Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Parimad mõtted tulevad duši all

2 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Parimad mõtted tulevad duši all - Page 2 Empty Re: Parimad mõtted tulevad duši all

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 12:37 pm

Phoe kergitas kulmu,"ütleks, et pärast pikemat mõtlemist ma sain aru kui hästi läbimõeldud ja detailidest ülevoolav plaan see on," Phoenix pööritas silmi,"kuigi mulle plaani üldine osa meeldib, siis ma sooviks ka detaile."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Parimad mõtted tulevad duši all - Page 2 Empty Re: Parimad mõtted tulevad duši all

Postitamine by Callie Monet Teis Veeb 23, 2016 12:40 pm

Callie kehitas õlgu ''Mul muud ei tule.'' ütles ta. Pea oli tõesti väga tühi hetkel. ''On sul kedagi, keda sa väga vihkad siin koolis?'' küsis Callie uudishimulikult. Callie'l vist otseselt ei olnud. Ta vihkas paljusid.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Parimad mõtted tulevad duši all - Page 2 Empty Re: Parimad mõtted tulevad duši all

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 12:47 pm

"See on mu lemmik plaan," Phoenix pöörias silmi ning tõusis siis tooli pealt püsti, et kraanikausside kõrvale istuda. Nii nägi ta tüdrukut paremini. Tüdruku küsimuse peale kehitas Phoe õlgu,"ma väga ei salli ühtegi inimest, niiet ühte valida oleks meeletult raske."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Parimad mõtted tulevad duši all - Page 2 Empty Re: Parimad mõtted tulevad duši all

Postitamine by Callie Monet Teis Veeb 23, 2016 12:51 pm

Callie ohkas ''Sama siin.'' ütles ta selle peale, et kedagi valida on raske. ''Võiks lihtsalt käärid sebida ja midagi lõhkuda või ära rikkuda.'' Callie'le meeldis asju lõhkuda. Niimoodi ta tihti peale väljendas oma tundeid.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Parimad mõtted tulevad duši all - Page 2 Empty Re: Parimad mõtted tulevad duši all

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 1:02 pm

"Tahad kääre?" Phoenix muigas ning läks enda koti juurde kust ta võttis kaks paari kääre välja,"kuna ma olen üldiselt väga spontaanne inimene, siis ma pean igaks olukorraks valmistunud olema," Phoe hakkas kääre tüdrukule viskama kuni talle meenud, et need on teravad ja see poleks kõige parem idee. Ta astus tüdrukule lähedale ning andis käärid,"sa võid teed juhtida."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Parimad mõtted tulevad duši all - Page 2 Empty Re: Parimad mõtted tulevad duši all

Postitamine by Callie Monet Teis Veeb 23, 2016 1:17 pm

"Sul on kääre?" oli Callie üllatunud. Nendel oli rohkem ühist, kui ta arvas. Ta võttis käärid vastu ja analüüsis neid "Päris head." noogutas Callie naeratades ja ajas end põrandalt püsti, võttis käekoti kätte ning suundus ukse poole.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Parimad mõtted tulevad duši all - Page 2 Empty Re: Parimad mõtted tulevad duši all

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 6:19 pm

"Mul on kääre," noogutas Phoe ning viibutas nendega ta näo ees,"aga ega ma hindan kvaliteeti, eriti veel kääridel," Phoe muigas ning haaras koti kaasa, järgnedes tüdrukule. Kui nad us´ksest olid välja jõudnud siis Phoe pöördus tüdruku poole,"esiteks, kuhu me praegu liigume? Ja teiseks," Phoenix muigas,"Ma olen Phoenix." ta ei hakanud kätt ulatama, sest ta ei viitsinud, aga kui nad juba hävitusretkele lähevad, siis võiks nimed selged olla.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Parimad mõtted tulevad duši all - Page 2 Empty Re: Parimad mõtted tulevad duši all

Postitamine by Callie Monet Teis Veeb 23, 2016 9:05 pm

Callie naeratas "Ma hindan ka." talle meeldisid käärid ja nagu näha Phoenix'ile ka. Callie mõtles, kui tüdruk küsis kuhu nad lähevad "Lähme näiteks trofee tuppa." pakkus Callie ja vaatas tüdrukule otsa "Või see on liiga riskantne?" Ma kujutan ette, et kui nad trofee toas hävitama hakkavad siis tuleb ikka küll hull karistus. "Callie." ütles ka Callie oma nime.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Parimad mõtted tulevad duši all - Page 2 Empty Re: Parimad mõtted tulevad duši all

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele