Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Igavus

2 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Nelj Veeb 11, 2016 5:18 pm

Anthony hammustas kangekaelselt põske, kui tüdruk põhjendas, miks ta kutti undercover nerd'iks oli kutsunud. Kas just numbreid ja loogikat, kuid ülejäänu osas oli neiul õigus, isegi kui Drew seda endale väga tunnistada ei tahtnud. Ja teda häiris, et brünett sellest nii lihtsalt läbi oli näinud. Või oli ta lihtsalt huupi pakkunud? Kutt jäi viimasele variandile lootma. "Ära ole nii kindel, et sul kõiges õigus on," lausus ta muigega, kuigi mitte pahatahtlikult, pigem lihtsalt selleks, et ta ei peaks tüdruku öeldut otseselt jaatama või eitama. "Võtad sa seda muidu omast kogemusest?" proovis ta jutu tagasi neiule endale viia. "Et oled tegelikult ise üks 'undercover nerd'"? Tony muigas, tajudes brüneti toonis uudishimu ja veidi kannatamatust. "No ma ei tahaks ju egoistlik tunduda," muigas ta kiuslikult. "Kui neid häid oskusi kunagi ise koged või näed või leiad kellegi, kes on seda juba teinud, küll siis saad teada." Drew tegi tüdrukule lõbustatult silma ning viis siis pilgu mujale, muheledes endamisi.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 11, 2016 5:26 pm

"Kes väitis, et mul kõiges õigus on?" Phoe muigas,"mul on lihtsalt enamus asjades õigus." Phoe hakkas naerma ning kui poiss uuris ega tema undercover nerd pole, siis pidi tüdruk põrandale kukkuma,"ma arvan, et ma olen kõige kaugem asi undercover nerd'ist. Ma pole just musterõpilane ja ma pole just motiveeritud 'tark' olema," Phoe suur püsis lõbus naeratus,"ma ei taha öelda, et loll olla on lahe, sest see pole ja ma pole loll ka, lihtsalt mind ei saa kohe kindlasti seostada undercover nerd'iga, sest ma õpin just nii palju kui vaja," Phoe nägu muutus mõtlikuks,"mõnikord ka vähem." Järgmise kommentaari peale pööritas Phoenix lõbusalt silmi. Iga kord kui keegi ütles, et ta ei taha egoistlik olla, siis see tähendas, et järgmine lause nende suust kõlas väga egoistlikult. Nii oli ka seekord:"kamoon, nüüd see ei ole enam lihtsalt aus. Ma isegi ei hakka midagi selle kohta ütlema, et see lause kõlab väga valesti, aga sa pead midagi täpsemalt seletama," Phoe aga andis poisile plusspunkte, et temas sellise uudishimu oli tekitanud.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Nelj Veeb 11, 2016 5:46 pm

Anthony muigas tüdruku öeldu peale, korra silmi pööritades. Või nii. Kui Phoe päriselt hakkas kusagile kukkuma, siis Drew ilmselt tegi omaltpoolt ka midagi, et seda ära hoida. Kui see oli rohkem piltlik väljend, siis Drew ei teinud midagi, peale oma viltuse muige, mis tal üsna kogu aeg huulil oli. "Ma pole ka musterõpilane ja ilmselt mu hinded oleks rohkem korras, kui ma õpiks nii palju kui vaja?" kergitas noormees kulmu. Kui need olid 'undercover nerd'i' tunnusmärgid, siis ei saanud vist ka teda üheks neist liigitada. Oleks ta viitsinud rohkem pingutada ja õppida, oleks asjad võinud teistmoodi olla, aga arvata võis, et kutt ei viitsinud. Siiamaani oli tema pigem lai silmaring taganud vähemalt selle, et ta päris igas aines katastroofilisi hindeid ei saanud ja seega siiamaani polnud teda koolist välja visatud, ning muu järele ei tundnudki Tony hetkel vajadust. "Elu ongi ebaaus," naeris kutt tüdruku uudishimulikkuse üle. "Kui ma ise seda ütleks, oleks see egoistlik. Või võib-olla ei oleks ka, sest tagasiside on lihtsalt selline..." Noormees vajus hetkeks mõttesse. "Aga igatahes, kas nii polegi põnevam?" kergitas ta slythi suunas kulmu. "Võib-olla saad kunagi teada, võib-olla ei saa..."
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 11, 2016 6:01 pm

Tüdruk kehitas õlgu, mida ta selle vestluse juures juba mitmeid kordi teinud oli,"ma arvan, et undercover nerd on see, keda huvitab maailm ning erinevad teemad rohkem kui ta välja tahab näidata." ega Phoe päris kindel ka ei olnud, mida ta selle undercover nerd'i all mõtles, see väljend hüppas talle lihtsalt pähe ning sellega ta ka kaasa läks. Phoe polnud just eeskujulik õpilane, aga ta samas mingi osaga enda peast ja kehast hindas haridust ja teadis selle eesmärki. Tihti aga ta ei tuletanud seda endale meelde. "Elu võib ebaaus olla, aga see ei ole ikka aus," tüdruk naeratas enda ebaloogilise lause peale, sest ta ei tahtnud sellel teemal veel alla anda:"ma saan aru, et tüdrukud dig'ivad seda salapärast imagot, aga ma ei ole selline tüdruk, mind ajab teadmatus ikka väga väga närvi ja ega sinu väga kaudne seletus mu meeleolu ei paranda ka," tüdruk muidas ning näitas poisile kulmu," teeks parem nii, et ma saan kohe teada ja siis me elame oma elu edasi," Phoe manas näole rõõmsa naeratuse, et poissi ära osta.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Nelj Veeb 11, 2016 6:17 pm

Nüüd oli Anthony kord õlgu kehitada. Sellega ta nõustus juba rohkem, aga välja näidata ta seda ei kavatsenud. Kutt turtsatas neidise ebaloogilise vastuse peale. "Ja sa arvad, et ma tahan, et sa mind "dig'iks"?" uuris Drew kulmu kergitades, muie huulil. Äkki tahtiski tüdrukut hoopis närvi ajada? Naised võisid ärritatult vahel üsna nunnud välja näha... Tony muidugi polnud selline sitapea, kes käikski ja ajakski enda lõbustamiseks tüdrukuid närvi, aga kui nad mingist tühisest asjast ärritusid, ei tundnud noormees end väga süüdi... kui ta just tollest konkreetsest neiust väga ei hoolinud. "Tahad, et ma sulle oma oskusi demonstreeriks?" vaatas Drew brünetile huviga otsa. "Ma ei arva, et sa tahad," raputas ta siiski mõni hetk hiljem pead. Isegi, kui tüdruk arvas, et tahtis, siis tegelikult ilmselt ikkagi ei tahtnud. Arvatavasti ei saanud ta siis lihtsalt pihta, milliseid oskusi Anthony silmas pidas.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 11, 2016 6:25 pm

"Miks sa kogu aeg mu lausetest valesid asju eeldad?" tüdruk hakkas naerma,"ma ei väitnud, et ma tahan, et sa mind dig'iks, ma väitsin, et sa arvad, et tüdrukutele üldises paanis meeldib selline salapärane stuff ja ma saan kohati nõustuda. Ma tean tüdrukuid, kes ma arvan, et elavad selleks, et mõne salapärase poisiga kohtuda," tüdruk naeratas,"ma lihtsalt ise ei ole salapärasuse usku."Aga muidugi mine tea, võib-olla sa tahadki, et ma sind dig'iks. Ma ju ei näe mis su peas toimub," tüdruk muigas ning lasi huulte vahelt lahti kerge naeru. See teema muutus juba huvitavaks. See on najakas kuidas inimesed, mõnikord ka tema, lauseid kohandavad. Aga see on elu, people. Viimase osa peale hakkas tüdruk veel rohkem naerma,"praeguses olukorras on kaks võimalust. Kas sa üritad mulle lihtsalt kärbseid pähe ajada ja panna mõtlema asjadest, mis pole teemaga absoluutselt seotud, või sa paned mind mõtlema asjadest, mis on täiesti teemaga seotud. Ja ausalt öeldes, ma tõesti ei tea mida mõelda enam," tüdruku naerule järgnes muie ja kulmukergitus.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Nelj Veeb 11, 2016 6:41 pm

"No ma ei tea," kehitas Anthony muiates õlgu. Tal oli, jah, komme kiusu pärast inimeste lausetest mingi muu mõte välja noppida. "Sa sõnastasid selle nagu nii, et ma olen salapärane ainult sellepärast, et tüdrukud mind 'dig'iks' ja siis ütlesid, et sulle see peale ei lähe?" Sellest nagu võis järeldada, et tüdruk arvas, et Drew tahab talle muljet avaldada, kuigi kutt oli kõigest tema ise, vist. Midagi sellist. Noormees naeratas rahulolevalt, kui tüdruk ütles, et ei näe, mis tema peas toimub. Väga hea, talle oligi tšikk juba liialt läbinägelik tunduma hakanud. Brüneti viimaste lausete peale kutt muigas lõbustatult. "Ma ka ei tea, millest sa mõtled ju," tegi ta saamatu näo pähe. "Millest sa mõtled siis?" kergitas ta slythi suunas väljakutsuvalt kulmu, kuigi seda polnud just eriti raske ära arvata. Öeldakse ju, et näljane mõtleb ikka leivast, nii et võib-olla neiu mõtles siis sellest, mida ta ise soovinud oleks? Tony muigas endamisi, hoolimata sellest, et see vanasõna siin ilmselt ei kehtinud, kuigi iial ei võinud ju teada.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 11, 2016 6:50 pm

"No mõtle välja," sõnas tüdruk kui poiss talle vaid ma ei tea-ga vastas. Aga ega ta punnima ka ei hakanud. "Nagu me oleme selle vestluse juures välja selgitanud, siis minu sõnastused üsna tihti sakivad ja sinu arusaamised minu sakkivatest sõnastustest on täitsa ümber nurga," tüdruk hakkas naerma, sest isegi nüüd ei suutnud ta loogilist lauset kokku panna. Ja ise kirjutab veel väga häid kirjandeid... Tihti ongi nii, et sõnadesse on mõtet palju raskem panna kui parerile, niiet tüdruk jättis asja sinnapaika. "Esiteks, su muie ütleb ära, et sa tead väga hästi millest ma mõtlen, niiet ära hakka mulle seda 'ma ei tea millest sa mõtled' asja ajama. Me oleme suured inimesed, mõistus töötab, suudame 1+1 kokku panna. Ja ma tean, et sa üritad praegu sneaky olla, aga minu suust sa neid sõnu ei kuule," Phoe oli väga lähedal endale facepalmi andmisele. Seekord ei suutnud ta ka ennast loogiliselt äljendada. Way to go Phoenix.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Nelj Veeb 11, 2016 7:04 pm

Anthony naeris. "Ja kas sa ei ole mitte see, kellel alati klassi parim kirjand on?" uuris ta kulmu kergitades. Neiu nime ta küll ei teadnud, kuid oli juba mõnda aega tagasi temas oma klassikaaslase ära tundnud. "Hakka või mõtlema, et äkki sa kasutad mingit keelatud tinti või midagi..." lausus noormees nöökavalt. Drew enda meelest muigas päris tihti, nii et võib-olla tüdruk ikkagi oli läbinägelik, et sellest midagi välja luges. "Mis sõnu ma ei kuule?" uuris kutt vaikselt naerdes. "Kui sa millestki kohatust mõtled, siis võib-olla on asi sinus endas?" kergitas ta neidise suunas kulmu. "Selline hea vanasõna on ju, et näljane mõtleb ikka leivast..." Poiss hoidis oma helesiniste silmade analüüsivat pilku tüdrukul, olles vägagi huvitatud tema reaktsioonist.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 11, 2016 7:13 pm

Phoenix oigas. Ta väga lootis, et ta tema kirjanditele tähelepanu ei pööra,"ei, ma ei kasuta keelatud tinti. Mul tuleb tavaliselt hea inspiratsioon ja siis on lihtne oma mõtteid paberile panna. Ma kirjutan võimalikult kiiresti mustandi valmis, et ei jääks pikalt analüüsimiseks aega, sest see rikub kõik ära. Pärast ikka kohandan ja," Phoe jäi vait ja punastas. Ta oli jälle hakkanud peatamatult lobisema. Siis köhatas ta kurgu puhtaks,"igatahes ma ei suuda loogiliseid lauseid moodustada. Punkt," tüdruk naeratas, kuid siis ohkas sügavalt ning facepalmis päriselt,"Miks sa mulle nii teed praegu, ma ei suuda tavalistest teemadestki normaalselt ju rääkida," Phoe suule ilmus jälle naeratus ning siis muie,"ma saan väga hästi aru, et sa tahad minust mingit reakstsiooni välja pigistada, aga kahjuks minuga sul see ei õnnestu. Vihja millele tahad." Phoenix tõusis püsti, et ennast sirutada ning istus siis tagasi lauale.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Nelj Veeb 11, 2016 7:31 pm

Anthony vaatas kerge muigega neiut, kui too taas pikemaks ajaks rääkima jäi. Teda see ei häirinud, kuid tundus, et tüdrukut ennast küll. "Kas see oli mingi eriline teema praegu?" kergitas kutt kulmu, olles taaskord teisel sõnasabast kinni haaranud, et endale omaselt järjekordne nöökav küsimus esitada. "Kuule, see on okei, me pole emakeeletunnis," puhkes ta tüdruku facepalmi peale naerma. "Ma saan su lausetest aru, nii et suva see lauseehitus." Noormees vangutas tüdruku kanguse peale endamisi muheledes pead. Ei olnud tõesti lihtne temalt reaktsiooni kätte saada. "Ma otseselt ei vihja millelegi, lihtsalt ütlesin, et ma ei jaga sinuga oma ülejäänud oskusi," muigas Drew. "Sest kui sa need teada saaksid, võiks sul tekkida piinav soov neid omal nahal kogeda," omal nahal ei pruukinud siin isegi piltlik väljend olla, "ja kui ma neid sulle otse demonstreeriksin... ma ei usu, et see sulle rohkem meeldiks, või siis vähemalt sa ei näitaks välja."
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 11, 2016 7:40 pm

"See ei olnud eriline teema, lihtsalt," Phoe lõpetas rääkimise, sest tal ei olnud tegelikult aimugi mida ta öelda tahtis. Selle tõttu otsustas ta olla tark ja suu kinni panna. "Tõsi, me pole emakeeletunnis, aga mind ikka häirib, et ma mõnikord nii saamatu olen," tüdruku näole tekkis grimass, mille ta naeratusega ära kattis. "Ja isegi kui sa minust aru saad, siis ma olen endas sügavalt pettunud," Phoe pani kaks kätt enda südame kohale ning teeskles haavumist. "Sa võid kellelegi teisele öelda, et sa ei vihjanud millelegi, aga me mõlemad teame, et sa vihjasid. Ja mida lause edasi, seda rohkem mul on tunne, et ma poleks pidanud su oskuste kohta uurima," Phoe muigas,"sest ma arvan, et need valmistaksid mulle pettumuse nagunii," Phoenix naeris ning lisas kiiresti,"see ei olnud kutse neid katsetama by the way." Tüdruku näole tekkis jälle muie ning ta hammustas enda alumist huult, et takistada lisaremarkide väljapääsu.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Nelj Veeb 11, 2016 7:56 pm

"Sa ei ole saamatu," kortsutas Drew kulmu. Pidid naised nii segadusseajavad olema? Talle see küll nii suure asjana ei tundunud, et oleks pidanud end selle eest kritiseerima. "Äkki ma lihtsalt muudan su närviliseks, et sul nii segased laused tulevad?" pakkus ta siis tögava muigega. Oleks ka seletanud seda, miks tüdrukul nii head kirjandid olid, aga praegu ta küll nii hea sõnaseadja muljet ei jätnud. "Millele ma siis vihjasin?" uuris noormees siira uudishimuga, kulmu kergitades. Kui ta enne ka oli millelegi vihjanud, siis nüüdseks oli see tal igatahes meelest läinud. "Sa oleksid sel juhul esimene," muigas Anthony, kui neidis arvas, et poisi oskused talle pettumuse valmistaksid. Hetkeks oli ta plaaninud sinna lõppu lisada 'paljudest', aga see oleks temast ehk liiga playboy mulje jätnud. "Aga sa ei saa nagunii teada, nii et ära vaeva oma peakest sellele mõtlemisega."
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 11, 2016 8:05 pm

"Ma ei viitsi sellel teemal enam rääkida," Phoe tõmbas näppudega läbi juuste. Tavalistelt ta omadega nii sassis ei olnud, niiet ta ei teadnud mis toimub. "Ma arvan ka," Phoenix pööristas silmi,"sinu lähedus mõjub mulle kohe uimastavalt. Kas ainult mulle tundub, et siin läks väga palavaks järsku," tüdruk hakkas mängitud entusiasmiga käega näole tuult tegema nagu ta on paljusid tüdrukuid nägemas teinud. "Millele sa vihjasid? See on väga hea küsimus. See on kohe nii hea küsimus, et sellele vastust leida on üürtult raske," Phoenix naeris,"ega kunagi on ikka esimene kord." Phoenix hakkas kõvemini naerma, sest sai aru, et see pole kõige targem asi, mida sellisel hetkel öelda. "Ja kes ütles, et ma sellega oma pead vaevan? Mind isegi enam ei huvita su oskus ja kui hea sa selles oled," Phoenix tegi peaga paar ringi, sest tal oli kael krampi läinud ja siis vaatas poisile altkulmu otsa.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Nelj Veeb 11, 2016 10:07 pm

Anthony noogutas. Siis ei räägi. Neidise väikese sarkasmist pakatava vaatemängu üle ta muigas. "Ära ära minesta," palus kutt. "Ei viitsiks sind haiglatiiba tassima hakata." Tähendab, ta muidugi oleks seda teinud, kui vaja oleks olnud, aga Phoenixil vist polnud nagunii plaanis pilti tasku visata. "Nii et ma siis ei vihjanudki millelegi," tegi noormees asjast omad järeldused, kergitades muiates kulmu, kui tütarlaps järsku naerma puhkes ja siis hetk hiljem uuesti, veelgi kõvemini. "Miks sul järsku nii lõbus tuju on?" kortsutas ta kulmu, kuigi ei saanud teisiti, kui pidi ikkagi muigama. See olukord oli päris lõbus. "Mõjusingi sulle uimastavalt vist." Drew tõi ka ise kuuldavale lühikese naeru, kui brünett seda esimese korra asja lausus. "Väida-väida," muigas ta klassikaaslase viimase lause peale, jälgides, kuidas neidis peaga ringe tegema hakkas. "Ära ütle, et ma ajasin sul pea ka segi," pomises ta, seekord ise ka naerdes, sest see lause oli ilmselge naljana mõeldud.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 11, 2016 10:17 pm

"No ma siis ei minesta kui sa nii väga tahad, aga ma arvan, et sa pigem kardad, et sa ei jaksa mind tassida ja siis su mehelikkus saab haavata," Phoenix muigas. Poistele on alati olnud nii tähtis enda mehelikkuse säilitamine ja tüdruku töö oli neid sellega mõnitada. "Tead sa ise ka, et su vihjamise jutt on nii ümber nurga läinud, et isegi esimese klassi ohmoonidest õpilased kahtleksid su motiivides," Phoe sasis enda juukseid. Phoenix oleks vastanud, et ta ongi lõbus inimene, aga sellega ta oleks poisile valetanud. Ta ise ka päris täpselt ei tea mis teda selliseks tegi. Vist suutis poiss talle piisavalt meelt lahutavat seltskonda pakkuda."Kas sa tahad, et ma näitaks veelkorra kui pööraseks sa mind enda siinolekuga teed," kuigi Phoenix üritas tõsist nägu teha, oli situatsioon tema jaoks siiski piisavalt naljakas ning kerge naer pääses ta huulte vahelt välja. "Väidangi. Ma olen vaba a iseseisev individuaal ning mul on sõnaõigus ehk ma väidan mida tahan." Tüdruk pani käed risti, et poisile endast uhkema mulje jätta, aga kuna Phoel oli liiga hea tuju, siis hakkas ta vaid naerma ning viimase lause peale raputas vaid naerusuil pead,"Just poiss, kelle nime ma isegi ei tea, sa oled mind muutnud täiesti pööraseks," viimase osa sosistas tüdruk poisile lähenedes nig siis tõmbus eemale, kaval muie suul.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Nelj Veeb 11, 2016 10:39 pm

Neidise teooria peale kortsutas Anthony kulmu. "Sa arvad, et need ei jaksaks sind tassida?" pinguldas ta hetkeks oma käelihaseid, mida tänu lühikeste varrukatega särgile hästi näha oli. "Sel juhul peaksid sa ikka kõvasti raskem olema, kui sa välja näed." Tüdruku teise lausesse ta eriti ei süvenenud, mistõttu libises see tal kõrvust mööda ja seega jättis kutt sellele vastamata. "Su juuksed näevad ilma sasimata ka head välja," mainis ta muigega, kui neiu käsi taas tema juustesse rändas. Kuigi see oligi vist mingi tüdrukute värk, et näppisid tihti oma juukseid, isegi kui neil täitsa okei soeng oli. Brüneti järgmise küsimuse peale kergitas Tony vaikselt naerdes kulmu. "Ja kuidas see välja näeks?" uuris ta siira uudishimuga. "Oled, jah, väida-väida," noogutas poiss klassikaaslase väite peale, kuid tüdruku naer nakatas osaliselt ka teda. "Ausalt ka, lõpeta see naermine," muigas kutt. Tema pilk püsis neiul, kui too talle sosistades lähemale naaldus ja siis eemale tõmbus. "Tüdruk, kelle nime ma ei tea, sina ajad mind natuke segadusse," sõnas Tony muigega.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 11, 2016 10:48 pm

Jälle mingi poiste asi, peavad ikka endast max hea mulje jätma, mis puudutab ka tervet seda flex'imise jama. See ajas vaid tüdruku naerma, sest see oli natuke naeruväärne:"mhm, kindlasti jaksaks," Phoe tegi teadliku pea nähe ning neratas. Juuksed olid ainukesed asjad tüdruku juures, mille eest ta tõesti hoolitses, aga talle meeldis rohkem selline tuulest viidud soeng mitte silutud, aga praegu ta täiesti mõtlematult suunas oma käe juustesse."Ma tänan komplimendi eest, ma kasvatasin need täitsa ise," Phoenix neratas ning vajutas enda peopesasid, et randmeid krõksutada. "Kuidas see välja näeks," tüdruk mõtles momendi,"sa pigem ei taha teada, sest ma usun, et siis sa väldid mind terve ülejäänud kooli aja ning sosistad enda sõpradele, et 'ou, see tüdruk seal on ikka püstihull'," Phoenix hakkas jälle naerma ning siis muutus tõsisemaks peale poisi naermise kommentaar:"kas mu naermine segab sind?" küsis tüdruk mängides haavunut, aga ta hääles kõlas lõbusust. "Ja kuidas ma täpselt sind segadusse ajan? Kas hoopis mina ajan su pea segi?" Phoenix sosistas viimase lause jälle poisile lähenedes ning seekord ta ennast eemale ei tõmmanud, vaid jäi rahuloleva muige ja uudishimuga poisi poole vaatama.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Nelj Veeb 11, 2016 11:33 pm

"Teeme proovi?" pakkus Anthony muiates. Oleks tüdruk näinud, et need käelihased polnud tal ainult ilu pärast, ja ühtlasi saanud ka veenduda, et ta 'polnud liiga paks' või mille pärast tüdrukud ka ei muretsenud. Nii et win-win. Kutt noogutas kergelt, kui neidis teda komplimendi eest tänas. "Pole tänu väärt." Ilusatele tüdrukutele polnud tal kahju komplimente jagada, kuid üleliia tihti ta seda siiski ei teinud, mis võib-olla muutiski need väärtuslikumaks, kui ta kellelegi kunagi mõne komplimendi tegi. Noormees kortsutas kulmu, klassikaaslase järgmist teooriat kuuldes. "Miks ma peaksin seda tegema?" uuris ta huviga. "Mida nii hullu sa ikka teha saaksid?" See oli üheaegselt nii siiras küsimus kui võib-olla oli sel ka mingi välja kutsuv tagamõte. Drew polnud ise ka päris kindel. Brüneti järgmise küsimuse peale raputas kutt pead. "Ei sega, aga ma ei saa ikkagi aru, mis siin nii naljakat on," muigas ta. Tony vangutas kergelt naerdes pead. Nii et see kavalpea kasutas tema enda sõnu tema vastu. "Ei... võib-olla," muigas poiss. "Kas ma näen lähedalt ilusam välja?" uuris ta muiates tüdrukult, kui too talle taas lähemale kummardus, ning automaatselt tasandas ka Drew oma häält veidi, peaaegu pominaks, kuna nad üksteisele nii lähedal olid.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 11, 2016 11:44 pm

Phoenix mõtles natukuke poisi pakkumse üle, kuid otsustas siis ikka keelduda:"Kuigi see pakkumine on väga ahvatlev, siis ma praegu pean ära ütlema," Phoe hakkas naerma ja mõtlemata liikus ta käsi jälle juuste poole. Viimasel hetkel talle jõudis kohale, et ta peaks selle tegemise lõpetama, ning pani käe sülle tagasi. "No arvestades seda, et mul ei ole väga hea maine, siis ma mõtlesin, et võib-olla sa oled natuke nagu nemad. Aga võib-olla ma eksin ka vaat," Phoe kehitas õlgu,"mida ma ikka teeks, ma ärataks ellu selle pöörase Phoenix'i, keda ma meeletult varjus üritan hoida, et teisi säästa," Phoenix naeratas ning vaatas poisile otsa. "Mõnikord ei peagi olukord nii naljaks olla, et naerma peaks. Mõnikord on vaja naerda, et enda vaim üleval hoida, sest hei, naer on tervislik." Phoe toetas käe lõua alla, et tal mugavam kummardada oleks. Ta ei ole kunagi läheduses midagi ebamugavat leidnud, aga teised tavaliselt kaua lähedust ei talu, mille tõttu tüdruk seda ära kasutas:"Võib-olla," Phoenix muigas,"that's a start." Tüdruk hingas õhku välja mõeldes kas öelda poisile tõtt või veel jamada temaga, aga kuna ta oli otsekohene ning enamasti hoolimatu, siis ütles ta täpselt seda mida mõtles:"sa näed kogu aeg ilus välja," see oli tõsi. Ta ees oli keskmisest parema väimusega isik ja kuigi ta teadis, et selle lause tagajärjed ei pruugi toredad olla, siis ta otsustas seda ikkagi öelda. Ta ei öelnud seda, et hullult flirtida vaid ta ütles seda, et aus olla. Phoenixi tuju läks jälle lõbusaks ja kuigi ta poisist eemale ei tõmbunud, siis see ei takistanud laial naeratusel ta suule tulemast.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Reede Veeb 12, 2016 4:00 pm

"Mõni teine kord siis," muigas Anthony. "Ma vist võin lubada, et ma midagi nii lapsikut ei teeks," arvas kutt. Neidise järgmisi sõnu kuuldes, kergitas noormees vaikselt naerdes kulmu. "Nii et su nimi on Phoenix," pani ta kuuldu endale kõrva taha. Huvitav tüdruk, huvitav nimi. "Ja milline see pöörane Phoenix oleks?" kergitas ta siis tütarlapse suunas uudishimulikult kulmu. "Nojah, öeldakse, et tervislikud inimesed on ilusamad," tuli Drew'le mingi ütlus meelde, mida ta kuskilt kuulnud või lugenud oli. Sel juhul poleks Phoenix mingi erand. Tony't ei häirinud ka lähedus, vahel ta isegi kiusas sellega tüdrukuid, kes lähedust millekski eriti intiimseks pidasid ja siis enamasti kas punastasid või mingil muul moel häbelikuks muutusid. Kuuldes, kuidas Phoenix seda alles alguseks nimetas, kergitas kutt muiates kulmu. "Mis plaanid sul siis veel varuks on, et mul pea veel rohkem segi ajada?" uuris ta huviga. Noormees oli veidi üllatunud, kui neiu talle nii otsese komplimendi tegi. Mitte et ta poleks sellega nõus olnud, aga miskipärast polnud ta siiski oodanud, et brünett talle need sõnad lausub. "Aitäh," tänas ta klassikaaslast vildaka naeratusega, sirutades käe ettepoole, et üks juuksesalk tüdrukule kõrva taha libistada.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Reede Veeb 12, 2016 4:12 pm

Mõni teine kord," nõustus tüdruk naeratusega. "Kui sa lubad, siis ma usun sind," tüdruk kehitas õlgu. Alles siis kui poiss ta nime ütles, sai tüsruk aru, et oli kogemata oma nime avaldanud. Ah suva, nagunii pidi see ükskord välja tulema ja ega ta seda otseselt saladuses ka ei hoidnud."Nüüd kui sa minu nime teada said, siis oleks aus kui ma sinu nime ka teada saaks," tüdruk kergitas kulmu ning siis mõtles veidi poisi küsimuse peale,"mina pöörasena olen nagu väike laps suhkrulaksu all. Väga segane ning taltsutamatu," tüdruku huulte vahelt väljus jälle kerge naer. Ta tuletas meelde kuidas ta suurem vend teda lootusetult taga pidi ajama, et tüdruk maha rahuneks. "Tõsi," nõustus tüdruk poisi tervislikkuse väitega. Tüdruku mõtlik nägu aga muutus rõõmsaks kui poisi küsimust kuulis,"kui ma sulle ütleksin, siis see poleks ju üldse enam huvitav," muigas Phoe. Tõsi oli see, et ta oli väga spontaanne tüdruk ning tegi paljusid asju käigu pealt. Selle tõttu polnud tal edasised plaanid veel tehtud. "Palun, palun," sõnas tüdruk poisi tänu peale. Tüdruku silmad libisesid allapoole, kuid kui ta tundis poisi kätt enda juustes, ta silmad tõusid ülesse ning vaatasid poisile pingsalt otsa. Momendiks kaotas ta võime rääkida ning ta lihtsalt vahtis poisile otsa. Imelik, Phoenix pole just tüdruk, keda nii lihtsa vaikima on panna. Tüdruk aga raputas imeliku tunde mõtetest välja.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Reede Veeb 12, 2016 4:43 pm

"Armas," muigas Anthony, kui tüdruk ütles, et usub teda. "Saa juba aru, et elu ei olegi alati aus, lilleke," naeris kutt neidise sõnade üle, lisades selle hüüdnime sinna lõppu täiesti suvalt. Nüüd sai Phoenix selle oma pikka hüüdnimede loetellu lisada. "Olgu-olgu," otsustas ta klassikaaslast enam mitte kiusata, tähendab, sellel teemal. "Anthony on mu nimi. Saad nüüd seda oma salapäevikusse kirjutada või sõbrannadele rääkima minna..." Neidise järgmiste sõnade peale poiss naeris kergelt. "Nii pööraseks ma sind siis ajangi?" uuris ta kulmu kergitades, muie huulil. Tütarlaps oli seda ju ise väitnud ka. "Kõlab küll armsalt," lisas ta veel muigega, kui tüdruk enda pöörast olekut kirjeldas. "Demonstreerid?" Drew hoidis oma intensiivset pilku brünetil. "Hmm," turtsatas ta, olles neidise järgmisi sõnu kuulnud. "Eks ma jään siis ootama," arvas ta, mis võis kõlada natuke ka kui väljakutse. Juuksesalku Phoenixile kõrva taha libistades, tundis kutt, kuidas neiu keha hetkeks pingesse läks. Ta oleks võinud selle kohta nii palju sarkastilisi kommentaare teha, kuid selle asemel viis ta ainult enda pilgu neidise omaga kohtuma.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Reede Veeb 12, 2016 4:59 pm

"Muidugi on armas," tüdruk naeratas," ma arvan, et sa oled mulle juba selle päris selgeks teinud, et elu on ebaõiglane, aga ma lihtsalt ei ole nõus seda tunnistama," seekord tüdruk naeris kõva häälega."Ja lilleke? Huvitav, ma saan siis järgmine kord selle herne järel öelda," Phoe näol püsis rõõmus naeratus. Ta pidi tunnistama, et tal oli poisiga isegi üllatavalt lõbus ning ta oli tänulik, et oli siia alla aega veetma tulnud. Poisi nime kuuldes tüdruk noogutas ning sellele järgneva kommentaari peale turtsatas lõbusalt,"millistele sõbrannadele?" Phoe polnud kurb, aga olgem ausad, tal ei olnud just tüdrukust sõbrannasid. Ta oli nende jaoks liiga ebameeldiv. Cue the eyeroll. Tüdruk naeratas,"kes kannatab see kaua elab ehk demostreerin mõni teine kord kui ma olen soojaks teinud ja nii edasi, tead küll noh," Phoenix muigas ning vaatas poisile otsa,"sa võid oodata, ma ei keela." Phoe naeratas ning jälle haaras poisi pilk ta endasse. Ta esimest korda elus ei mõistnud mis temaga toimus. Segadus ja samas ka mingit sorti mugavus. Ta pidi tunnistama, et poisi juures olemine mõjust talle isegi... uimastavalt? Tüdruk lülitas oma mõtlemise täiesti välja, sest mine tea kuhu need läinud oleksid. See ei tähendanud, et armastus võitis tüdruku südame või midagi muud sellist hästi cheesy't, aga võib-olla poisil oli õigus. Võib-olla poiss tõesti ajas ta pea segi.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Reede Veeb 12, 2016 11:42 pm

„Jah, ole õnnelik, vähemalt ei kutsunud ma sind herneks või blondieks,“ muigas Anthony. Kas polnud mitte lahke temast? Tony’l endal oli ka hea meel, et ta nii ebatavalisest kohast oli leidnud neiu, kes tema meelt lahutas ja kellega tal siiamaani veel igav hakanud polnud. „Ma ei tea, noh, sõbrannadele? Kari teisi tüdrukuid, kellega naiste asjadest rääkida ja veel mingeid sõbrannaasju teha?“ Kutt kergitas neidise suunas kulmu. Kas tüdruk tahtis sellega öelda, et tal polnud sõbrannasid? Vähemalt polnud Phoenixil võimalik talle siis karja vihaseid tšikke sappa läkitada, kui ta midagi valesti peaks tegema või ütlema. „Soojaks teinud?“ kergitas Drew endamisi naerdes kulmu. „Ma olen meelitatud, et sa tahad minu jaoks ikka täiesti valmistunud olla,“ lisas ta muigega. „Loodame siis, et asi on ootamist väärt." Mängleva muigega otsustas noormees oma käe veidi kauemaks teise brünettidesse juustesse jätta, nii et tema sõrmed riivasid kergelt ka neiu nägu. „Häirib sind, kui ma oma kätt siin hoian?“ uuris ta. Ühest küljest oli küsimus siiras, kuid mingil määral oli seal ka Drew’le omast mängulisust, soovides näha, kuidas tütarlaps tema puudutusele reageerib. Poisil endal polnud oma käe eemaldamisega kiiret, tütarlapse juuksed ning näonahk tema käe vastas olid pehmed.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 2 Empty Re: Igavus

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele