Oh well, peab raamatutes sobrama siis. "Muide, kui keegi tuleb, kes on õpetaja, siis meil enam vähem pole kuhugi joosta ka, niiet me võime vahele jääda." Tüdruk manas näole lõbusa naeratuse ning käskis siis poisil nahkhiire põrna kuskilt otsida, sest seda on neil eelseisvaks protseduuriks vaja. Jenny avas paksu raamatu, otsis välja õige retsepti ning hakkas ise siis kuivatatud nõgeseid ning kerakala silmi otsima. Igaks juhuks otsis ta välja ka musta mardika silmad, sest et miks mitte.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Teis Juun 07, 2016 11:57 pm

"Jah, ma arvan ka, et õps on jõle pettunud, et me tema ainega väljaspool tunde tegeleme," noogutas Leon vägagi tõsiselt ning suundus siis sirgelt seda nahkhiirepõrna otsima ühe suure ja logiseva kapi juurde, mis peitis endas väga palju põnevaid asju. Vahet ajas poissi isegi närvi, et ta ei teadnud kõiki asju nimepidi, mis seal kapis olid. Miks ta küll ravenclawis ei olnud? Sest ta on aeg-ajalt tõsine bitch? Tõenäoliselt.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Juun 08, 2016 12:12 am

"Ta on pettunud siis kui me ta klassiruumi põlema paneme," tüdruk kergitas kulmu ning lõbusa naeratusega tassis leitud koostisained suurele lauale. Sujuvate liigutustega liikus ta keedupottide juurde, kust ta ühe haaras ning ühe kogemata maa poole lendu saatis. Järgnes suur pauk ning Phoe nägu tõmbas krimpsu. Niipalju siis tema ninja mode'st. "Palun haara mulle ka paar lavendrilehte." Phoe töötas nagu proffesionaal. Tuiskas mööda klassi ringi, seads keedupoti ja kolvi valmis ning istus rahuloleva näoga toolile. "Mina olen valmis."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Kolm Juun 08, 2016 12:48 am

"Good point," noogutas Leon. Ta nägi, kuidas see võiks tõesti nende kalli õpetaja veidi endast välja viia. Leidnud selle nahkhiire põrna ja lavendrilehed suundus slytherinlane sinna, kus Phoenix oli suutnud asjad üles seada ilma midagi õhku laskmata. Täiesti hämmastav, milline anne. Poiss asetas koostisosad lauale ning toetas oma tagumiku siis ühele teisele lauale, harutades võileiva paberist välja. "Ma olen ka valmis."
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Juun 08, 2016 8:16 pm

"Ma tean, et sa oled üllatunud, et ma siiamaani midagi pole veel põlema pannud, aga aega veel on," tüdruk muigas ning tekitas tule, kuhu peale asetas suure poti ning alustuseks pani sinna sisse veidi järvevett. No lihtsalt selleks, et segu vedelam oleks. Üsna kiirelt läks ka lavender potti ning sellele järgnesid nahkhiire põrn ja kerakala silmad. Mardika silmad jätab pärastiseks. Pärast väikest ootamisaega hakkas segu keema ning tüdruk valas valminud olluse ettevaatlikult klaaspudelikesse. "Issand jumal, ime on sündinud, esimene tuli täitsa hästi välja." Tüdruk oli tõesti rõõmus,"Tule too see konn sealt riiuli pealt siia, proovime järele ka."


Viimati muutis seda Phoenix Jennifer Fintry (Kolm Juun 08, 2016 8:48 pm). Kokku muudetud 1 kord
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Kolm Juun 08, 2016 8:32 pm

"See oli kõik?" küsis Leon üllatunult. Muidugi oleks ta ka plahvatust näha tahtnud, kuid ta oli siiralt üllatunud selle üle kui lihtne see jook oli. Ega ta ei kurda, kui järgnev aasta nii lihtne saab olema. Oma võileiba lauale asetades läks ta sellele konnale järele. Rahulolevalt asetas ta loomakese majakaaslase ette ning nii pea kui too lauda puudutas näis ta paanikasse sattuvat ning hüppas kõige täiega sellesse suunda, mis ta ees oli ning sooritas kokkupõrke Jonahi kauni näoga.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Juun 08, 2016 8:42 pm

"Ma mõtlesin, et võiks alustuseks mitte surma saada tead, valisin midagi veitsa lihtsamat," tüdruk naeratas, paljastades poisile enda hambad. Tegelikult tahtis Phoe täha nõiajooki, mis asju põlema paneks või plahvatusi tekitaks, aga ta pigem kardab, et tekitab plahvatuse ka ilma kindla nõiajoogita. Kui konn poisi näole hüppas, siis läks tüdruku nägu naerule,"kas konn on tänapäeval mõni uus stiilielement või uus trend millest ma ei tea?" Phoe haaras plehku pistnud konna enda kätte ning üritas loomale vaid tilga segu peale valada. See aga ei läinud nii hästi, sest tuul lõi akna sellel hetkel pauguga kinni, Phoe võpatas ning kattis konna üleni nõiajoogiga. Selle tagajärjel hakkas konn suurenema kuni võis väita, et väiksest konnast oli saanud suure koera suurune elajas. "Ups?" Phoe üritas teha head nägu, samal ajal mõeldes, millise loitsuga konn tagasi muundada.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Kolm Juun 08, 2016 8:46 pm

OT: Ma arvan, et vangikoobastes pole aknaid tho. But whatever, right?

Leoni pea käis hetke veidi ringi, kuid siis valas Phoenix juba konna selle keedetud seguga üle ja poiss pidi tahtmatult naerma. "Jah, ma tahtsin teda tegelikult sellise väikse stiilse peaehtena kanda, aga tundub, et ta sobiks paremini käekotiks," lausus kutt kergelt. Suureks paisunud konn ajas kiirelt ümber paar lauda, nii et Jonah tõmbas välja oma võlukepi ning juhmistas looma. Ta teadis tegelikult ka loitsu, mis konna väiksemaks muudaks, kuid ta ei olnud eriti kindel, kas see toimib ka siis, kui paisutamiseks on kasutatud võlujooki. Nii et ta parem ei riskinud. Las lebab seal kuni jook oma mõju kaotab või plika midagi teeb.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Juun 08, 2016 8:53 pm

OT: Parandasin ära Smile

"Kahjuks see ei sobi isegi käekotiks enam, pigem saad sellisega sõtta ratustada," Phoe muigas, laskmata ennast hiidkonnal häirida. Nähes kuidas poiss võlukepi haaras ning looma juhmistas, pidi Phoe plaksutama,"Ma olen väga impressed. Ilmselgelt sa oled korralikult tundides kuulanud ja kodused tööd ära teinud." Tegelikult olid nõiasõnad Phoenixile isegi meeltmööda. Selles tunnis võis ta istuda. Aga talle ei jõudnud kunagi piisavalt kiirelt informatsioon ajju ning sõnade meeldetuletamine võtab natuke aega. "Kas sa oskad mingi kõike?"
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Kolm Juun 08, 2016 9:03 pm

"Shhh. See sobib mõlemaks, ära alahinda mind," sussutas Leon ja muigas siis. Sõtta ratsutamine selle suure konna turjal kõlas päris hästi. Kuid kriitilise pilguga, nagu ta oli, jõudis ta järeldusele, et pole mõtet edasi fantaseerida, kuna ta tõenäoliselt lömastaks looma. Liiga väike veel siiski, et kogu Leoni hiiglust kanda. "Mõnitad või?" küsis Jonah siis, mitte süüdistavalt vaid pigem nagu siira huviga. Ta ei saanud aru, kas tüdruk tegi nalja või mitte. Ta oli lausunud just ühe kõige lihtsama loitsu. Või siis lihtsalt kõige kasulikuma loitsu, mis tähendas seda, et seda peaks hästi oskama, elementaarteadmised või nii. Ja ühtegi hämmastavamat asja polnud neiu teda tegemas näinud. Nii palju kui poiss teadis võis tüdruk teda lihtsalt ennast täis eputiseks pidada ja seda hästi varjata.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Juun 08, 2016 9:14 pm

"Kuidas iganes saa arvad, sõjaratsu või käekott, oleneb päevast vist," Phoe muigas koos Leoniga. Poisi küsimuse peale tüdruku muie vajus näolt. Ai pagan, jääe ta oli rääkinud sellise hääletooniga nagu ta vihkaks kõike ja kõiki. Võta end kokku Phoe. Kuigi juhmistamine on üks põhilisi ning varemõpetatuid loitse, siis tüdruk oli kohanud palju endast nooremaid, kes suutsid ikka sõnad sassi ajada. "EI ma ei mõnitanud, ma üritasin tõtt rääkida, aga ilmselgelt see nii hästi välja ei tulnud," Phoe lõi käega vastu laupa. "Kuule, aga meil on tegelikult üks probleem ka," Phoe osutas konna poole,"üks üsna suur probleem."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Roxana Rogue Kolm Juun 08, 2016 9:23 pm

"Okey," noogutas slytherinlane majakaaslase selgituse peale. Kui ei mõnitanud siis ei mõnitanud, tüdruku kinnitus oli temale piisavalt hea. "Sul mingit vastujooki pole võimidagi? Kui kaua selle joogi mõju kestab üldse?" küsis Leon tõstes püsti kaks lauda, mis loom oma teel pikali oli ajanud. Konna nii liikumatuna näha oli kuidagi imelik. Ta oli harjunud, et nad alati istuvad selles hüppevalmis olekus, aga see seal lihtsalt lamas kõhuli, koivad laiali, nagu oleks surnud.
Roxana Rogue
Roxana Rogue
5. klass

Posts : 102
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Tehtud - Page 2 Empty Re: Tehtud

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele