Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Värske õhk jne

2 posters

Go down

Värske õhk jne Empty Värske õhk jne

Postitamine by Nell Coy Teis Veeb 09, 2016 10:05 pm

Pärast rasket koolipäeva põrutas Nell jalamaid kooli siseruumist välja. Koolikott seljas ning ta paks hall kass talle järgnemas. Oma teekonnal järve äärde, võttis neidis enda kotist välja ühe raamatu, millega ta oli poole peal. Raamat oli taimeteadusest. Tavaliselt loeb Nell midagi võlukunsti ajaloo kohta, kuid seekord mitte.
Nelli lemmik koht kus aega veeta ongi järve ääres. eriti kui ta on üksi. Loed raamatut, lamad murul ja kuuled vee sulinat. Ainuke probleem on vihm, kui see peaks kuskilt välja ilmuma.
Jüudes järve äärde, viskas Nell oma koolikoti kõrvale ning istus maha, avades oma raamatu. Tema kass Emeric hiilis ligi ja jäi puhkama Nelli koolikoti peale. Emeric oma tavalises olekus. Retk puhketoast järve äärde on selle kiskja jaoks ränk töö.
Nell Coy
Nell Coy
6. klass

Posts : 81
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Alyssa T. Estrada Teis Veeb 09, 2016 10:28 pm

Alyssa ohkas rahumeeli, kui koolimajast välja astus. Tunnid olid lõpuks läbi. Mõni päev võib ikka päris väsitav olla. Üks jalutuskäik järve ääres kõlas üsna mõnusalt. Seal käis tütarlaps üsna tihti. Tavaliselt siis, kui koolimajast lihtsalt eemale tahtis saada. See ümbrus tekitas alati rahuloleva tunde.

Peagi hakkas Alyssa järve poole jõudma. Koheselt ilmus tüdruk huulile rahulolev muie. Kohe seal samas märkas ta tüdrukut hufflepuffist. Nell. "Meil just lõppesid tunnid ja sa ikka loed?" naeris tüdruk kergelt, istudes siis tuttava kõrvale maha. Nad mõlemad olid kuuendas klassis, seega enamus tunnid olid neil ju koos. "Ma ikka imestan seda, kuidas jaksab mõni lugeda" arutles Alyssa valjult. Neidis võttis kotist ühe õuna. "Tahad ka?" uuris ta. Kotis oli tal veel ka teine.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Nell Coy Teis Veeb 09, 2016 11:17 pm

Tüdruk parasjagu lamas murul, sukeldudes suure põnevusega oma taimeteaduse raamatusse. Nell luges taimest, mida neidis ei ole veel koolis õppinud. Korraga ta tõstab pilku (kuidas sa julged Nelli lugemise ajal tüüdata!) ning märkab tuttavat klassiõde. Nüüd on vaja ainult nimi ja nägu kokku viia. Ally.. Allison..  Nimede mäletamine pole just kõige parem Nelli külg, mis on suhteliselt irooniline. Aga eks neidis üritab.

Kuuldes mida tüdruk lausus tulid Nellile meelde ainult vulgaarsed väljendid, aga ta vaikis. Nell noogutas kui talle õuna pakuti. Neidis tõusis istukile millele tema paks kass otsekohe reageeris. Emeric hiilis Nellile sülle ja jäi uuest puhkama. Küll kassi elu on tore.
"Mõned inimesed loevad ka vabal ajal, eksole," mainis Nell muiates. Täitsa õudne, kas pole? Mõned lendavad ja mõned loitsivad, aga Nell loeb järve ääres taimedest, loomadest, ajaloost ja tont teab veel millest.


Viimati muutis seda Nell Coy (Kolm Veeb 10, 2016 12:04 am). Kokku muudetud 1 kord
Nell Coy
Nell Coy
6. klass

Posts : 81
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Alyssa T. Estrada Teis Veeb 09, 2016 11:45 pm

Aly ise andis nüüd ühe õuna klassiõele ning võttis omale kotist uue, millest ta koheselt ka ühe ampsu võttis. "Ma saan aru, et inimestel ongi erinevad vaba aja veeltmise viisid, aga kui oleme pikalt koolitundides istunud, siis viimane asi mis ma peale tunde tahaks, oleks raamat" seletas Alyssa siis hetke pärast, kui oli suu tühjaks söönud. Talle meeldisid ka mõningad raamatud, kuid ta armastas lugeda neid oma voodis, enne magamaminekut. See tundus õige aeg ja koht. Otse loomulikult luges ta neid, kui oli vaja õppida. Aga kohe peale tunde, see tundus mitte nii tore. "Aga hei, ma ei mõista hukka" lisas ta ning naeris kergelt. Ta lihtsalt arutas valju häälega. "Siin on lihtsalt nii ilus loodus, mida niisama nautimas käia" lisas ta, tõstes nüüd pilgu järvele. Alyssa võttis järjekordse ampsu õunast.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Nell Coy Kolm Veeb 10, 2016 12:03 am

Nell tänas klassiõde viisakalt, kui too talel õuna andis. Ka Nell võttis otsekohe ampsu õunast ning ohkas korraks, jälgies kuidas teine tüdruk võtab kotist ka endale õuna. "Sama hästi võib öelda, et peale lendamise tunde õpilased oma vabal ajal ikka lendavad luuaga mööda kooli territooriumit ringi," lausus Nell. Ta samuti ei mõistnud kedagi hukka, aga ta pidi selle välja tooma. Seega jäi Nellile mulje, et too tüdruk lihtsalt ahmis õhku või ei saanud aru miks Nell raamatuid loeb, aga Nell suutis selle lühikese ajaga ära unustada. Tõeline inimene ikka jagab teistega toitu, mida too klassiõde just tegi. Kui vaid mäletaks nime oleks kõik suurepärane.
"Kui olla aus siis mu kass ei viitsi koos minuga seda ilusat loodust nautida," tõi Nell välja naerdes. See polnud vabandus, Nell käib tihti järve ääres jalutamas kas üksi või hea sõbraga. Vahepeal ka vennaga kui vaja kellegiga koos heart-to-heart vestelda. Pluss kuidas sa saad seda imelist loodust imetleda kui sellisel kellaajal lõppevad enamustel tunnid ja kooli territoorium on paksult inimesi täis.
Nell Coy
Nell Coy
6. klass

Posts : 81
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Alyssa T. Estrada Kolm Veeb 10, 2016 8:24 am

Neiu noogutas kergelt. Tõsi. Mis tal seal jonnida oli. Kui Nell tahab lugeda, siis las loeb. Ega see tegelikult polnudki tema asi. "Mis täna veel plaanis on?" uuris Alyssa siis järgmisel hetkel. Hetkeks tuli tal meelde, et paari päeva pärast oli vaja üks essee esitada, mille peale Aly nina krimpsutas. Ta polnud sellega alustanudki.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Nell Coy Kolm Veeb 10, 2016 5:52 pm

Nell sõi õuna ning oma teise käega silitas oma kassi, kes oli hakkanud nurruma. Tavaliselt kass lakub Nelli riideid enne kui ta magama jääb ning nurrub. Neidis muigas korraks. "Minul? Peaks kodutöid tegema, mida ma absoluutselt ei viitsi," ütles neidis. Mingisugune essee kirjutamine pole üldse Nelli teema, kuigi tüdrukule meeldib hullult lugeda. Vahest küsib tütarlaps oma vanemalt vennalt abi kodutööga, aga viimati on ta kodutöödega ise hakkama saanud. Kui tore, et su vanem vend töötab sinu koolis. "Mis sul plaanis on?" küsis Shiloh, õun oli peaaegu söödud.
Nell Coy
Nell Coy
6. klass

Posts : 81
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Alyssa T. Estrada Kolm Veeb 10, 2016 6:54 pm

Ka Alyssa õun oli juba põhimõtteliselt otsakorral. Neidis turtsatas kergelt, kui kuulis klassiõe plaane. "Jah, seda peaks me kõik ilmselt tegema" muigas ta. Sama küsimuse peale kehitas ta õlgu. "Midagi peaks mõtlema välja, kuna õppimine pole hetkel mu eelisjärjekorras" rääkis Alyssa. Ta võttis kotist tühja kilekoti, kus enne õunad olid, ning pistis õunasüdamiku sinna sisse, pistes selle nüüd kinnisena tagasi kotti. "Korraks oli mõte kolme luuda minna" lisas ta siis, mis plaanid tal nagu olid. Samas plaan oli ju poolik, kuna kindlat otsust polnud ta vastu võtnud.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Nell Coy Kolm Veeb 10, 2016 11:22 pm

Kas see pole nüüd hämmastav, Hufflepuff kellel ei ole sotsiaalelu? Tõsi küll, Nell mõtleb vahest terve päev ja õhtu mida ta siin majas teeb. Tõesõna pole ta stereotüüpne Hufflepuff. Neidis ei teinud välja oma klassiõe reaktsioonist kui ta rääkis oma hiilgavast õhtusest plaanist. Mõned üritavad kooli õpingutega ühelepoole saada..
Nell viskas samuti oma südamiku klassiõe kilekotti ning istus edasi, silitades oma magavat kassi."No eks meie kõigi tagavara plaan on minna Kolme luuda," mainis Nell. Kui olla aus, siis see idee tundus parem kui tema õppimine. Üks meeõlu kuluks märjaks ära. "Ma olen tegelikult nii tüdinenud kodutöödest ja ma isiklikult vihkan esseede kirjutamist," lausus tüdruk, lisades, "võta mind Kolme luuda kaasa, see viiks mu mõtted mujale."
Nell Coy
Nell Coy
6. klass

Posts : 81
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Alyssa T. Estrada Nelj Veeb 11, 2016 6:14 pm

Neiu saatis pilgu ümbrusele ringi käima, kuni see lõpuks Nelli kassil peatus. Väga ilus kass. "No aga teeme nii. Täna siis kolm luuda" muigas Alyssa kergelt. Seal polnud tõesti nüüd mõnda aega käinud ja üks jook ei oleks paha teinud. "Võtame veel kellegi kaasa?" uuris Aly. Äkki hufflepufflasel on veel kedagi keda ta tahaks kaasa kutsuda. Miks mitte ju. Seltsis segasem.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Nell Coy Nelj Veeb 11, 2016 6:48 pm

Kass nurrus aina edasi. Emeric sai vast aru, et Nell tahab täna õhtul välja minna. Nell kohendas oma juuksied ja tegi mõtliku näo pähe. Kes tahab tulla kahe kuuenda klassi tüdrukutega tänasel päeval Kolme luuda? Nellil on kindlasti sõpru kes ühineksid, aga nad on samasugused nohikud nagu Nell, kes vabal ajal loevad raamatuid ja teevad kodutöid. "Ma pean uurima," vastas Nell tüdruku küsimusele, "sina uurin ka, kas keegi su sõpradest saab tulla." Äkki kutsuks mingi toreda poisi vahelduseks või teeme hoopis tüdrukute õhtu? Selles on küsimus.
Nell Coy
Nell Coy
6. klass

Posts : 81
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Alyssa T. Estrada Nelj Veeb 11, 2016 7:04 pm

"Muidugi uurin" muigas tüdruk kergelt. Nii mõnigi inimene oli kaasa kutsuda. Iseasi kas nad tahavad. "On su kass sõbralik?" küsis tütarlaps hetke pärast. Kassid olid nii armsad. Kahjuks oli tema isal aga kassi karvade vastu allergia, seega kassi nad koju võtta ei saanud. "Mis ta nimi on?" uuris tüdruk siis klassiõe käest.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Nell Coy Nelj Veeb 11, 2016 7:55 pm

Siis on tore. Nell ei öelnud seda välja vaid jäi enda maailma mõtlema. Ta mõtles välja paar isikut keda kutsuda, iseasi kas nad viitsivad tulla. Aga comeon kes ütleks ei fantastilistele tüdrukutele nagu Nell ja... kurat mis selle klassiõe nimi oligi. Nell pole siiamaani järeldusele jõudndu kas Aly või Allison või üldse kumbki neist.

"Ta nimi on Emeric," vastas Nell naeratusega. Talle meeldis oma kassist rääkida: "Ma sain ta küll eelmine aasta aga ta on nagu pereliige. Emeric on nagu kass ikka on, alguses sa talle võib-olla ei meeldi, aga muidu on ta sõbralik kass." Tema paks, pehme karvaga ja hallivärvi kass oli su tavaline sülekass. Mängib võib-olla paar korda päevas, ülejäänud aeg kas sööb või nurrub su süles. Emeric parajasti haigutas ja sirutas ennast, pöörates külge ning jäi uuesti tukkuma. "Ära karda teda, tee talle pai kui tahad. Ta ei küünista," naeratas Nell. Küünistab ainult siis kui mängutuju tekib. Kui Emeric oli alles uus pereliige, sisi ta oli rohkem aktiivsem ja mänguhimuline ja Nelli käed oli täis kassi poolt tekitatud arme. Love hurts. Üks asi on kindel, Emeric oli personaalne stressi leevendaja. Perfektne Nellile kes on ilge stress pot.
Nell Coy
Nell Coy
6. klass

Posts : 81
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Alyssa T. Estrada Nelj Veeb 11, 2016 8:00 pm

"Emeric" muigas neiu, piiludes kassi poole. Kuulnud, et ta sõbralik on ja pai võib teha talle, läks Alyssa pisut õhinasse. Ta tõstis käe kassi poole, teda siis paitades. "Issand kui pehme ta on" ei suutnud tütarlaps kommenteerimata jätta. Tõesti armas kiisu. "Ma tahan ka" tuli tüdruku huulte vahelt välja kergelt vinguv toon. Nad peavad ikka õega eraldi elama minema. Siis saavad ka kassi omale võtta.

Hetke pärast vaatas tüdruk kella. "Kuule, aga mis kell me siis kohtume kolmes luuas?" uuris Alyssa. Ta tahtis kindlasti end korda teha, enne kui nad sinna liiguvad. Seega kokku saamise kellaaeg tundus mõistlik teada. Tüdruk ikka silitas kassi.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Nell Coy Nelj Veeb 11, 2016 8:36 pm

Neidis noogutas: "Kui ma ta sain ma lugesin parajasti raamatut Emeric Kurjast ja mulle meeldis ta nimi ja otsustasin selle oma kassile panna. Mina kui võlukunsti ajaloo nohik." Neiu muigas ja samuti paitas kassi. Nell, võlukunsti ajaloo nohik, oleks hakkanud vatrama sellest ajaloolisest tegelasest kelle järgi (pigem eeskujul) ta oma kassile nime pani, aga ta kartis, et ta võib oma klassiõe ära tüüdata. Selle jaoks on ta vend kes seda teeb ja selle eest palka saab.
"Miks sa ei võta?" päris Nell klassiõelt, "Vanemad või?" Nell naeratas kui klassiõde Emericu paitas. Kass nurrus kui kaks neidu teda silitasid. Emeric oli nagu seitsmendas taevas.

"Saame kokku?" päris Nell korraga. Tal jäi midagi segaseks: "Tähendab kas me saame kokku või lähme koos pundiga?" Nell kui patriootiline Hufflepuff mõtles,,et nad lähevad ikka terve kambaga, aga tundus, et mitte. "Mul on muidu vaja end korda teha kui me välja lähme," nentis tüdruk, kukalt kratsides. "Teiseks mul on vaja minu pluss ühte..."
Nell Coy
Nell Coy
6. klass

Posts : 81
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Alyssa T. Estrada Nelj Veeb 11, 2016 8:51 pm

"Mu isal on kassi karvade vastu allergia. Seega, ei saa kassi võtta" krimpsutas Alyssa pisut nina. Nii kahju kui see ka polnud.

"Saame kokku kolmes luuas. Kelle iganes veel kaasa saad, tulgu ka sinna" jutustas neiu, kuidas see kõik hiljem võiks välja näha. "Või sa tahad kusagil enne kokku saada ja siis minna?" küsis Aly. Tüdruk ise eelistas kohe kolmes luuas kokku saamist. Küll aga võis ta alati ka teistmoodi teha. "Jaa, korda on vaja sättida jah" nõusus ka neiu. "Ma arvan, et ma tean keda ma kutsun" muigas Alyssa endamisi.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Nell Coy Nelj Veeb 11, 2016 9:29 pm

"Oi kurat," ütles Nell automaatslet välja kui kuulis, et ta isal on kassikarvade vastu allergia. Vaene inimene. Nell ei kujuta enam elu ette ilma oma kassita. Või üldse kassideta. Tema unistus on olla see puhtavereline võluritädike kellel kodus kümme kassi ja hulk raamatuid ja aknalauad täis taimi.

"Mulle sobib ükskõik mis variant," lausus Nell, "saame siis umbes kell kuus kokku kõrtsis siis?" Nell ei taha just ihuüksi Kolme luuda minna, eriti kui väljas on pime. Aga eks ta leiab endale kellegi kellega koos minna. Pole ammu selliseid grupi kokkusaamisi teinud.
"Uuu kes? küsis Nell. Teda mismipärast huvitas see info. Ta miskipärast arvas, et klassiõde kutsub enda mingi silmarõõmu kaasa aga eks näis.
Nell Coy
Nell Coy
6. klass

Posts : 81
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Alyssa T. Estrada Püh Veeb 14, 2016 5:03 pm

Alyssa noogutas õrnalt. Kahju jah et isal see mure oli. Ühest kassist oleks perele küllalt, aga ei saa seda ühtegi võtta. "Ja. Kell kuus on hästi" lisas ta sinna juurde. "Anthony" lausus neiu siis järgmisel hetkel. Ta on tüdrukule hea sõber. Eks noormees näeb ka alati hea välja, seega võib öelda ka et Aly silmarõõm. Kuid hetkel küll mitte midagi rohkemat.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Nell Coy Püh Veeb 14, 2016 6:04 pm

Tüdruk noogutas klassiõe vastustele. Kuigi see nimi talle midagi ei öelnud, aga no eks näis mis tänasest saab. Nell tahtis alguses kutsuda oma sõbranna, aga ta arvatavsti õpib täna õhtul, seega võtab Nell kaasa ühe endast vanema poisi, kes käib Gryffindoris. Neil mingit teemat ei ole, nad on lihtsalt sõbrad ja Nell teab, et see poiss ei öelda ei saa. "Aga saame kokku kell kuus siis," naeratas Nell. "Aga palun vabandust, ma ei mäleta su nime," ütles neidis häbelikult oma juustega mängides, "see on piinlik, aga mul pole üldse hea nimede mälu.."
Nell Coy
Nell Coy
6. klass

Posts : 81
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Värske õhk jne Empty Re: Värske õhk jne

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele