Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Segadus

2 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Segadus - Page 2 Empty Re: Segadus

Postitamine by Lev Moroz Teis Veeb 16, 2016 2:59 pm

Poiss noogutas ja võttis siis sammu koos tüdrukuga vangikoopasse. Ta eriti rääkida ei tahtnud, sest oli jub aliiga hilja. Pärast jäävad mingile majavanemale vahele. See oli pisult.. veider.. niimoodi kõndida mitu korrust alla sõnagi rääkimata, aga pole hullu. Sellegi poolest saab nõiajookide klassis juttu ajada.

Lev oli üsna kindel, et uks on lukus. Mida see oligi. Piinlik moment tekkis, sest poisil ei tulnud loitsu nimi meelde. "Vabandust," pöördus ta tüdruku poole, "ega sa juhuslikult ei tea mis on see loits mis avab lukustatud uksed? Ma unustasin selle totaalselt ära." Piinlikum oli seda öelda, aga õnneks või kahjuks poiss ei punastanud.
Lev Moroz
Lev Moroz
6. klass

Posts : 29
Reputation : 0
Join date : 14/02/2016

Tagasi üles Go down

Segadus - Page 2 Empty Re: Segadus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 16, 2016 4:06 pm

Vaikus oli... mugav. Phoe naeratas ning jätkas teed nõiajookide klassi. Kui poiss aga ei suutnud meenutada loitsu, mis avaks uksed, muigas tüdruk endamisi,"ja ma arvasin, et sina oled meist kahest siin see tark inimene," Phoe lähenes uksele ning võttis enda võlukepi välja,"Alohomora" sõnas tüdruk ning juba oligi kuulda lukuaugu keeramise heli. Phoenix naeratas rahulolevalt ning avas ukse. Sisse astudes võttis ta esimese laua peal istet ning jäi ootusäravate silmadega poissi vahtima,"siin saad sa tõestada, et see mis ma just enne ütlesin, on vale," Phoe muigas,"kui abi vajad, siis ma olen siin."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Segadus - Page 2 Empty Re: Segadus

Postitamine by Lev Moroz Teis Veeb 16, 2016 7:56 pm

Tüdruku sõnadega see piinlikkus aina kasvas. "Ma ütlesin, et eeskujulik, mitte tark," suutis poiss midagi vastu öelda. Nad astusid klassiruumi kahekesi sisse ja Lev samalajal mõtles millist teed või kuuma jooki siis keeta. Lev pani ukse kinni. Juba enne kui tüdruk suutis midagi öelda jõudis Lev ka kaldruni välja otsida ja vee keetma panna. Ühte asja ta pidi mainima: "Ma pole just kõige teravam pliiats karbis kui me räägime nõiajookidest." Lev käis muidugi nõiajookide tundides. Selliste praktiliste jookidega ta sai hakkama, aga mis oli juba aste kõrgemal, oli Lev saamatu. Levi huvitas pigem taimeteadus ja kõiksugu maagilised olendid kui mingi kuradi kuldne pott kuhu lisad mingid doxy tiibu ja olendite karvu ja mingit rõvedad kusi ja saad kokku mingi joogi mis tekitab kõhulahtisust. Levi 2. aasta, been there, done that.
Lev Moroz
Lev Moroz
6. klass

Posts : 29
Reputation : 0
Join date : 14/02/2016

Tagasi üles Go down

Segadus - Page 2 Empty Re: Segadus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 16, 2016 8:14 pm

Phoe mõtles veidi ning siis kehitas õlgu,"same shit," tüdruk hakkas oma jalgadega, mis rippusid laua äärel kõlgutama ning klassis ringi vaatama. Ta küll oli siin juba käinud nii aega veetmas kui ka tunnis, aga see oli koht mis talle kunagi otseselt meeldinud polnud. Ja no ta oli seda järeldanud igal korral kui ta tunnis 'kuulas'. Tema oli see tüdruk, kes suutis ka kõige lihtsama nõiajoogi metsa keerata ning siis sellega suuri jamasid tekitada. Selles võib süüdistada tema väga kiiresti tähelepanu kaotav pea."Mulle sobib nüri ka, arvestades, et mina teeks arvatavasti mõne mürgisarnase asja valmis ja seda me vist ei taha," Phoe muigas,"niiet ma usaldan praegu oma elu su kätesse," Phoe naeris ning jäi huviga poisi tegevust vaatama.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Segadus - Page 2 Empty Re: Segadus

Postitamine by Lev Moroz Teis Veeb 16, 2016 8:33 pm

Lev pööritas oma silmi. Ta oleks hakanud sõda tegema selle eeskujulik ja targa sõnade vahel, aga las see jääb teiseks päevaks. Praegu on tal vaja keskenduda. Mõned minutid veel ja vesi hakkas keema. Samalajal otsis poiss joogi jaoks vajalike vahendeid.
Õnnepäev! Lev leidis ohtralt piparmündi lehti, mida ta peatselt lisas keevasse potti. "Ma loodan, et piparmündi tee ei ole mürgine," muigas poiss ja segas piparmündi lehti kulbiga. Selle tee tegemine nii kaua aega ju ka ei võtnud. Poiss keeras tule vaiksemaks, sest muidu kõrvetavad noored keele ära ja peavad ootama viis aastat kuni tee ära jahtub.
Lev Moroz
Lev Moroz
6. klass

Posts : 29
Reputation : 0
Join date : 14/02/2016

Tagasi üles Go down

Segadus - Page 2 Empty Re: Segadus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 16, 2016 8:45 pm

Phoenix vaatas poissi ning oli poisi keskendumisest vaimustunud. Ta tahtis täpsemalt näha, millega Lev tegeles, seetõttu hüppas ta laualt maha ning astus poisi juurde, piiludes üle ta õla, millega täpsemalt ta tegeleb. Järsku hakkas Lev ringi tormama, otsides vajalikke vahendeid joogi valmistamiseks. Tüdruk astus sammu taha ning jälgis muigega suul poisi igat liigutust,"Ma loodan ka, sest siis see oleks lihtsalt kurb." Phoe naeris ning pani käed risti. Ta enda lemmik tee oli mustsõstra, aga teisel kohal oli kindlasti piparmünt, niiet tüdruk oli hetkel leitud piparmundilehtede üle tänulik. Suutmata paigal püsida, hakkas Phoe klassis ringi tammuma ning kõike võimalikku näppima. Muidugi ei lõppenud see kõige paremini, sest kui tüdruk ümber hakkas pöörama, siis ta suutis enda küünarnukiga ühe klaasanuma maha kukutada. Klaas purunes maaga kokkupuutel ning Phoe vaatas vabandavalt Lev'ile otsa."Ups" tüdruk vaatas veel korraks maha,"ma peaks vist ikka sinnapoole tulema."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Segadus - Page 2 Empty Re: Segadus

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele