Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Keelatud? I think not.

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Keelatud? I think not. Empty Keelatud? I think not.

Postitamine by Anthony Evans Kolm Veeb 10, 2016 9:34 pm

Anthony oli parajasti jooksutiirul, kui ta end Põhjatorni juurest avastas. Idee poolest pidi torn õpilastele keelatud olema, aga Drew'd see ei heidutanud, sest polnud midagi, mis oleks teda sealt eemale hoidnud - uks oli lukust lahti. Talle tundus see rohkem nagu ideaalne võimalus natuke trepijooksu teha. Niisiis sisenes noormees torni, ust enda järel igaks juhuks kinni tõmmates, ning asus pikast trepist üles sörkima. Viimaks tippu jõudnud, pidi kutt seal mõne hetke hinge tõmbama, nautides ühtlasi ka vaadet, mis sealt kõrgelt avanes.

OT: Alyssa
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Alyssa T. Estrada Kolm Veeb 10, 2016 10:09 pm

Neiu oli kooli peal niisama uitamas. Õhtuti puhketoas istumine võis mõnikord ära tüüdata. Alati ei olnud ka lugemise isu, seega seekord oli Alyssa otsustanud niisama koolimaja peale jalutama minna, kuulates klappidest muusikat, ümisedes vaikselt kaasa. Tüdruk oli lõpuks juba kaheksandale korrusele jõudnud. Ta nägi järgmisel hetkel Anthonyt endast mööda jooksmas, mille peale tüdruk õrnalt kulme kergitas. Kes sellisel kellaajal trenni jaksab teha. Aly naeris kergelt ning järgnes noormehele. Ta järgnes mööda treppe üles. Neiu aga ei jooksnud, vaid jalutas rahulikult.

Lõpuks kui tüdruk torni jõudis, lükkas ta ukse vaikselt lahti ning vaatas nüüd nooruki poole, kes seljaga Aly poole seisis. Ta ilmselt nautis vaadet. Aly võttis oma klapid peast. "Kuule, sa tead, et see koht pole õpilastele mõeldud" pidi Alyssa nüüd selle vaikuse lõhkuma, endal huulil õrn muie. Loodetavasti ei ehmatanud ta noormeest. See polnud tal küll plaanis.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Anthony Evans Kolm Veeb 10, 2016 10:27 pm

Drew oli vahepeal mõttesse vajunud, ent tuttava hääle kuulmine tõi kuti tagasi reaalsusesse. "Alyssa," pöördus noormees näoga klassikaaslase poole, teda endale omaselt veidi vildaka naeratusega tervitades. "Ja ometi oled sa ise ka siin?" kergitas ta neiu suunas nöökavalt kulmu, sõnastades lause rohkem kui küsimuse, millega võib-olla soovis ka teada, mida tüdruk seal õpilastele mitte mõeldud kohas siis tegi. "Vahele ei karda jääda?" uuris ta blondiinilt muigega. Kuigi gryffindorlased ju pididki julged olema, vist. Ehmatamisest rääkides, siis õnneks oli Tony't üldse küllaltki raske ehmatada ja Aly malbest häälest selleks vaevalt piisas.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Alyssa T. Estrada Kolm Veeb 10, 2016 10:34 pm

Tüdruk astus nüüd edasi, sulgedes enda järel ukse. Ega nad kumbki ei tahtnud sinna ootamatuid külalisi. "Ma tulin sind siit ära tooma" naljatas tüdruk. Selle kohta ta ilmselgelt luiskas. "Ma tulin niisama juttu ajama. Ja ei muretse ma selle vahele jäämise pärast" lausus neiu. Ta polnud kunagi keelatud asjadega veel vahele jäänud. Seega küll see esimene kord ka kunagi tuleb, aga ju see karistus pole vast nii hull. Ega kunagi ei tea, aga Alyssa oli valmis võtma selle riski. "Ja sina? Samamoodi vist ei mõtle vahele jäämisest" turtsatas neiu seepeale. Neiu teadis väga hästi, et paljud õpilased siin koolis käisid kohtades kus ei tohtinud käia. Ja tõenäoliselt võis kedagi ka öörahu ajal ringi hiilimas näha. Siiski kell polnud veel nii palju, et peaks puhketuppa tagasi kiirustama. "Trenni aeg sul, nagu ma aru saan?" küsis Aly nüüd nii muuseas.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Anthony Evans Nelj Veeb 11, 2016 10:20 am

"Väga kohusetundlik sinust," muigas Drew neidise ilmselge sarkasmiga öeldu peale. "Aga mis siis, kui ma ei tule?" kergitas ta neiu suunas väljakutsuvalt kulmu. "Nii et sa jälitasid mind?" uuris kutt nöökavalt, loomulikult polnud see mingi tõsine süüdistus, aga sõbrannat võis ju veidi tögada. Tony noogutas blondiini järgmiste sõnade peale. Nooremana oli ta mõne korra keelatud kohtades viibimisega vahele jäänud, kuid siis polnud need karistused olnud midagi, mis oleks hirmutanud teda edaspidi reeglitest üle astumast. Samas võib-olla vanemaid karistati rangemalt? Kutt heitis selle mõtte peast välja. "Tuli, jah, jooksutuju," vastas noormees Alyssa küsimusele. Anthony tegi asju pigem nii, kuidas tuju oli, mitte ei planeerinud oma aega. "Ja millega sa ise tegelesid? Enne minu jälitamist, ma mõtlen," uuris kutt kerge naeruga.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Alyssa T. Estrada Nelj Veeb 11, 2016 10:41 am

"Olen eks" vastas Alyssa. "No kui sa ei tule, siis .... siis eks sa ise tead" vastas neiu kerge pausiga ning hakkas lõpuks naerma. Ega ta ei saanudki kuidagi Anthonyt sealt ära vedada, kui noormees just ise ei tule. "Ei, ei jälitanud" naeris tütarlaps nüüd taas. See oleks temast eriti creepy.  "Jalutasin kooli peal, kuulasin muusikat, ümisesin kaasa. Ja siis nägin, kuidas mööda jooksid ja siia suundusid" seletas tütarlaps siis olukorda, kehitades õrnalt õlgu.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Anthony Evans Nelj Veeb 11, 2016 1:25 pm

"Siis ma ei tule, jah," naeratas Anthony laialt. "Mis ei tähenda, et sa ei võiks siia jääda," lisas ta väljakutsuva muigega. "Ära siis väga kõva lärmi tee, muidu mul tuleb sind vait sundida." Polnud sinna õpetajaid vaja. Noormees hoidis oma lõbustatult helkivaid silmi tütarlapsel, jälgides tema iga reaktsiooni. "Ja olid nõus mulle kohe keelatud kohta järgnema?" naeris Drew kergelt, tögades sõbrannat veidi. "Armas." Ta viis pilgu hetkeks aknast välja, nautides vaadet, kuid tõi selle siis tagasi Alyssale.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Alyssa T. Estrada Nelj Veeb 11, 2016 6:53 pm

"Ei tee, ei tee" muigas neidis nüüd, pressides huuled kokku kriipsuks, andes märku, et valju häält tema suust välja ei tule. Anthonyga oli alati tore suhelda, kuna noormees oli alati lõbus ning sõbralik. Vähemalt nii palju kui Alyssa temaga suhelnud oli. "Muidugi olin. Mis on elu ilma riskideta?" küsis ta ning naeratas nüüd säravalt. Tüdruk liikus akna poole, vaadates välja. Nad olid ikka imelises kohas. Kogu see kooli ümbrus oli imetlusväärne. "Ja mis edasi? Tuppa magama?" uuris Alyssa, suunates pilgu nüüd tagasi noormehele.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Anthony Evans Nelj Veeb 11, 2016 7:17 pm

"Tubli tüdruk," muigas Anthony neiu sõnade peale tunnustavalt. "Muidu oleks ehk tulnud karmimad meetmed kasutusele võtta," lausus ta endale omase salapäraga. See oli ka nali muidugi, mingeid reaalselt karme meetmeid poleks ta tüdruku peal kasutanud, tegu oli siiski tema sõbrannaga ja naissoost isikuga. "Mulle meeldib see suhtumine," naeratas Drew gryffindorlase öeldut kuuldes heakskiitvalt. "Või olin lihtsalt mina seda riski väärt?" kergitas ta tögavalt kulmu. Kutt jälgis Aly't, kui too aknale lähemale liikus, ja kui neiu oma pilgu välja viis, tegi seda ka tema. Siiski leidis see taas Alyssa üles, kui tütarlaps talle küsimuse esitas. "Nalja teed?" raputas poiss muiates pead. "Väikestel lastel on, jah, varsti tuduaeg, aga minu jaoks on veel kaugelt liiga vara."
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Alyssa T. Estrada Nelj Veeb 11, 2016 7:55 pm

"Karmimad meetmed?" küsis Alyssa nüüd, hakates vaikselt itsitama. "Ma arvan, et nii võikski elada. Muidu hakkaks ju igav. Samas üle piiri ka minna ei tasu. Aga see torn siin pole minu jaoks küll üle piiri minemine" jutustas Aly. "Jaa, sina oled ka seda riski väärt" naeratas Alyssa nüüd laiemalt. Aga nii oligi. Kuulnud nüüd, et kell on une jaoks veel liiga vara, ilmus neiu huulile õrn muie. Tõsi. Ka Alyssa poleks veel magama läinud tegelikult. See oli niisama küsimus. "Tõsi ta on" lausus neiu siis, tõstes pilgu nüüd enda kõrval seisvale noormehele. Tüüp oli temast kenasti pikem. Aly oligi üsnagi lühikest kasvu.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Anthony Evans Nelj Veeb 11, 2016 8:05 pm

"Jah, pole vaja, et sa siia mõne õpetaja meelitaksid," noogutas Anthony muiates. "Nendest sa saaksid siis teada, kui lärmi teeksid," pilgutas kutt sõbrannale lõbustatult silma. "Aga parem ära tee seda," lisas ta siis veel. Nagu juba öeldud, polnud neil sinna õpetajaid vaja. "Või nii?" kergitas noormees uudishimulikult kulmu, kui neiu ütles, et see torn polnud tema jaoks mingi piiriületus. "Kui kaugele ja milliste tegudega sa selle piiri siis tõuganud oled?" silmitses ta huviga blondiini. "Kas sa ei arva, et sulle piisab juba tänaseks pättustest?" muigas ta Alyssa järgmiste sõnade üle õrnalt. Öörahu ei olnud üldse kaugel ja kui neiu jaoks veel liiga vara oli, kavatses ta sellest ilmselt mitte kinni pidada? Drew naeris, nähes, kuidas tüdruk talle alt üles vaatas. "Kääbus," kommenteeris ta tögavalt.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Alyssa T. Estrada Nelj Veeb 11, 2016 8:13 pm

"Ei tule siia ükski õpetaja" lausus Alyssa nüüd üsnagi vaikselt. Tegelikult polnud nad ka enne väga lärmakad. "Saaksin teada?" küsis neiu nüüd imestunult, kuid muigas siis, kui noormees talle silma pilgutas. Lõpuks Aly noogutas. Pigem mitte jah testida siin. "Ma pole siiani saanud aru põhjusest, miks siin viibimine keelatud on. Uks oli ju lahti ka enne, kui sa siia tulid" rääkis Alyssa, kehitades õrnalt õlgu. Kui see kinni polnud, siis miks keelatud. Ta polnud kunagi aru saanud, seega see ei tundunud erilise piiriületusena. "Ma ei tea. Võib-olla piisab" lisas Aly nüüd. "Oleneb kuidas tuju on" lisas ta. Kuulnud nüüd tüübi kommentaari, et ta kääbus on, andis Alyssa õrna obaduse küünarnukiga Anthony ribidesse. "Kuule, sina pikk peeter" vastas tüdruk siis seepeale, vaikselt itsitama hakates. Ta oli tegelikult harjunud, et inimesed nii kommenteerivad. Nii kaua oli see okei, kuni seda naljaga tehti. Alyss hüppas nüüd lõpuks aknalauale istuma, istudes näoga nüüd Anthony poole. "Nüüd ei pea ma alt üles vaatama" lausus Aly. Nende silmad olid peaaegu kohakuti.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Anthony Evans Nelj Veeb 11, 2016 10:28 pm

"Siis tuleksid, kui sa karjuksid," arvas Anthony. "Ma ei saa ka aru, mis siin nii ohtlikku või salajast peaks olema?" vaatas noormees tornis ringi. Tema pilk küll midagi sellist ei tuvastanud. "Jah, uks oli lahti," noogutas kutt. "Aga see võis mõne varasema külastaja kätetöö ka olla." Kui uks just enne mingite tugevate loitsudega lukus polnud, poleks nutikamatele õpilastele selle lahti saamine mingi raketiteadus olla tohtinud. "No kui sa pättust teha kavatsed, siis võta mind ka kampa," pakkus Drew. Tal oli nagunii terve tänase päeva igav olnud. "Kui me vahele jääme, saan süü ka enda peale võtta, kui mul vähe õilsam tuju juhtub olema," lisas ta muiates, pilku sõbrannalt viimata. "Pikk Peeter?" naeris ta neidise poolt saadud hüüdnime üle. "Tüdrukutele pidid pikad poisid meeldima ju?" kergitas ta blondiini suunas küsivalt kulmu. Mitte et tema öeldu seda kuidagi eitanud oleks, aga lihtsalt niisama uuris. "Kaval," muigas kutt, kui Alyssa end aknalauale istuma upitas, ning jäi tüdrukule otsa vaatama.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Alyssa T. Estrada Nelj Veeb 11, 2016 10:36 pm

Neiu noogutas noormehe jutu peale, vaadates ka ise korra tornis ringi. Ei miskit erilist. Ainult imetlusväärne vaade. Kui Aly nüüd kuulis, et ta Anthony kampa peaks võtma, tekkis tüdruku huulile õrn muie. Ja nüüd kui noormees oma võimalikust õilsast tujust rääkis, kerkisid neiu kulmud veelgi. "Ohoh, kohe selline võimalus mul? Pääseda pättustest" mõtiskles neiu nüüd, endal ikka kaval muie huulil. "Sul ideid pole?" Küsis Alyssa nüüd üsna uudishimulikult. Äkki noormehele oli paar kavalat plaani tagataskust võtta. Alyssa naeratas õrnalt kui kuulis nüüd et tüdrukutele pidid pikemad poisid meeldima. "Ma kuulsin et poistele pidid pisemad tüdrukud meeldima" vastas Alyssa nüüd seepeale. Kuulnud sõna kaval, neiu vaid noogutas õrnalt, endal rahulolev muie huulil.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Anthony Evans Reede Veeb 12, 2016 4:24 pm

"See võimalus oleks sul muidu ka, kui sa lihtsalt oleksid see pai ja eeskujulik õpilane, kellena sa tundud," muigas Anthony. Alyssa nägi ju muidu selline armsake ja süütuke välja, vähemalt tema arust. Mitte selline, kellelt suuri pättusi oodata, aga välimus võiski petlik olla. "No juba öörahu ajal puhketoast väljas olemine on reeglite rikkumine," mõtiskles kutt endamisi. "Aga muu jätan ma sinu mõelda. Mõtle kui hea - sina valid pättuse ja mina vastutan. Kas ma pole mitte hea sõber?" Drew naeratas laialt ning vaatas sõbrannale kulmu kergitades otsa. Poiss muigas, kui neidis tema küsimusele vastamisest omapoolse väitega kõrvale hiilis. "Vaata, see on sellepärast, et teil on vähem kükitamist, kui suhuvõtmiseks läheb," lausus Tony teadjalt, kuid ei suutnud pärast nende sõnade lausumist siiski tõsiseks jääda, puhkedes hetk hiljem naerma. See oli muidugi nali, pisemad tüdrukud olid armsad, aga sõbrannaga lollitada oli tore.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Alyssa T. Estrada Püh Veeb 14, 2016 5:10 pm

"Oi. Eeskujulik õpilane? Seda on tore kuulda" muigas tütarlaps. Eks paljude arvasid. Õppimise koha pealt ta oligi. Tal olid hinded korras ja alati kodutöö õigeks ajaks tehtud. Küll aga jah. Öörahust ei hoidnud ta tihtipeale kinni. Seega läbinisti eeskujulik ta ka polnud. Nii. Nüüd pidi Alyssa siis midagi välja mõtlema. "No üks soov on mul siiani minna huilgavasse hurtsikusse. Pole seal käinud varem. Aga uudishimu tapab. Kuid julgust pole olnud et üks minna" pakkus Alyssa siis idee välja. See koht on hirmus. Aga uudishimu oli suurem. Kuulnud nüüd miks poistele lühikesed tüdrukud meeldivad, hakkas ka Alyssa naerma. Eks tõsi see oli, aga neiu sai aru et Drew temaga lollitab. "Et siis mehed muust siiski ei mõtle jah?" küsis Alyssa nii muuseas.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Anthony Evans Püh Veeb 14, 2016 9:38 pm

"Ainult välimuse poolest," kommenteeris Anthony muiates. Tegude poolest mitte nii väga. "Mnjaa, Siganurme elanikud ju räägivad, et seal kummitab," proovis Anthony neidist veidi hirmutada. Noormees polnud ise ka kunagi sinna sattunud, kuid kõik ju rääkisid sellest kohast lugusid, nii et oleks olnud põnev see oma silmaga ära näha. "Ma võin sinuga kaasa tulla siis. Juhuks kui mõni kummitus sind ära röövida tahab." Kutt muigas. "Me mõtleme lihtsalt praktiliselt," naeris ta sõbranna küsimuse peale. "Te, naised, võiksite ka proovida seda. Kui te praktiliselt mõtleksite, saaksite ise ka aru, et pikad mehed pole mitte ainult kuumad, vaid teil on endal vaja vähem kükitada, et suhu võtta." Drew naeris ja vangutas endamisi pead. Väga huvitava suuna oli nende vestlus võtnud.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Alyssa T. Estrada Esm Veeb 15, 2016 6:46 pm

"Ma tean. Räägitakse jah et kummitav ja seepärast ma tahakski kasvõi korraks sinna minna" vastas Alyssa siis, ise õrnalt muiates. See oligi pisut hirmus, aga sellepärast ta ju minna tahtiski. See tundus lihtsalt põnev. "Aga üksi ei lähe ma sinna ilmselt kunagi, seega mul oleks hea meel, kui sa kaasa tuled. Ja ei lase mind kummitustel ära röövida" lisas ta ning itsitas õrnalt. Kuulnud nüüd järgmist teemat, itsitas tüdruk taas edasi. "Selge, selge. Praktiline mõtlemine. Jätan meelde" lausus ta, ise kergelt naeratades. Kaua võib veel selle üle arutada. Neiu kõlgutas vaikselt jalgu, suunates pilgu taas aknast välja. "Kas lähme kohe?" küsis ta, viies pilgu tagasi Anthonyle. Damn, ta nägi ikkagi hea välja.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Anthony Evans Esm Veeb 15, 2016 7:04 pm

"Kui me juba Siganurme läheme, siis vaatame seal majas ikka ringi," muigas Anthony, ta küll ei viitsinud ilmaasjata kõndida, sel juhul kavatses ta Huilgava Hurtsiku ikka korralikult ära näha. Millal muidu ta ikka sinna sattus. Loodetavasti sõbrannal oli ka julgem, kui tema kaasas oli, sest Tony'l polnud plaaniski tüdrukul kuskile ära põgeneda lasta. "Olgu, ma tulen siis kaasa, kui sa nii hädine oled," naeris ta neidise sõnade üle, mõeldes seda muidugi pigem naljana. "Jah, võiksid ka mõnikord proovida," muigas noormees, kui jutt taas praktilisele mõtlemisele läks. Kuulnud tütarlapse küsimust, kehitas kutt õlgu. "Kui sa tahad kohe minna, siis lähme," arvas ta. Drew'l polnud kuskile kiiret, tunnid olid tänaseks läbi ja mingeid muid plaane tal otseselt kokku lepitud polnud.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Alyssa T. Estrada Esm Veeb 15, 2016 7:17 pm

"Muidugi vaatame ringi" lausus Alyssa. See oli iseenesest mõistetav. "Super" lausus neiu siis, kui Anthony lubas kaasa tulla. "Ja ära pane tähele, kui ma su külje alla poen, kui mul juhuslikult liiga hirmus hakkab" lausus tütarlaps. Ja sellega ei teinud ta nüüd nalja. Aly oli muidu üsna julge, kuid kummitav maha jäetud maja võis ikkagi kerged judinad ihule tuua. Seega väike seltskond seal ei tundunud paha. "Eks ma proovin" turtsatas tüdruk, õrnalt muiates. "Ma võiksin jah kohe minna" vastas Alyssa. Ta hüppas aknalaualt maha, seistes nüüd noormehe ette, andes märku, et ta on valmis minema.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Anthony Evans Esm Veeb 15, 2016 9:56 pm

"Kuule, vaatame, kas sa kohapeal ka nii hakkaja oled," muigas Anthony neidise sõnade peale. Või tuli noormehel tütarlast kättpidi järel vedada. "Jajah," naeris ta Alyssa öeldu peale. "Vaata, et sa seda siis ainult ettekäändena ei kasuta," tegi ta sõbrannale naljatades silma. Tegelikult polnud tal selle vastu midagi, kui neidis talle külje alla puges. Millisele mehele poleks meeldinud, kui neiu temast kaitset otsib ja tema läheduses end turvalisemalt tunneb? Järelikult polnud mees siis vähemalt päris hädapätakas. "Tule siis," ulatas Drew endiselt aknalaual istuvale blondiinile käe, et too sealt ilusti alla aidata, härrasmees nagu ta oli, eks. "Ma loodan, et need ilusad jalakesed jaksavad ikka kõndida ka, sest kui sa poolel teel ära väsid, siis mina sind süles tassima ei hakka," lisas kutt nii muuseas, huulil lõbustatud muie.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Alyssa T. Estrada Esm Veeb 15, 2016 10:09 pm

"Aga otse loomulikult kasutan seda ettekäändena" lausus Alyssa siis noormehe lause peale. "Kuidas ma muidu siis su külje alla pugeda saaks. Mingi põhjus peab olema" lisas neiu, ise kavalalt muiates. Hämmastav, kuidas neiu kohe pisut flirtivaks muutus, kui ta noormehe seltskonnas oli. Anthony lihtsalt noris kohe seda. "Lähme" lausus ta, hakates tornist alla liikuma. "Ja ma arvasin, et sa ainult sellel eesmärgil kaasa tuledki. Kui ma ära väsin" vastas Alyssa nüüd irooniliselt. Loomulikult sai ta hakkama ise jalutamisega. Pigem oli see kummituste osa, millega ta nii kergesti ilmselt hakkama ei saa ja hirmus on. "Küll ma jaksan" lausus ta nüüd ausalt ning naeratas rahulolevalt.

Lõpuks jõudsid nad koolimajast välja, võttes suuna siganurme poole. "Oled enne ka õhtul siganurmes käinud?" uuris Alyssa nüüd - uudishimulik nagu ta oli. Polnud vist asju, mida tütarlaps teada ei tahaks. Kõike palun! Ta tõstis ühe oma juuksesalgu kõrva taha, mis näo ette oli vajunud. Pikad lahtised juuksed võivad vahest ka häirivad olla.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Anthony Evans Kolm Veeb 17, 2016 10:24 pm

"Nüüd ma siis tean," muigas Anthony. "Ma võin veel pakkuda julgustavat käest kinni hoidmist?" pakkus ta väljakutsuva muigega. Selline varjatud ja mänglev flirt oli tema tugev külg ja isegi sõbrannaga ei suutnud ta ennast, nagu näha, tagasi hoida. Alyssa oli muidugi kena ka. "Tempo, tempo, muidu me kõnnime homseni sinna," utsitas noormees tütarlast tagant, tehes seda küll rohkem kiusu pärast, sest nad liikusid täitsa normaalses tempos. "Nali, vaata parem, et sa trepist alla ei kuku," lisas ta siis muigega. Ise ta muidugi kunagi ei kuulanud, kui keegi käskis tal mitte trepi peal joosta või midagi muud sellist, aga esiteks teisi käsutada oli tore ja teiseks, tütarlast sellest pikkast trepist alla lendamas näha ta ka ei soovinud. Vaat kui hoolitsev ja armas temast. "Hah, kui sa ära väsid, siis ma jätan su sinna," naeris kutt. Või siis ainult väidab seda ja küll blondiin sellest energiat juurde saab.

"Ikka, ma olen igasugu asju teinud," muigas Drew, kui nad viimaks välja jõudsid ja Siganurme poole suundusid. "Preili Uudishimulik," lisas ta tögavalt sinna lõppu.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Alyssa T. Estrada Kolm Veeb 17, 2016 10:39 pm

"Julgustavat käest kinni hoidmist?" küsis Alyssa nüüd, ise õrnalt muiates. "Ja, see sobiks ka. Kuigi see külje alla pugemine tundub ikkagi parim variant" jutustas ta. Neidis hakkas kergelt naerma, kui noormees teda tagant utsitas, et nad kiiremini liigutaksid end. Tõesti. Trepist alla ei oleks tahtnud kukkuda.

"Sa ei jätaks mind sinna" hüüatas neidis nüüd hetke pärast, vaadates üllatunult noormehele otsa. Kas tõesti jätaks? Ei. Tegelikult ju mitte. "Kuule. Mängid siin kõva meest praegu, aga pärast tuleb välja, et tegelikult on endalgi piss püksis seal" rääkis Alyssa nüüd, ise kergelt muiates. Lõpuks selgub alles koha peal ju, kui hirmus või mitte hirmus seal on. Ette ei tea kumbki, milline seal on. "Ah et igasugu asju?" küsis neidis siis. "Nagu näiteks. Räägi välja" lisas ta sinna juurde. Nagu Drew just ütles - preili Uudishimulik. "Ja. Ma olen alati olnud preili Uudishimulik. Get used to it" vastas Alyssa ning naeratas säravalt, oodates et Anthony nüüd räägiks.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Anthony Evans Reede Veeb 19, 2016 10:12 pm

"Võib-olla mõlemat korraga?" pakkus Anthony naerdes. "Ou, ära naera, vaid vaata, kuhu sa astud," muigas ta, mis võis tema suust üsna koomilisena kõlada. Lause sarkastiline osa mitte, sest he spoke fluent sarcasm all day everyday, aga vaevuaimatav murenoot küll, sest see oli tema puhul ebatavaline. Aga no poleks ju tahtnud, et sõbranna alla sajab sealt. "Pole vaja, et sa alla lendaksid siit. Siis jääks kummitustejaht ära." Noormees muigas nöökavalt, tehes viimase lause juures kurva näo pähe, nagu olekski see ainsana talle korda läinud. Rohkem oleks ta tegelikult ikkagi Alyssa tervise pärast muretsenud.

Drew naeris, kui blondiini üllatunud hüüatust kuulis. "Sa ise ju ei jääks ka sinna, vaid jookseksid mulle siis ka järele, kui sul kaks sangpommi jala külge seotud oleks," avaldas ta muiates oma arvamust. "Aga ei, muidugi ma ei jätaks sind sinna, kannaksin su läbi tule ja vee ka tagasi." Kutt naeris. Nii poeetiline. Ta oleks pidanud kirjanikuks hakkama. "Võib-olla, aga sa ei saaks seda kunagi teada, sest see, mis mul pükstes on, on sulle pime ala," muigas poiss ja pole vist vaja mainidagi, et sellel oli mingi vähe ebasündsam tagamõte ka. "Literally igasugu asju. Ja ma ei saaks sulle osasid asju öelda, lähed veel kadedaks," tegi ta klassiõele silma.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Keelatud? I think not. Empty Re: Keelatud? I think not.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele