Vaheta kasutajatLogi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

MOORE, Sasha

Go down

MOORE, Sasha

Postitamine by Sasha Moore on Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

SASHA JOAN MOOREHüüdnimed: Joan, ei salli tüütuid/nunnutavaid/tögavaid hüüdnimesid
Sugu: Naine
Vanus: 16
Orientatsioon: Eks näis
Verestaatus: Puhastverd
Võlukepp: Lohe südamekeel, pirn, 10 3/4 tolli, jäik, kuid mitte päris paindumatu

Patroonus: Luik
Dementor: Dementoriga kokku puutudes tekib Sashas sügav ja õõvastav üksildustunne.
Peletis: Vihane lõgismadu - tema enda maja vapiloom on olend, keda neiu üheaegselt nii pelgab kui ka imetleb aupaklikult
Eriseedi peegel: Näeb ennast paari lähedase sõbraga naermas.

Maja: Slytherin
Klass. 6.

Iseloom: Eemalt vaadates näib Sasha nagu stereotüüpne slyth, ainus erinevus on selles, et ta ei käi ka oma majakaaslastega eriti palju läbi. Sashale käivad närvidele ülienergilised ja -positiivsed isikud, sest ta lihtsalt ei oska nendega samastuda. Sageli ei saa inimesed arugi, et neiu on elevil või rahulolev, sest väljendab ta seda tihti ainult põgusa naeratusega – ja asi pole selles, et teda oleks raske elevile viia. Piisab kasvõi mõnest armsast loomast, aga ta ei kavatsegi hakata selle vaatepildi peale kisama või ’appi kui nunnu’ karjuma ja silmapöörituse või pahakspaneva turtsatuse võib temalt teenida see, kes niimoodi reageerib. Võtab suure solvanguna, kui teda peetakse pelgalt välimuse põhjal järjekordseks blondiks kisakooritibiks, sest sellist rahvast ta tegelikult ei kannata. Ilmselt peavad paljud koolikaaslased Sashat lihtsalt resting bitchface’iga ennasttäis tibiks, kes ei vaevu eriti võõrastega rääkima. See ainult kasvatab neiu sisemist vimma kõige ja kõigi vastu, sest tegelikult peitub kalgi ilme ja terava suuvärgi taga mitte kuigi heade sotsiaalsete oskustega ebakindel neiu, kellel õnnestub endast sageli jätta upsakas ja ennasttäis mulje. Sasha leiaks meeleldi mõne uue sõbra või räägiks kellegagi millestki huvitavast – teemasid, mis neiule huvi pakuvad, on tegelikult palju. Kuigi ta ei taha seda endale tunnistada, sest sisendades endale, et tal ei ole uhkes üksinduses ka midagi viga, on palju lihtsam jätkata inimeste eemale tõrjumist. Üldiselt on nii, et eelarvamustega inimestega ta hästi läbi ei saa, sest nemad ootavadki tüdrukult ülbet käitumist ja nii ei oska või vaevu Sasha ka vastupidist tõestama. Seda, et kuskil sügaval sisimas on tegemist heatahtliku, empaatilise ja hooliva neiuga, saavad teada vähesed – need, kes ei anna temaga suhtlemisel alla, kui ta ka esialgu vestlusest kuigi huvitatud ei paista olevat ja ehk isegi mõne terava kommentaari üle huulte laseb. Paljusid asju endast ei taha ta jagada, sest tunneb, et see muudaks ta kergesti haavatavaks.
Välimus: Lainelised blondid juuksed ja sinised silmad, mis võivad kinkida ootamatult mürgise pilgu. Keskmist kasvu, sale. Ei hiilga just sportlikkusega, aga vahel siiski veab end jooksutiirule või muud säärast.

Perekond: Isa on tal üsna nõutud luuavalmistaja, samas kui ema töötab kogenud ravitsejana St Mungos. On ainuke laps.
Elulugu: Sündinud ja üles kasvanud Londonis. Olles võluri ja nõia laps, oli kiri Sigatüükast kauaoodatud. Kuid juba algklassides märkas Sasha, et talle on sõprade leidmine märgatavalt raskem kui enamikele tema maja- või klassikaaslastele. Kuskil 3.-4. klassis, kus tutvusringkonna suurus muutus järsku oluliseks näitajaks inimese juures, hakkas Joanile tema võimetus vabalt uusi sõpru leida juba närvidele käima ja see päädiski tema üha kalgimas ja teravmeelsemas olekus. Küllap oli slythina tema jaoks loomulikum ja lihtsam teeselda, et ta peab ennast sõprade jaoks lihtsalt liiga heaks, kui tunnistada tõsiasja, et sotsiaalselt on ta eakaaslastega võrreldes äpu.

Muu: kui soovite veel midagi lisada või välja tuua. soovi korral võite eemaldada.
avatar
Sasha Moore

Posts : 6
Reputation : 0
Join date : 08/06/2017

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele