Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Who cares?

2 posters

Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Who cares? - Page 4 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Nelj Veeb 25, 2016 10:18 pm

Callie pani oma käed Cole'i särgi alla ja silitas ta kõhtu, samal ajal teda kirglikult suudeldes. Ta oli ikka täiesti armunud Cole'i selle lühikese ajaga. Kui Cole ta tagumikku puudutas, tekkis tüdruku huultele naeratus. Kutt ajas ta nii kiima ka. "Ma tahan sind." sosistas tüdruk kuidagi selle suudluse ajal Cole'ile ja näksis õrnalt ta ala huult.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 4 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Nelj Veeb 25, 2016 10:26 pm

Cole muigas tüdruku lause peale, kuid ei kaotanud kontakti. Mõni hetk hiljem ta eemaldas enda huuled tüdrukult, sest tal oli hingata vaja,"kes ei tahaks?" Cole muigas ning hakkas naerma. See polnud vist praegu kõige õigem vastus. "Ära muretse," Cole huuled liikusid aeglaselt ning õhkõrnalt tüdruku näost allapoole, tüdruku kaelani,"ma tahan sind ka."
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 4 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Nelj Veeb 25, 2016 10:29 pm

Callie naeratas meelitatult ja vaatas Cole'ile küsivalt otsa "Kas me võtame sellega midagi ette?" küsis neiu ning pilgutas uuesti kutile silma. Ta üks näpp liikus aeglaselt Cole'i pükste vahele. Nüüd oli Callie kord kiusata. Cal vaatas Cole'ile otsa ja hammustas flirtlikult oma alahuult.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 4 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Nelj Veeb 25, 2016 10:44 pm

Kuigi poiss oli väga tempted tüdrukust kinni haarata ning teha temaga asju, millest kirjutada ei saa, siis ta arvas, et peaks pigem tüdrukut austama ning väga meelitavast pakkumisest loobuma,"kuigi ma tahaks väga selle osas midagi ette võtta," poiss suudles tüdruku maasikat,"siis on praegu moment kus mina austan sind ning jätan selle järgmiseks korraks, Ma tahan, et see oleks teistsuguses olukorras. Ma tahan, et see oleks täiuslik," Cole oigas,"kuigi mul on praegu väga raske vastu sulle panna."
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 4 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Reede Veeb 26, 2016 8:19 am

Callie kuulas poisi lõpuni ning naeratas. Küll ta on ikka härrasmees. Mõtles tüdruk naeratades ning noogutas poisi jutu peale "Ma nõustun ja tahan sama." ega ta ei mõelnudki väga tõsiselt seda. Siin tornis küll ei oleks hakanud intiimseid asju tegema. Nad on ju ainult mingi tund aega suhtes ka olnud. Cal tahtis ka, et esimene kord oleks eriline. Kuna ta Cole'i praegu ei saa, surus ta oma huuled Cole'i omade vastu. Vähemalt võib suudelda.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 4 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Reede Veeb 26, 2016 11:12 am

"Siis on otsustatud," poiss naeris ning vastas tüdruku suudlusele. Kõik oli hästi. Jah, Cole oli tuntud enda playboy loomuse poolest, kes just polnud väga mingi pühenduja, aga seekord oli teisiti. Talle oli juba Callie pikemat aega silma jäänud ning nüüd teda enda käte vahel hoida oli väga mõnus. Ta eemaldas enda huuled tüdruku huultelt ning oma näppudega tõmbas tüdruku maasika peale jooni.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 4 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Reede Veeb 26, 2016 11:42 am

Cal mõtles, et ta ei teadnud ikka Cole'ist väga midagi ''Räägi mulle oma perekonnast.'' palus tüdruk ja vaatas uudishimulikult Cole'ile otsa. Ta ei oleks tahtnud üldse siit tornist kunagi lahkuda, vaid jäädagi Cole'iga sinna. Temaga ei olnud igav ka. Callie ei arvanud samuti, et ta nüüd peagi armub kellegisse, kuna ta pole kõige sõbralikum inimene ning paljud ei talu teda, aga vot leidiski selle õige. Cal oli ka vaadanud kunagi Cole'i, kuna Cole on väga hot ja Cal oli alati arvanud, et ta ongi mingi playboy ja, et ta ei pööraks kunagi Callie'le tähelepanu. Poiss oli tõestanud vastupidist.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 4 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Laup Veeb 27, 2016 1:07 pm

"Oma perekonnast?" poiss naeratas,"Mul on ema, Isabella, kes on kirjanik. Ta reisib hästi palju, et oma raamatututvustustele jõuda. Minu ja mu õe ning venna jaoks on see päris kurb. Mu isa, Carl, on advokaat, kes ka pigem reisib kui veedab enda lastega aega. Kunagi me olime lähedased, aga nüüd nad valisid oma karjääri laste asemel. Mul on kuueaastane väike vend, kes on täielik raskal ja energiapall ning ta on kodus koos meie tädiga, kes on meile parem ema kui meie päris ema. Ja siis mul on veel kaksikõde Jasmine, kes on minu täielik vastand ja kes käib Huff'is. Selline tore pere," Poiss naeratas ning tegi tüdruku otsa ette musi. "Ja sinu pere?"
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 4 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Laup Veeb 27, 2016 1:18 pm

Callie kergitas kulme ''Päris suur pere siis.'' õnneks oli Cal üksik laps. ''Imelik kokku sattumus, aga mu ema on ka kirjanik.'' ütles tüdruk suure naeratusega. Neil tõesti oli palju ühist. ''Ja mu isa omab oma firmat.'' sõnas ta ning vaatas Cole'ile naeratades otsa. Enam polnudki midagi rääkida väga ''Õdesid ega vendi mul pole õnneks või kahjuks, aga mu vanemad on väga karmid.'' rääkis Cal. Callie vanemad vihkavad tegelt tüdrukut ja Cal vihkab neid. Teades, milline rebel tüdruk oli siis, kui Cal omale tatoveeringut tahtis, ta ema keelas tal teha ning mõne tunni pärast neiu ikka läks tegema.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 4 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Laup Veeb 27, 2016 3:32 pm

"See suur pere pole alati just väga positiivne," Cole naeris ning noogutas ta emast kirjaniku peale. Sarnasus. Tüdruku karmi kommentaari peale kortsutas poiss kulmu. Niiet tüdruk oli lihtsalt valestimõistetud rebel, kes tegi kõike, et oma vanemaele iseseisvust näidata. Eks poiss pidi Callie't tema kinnisest kestast välja tõmbama hakata. Otsekui lohutades, aga samas ka toetavust näidates, kallistas poiss tüdrukut väga kõvasti.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 4 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Callie Monet Laup Veeb 27, 2016 10:16 pm

"Ma kujutan ette jah." sõnas Cal naeratades. Kui Callie'l oleks õdesid ja vendi ka, poleks tal nii lihtne olnud arvatavasti. Callie kallistas Cole'i vastu ning sulges oma silmad. Cole'i käte vahel oli nii mõnus ja turvaline olla. See tundus õige. Ta musitas Cole'i kaela vahepeal ja nautis temaga olemist.
Callie Monet
Callie Monet
6. klass

Posts : 104
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 4 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Cole Jennsen Nelj Märts 10, 2016 6:40 pm

Cole oli alati olnud 'know then throw' tüüpi poiss. Teda ei huvitanud tunded ega kogu see ülepingutatud noorte armastuse stuff. Ja ta oli ka poiss, kes vaatas kõige avarama dekoltee, lühema seeliku ja blondimate juustega tüdrukuid. Tüdrukuid, keda ta teadis, et teda tahavad ning ennast lihtsalt kätte annavad. Ta kasutas neid ära. Ainuke tüdruk keda ta üldse respectis oli ta õde. List polnud pikk. Aga Callie oli absoluutselt vastupidine kõigele, mida ta arvas. Kaetud, tume, salapärane ning samas meeletult armas. Tema üritamine olla badass tundus poisile vaid eneseväljendusviisina. Ta teadis, et tüdrukus on palju rohkemat. Jah, see ei olnud veel kindlasti armastus ega armumine, aga mingid tunded olid täiesti olemas ja seda oli juba palju rohkem kui teistega kokku. Välja arvatud üks tema minevikus olnud tüdruk. Aga sellest ta ei soovinud rääkida. "Sa oled unine?" poiss tegi tüdruku otsaette musi.
Cole Jennsen
Cole Jennsen
6. klass

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016
Age : 25

Tagasi üles Go down

Who cares? - Page 4 Empty Re: Who cares?

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele