Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Igavus

2 posters

Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Igavus - Page 5 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Esm Veeb 15, 2016 10:06 pm

Phoenix muigas,"no esiteks nad jäävad ilma minu vägevatest ning hästi lamedatest naljadest, mis on kohe suur miinus. Teiseks nad jäävad ilma minu silmipimestavast temperamendist ning intelligentsusest ja kolmandana millestki sellisest, mida sina pole veel kogeda saanud." Tüdruk tegi poisile silma ning hakkas naerma. Need punktid olid pooleldi tõesed, aga hetkel oli vaja rohkem pointi prove'da. Esimest korda tundus tee tema jaoks väga pikk. Mitte, et tal selle vastu midagi oleks olnud, aga lihtsalt tema arvates peaks just aeg kiiremini minema. "Jäta parem meelde jaa, ma suudan päris rad olla," Phoenix muigas ning tegi peaga paar ringi, et kangest tundest lahti saada. "Mul ei ole just mingit teist väga badass alter ego, aga mul on lihtsalt badass tüdruk, keda ma peidan, sest inimesed ei taluks tema lähedust ära. Sina kaasaarvatud. Vahiksid lihtsalt suu lahti," Phoe'd ennastki üllatas kui rõõmsameelne ning vaba ta hetkel oli. Aga ta ei kurda. Sellist Phoenixit oli ka mõnikord vaja. Ning ta jättis pusle nimega Anthony sellel momendil sinnapaika, otsustades, et ta mõistatab selle poisi kunagi ära. "Muidugi on. Igal inimesel on enda blind spot, mille kaitsmiseks ta kunagi valmis ei ole. Nii on ka minu ja ka sinuga. Üks asi on seda rünnata, teine asi on seda ära kasutada. Ja ma võin sulle une pealt ära öelda kumb hullem on." Phoenix ei lasknud endal masendusse vajuda ning jätkas naeratamist. "Aga ma luban, et ma ütlen sulle. Siis sa saad olla prints valgel hobusel ja mind päästa?" See viimane oli mõeldud lõbusa küsimuse/lausena ning poiss võis seda võtta kuidas tahtis. "Ma tegelikult oskan võtet, et sa mu käest lahti laseksid, isegi kui sa ei taha," tüdruk saatis poisile pilgu,"aga mul on tunne, et ma ei jõuaks kaugele joosta," Phoenix naeris ning vaatas poisile otsa."Sellise jutuga sa kõlad juba nagu mu isiklik turvamees, aga võibolla tõesti oleks seal kõige turvalisem," Phoenix muigas,"aga ma ei teeks seda nii lihtsaks."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 5 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Kolm Veeb 17, 2016 10:14 pm

Anthony naeris. „Nad jäävad tõesti pagana paljudest asjadest ilma.“ Neidise viimase lause peale kergitas ta uudishimulikult kulmu. „Ja mis see olla võiks?“ uuris ta muiates. „Ja millal ma seda siis kogeda saan?“ Õnneks olid vangikoopad pikad ja nad kõndisid ka üsna rahulikus tempos, muidu oleksid nad mõne minutiga välisukseni jõudnud. Ja vahepeal kulutasid nad veidi lisaaega, näiteks kui Phoenix vastu seina kõndis ja nii. „Arvesta sellega, et kui sa mingist tühisest asjast tüli tekitad, siis ma lihtsalt vaatan, kuidas sa minu peale vihane oled, ja siis ilmselt hakkan naerma, sest mõttes tundub see vaatepilt küll pigem armas,“ muigas Drew. Kui tüli oleks juba tõsisemal teemal olnud, siis ta oleks vist ikka pidanud tõsiselt suhtuma sellesse. Ta kuulas huviga tütarlapse juttu tema alter ego’st ning muigas aeg-ajalt. „Mida sa siis teeksid, et ma kohe suu lahti vahiksin?“ uuris kutt naerdes ja klassiõele kulmu kergitades otsa vaadates. Ta igal juhul lootis, et näeb ka selle külje neius millalgi ära. Kes teab, selle lühikese aja jooksul oli ta juba päris mitut Phoenixi olemust näinud, nii et see ei tundunud üldse võimatu. Noormees vangutas endamisi naerdes pead, kui brüneti jutt taas natuke sügavamaks muutus. See oli mingis mõttes isegi armas. „Ehk lihtsamate sõnadega, mingi sinust tugevam tüüp tuleb ja teeb sulle liiga ja sina ei saa selle vastu midagi teha,“ tõlkis ta lause oma keelde ümber, naerdes Phoe järgmise küsimuse üle. „No kui sa mulle juba selliseid tiitleid omistad... Kui ma olen prints ja mul on valge hobune ja printsess ootab, siis vist tõesti duty calls.“ Ta kergitas kulmu, kui kuulis neidist väitvat, et oskab mingit võtet. „Jah, sul poleks mingit lootust,“ muigas ta, „ja on sul isikliku turvamehe vastu midagi? Ja veel tasuta. Sa peaksid seda võimalust hindama.“ Tony naeris. „Tahad vaatame, kui lihtne mul sind praegu sülle haarata oleks?“
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 5 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Veeb 17, 2016 10:36 pm

"Sa küsid liiga palju küsimusi," Phoenix hakkas naerma. "Ma nõustun sinuga täielikult," Phoe muigas ning jätkas,"Ja mis see olla võiks, eks selle sa pead kunagi välja selgitama." Tüdruk naeratas rahulolevalt ning pööras näo poisi poole,"Sina saad seda kogeda siis kui sa selle avastad," Phoenix ei kavatsenudki poisile nii kergelt vastuseid anda ja no lets be honest, ta soovis ka mingitki salapära endast jätta. Phoenix nüüd üritas jälgida natuke rohkem kuhu ta kõnnib, sest ta tõesti ei soovinud endale rohkem sinikaid tekitada."Aga see ei oleks aus kui sa naerma hakkaksid," Phoe lükkas alahuule suust välja,"oleks kaks võimalust mis juhtuda võib. Üks, ma saaksin su peale veel vihasemaks või siis ma hakkaksin ise ka naerma ja sellega ma tunnistaksin allaandmist, mida ma absoluutselt teha ei taha." Phoe naeratas,"mulle hakkab tunduma juba, et armas on su lemmik omadussõna." tüdruk kergitas Drew poole kulmu,"aga teeme nii, et sa üritad mind mitte vihaseks ajada ja ma üritan mitte tühistest asjadest tüli tekitada. Diil?" Phoe naeris ning pööras kogu tähelepanu poisile. Mitte, et ta seda varem teinud ei oleks... "Ja see on järgmine asi, mille sa pead alles kunagi avastama. Pole ju üldse lõbus kui sa kõik mu veidrused teada saaksid," Phoenix oli täielik silmakirjatseja. Enne klassis alles ei tahtnud, et poiss oleks salapärane ning nüüd üritas ise selline olla. Hea töö Phoe. "Võib ka nii öelda," Phoe kehitas õlgu. Ta ei viitsinud nede asjade peale tavaliselt eriti mõelda. Mõnikord ta mõtles ja siis voolasid kõik emotsioonid temast korraga välja, aga enamasti hoidis ta neid mõtteid lukus. "Sa peaksid olema õnnelik, et sa sellise tiitli said. Ma tavaliselt ei jaga neid nii lihtsalt. Aga duty calls tõesti." Phoe naeraras ning pigistas poisi kätt. "Miks sa arvad, et mul mingit lootust ei oleks? Ma olen väga osav äkki," tegelikult Phoe ei teadnud, kas ta seda teha tahtnud olekski. "Mul ei oleks absoluutselt midagi isikliku turvamehe vastu. Aga kohe täitsa tasuta? Oled sa kindel?" Phoe muigas. Ja tema mõtted viisid teda tagasi klassiruumi. Ta teadis moodust kuidas poisile tasunud oleks, aga ega ta seda välja öelda ei kavatsenud. "Aga mis siis kui ma silmad kinni panen? Siis ei vaata ju," Phoe naeris,"aga ma ei usu, et see nii lihtne oleks. Nagu ma ütlesin, ma olen siiski väga osav."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 5 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Reede Veeb 19, 2016 10:00 pm

"See näitab vähemalt, et mind huvitab," muigas Anthony õpetlikult. Neidise järgmiste lausete peale kortsutas ta solvumist teeseldes kulmu. "Pole aus, minu salajasest oskusest said sa küll ruttu teada, nüüd on minu kord," tegi kutt kurva näo pähe. Siiski ei suutnud ta kaua muiet tagasi hoida, sest arvas end taaskord teadvat, kuhu tütarlaps tema mõtteid suunata üritas ja mis liiki oskustele ta viitas. Nende oskuste enda nahal kogemise vastu poleks tal midagi olnud, aga olles Phoenixit veidi üle poole tunni tagasi kohanud, tundis ta klassiõde juba nii palju, et too polnud selline, kes temaga kohe voodisse roniks. Ja Drew'le meeldis väljakutse. Kuigi kui ta seda oma peas mõtles, kõlas see valesti, nagu ta annaks endast kõik, et tüdruk endaga voodisse saada, ja siis kaoks kogu tema huvi ja ta jätaks tšiki sinnapaika. Mis võis temasugusel ka vabalt juhtuda, kuid Tony lootis siiski, et nii ei lähe, mitte seekord. Praegu ei osanud ta seda isegi aimata, sest tal oli pea endiselt natuke segi. "Kui sa veel vihasemaks läheks, siis ma kasutaks väikest võlutrikki, et sind maha rahustada," muigas Drew, kuigi ta ei olnud sellise suhtumisega, et distractib tüdrukut näiteks suudlusega ja sellega on tüli lahendatud. "Või siis see lihtsalt iseloomustab sind hästi," kergitas ta vaikselt naerdes kulmu. "Eks ma pean siis vist ise välja uurima," kehitas ta Phoe öeldu peale muiates õlgu. Sounds like a plan to him. "Sa võid mind ju printsina valgel hobusel ette kujutada, aga ma pole sind veel kellegi käest päästnud, nii et oota veel veidike," tegi ta brünetile muigega silma. "Võib-olla, aga kas sa leiaksid piisavalt tahtejõudu, et kogu oma osavust rakendada?" uuris noormees võluva muigega, taaskord pöidlaga neiu käel ringe tegema hakates. "Hmm, kas ma ei peaks sinu haruldase seltskonna eest juba niigi tänulik olema?" uuris ta kulmu kergitades. "Aga "jootraha" on alati oodatud," lisas ta silma pilgutades. Kutt naeris. "Sa kõlad kahtlaselt niimoodi, nagu noriksid mind järgi proovima?"
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 5 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Reede Veeb 19, 2016 10:16 pm

"Aww, see oli nii ilus praegu," Phoe hakkas naerma. Hea töö Drew. "Sina olid süüdi, et ma sellest teada sain," oli tüdruk kindel,"aga nagu ma ütlesin, sa pead selle ise avastama. Ma suudan väga järjekindel olla, niiet mind seda tunnistama on üsna raske panna." Phoe naeris ning tõmbas dramaatiliselt kätega läbi juuste. Ta ei kavatsenud järele anda. Ta teadis täpselt kuhu poisi mõtted teda viisid ning selle peale tekkis tüdruku näole üsna rahulolev muie. Aga kuigi Phoe üritas olla see 'hard to get' type, siis eelnenud juhtumid viitasid sellele, et tal ei õnnestunud see strateegia veel väga hästi. Aga see ei tähendanud, et ta edasi ei kavatsenud üritada. Phoe polnud tavaliselt mõistnud kui keegi mängis seda raskesti kättesaadavat, sest miks pead ringis tiirutama kui võid otse kõik välja öelda ning nautida tulemust. Phoe põhimõte. Aga jällegi mängis tüdruk iseenda reegleid rikkudes. Ta pidi tõesti ennast kokku võtma. Kui ta kuulis mis poiss teeks kui ta korralikult vihastaks, siis hakkas tüdruk naerma,"sa tekitad tunde nagu sul oleks minuga väga lihtne," Phoe muigas,"vaid barabim ja barabum ja korras. Nii ei ole aus," Phoe jälle ajas alumise huule prunti ning siis naeris."Eks selle sa pead ka jah ise välja uurima," tüdruk tegi poisile silma ning kõndis rõõmsalt edasi."Minul aega on," Phoe muigas ning vaatas poisi poole,"No kindlasti peaks mul mingi väga hea motivatsioon olema, aga loodetavasti jah," selles ei olnud Phoe kindel. Ta valetas hetkel endale. Ja ta teadis seda. Kui poiss oma kuulsate ringikestega jälle tegelema hakkas siis läbis tüdruku keha värin. Ja need mõtted olid jälle tagasi. Damn him. "Peaksid, sa peaks kohe meelitatud olema, et sul vedas, et ma sinuga üldse rääkisin. No ja jootraha suurus oleneb alati teeninduse kvaliteedist," Phoenix muigas,"ja sa kõlad kahtlaselt niimoodi, et sa said jälle valesti aru."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 5 Empty Re: Igavus

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele