Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

I'm clumsy

2 posters

Go down

I'm clumsy Empty I'm clumsy

Postitamine by Liam Kendrick Reede Veeb 19, 2016 9:42 pm

Liam istus ühe akna ääres ja joonistas harilikuga maastikku, mis poisile aknast avanes. Ilus ja sügisene oli. Õues ta istuda ei tahtnud, sest nii oleks kaua ühe koha peal istudes külm hakanud. Seetõttu leidis Liam, et läbi akna on päris hea kritseldusi teha. Ta ei olnud joonistamises mingi ekspert, aga oli aeg-ajalt vahel igavusest pisut harilikuga kritseldanud. Värve kutt üldjuhul ei kasutanud. Liam luges umbes kaks tundi hiljem oma pildi lõpetanuks ja pani selle oma kausta vahele, kus oli tema teisigi joonistusi ning puhtaid pabereid tulevaseks joonistamiseks. Ta hakkas sammuma mööda koridori välisukse poole, aga poiss ei pannud tähele, et tema ketsipael oli lahti ja astus selle peale, koperdades maha pikali. Loomulikult lendasid tema joonistused ja paberid kausta vahelt igasse ilmakaarde ning kaust ise lendas vastu seina. Kedagi õnneks ümbruses ei tundunud olevat, aga Liam enda taha ju ei näinud. Pisut valus oli, sest ta kukkus oma käe peale, aga poiss ajas end istukile, et hakata paela kinni siduma.

OT: Alyssa
Liam Kendrick
Liam Kendrick
5. klass

Posts : 72
Reputation : 0
Join date : 19/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Alyssa T. Estrada Reede Veeb 19, 2016 9:51 pm

Neidis liikus mööda kooli koridori. Tal oli plaan minna siganurme, et vaadata seal poodides ringi. Kell polnud õnneks nii palju, seega sinna minek oleks olnud täiesti lubatud veel. Ei peakski salaja minema. Tüdruk jõudis juba esimesele korrusele koridori. Eemalt nägi ta juba Liami ja järgmisel hetkel ta kukkus. Kõik ta joonistused olid laiali. "Vajad abi?" küsis tütarlaps, kui temani jõudis. Vastust ta veel ei saanud, kuid hakkas juba noormehe joonistusi kokku korjama, samal ajal kui too ise oma paela sidus. "On kõik ok?" küsis ta veel igaks juhuks.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Liam Kendrick Reede Veeb 19, 2016 11:33 pm

Liam ei vastanud neiule, aga nägi, et too hakkas tema joonistusi põrandalt kokku korjama. "Aitäh," sõnas ta selle peale ning saatis Alyssale tänuliku muige. Liam sai oma jalatsi paelad kokku seotud ja kontrollis igaks juhuks teise jala oma ka üle. Polnud vaja jälle koperdada. "Jap, kõik on korras," lausus Liam. Ta arvas, et valu tema käes läheb peagi üle ja see polnud nii hull ka, et selle üle kurta. Noormees korjas oma joonistused üles ja pani need kausta vahele, võttes ka Alyssa käest need joonistused, mis ta oli jõudnud kokku korjata. "Kuhu minemas oled?" uuris Liam neiu käest.
Liam Kendrick
Liam Kendrick
5. klass

Posts : 72
Reputation : 0
Join date : 19/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Alyssa T. Estrada Reede Veeb 19, 2016 11:46 pm

Alyssa andis ka ülejäänud joonistused noormehele tagasi ning noogutas kergelt, kui kuulis et kõik korras oli. Noormehe käe valust ei teadnud ta midagi. Ei osanud aimatagi. "Oli plaan siganurme minna" vastas Alyssa siis küsimusele. "Vaadata poodides ringi" lisas neidis sinna juurde. "Mis sul plaanis oli?" uuris neidis. "Tahad ühineda?" uuris tütarlaps. Miks mitte Liam kaasa kutsuda. Seltsis segasem ikkagi.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Liam Kendrick Laup Veeb 20, 2016 12:24 am

"Ma mõtlesin oma tuppa tagasi minna, et joonistused ära viia ja siis.. ma ei teagi," vastas Liam ja muigas kergelt. "Polnudki midagi plaanis," lisas ta juurde, sest ta tõepoolest polnud mõelnud, mida edasi teha võiks. "Poodides ringi käimine pole just minu teema, aga noh, mul muud paremat teha pole," lausus nooruk. Ehk see oli siis tema viis nõustuda Alyssa pakkumisega. "Äkki käiks mu toast läbi? Ma paneks oma kausta tuppa ära ja võtaksin välisriided," sõnas poiss. Ta poleks tahtnud oma pusa peal kuhugi linna peale minna.
Liam Kendrick
Liam Kendrick
5. klass

Posts : 72
Reputation : 0
Join date : 19/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Alyssa T. Estrada Laup Veeb 20, 2016 12:38 am

Tüdruk kuulas ning noogutas kergelt. "Et siis tuled?" küsis Alyssa ning naeratas nüüd laialt. Vastus oli küll selline kahtlev, aga neidis ootas Liami igal juhul kaasa. "Muidugi viime ära. Ebamugav kui on palju asju kaasas" seletas neidis. Siganurme polnud just siin samas lähemal. Ja kui neidis midagi osta tahtis, siis pigem läks ta alati tühja kotiga. "Kuidas muidu läinud on?" uuris Alyssa siis järgmisel  hetkel, kui suuna ravenclaw puhketoa poole võttis.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Liam Kendrick Laup Veeb 20, 2016 1:53 am

"Tulen," kinnitas Liam, kuna Alyssa tema kaudset nõusolekut ei mõistnud. Neiu öeldu peale hakkas Liam oma toa poole liikuma. "Hästi on läinud. Midagi huvitavat pole vahepeal toimunud," vastas Liam muigega, "kuidas sul endal?" Poisi tuba polnud kaugel ja peagi jõudsid nad kahekesi sinna. "Võid sisse tulla," lubas Liam, olgugi, et ta seal kaua olla ei kavatsenud. Kausta pani poiss laua peale ja tõmbas endale jope selga. Tema tuba oli muidu korras, aga laud oli tavalisest rohkem sassis. Noh, külalisi ta ju ei oodanud. "Igatahes, võime minna," teatas Liam.
Liam Kendrick
Liam Kendrick
5. klass

Posts : 72
Reputation : 0
Join date : 19/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Alyssa T. Estrada Laup Veeb 20, 2016 12:35 pm

Neidis liikus noormehe puhketoani, astudes siis ka tema tuppa. "Sama siin. Ikka kool ja muud jutud. Palju on õppida viimasel ajal, aga saab hakkama" seletas tütarlaps. Noormehe tuba näis üsna korras. Vägagi korras. Isegi Alyssa enda tuba oli rohkem segamini, kui Liami oma. "Sa hoiad kenasti korda" kiitis Alyssa siis sõpra. "Siis lähme" nõustus neidis, kui kuulis, et Liam valmis on. Neidis liikus ruumist välja.

Peagi olid nad ka koolimajast väljas ning liikusid siganurme poole. "Ma mõtlesin, et võiks kindlasti Zonko pilapoest läbi minna. Seal pole ammu käinud" muigas Alyssa siis, rääkides noormehele oma täpsematest plaanidest.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Liam Kendrick Laup Veeb 20, 2016 1:39 pm

"Õppida on jah, palju. Saab hakkama," vastas nooruk. Liam naeratas kergelt neidise öeldu peale. "Mulle ei meeldi segadus. Kui segaduse korraldan, teen üldjuhul kohe toa korda," vastas noormees. Ta teadis väga paljusid, kes olid just vastupidise arvamusega. Liam toppis jope taskusse veel oma musta rahakoti juhuks, kui ta leiab midagi toredat endale. Ta polnud just mingi eriline šoppaja hing. Seejärel läksid nad uksest välja, Liam lukustas ukse ning nad asusid Siganurme poole teele.
"Sobib," sõnas Liam, "veel kohti, kuhu minna tahaksid?" Ta lootis, et Alyssa kaua riidepoodides tšillida ei tahtnud, sest Liamil endal polnud uusi riideid vaja ja üleüldse šoppamine oli asi, mis pika aja peale tüütuks muutus. "See oli muidu väga tore sinust, et sa enne peatusid ja mu joonistusi aitasid üleskorjata. Mõned kõndisid sirgelt mööda," lausus Liam tüdrukule. Väga armas oli see temast ikka. "Me ei tee kunagi väga midagi koos," märkis kutt, sest see lihtsalt turgatas talle pähe. Nüüd nad ju tegid, aga see oli ka out of the blue.
Liam Kendrick
Liam Kendrick
5. klass

Posts : 72
Reputation : 0
Join date : 19/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Alyssa T. Estrada Laup Veeb 20, 2016 2:38 pm

"Kusjuures Zonko oli põhiline. Mujale veel ei tea kuhu. Äkki tuleb sul mõni mõte" lausus Alyssa. Jah, okei, Liam polnud suurem asi šoppaja, kuid ehk tuleb neil mõni mõte, kui nad poodidest mööda jalutavad. "Midagi magusat võiks ka kusagilt osta. Jube magusa isu on" lisas tüdruk siis. Alyssa armastas shokolaadi. Küll ei söönud ta seda igapäevaselt. Ta oleks lõpuks ju väike fatty niimoodi. "Ikka peatusin. Ma arvan et sa oleks mulle sama teinud. Või vähemalt ma loodan, et on veel inimesi kes nii käituksid" seletas Aly. Talle meeldis mõelda, et on veel häid inimesi olemas. Mitte ainult ülbikute kamp, kes lihtsalt mööda kõnnivad. "Eh, jah" pomises neidis vaikselt. "Kumbki meist pole just midagi erililist välja mõelnud mida teha" lausus neiu. Vähemalt üldjuhul tulid need mingid tegevused kuidagi spontaanselt.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Liam Kendrick Laup Veeb 20, 2016 3:18 pm

OT: Sorri, ma pole HP-d näinud, niiet küsin, mis seal Zonko's leidub? Very Happy

"Mul otseselt midagi vaja ei ole. Kui näen midagi, mida tahaks, siis ostan ära," sõnas Liam. Raha polnud talle ju mureks. "Äkki tuleb mingi pagaripood kuskilt vastu, kust saame midagi magusat osta," lausus kutt. Nüüd, kus Alyssa seda mainis, oleks ta ise samuti magusat tahtnud. "Ma kindlasti peatuksin, isegi siis, kui see oleks olnud võõras inimene, kes oma asjad maha pillas," lausus Liam kerge muige saatel. See lihtsalt ajas teda ennast muigama, kuidas ta seal koperdanud oli. Tema käsi ei valutanud ka enam. "Võimalik," sõnas Liam. Ta eeldas, et neil mõlemal oli olnud ajapuudus või nad lihtsalt ei olnud nii lähedased, et võiksid koos midagi teha.
Liam Kendrick
Liam Kendrick
5. klass

Posts : 72
Reputation : 0
Join date : 19/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Alyssa T. Estrada Laup Veeb 20, 2016 3:34 pm

OT. mingi pilapood. kus on mingid erinevad.. asjad Very Happy

"Nii et otsime ka pagariäri. Sobib" lausus Alyssa. Poleks paha mingi muffin või saiake ka kaasa haarata. Muffinid olid ka ühed asjad, mis neidisele väga korda läksid. Neidis noogutas vaikselt. Seda oli hea kuulda, et Liam oligi hea inimene. Ikka on vaja inimesi aidata. "Nii et kui sul miskit huvitavat pähe kunagi tuleb, ma olen käpp" lausus tüdruk. Ta oli vist alati käsi. Alati valmis kõike tegema ja igale poole minema.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Liam Kendrick Laup Veeb 20, 2016 6:51 pm

"Kas sa mingeid riidepoode tahad ka läbi kammida?" küsis Liam, et teaks, mis teda ees ootab. Zonko oli tema jaoks okei, sest seal leidus igasugu asju ja huvitav oli uurida. Muud poed olid igavad, kui tal endal just midagi vaja polnud. "Tegelikult ma mõtlesin, et äkki sa tuleksid minuga välja?" küsis Liam pisut tagasihoidlikult ja piilus siis kohati Alyssa poole, et tüdruku ilmet näha. Ta ei küsinud tihti tüdrukuid kohtingutele - see oli teine kord ema elus kedagi üldse kohtingule kutsuda - aga poiss oli mõnes mõttes Alyssast rohkem kui sõbrast huvitatud. Seega see oli hea kokkusattumus, et neiu talle koridoris appi sattus. Samas ei pannud ta ka pahaks, kui Alyssa peaks talle ära ütlema.
Liam Kendrick
Liam Kendrick
5. klass

Posts : 72
Reputation : 0
Join date : 19/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Alyssa T. Estrada Laup Veeb 20, 2016 7:49 pm

Alyssa raputas pead, kui Liam talt riidepoodide kohta küsis. "Ei, riidepoodidesse ma täna ei viitsi minna, kui aus olla. Ma kujutan ette, et selle üle oled sa õnnelik eks?" uuris neidis siis. Ta polnud veel kohanud noormeest, kellele meeldiks tüdrukuga riideid shoppamas käia. Siganurme polnud enam kaugel. Kuulnud nüüd noormehe küsimust, ilmus neidise huulile õrn naeratus. Ka tüdruku kulmud kerkisid pisut. "Kohtingule?" küsis neidis siis malbe hääletooniga. "Ja, miks mitte" lisas ta sinna juurde. Tüdruk polnud kunagi mõelnud Liamist kui kellestki rohkemast kui sõbrast, aga see ei tähenda, et ta võimalust ei anna. "Võimegi ju nüüd kohe minna?" pakkus neidis siis välja.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Liam Kendrick Laup Veeb 20, 2016 10:26 pm

Liam naeratas Alyssa küsimuse peale. Ta sai väga hästi aru, et kutt ei olnud šoppaja tüüpi inimene. "Õigesti arvad," sõnas noormees. Liami põskedele tekkis kerge puna, kui Alyssa temalt üpriski üllatunult küsis, et kas Liam ta tõepoolest kohtingule kutsus. "No... jah, kohtingule," lausus tüüp ja pööras siis pilgu Alyssale, saates talle armsa muige. "Okei, mulle sobib," teatas Liam, sest tal ei olnudki midagi väga teha. "Kuhu sa minna tahaksid? Sinna pagariärisse? Kuhugi mujale sööma? Kinno?" Variante oli mitmeid, kuhu ta sai Alyssa viia.
Liam Kendrick
Liam Kendrick
5. klass

Posts : 72
Reputation : 0
Join date : 19/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Alyssa T. Estrada Püh Veeb 21, 2016 10:26 am

Neiule ei jäänud märkamatuks noormehe kerge puna põskedel. Ilmselgelt oli tal raske seda teha. Alyssa polnud kedagi kunagi kohtingule kutsunud, kuid võis arvata, et ka tema punastaks. "Ma lasen sul end üllatada" lausus neidis siis hetke pärast, ise kavalalt muiates. Talle oleks sobinud kõik need kohad.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Liam Kendrick Esm Veeb 22, 2016 7:29 pm

Alyssat üllatada oli üsna raske, kuna Liam ei teadnud ju, mis neiule meeldib. "Olgu, eks ma siis üllatan," lausus Liam. Mõtted juba peas lendasid - võimalusi oli mitmeid, aga kahjuks ei saanud Liam läbi viia seda, mida esialgu tahtis, sest nad leppisid kokku, et nende date tuleb kohe, mitte hiljem. Seega tõenäoliselt kavatseb Liam midagi tavalist teha, sest pidi ju käigu pealt välja mõtlema. Nad olid juba mõnda aega kõndinud ja olid Siganurme jõudnud. Zonko ei olnud ka enam kaugel. "Kas see tuli sulle üllatusena, et ma su välja kutsusin?" tahtis Liam teada, endal näol õrn muie.
Liam Kendrick
Liam Kendrick
5. klass

Posts : 72
Reputation : 0
Join date : 19/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Alyssa T. Estrada Teis Veeb 23, 2016 12:30 pm

Alyssa naeratas kergelt. Äkki oli see liiga kiire noormehe jaoks, et minna kohe kohtingule? Samas ta ütles jah, nii et äkki ei peaks neidis end halvasti tundma. Küsimust kuuldes, ilmus tütarlapse huulile õrn naeratus. Pisut häbelik isegi. "Natuke tuli küll" vastas neidis hetke pärast, hammustades õrnalt alahuulde. "Mind pole keegi kunagi kohtingule kutsunud" lisas neidis sinna juurde. Ta oli käinud küll noormeestega kusagil istumas, kuid kumbki pool polnud seda kunagi kohtinguks nimetanud. Seega praegu oli Alyssal küll eriline tunne.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Liam Kendrick Nelj Veeb 25, 2016 10:16 am

See tõepoolest üllatas Liamit, et keegi polnud Alyssat kunagi kohtingule kutsunud. Kahjuks tänapäeval juhtuvad need asjad kuidagi lihtsamini ja kiiremini. Ei peagi vaeva nägema, et tüdrukule muljet avaldada või teda endale saada. Liam polnud aga selline noormees. "Ma imestan, et sa mulle üldse jaatavalt vastasid," muigas Liam. "Ma arvasin, et noormehed on sul jalge ees," lisas kutt. Alyssa oli tõeliselt ilus tüdruk ja kesiganes ta endale saab, võib ennast väga õnnelikuks meheks pidada.
Liam Kendrick
Liam Kendrick
5. klass

Posts : 72
Reputation : 0
Join date : 19/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Alyssa T. Estrada Kolm Märts 09, 2016 10:13 pm

Neidis vaatas noormeest 'ära tee nalja' pilguga. "Ära imesta. Juba see on nii armas, et keegi kohtingule kutsus. Sada plusspunkti sulle" muigas tütarlaps kergelt. Tõesti. See juba tähendas midagi. See polnud tavaline külge löömine, mida paljud tänapäeval teevad. See oli midagi muud ja Alyssa oli sellest ülimalt liigutatud. "Ei tea, ei näe neid noormehi mu jalge ees" lisas Aly. Võib-olla oli tal austajaid. Aga kedagi keda ta nimetada oskaks - ei ühtegi.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

I'm clumsy Empty Re: I'm clumsy

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele