Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Who cares?

2 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Teis Veeb 23, 2016 1:23 pm

Callie naeratas õrnalt ja seekord ta ei vaadanud eemale, vaid jäigi Cole'ile otsa vaatama. Miks ta peaks oma pilgu nii ilusa poisi pealt üldse ära võtma? Nüüd kui kutt ta juukseid näppis, võttis ta Cole'i komplimendi vastu ''Aitäh.'' ütles ta ning pani oma käe Cole'i tatoveeringu peale ja vaatas seda. Ta pigistas õrnalt ka kuti kätt ja oli väga närviline. Heas mõttes muidugi ''Mulle meeldib see tatoveering mis sa siia lisanud oled.'' ütles Callie ja vaatas nüüd uuesti Cole'ile naeratades otsa. Callie leidis oma nõrkuse ja see oli Cole.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Teis Veeb 23, 2016 1:33 pm

"Tubli tüdruk," lausus Cole kui tüdruk enda pilku ära ei keeranud ning kui tüdruk ta komplimendi vastu võttis, siis poiss naeratas ning noogutas, sest ta teadis, et see polnud viimane kord. Poiss sai aru, et tüdruk oli natuke närvis, aga ta ei saanud aru miks,"Hey, miks sa nii närvis oled? Ma ei hammusta." Cole naeratas ning ta näpud jätkasid tüdruku juustes toimetamist. Poiss vaatas tüdruku lause peale enda tatoveeringut ning naeratas siis,"mulle ka meeldib. Ma olen kuulnud, et tatokad teevad poisi tüdrukutele atraktiivsemaks," Poiss naeris ning tõstis siis tüdruku suunas kulmu. Tegelikult oli sellel tatoveeringul tema jaoks ikka tähendus ka.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Teis Veeb 23, 2016 1:40 pm

Callie pööritas silmi, kui Cole ütles, et ta ei hammusta teda ''Ega ma sind ei karda.'' raputas Callie muiates pead. ''Mulle pole tegelikult kunagi ükski poiss tähelepanu pööranud ja niimoodi mind võluda proovinud.'' ütles Callie siis ausalt. Sellepärast ta nii närviline oligi. Ta ei osanud väga midagi teha. Callie naeratas ja noogutas ''Teevad tõesti. Kas see poiste jaoks on atraktiivne, kui tüdrukul on tatoveering?'' küsis Cal huviga. Siis teab, kas ta on vea teinud oma kehale või ei.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Teis Veeb 23, 2016 1:54 pm

"Parem oleks, et ei karda," Cole tegi tüdrukule silma. Ta tegi seda selles vestluses päris tihti. "MA ei saa aru miks? Sest minu ees seisab meeletult kuum," Cole muigas,"feisty, kuid samas omamoodi armas tüdruk, kes peab veel komplimentide vastu võtmist harjutama," Cole oli alati otsekohene. JA ta ei kavatsenud seda täna muuta. Tal oli tunne, et tüdrukul oli seda vaja kuulda ka. "Kui see tatoveering pole just mingi näpu küljele tehtud infinty märk, siis tatokad teevad tüdruku in my opinion väga atraktiivseks. "
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Teis Veeb 23, 2016 2:12 pm

Callie naeratas jälle ja vaatas Cole'ile tänulikult otsa ''Sa oled ka väga kuum.'' ütles Callie talle komplimendi vastu. ''Ma arvan, et sellepärast, et ma ei ole kõige sõbralikum inimene ja mind kardetakse.'' pakkus Callie põhjuse välja. ''Need on suht suured tatoveeringud, aga mul on hea teada, et need teevad tüdruku sinu arust atraktiivseks.'' ütles neidis naeratades, rõhutades sõna 'sinu'.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Teis Veeb 23, 2016 6:14 pm

Cole muigas,"ma tean," ning viskas nähtamatud juuksed üle õla. Kui oli enda näitlemisega lõpetanud, siis tänas tüdrukut tõsiselt. Tüdruku kommentaari peale kortsutas Cole kulmu,"ma tahaks öelda, et me oleme ühes paadis, aga mulle tundud sa küll täitsa sõbralik. Ise teavad millest ilma jäävad," Cole naeratas ning lükkas tüdruku ühe salgu talle kõrva taha ning tegi siis talle silma. "Tead mis veel suur on?" Cole kergitas oma kulme ning hakkas naerma. Tal oli vaja vestluse jooksul vähemalt üks sexual innuendo teha. "Kas mul avaneb ükspäev võimalus neid ka näha?" küsis poiss tatokatele viidates.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Teis Veeb 23, 2016 9:00 pm

Callie naeris poisi näitlemise peale. Talle hakkas ikka see kutt väga meeldima. "Ma pean aus olema, et ma ei ole kõigiga sõbralik. Vahepeal ma ütlen liiga otse koheselt seda mida ma mõtlen." ütles Callie. Vahepeal see mida ta ütleb, võib haiget teha. Callie naeris jälle ja raputas pead "Sa oled kohutav." ning togis teda õrnalt küünarnukiga ribidesse. Cal naeratas, kui Cole avas soovi näha neiu tätoveeringuid "Kui veab." vastas ta ja pilgutas samuti kutile silma.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Teis Veeb 23, 2016 9:14 pm

"Ma ka ei ole, niiet meil on nii palju ühist ikka. Mulle ei meeldi inimesele näkku valetada, niiet ma räägin ausalt välja ning mõnikord nagu truth hurts," Cole naeratas. Kaks piinatud teismelist, lõpuks avastavad, et maailm on palju ilusam kui nad avasid, et see on. "Hey, ma ei ole kohutav," Cole tegi väga kurva näo pähe. Tüdruku togimise peale haarast poiss tudruku kätest kinni, hüppas ise aknalaualt maha, asetas käed tüdruku puusadele ning tõstis ta aknalauale. Seejärel seisis otse tüdruku ette. "Mulle meeldib kui sa oled kõrgemal," COle naeratas. Tüdruk oli olnud nii kerge, et justkui lendas üles. "Ma siis jään seda avastamist ootama," poiss tegi jällegi tüdrukule silma.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Teis Veeb 23, 2016 9:20 pm

''Jah täpselt. Mõni inimene peab kuulma tõde vahest ja tõesti see teeb haiget.'' ütles Callie muiates ja vaatas siis Cole'ile unistavalt otsa. Võis öelda vist, et ta juba isegi vaikselt armub. ''Ega koguaeg ei olegi.'' sõnas ta lohutavalt ja silitas poisi põske. Mõne hetke pärast leidis Cal end aknalaua peal istumas ''Ohoh päris tugev oled.'' Cole avaldas Callie'le muljet sellega. Callie'le meeldis, kui poisil ikka oli jõudu ja musklit, mitte mingi kribu, kes kukub ühe tõukega pikali. ''Miks nii?'' küsis Callie kulmu kergitades. ''Eks sa jää.'' ütles tüdruk flirtlikult ja pilgutas talle silma vastu.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Teis Veeb 23, 2016 9:30 pm

"Täpselt, meil on ikka prioriteedid paigas," Cole muigas. Talle vaatasid otsa kaks meeletult ilusat silma ning tüdrukule tundus olevat nii lihtne kõigest rääkida. "Tänks, ma kogu aeg ei ole kohutav. Real confidence booster," poiss pööritas enda silmi. Kui tüdruk aga poisi näo vastu oma käe pani, haaras Cole sellest kinni ning haaras enda palju suuremasse pihku. Tüdrukul oli sama pehme nahk nagu beebi pepul. Ta hoidis käest kinni ning hakkas tüdruku väikeste kätega mängima. Nii oli õige. "Eks ma teen trenni ka ju, pluss sa oled nagu udusulg ju ka," Poiss naeris ning vaatas tüdrukule otsa. "Miks nii? Sest siis ma näen sind praemini. "Poiss tegi enda pöidlaga tüdruku käel ringe ning siis astus tüdruku kahe jala vahele, et talle lähemale pääseda. Nende ühendatud käed peatusid nüüd tüdruku põlvel. "Küll ma jään."
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Teis Veeb 23, 2016 9:38 pm

Ka Callie'le meeldis Cole'iga suhelda. Ta polnud kunagi end niimoodi tundnud nagu praegu. Cole võttis Callie käe oma kätte. Cole'il olid soojad käed ja Callie tundis, kuidas ta käsi hakkas vaikselt soojenema. Callie'l olid alati külmad käed. "Ma ei teegi trenni, nii et ma ei kujuta ette kuidas ma su jaoks nagu udusulg olen." muigas tüdruk. Cole oli nüüd Callie'le palju lähedamal ja ta vaatas nende ühendatud käsi ning uuesti siis Cole'ile otsa. Ta analüüsis Cole'i silmi, põski, nina ning lõpuks jäi ta huuli jälgima. Oi kuidas tahaks neid huuli tunda. Mõtles Callie ja naeratas õrnalt.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Teis Veeb 23, 2016 9:47 pm

Poiss jälgis tüdruku igat liigutust. Callie oli tema jaoks... lummav. Tüdruk üritas välja näha nii tough, aga tegelikult oli peidus sea lmeeletult armas tüdruk. Tüdruk, keda Cole tahaks õppida tundma. Callie käed olid väga külmad, mille tõttu poiss haaras neist kõvemini kinni, et enda käte soojust tüdrukuga jagada. "Sa ei pea trenni tegema, aga sa näed ikka hea välja," poiss tegi tüdrukule silma. Poiss jälgis kuidas tüdruk teda jälgis ning see tõi naeratuse ta näole. Armas. Cole pilk langes mitmeid kordi tüdruku huultele, aga ta ei teadnud mida teha. Et mitte tunduda ebaviisakas, tõstis poiss silmad üles, et tüdrukule otsa vaadata, aga Callie silmad olid tema huultel, mis pani poisi südame kiiremini liikma. Tüdruku naeratus pani teda naeratama ning keegi ei uskunud, et kaks noort inimest põhjatornis sellisesse olukorda satuvad.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Teis Veeb 23, 2016 9:55 pm

Callie naeratas meelitatult ja tänas Cole'i. Ta ei pööranud pilku poisilt ning mõtles, kas suudelda ise või ei. Cal oleks rohkem tahtnud, et Cole seda ennem teeks, aga samas ta ei olnud kindel, kas on mõtet üldse kiirustada. Igastahes käis Callie peas praegu palju mõtteid läbi ja ta ei osanud midagi teha või ei julgenud. "Mis sa mõtled?" küsis tüdruk siis, et vaikust ei oleks. Nüüd vaatas ta Cole'i silmadesse.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Teis Veeb 23, 2016 10:01 pm

Poiss naeratas tüdruku küsimuse peale,"vaata, ma ütlesin, et ma olen aus. Ja mulle ei meeldi valetada, niiet ma ka praegu ütlen selle välja," Cole vaatas tüdruku silmadesse, lootes, et tüdruk kontakti ei kaota,"ma mõtlen sellest, kas ma suudlen sind kohe või hiljem," poiss vaatas tüdrukule otsa, otsides vastust tema silmadest. Ta oli tavaliselt imeline inimeste lugeja, aga selle tüdrukuga nii ei olnud. Ta ei julgenud midagi teha, sest ta polnud kindel kas tüdruk seda tahab.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Teis Veeb 23, 2016 10:14 pm

Callie vaatas Cole'i suurte silmadega ja võttis oma käe tema käest ära. "Ma pean ausalt ütlema, et ma tahan sama, aga ma tahaks kohe." ütles siis Callie ja pani oma käed Cole'i põskedele ning suudles teda ise. Vähemalt teadis, et poiss tahab seda sama. See suudlus pani Callie rohkem Cole'isse armuma, aga seda ta küll veel tunnistada ei julgenud.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Teis Veeb 23, 2016 10:17 pm

Kui tüdruk lause ütles, siis poisi silmad läksid suureks, sest ta ei olnud kindel kas tüdruk sama tunneb. Talle meeldisid tüdrukud, kes suutsid olukorra üle kontrolli haarata. See oli kuum. Ilma mõtlemata suugles poiss tüdrukut vastu. Alguses vaiksemalt ning pärast asendus hellus näljaga tüdruku huulte järele. Poiss tõmbas tüdruku jalgadest ta endale lähemale ning poisi käed liikusid ümber tüdruku alaselja, teda endale lähedal hoides.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Teis Veeb 23, 2016 10:26 pm

Callie tundis, kuidas Cole aina tugevamini Callie huuli suudles. Vot see oli kuum. Talle meeldis karmilt. Kui tüdruk temast kõrgemal istus, hakkas juba ebamugav ning Callie hüppas alla aknalaualt. Õnneks suudlust see ei takistanud ja Callie käed liikusid kuti juustesse.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Teis Veeb 23, 2016 10:30 pm

Poiss hoidis tüdrukut kõvasti kinni kui tüdruk alla hüppas. Ta ei olnud küll veel nõus tüdrukust lahti laskma. Poiss oigas kui tüdruku käed ta juuksed leidsid, see oli alati olnud asi, mis Cole pööraseks ajas. Ta tõstis tüdruku enda sülle ning toetas ta selja siis vastu seina, suudluse tempo aina suurenemaks. Ainukesed momendid kus suudlus katkes oli siis, kui Cole'l korraks hingata oli vaja.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Teis Veeb 23, 2016 10:38 pm

Callie naeratas vastu Cole'i huuli, kui too oigas. See oli seksikas. Ta üks käsi jäi kuti juustesse ja teine liikus ta kõhu peale. Mõnusalt oli ka kuti six packi tunda ning Callie libistas oma käe ta särgi alla, et seda paremini tunda.

OT: Sorri, et lühike postitus. Praegu pole midagi uut kirjutada väga Very Happy
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Teis Veeb 23, 2016 10:44 pm

Poiss liikus enda huultega tüdruku kaelale kui Callie käsi ta särgi alla libises. Ta lootis, et tüdrukule see muidugi sobib. Just siis kui Cole oli ennast tüdruku kaela vastas mugavalt tundma hakanud, kuulis ta alumiste treppide juures kolistamist. Oi damn kui mõni õpetaja peaks tulema. Poiss eemaldas tüdruku nahalt huuled, et veenuda, et keegi neid segama ei tulnud. Pärast väikest vaikust hingas Cole kergendatult õhku välja ning toetas enda otsaesise vastu Callie otsaesist. Naeratus vajus ta suule tahtmatult ning tema silmad vaatasid otse tüdruku silmadesse. Sülest maha ta teda aga ei lasknud.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Teis Veeb 23, 2016 10:57 pm

Callie küll midagi ei kuulnud. Ta lasi välja ka väikse oige, kui Cole ta kaela suudlema hakkas, aga kui ta järsku eemaldus, vaatas Callie teda segaduses oleva pilguga "Kas juhtus midagi?" küsis ta murelikult ning vaatas Cole'i ilusatesse silmadesse. Callie oleks jäänud kasvõi elama Cole'i sülle.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Teis Veeb 23, 2016 11:03 pm

Poiss kehitas õlgu ning vaatas korraks trepi poole,"ma arvasin, et ma kuulsin kedagi, aga võibolla oli mõni rott või selline," Cole muigas ning vaatas siis jälle tüdruku poole. Suutmata end tagasi hoida, surus poiss jälle huuled vastu tüdruku omasid. Liikudes alla kaela poole oli poisi missioon üles leida Callie sweet spot.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Teis Veeb 23, 2016 11:09 pm

Callie pani oma käe enda südamele ja hingas sügavalt välja "Aa, mulle tuli juba väike hirm peale." ütles tüdruk kergendunult ja naeratas Cole'ile. Callie lasi välja jälle oige, kui kutt ta kaelaga tegelema hakkas uuesti. "Küll sa oled hea." sõnas ta vaikse häälega ja viis oma sõrmed Cole'i juustesse.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Teis Veeb 23, 2016 11:17 pm

Cole naeratas vastu tüduku kaela ning hakaks tegelema ühe kohaga, millest üsna kindlalt arenes välja maasikas. Ta ei teadnud, kas tüdrukule oli okei kui ta maasika teeb, aga selles hetkes see teda ei huvitanud. Rahul tulemusega, liikusid ta huuled jälle tüdruku omadele ning seekord oli nälg nendes suur.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Teis Veeb 23, 2016 11:22 pm

Callie sai aru, et Cole tegi talle maasika ja ta oli täiesti okei sellega. Cole oleks nagu ennast ta peale ära märgistanud. Tüdruk hakkas teda kirglikult vastu suudlema. Ta üks käsi oli siiamaani Cole'i särgi all ning sinna ta selle jätta ka kavatses. Cal tahtis ka nüüd natuke Cole'i kaela musitada ning sinna ta huuled liikusid. Ta suudles seda õrnalt ja hakkas ka maasikat vastu tegema. Kui maasikas tehtud oli, tegi Callie veel sellele musi ja läks Cole'i näo ette, lähedale ja vaatas talle silma "Kas sa oleksid minu?" küsis Callie oma kaua oodatud küsimuse.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 2 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele