Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Who cares?

2 posters

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Teis Veeb 23, 2016 11:32 pm

Cole suust väljus mõmin kui tüdruk talle vastuteenet tegema hakkas. Homme saavad kõik aru mis nende vahel on toimunud, aga see pole vist teiste asi või mis? Poiss kallutas pead kõrvale, et tüdrukule paremat juurdepääsu tagada. Callie oli osav ja talle meeldis see ning kui tüdruk küsimuse küsis, siis Cole vaid muigas ning surus oma huuled vastu tüdruku suud, teada andes, et vastus oli jah. Kuigi nad olid liikunud kiirest. Nagu väga kiiresti, siis esimest korda elus polnud poisil selle vastu midagi. Ta lihtsalt lootis, et tüdruk clingy'ks ei muutu ning ta lootis, et ta lähimate päevade jooksul tüdrukust palju teada saab, sest praegused teadmiseid Callie kohta on tal pigem vähe.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Teis Veeb 23, 2016 11:41 pm

Õnneks Callie saab seda maasikat oma juuste või meigiga varjata. Aga tõesti see pole teiste asi. Neidis naeratas, kui Cole teda ta küsimuse peale suudles ning muidugi suudles Callie teda vastu. Vähemalt nad on näinud varem üksteist ja ei ole täiesti võõrad, kuigi nad võiks tõesti üksteist paremini ka tundma õppida. Praegustest teadmistest kõlbab nagu näha. Cole ei pea üldse muretsema selle klammerdumise koha pealt. Callie oskab olla küll suhtes ja teab kus on piirid.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Teis Veeb 23, 2016 11:50 pm

Poiss sai aru, et kui väga ta ka Callie suudlemist ei nautinud, siis üks hetk pidid nad lõpetama. Cole asetas tüdruku maha, hüppas siis aknalauale ning tõmbas tüdruku endale sülle, niiet nad olid näod vastamisi. Cole'l oli nii palju küsida, aga ta ei suutnud lauseid moodustada. Selle asemel ta lihtsalt vaatas tüdrukut enda süles. Armas. Feisty. Kaunis. Ta olekski võinud jätkata, aga selle asemel tõmbas tüdruku endale lähemale ning kallistas teda, lastes Callie pea enda õlale vajuda.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Kolm Veeb 24, 2016 8:50 am

Callie asetas oma pea siis Cole'i õlale ja nautis seda hetke. Kutt lõhnas hästi ka muidugi. ''Räägi mulle endast natuke rohkem.'' sõnas Cal talle paluva tooniga. Cal pani ka oma käed ümber Cole'i. Kusjuures ta käsi oli siiamaani poisi särgi all. Ta lihtsalt ei suutnud seda sealt välja võtta ja ei tahtnud ka.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Kolm Veeb 24, 2016 4:30 pm

Poisile ei jäänud märkamatuks, et tüdruk oma käe talle särgi alla jättis. "Sulle nii meeldib mu kõht?" Cole naeris ning tugevdas haaret ümber tüdruku. "Ma ei oska lampi midagi rääkida. Ma ei oska tavaliselt üldse midagi rääkida. Küsi midagi ja ma vastan" Cole naeratas ning tooetas enda pea vastu Callie pead.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Kolm Veeb 24, 2016 5:25 pm

Callie silitas Cole'i kõhtu ja noogutas "Meeldib küll." ütles ta naeratades. "Ütle mingid asjad mis sulle ei meeldi näiteks." pakkus Callie mingi jutu teema Cole'ile. Ta tegi Cole'ile põse musi.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Kolm Veeb 24, 2016 6:28 pm

"No siis vähemalt läks see treenimine asja ette," Cole naeris ning silitas tüdruku selga. "Mulle ei meeldi soe piima-juurvilja supp näiteks," Cole naeris,"mulle ei meeldi näiteks orantš värv ja mulle ei meeldi inimesed kes kõigile üritavad meeldida," Cole naeris, sest see ei andndnud tüdrukule just väga palju infot, aga ta ei osanud praegu muud öelda. "Ja nüüd mis sulle ei meeldi?"
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Kolm Veeb 24, 2016 7:58 pm

"Läks tõesti." Callie kõditas Cole'i kõhtu ning pani siis oma käed ta põskedele ning suudles teda uuesti. Mõne hetke pärast ta lõpetas selle suudluse ning kuulas Cole'i ära. "Mulle ei meeldi kollane värv ja ka sellised inimesed ei meeldi." neil oli päris palju ühist "Nii vaatame," mõtles neiu "Mulle ei meeldi pardid, lilled, rinnahoidjad mis käivad eest kinni, piim, päike, roosa värv ei meeldi ka, tuunikala, vikerkaared, krambid." luges neiu oma näppude peal oma pikka nimekirja "See läheb edasi ja neid asju on väga palju." ütles ta muiates.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Kolm Veeb 24, 2016 8:17 pm

Õnneks ei karnud Cole kõdi ning ta näole tuli vaid muie. Suudluse võttis ta ka hea meelega vastu ning tõmbas teda veel lähemale kui see üldse võimalik oli. "Pole paha," Cole vangutas pead ning kuulas tüdruku pikka listi,"Ma jätan siis meelde, et kõik su innahoidjad käivad tagant kinni," Cole naeris ning tegi tüdrukule silma. Praegu oli tüdruku süü, et Cole'l sellised mõtted tulid. "Aga kuulates su listi, siis mis sulle üldse meeldib?" poiss naeris ning vaatas Callie'le otsa.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Kolm Veeb 24, 2016 9:19 pm

Ega ta eesmärk polnudki kõdi teha. Ta pigem tegi seda flirtlikult. "Avaldan liiga palju." naeris tüdruk ja pilgutas samuti kutile silma. Kuuldes Cole'i küsimust, Cal turtsatas "See tuleb natuke lühem list." ütles ta ning mõtles korra "Veri, õudusfilmid, käärid, mustikad, pähklid, laulda üksinda ja boksimine või maadlemine." luges Cal oma listi ette. Oligi lühem.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Kolm Veeb 24, 2016 10:33 pm

"Avaldad piisavalt palju," Cole naeratas ning lasi enda näppudel tüdruku keha mööda edasi tagasi käia. Poiss ootas tüdruku teist listi ning naeratas selle peale,"meil on siis tõesti päris palju ühist. Ma pean sinuga siis kunagi poksima, aga ära muretse, ma hoian ennast tagasi. Ja no sinuga maadlemise vastu pole mul ka midagi," Cole tegi tüdrukule silma. "Kuigi miks käärid?" Poiss naeris.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Nelj Veeb 25, 2016 9:16 am

Callie'l käisid värinad üle keha sellest, et Cole ta keha silitas. Need polnud halvad värinad. ''Ega ma ise poksida ei oska. Mulle meeldib vaadata pigem.'' ütles Cal naerdes ja tegi Cole'ile musi huulte peale. ''Maadelda me juba võime.'' seda Callie oskas. Tüdruk muigas kuti küsimuse peale, et miks käärid ''Nendega saab paljusi asju hävitada.'' vastas Callie õela pilguga ''Ja sa ei tea, mul võib praegu ükskõik kus peidus olla käärid.'' tal oli alati paar kääre kaasas, aga ta hoidis neid peidus.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Nelj Veeb 25, 2016 10:24 am

Poiss tundis kuidas tüdruk ta näppude all värises ning muie tekkis ta näole. "No siis ma õpetan sulle," Cole tegi tüdrukule silma ning võttis järgmise musi suure heameelega vastu. Sellega võis kohe ära harjuda. "no selge, siis me peame millalgi maadlema," Cole naeris ning hakkas tüdruku juustega mängima. Tüdruku selgituse peale tõstis poiss kulmu,"kas sinu sees on nii palju viha, et sul on soov kõike kogu aeg hävitada?" Cole näol püsis naeratus, aga ta ootas siiski küsimuse vastust päris suure tõsidusega. "Ja tead, kui ma väga tahaksin, siis ma leiaksin need kindlasti üles," COle muigas ning suudles tüdrukut, hetk hiljem jälle Callie silmadesse vaadates.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Nelj Veeb 25, 2016 10:36 am

''Ma ootan seda.'' sõnas tüdruk naeratades. Callie oli ka kutiga harjunud ning tal oli selline tunne, nagu ta olekski nüüd Cole'iga tõelises suhtes. ''Kui sa tahad.'' kehitas Cal õlgu, kui Cole sõnas, et nad peavad maadlema millalgi. Huvitav milleni see maadlus viib siis. Callie vaatas Cole'ile tõsiselt otsa ning noogutas ta küsimuse peale. Tõesti, ta sees oli palju viha ja ta närvidega polnud kõik korras. Võib-olla see kõik muutub nüüd tänu Cole'ile? Kuigi vaevalt ta iseloom muutub. ''Ei tea midagi.'' sõnas neiu muiates ning suudles Cole'i vastu. Cal peitis oma kääre üsna osavalt.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Nelj Veeb 25, 2016 12:34 pm

"Oota jah," Cole tegi tudrukule silma ning muigas. Tüdruk tema süles tundus lihtsalt õige. Poisil oli mugav ja loodetavasti oli tüdrukul ka,"oh maadelda ma võin sinuga iga kell," poiss tegi tüdrukule jälle silma ning tema suule tekkis lai naeratus. Ei tea küll kuhu see nende maadlus omadega välja jõuab. Kui tüdruk poisi küsimuse peale noogutas, siis poiss suudles teda, et näidata, et ta on tüdruku jaoks olemas ja alati valmis aitama. kääride teemal aga Cole jälle muigas,"ma võin väga veenev olla ning lõpuks saan ma need ikka kätte."
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Nelj Veeb 25, 2016 12:43 pm

Cole'ile ikka meeldis väga flirtida nagu näha. Muidugi oli Callie'l mugav, ka tema tundis, et see kõik on nii õige ja mõnus. "Tõesti?" küsis Callie kulme kergitades ja naeratas Cole'ile magusalt. Cole pani Callie siivutuid mõtteid mõtlema. Eriti kui poiss teda uuesti suudles. Oi kuidas Callie oleks tahtnud Cole'il juba riided seljast rebida. "Tahad proovida neid leida?" küsis neiu kavala naeratusega.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Nelj Veeb 25, 2016 8:33 pm

Cole muigas,"tõesti," ta keeras natuke enda keha ning vaatas aknast välja, uurides kui pimedaks taevas oli läinud. Oli veel piisavalt valge, et ümbrust näha, aga piisavalt pime, et näiteks lendluudpalli mängida. Poiss keeras näo tagasi tüdruku poole ning muigas. Ta teadis väga hästi mida Callie mõtles ja no ega tema peagi kõige süütumate mõtetega täidetud polnud. Poiss mõtles veidi ning muigas,"kas sa kõdi kardad?" Cole naeris. Kui tüdruk kõdi kartis siis oleks läinud lihtsalt, aga peale seda oleks arvatavasti sõnades väike paus. Cole'le meeldis tüdruku naer ning kõdistamise korral ei oleks poiss ennast tagasi suutnud hoida ning arvatavasti lõppeks see järgmise make-out sessioniga. Kui aga tüdruk kõdi ei kartnud, siis oleks tal olnud teised viisid.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Nelj Veeb 25, 2016 8:40 pm

Kui kutt aknast välja vaatas, pööras Callie ka oma pilgu sinna. Tahtis ka näha kui pime juba on. Cole'i küsimuse peale, vaatas Cal teda suurte silmadega ning pani oma käed kaitseks ette "Ära mõtlegi." muutus ta tõsiseks. Muidugi ta polnud tõsine tegelt. Tal oli hea tuju ja talle just meeldiks, kui Cole teda katsuks.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Nelj Veeb 25, 2016 8:45 pm

Kui poiss tüdruku vastusest välja luges, et kõdi tegemine tema puhul töötab, siis poisi näole tuli kaval muie. Armas, et tüdruk oma käed ette pani, aga need hetkel teda ei kaitsenud. Cole libistas käed tüdruku seljalt ta külgedele ning pärast momendilist paigalpüsimist hakkas tüdrkut kõdistama,"kus su käärid on plika?" Cole nägu oli rõõmus ning ta juba ootas hetke millal tüdruku naeru kuuleb.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Nelj Veeb 25, 2016 9:29 pm

Cal hakkaski naerma ja proovis Cole'i käsi eemale tõugata, aga kutt oli liiga tugev. Callie mõtles, et nüüd on aeg vist käärid välja võtta. Mitte, et ta Cole'i päriselt nendega pussitada tahtis, vaid lihtsalt hirmutamiseks. Ta üritas haarata oma jalanõu seest neid. See oligi ta peidukas. Cal kandis pikki gooti stiilis saapaid ja nendel oli pikk säär. Lõpuks sai Callie oma käärid kätte ja ta hakkas nendega vehkima Cole'i näo ees "Käed eemale!" ütles ta ähvardava tooniga.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Nelj Veeb 25, 2016 9:40 pm

Cole polnud just psühhopaat, kellele meeldis tüdrukuid enda käte vahel piinlemas näha, aga hetkel oli tüdruk küll A-DO-RA-BLE. Tüdruku naermise peale hakkas ka poiss naerma ning tõmbas siis käed eemale kui tüdruk kääride järgi ulatus. Tüdruku ähvarduse peale poiss vasid naeris ning tõstis käed allaandmise märgiks ülesse. "Kuule, sulle meeldisid mu käed su kehal," Cole muigas ning asetas käed tagasi tüdruku puusadele.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Nelj Veeb 25, 2016 9:46 pm

Cal vaatas silmi kissitades Cole'i ja naeratas ta lause peale "Meeldiks rohkem, kui need midagi muud mu kehale teeks." sõnas Cal flirtlikult ja pilgutas kutile silma. Cal pani oma käärid tagasi saapa vahele ja pani oma käed Cole'i kaela ümber. Ta vaatas poisile unistavad silma ning mängis ta juustega.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Nelj Veeb 25, 2016 9:57 pm

Cole urises/oigas tüdruku lause peale hoiatavalt,"sa tead ju, eet kui sa nii räägid, siis ma ei suuda ennast varsti tagasi hoida," Cole vaatas tüdrukule otsa ning liikus oma huultega talle lähemale, õrritades teda suudlustega, mis on piisavalt lähedal tüdruku näole, kuid ei puuduta ta huuli. Kui tüdruk oma käed ta juustesse pani, siis poiss hingas järsult õhku sisse, sest käed juustes olid alati ta nõrkus olnud. Nagu that shit feels good. Cole jätkas tüdruku õrritamist, liikudes iga suudlusega tüdruku suule lähemale, kuid kordagi mitte just sihtpunkti jõudes.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Nelj Veeb 25, 2016 10:06 pm

Cal naeratas kavalalt "See mu plaan ongi." ütles Callie muiates. Kui Cole Cal'i suudlustega õrritama hakkas, läks Callie selle õnge ning püüdis saada Cole'ilt selle suudluse kätte. Kordagi ei õnnestunud "Ma nii vihkan kiusamist." sõnas tüdruk vihaselt ja pani oma käed uuesti kuti põskedele ning suudles teda ise.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Nelj Veeb 25, 2016 10:13 pm

Kõik tüdrukud vihaksid kiusamist kui just nemad ei kiusanud. Cole muigas ning kui tüdruk teda suudles, siis asendus muie suudlusesse peidetud naeratusega. Poiss haaras tüdruku randmetest ning juhatas need enda kõhule. Talle meeldis kui ta käed seal olid. Samal ajal liigutas ühe käe tüdruku lõua äärde ning teine käsi avastas tüdruku selga, külge, kõhtu ja vahetevahel, lihtsalt et Callie't kiusata, tüdruku tagumikule.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 3 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele