Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Igavus

2 posters

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Laup Veeb 13, 2016 1:03 pm

"Ütleks, et sa oled ikka tõeline härrasmees," Phoenix muigas. Ning poisi sõbrannade kommentaari peale muutus muie naeratuseks. Ta ei teadnud kas öelda poisile oma sõbrannade kohta nii nagu on või siis jätab ta pimedusse,"Ma tean kes on sõbrannad," tüdruk pööritas silmi,"lihtsalt ma ei ümbritse ennast sellise karjaga ning mul tõesti pole vaja kellegiga mingeid sõbrannaasju teha. Ma ei viitsi koguda mingit punti enda ümber, kes on nagu ilma peata lambad ning ainukesed teemad on gossip või mis kingad nende kotiga kokku sobib. No thanks," tüdruk naeratas. Juba väiksest peale polnud tal tüdrukust sõpru. Teda ümbritsesid rohkem poisid ning talle nii meeldiski. Vähem draamat, rohkem vabadust. Phoenix muigas,"Ma ju ei taha ühtegi lihast ära tõmmata," Phoe muie laienes veelgi,"sinu jaoks alati," tüdruk tegi poisile silma ning hakkas naerma."Eks sina saad tulevikus otsustada, kas see seda väärt oli." Phoenixi muie muutus naeratuseks ning ta vaatas jälle lakke ning ohkas. Seejärel pöördus enda pilguga jälle poisi poole, kelle käed olid tüdruku juuste ning näoga kontaktis. Phoenix üritas võimalikult rahulikuks jääda ning ignoreerida poisi käsi enda naha vastas. Ta üritas jätta mulje, et teda see üldse ei heiduta ning poiss ei ole võimeline temas mingit reaktsiooni välja tooma, mis oli tegelikult vale,"Ei häiri,"tüdruk muigas. See ei olnud tegelikult vale. Phoenixit häiris vaid see, et ta kohtus Anthony'ga ainult pool tundi tagasi ning juba oli poiss ta äärmusesse viinud. Veider.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Laup Veeb 13, 2016 2:11 pm

„Usu mind, ma võin sellest veel palju härrasmehelikum olla,“ muigas Anthony ning tegi neiule silma. Noormees kuulas kerge üllatusega, kuidas tüdruk enda seisukohast sõbrannade suhtes rääkis. „Vau...“ pomises kutt. „Päris... ebatavaline seisukoht ühe tüdruku kohta.“ Aga talle see meeldis. Kutile olidki alati need omavahel sosistavad ja itsitavad tšikikarjad närvidele käinud, kuigi enamasti peitis ta selle särava naeratuse taha. Lisaks oli ta iseseisvust alati kõrgelt hinnanud ning tüdrukul paistis seda omajagu olevat. „Ja sa ei tunne kunagi sõbrannadest puudust?“ uuris ta siira uudishimuga, pilku Phoenixi silmadel hoides ja pöidlaga õrnalt neidise nahal väikeseid ringe tehes. „Nii et me teeks midagi sellist, mille käigus võib mõne lihase ära tõmmata?“ kergitas Drew kergelt naerdes kulmu. Ta polnud päris kindel, kas tütarlaps tahtiski panna teda vasakule mõtlema, kuid selles suunas kuti mõtted igatahes liikusid. „Kui kauges tulevikus?“ tahtis ta peale klassikaaslase järgmiste sõnade kuulmist teada. Tony pilk püsis terve aja tütarlapsel, kui too vahepeal pilgu lakke viis ning siis taas poisile otsa vaatas. „Tore,“ lausus noormees muigega, kui brünett väitis, et poisi käsi teda ei häiri. Seega otsustas ta selle sinna jätta, jätkates endiselt pöidlaga väikeste ringjate liigutuste tegemist. Ka Drew ei osanud seletada seda, kuidas tütarlaps talle mõjus, niisiis otsustas ta sellele lihtsalt mitte mõelda ja lihtsalt minna toimuvaga kaasa.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Laup Veeb 13, 2016 2:20 pm

"Ma loodan, et ma näen su ultimate härrasmehelikust kunagi," tüdruk naeratas ning paljustas naeratuse käigus enda hambad. Enam ei tundnud tüdruk enda hammaste pärast piinlikust, sest need olid tal sirgeks ja valketeks viksitud, aga kui ta noorem oli, siis tehti tihti tema kihvade üle nalja. Aga see oli minevik. "Ega ma ei olegi mingi tavaline tüdruk ju," Phoe naeratas ning tegi poisile silma. Aga kas ta tundis mõnikord sõbrannadest puudust. Mõnikord. Väga harva:"väga ei tunne. Nad pigem segavad mind enda asja ajamast. Muidugi on mõnikord momente kus mul oleks tüdruku abi vaja, aga saan ka ju ilma hakkama," Phoe kehitas õlgu ning naeratas. Poisi pöial tegi tüdruku näol väikseid ringe ja türuk üritas seda ignoreerida, aga alateadvus surus ta pea rohkem poisi käe vastu. "Täitsa võimalik," tüdruk muigas, sest teadis kuhu poisi mõtted teda viivad. Phoe otsustas sellega lõbutseda,"ja järgmine päev oled üleni kange," Phoenix muigas. "Ilusad asjad tulevad selle juurde, kes ootab," tüdruk naeratas. Tüdruk vaatas poisile otsa ja tõeliselt vaatas teda. Ta ilusad silmad tõmbasid tüdrukut justkui endasse ning ta tugevad ja defineeritud näojooned mõjusid uimastavalt. That boy was going to be the death for her.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Laup Veeb 13, 2016 2:38 pm

"Ma loodan ka," naeratas Anthony tüdruku sõnade peale. "Mulle hakkab ka järjest enam nii tunduma," nõustus kutt muiates, kui tütarlaps lausus, et ta polegi mingi tavaline tüdruk. "Mis asju sa siis tavaliselt ajad?" uuris noormees uudishimulikult. Ta pidi neidisele selle eest lisapunkte andma, sest seda ei juhtunud just tihti, et kutt kellegi vastu nii suurt huvi tundis. "Kas me hakkame koos trenni tegema?" teeskles Drew taas mõistmatust, kuigi oli nüüd täiesti veendunud, et neiu tahtiski teda siivututest asjadest mõtlema panna. Noormees kummardus klassikaaslasele veelgi lähemale, et järgmised sõnad talle poolsosinal kõrva sisse lausuda: "Ma muidu arvan, et hoopis sina oleksid järgmine päev kange." Siis tõmbus ta taas veidi eemale, jättes nende vahele sama palju - või vähe - ruumi kui ennegi ning jäädes brünetile viltuse muigega otsa vaatama. "Võib-olla ma isegi usuks seda," naeris ta neiu järgmisi sõnu kuuldes kergelt, "kui üks ilus asi poleks just ilma ootamata minu juurde tulnud." Kutt jäi nüüd mõneks pikemaks hetkeks tütarlapse ilusat näolappi silmitsema ja selleks lühikeseks ajaks unustas ta isegi oma tavalist muiet enda huulile manada.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Laup Veeb 13, 2016 5:39 pm

"Nüüd sa pead selle lihtsalt kunagi tõeks tegema," tüdruk naeratas Anthony'le ning seejärel muigas,"tavaline on overrated," Phoenix selgitas,"mis mõtet on elada igat päeva olles tavaline. Kõik jääb ju avastamata," naeris tüdruk kavalalt. Tegelikult ta polnud ennast kunagi eriliseks mõelnud, ta oli ennast vaadanud kui... ebatavalist tüdrukut. "Mis asju ma ajan? No tead küll. Ega vaidlemine ja sarkasm nõuavad ka harjutamist ja minu asi ajada on need täielikult omandada," Phoe naeris. Ta ei oodanud sellist küsimust, sest ega ta ei olnud täpselt läbi mõelnud, mida ta selle all mõelda võis. Aga spontaansed vastused on alati toredad. "Kindlasti võib seda ka heaks trenniks lugeda," tüdruk muigas. Tegelikult tal ei oleks ka midagi selle vastu olnud, et poisiga päriselt trenni teha, mõned hommikused jooksuringid ja harjutused olid alati tüdrukule meeltmööda, aga hetkel ta oma juttu just sinna ei sihtinud. Kui poiss aga järgmise lause tüdrukule sosistas, siis hakkasid tüdruku põsed natuke õhetama, aga muie püsis endiselt näol:"oled sa selles kindel? Selleks, et mina kange oleksin, peab ikka väga kõvasti trenni tegema," Phoenix muigas ning hammustas tahtmatult huulde, et naeru tagasi hoida. Nad mõlemad teadsid kuhu jutt hetkel sihtis. Poisi viimase kommentaari peale oli aga tüdruk sõnatu. Ta tõesti ei teadnud, mida enam öelda. Seejärel otsustas enda mõtted ühte küsimusse panna:"mida sa minuga teed? Mis minuga toimub? Kuidas sul selline mõju mulle on?" sest tüdruk tõesti ei teadnud endam mida mõelda. Kui poisi silmad tüdruku nägu aga jälgima jäid, siis unustas tüdruk ära väga tähtsa tegevuse. Ta unustas hingata ning sulges silmad, et momenti talletada.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Laup Veeb 13, 2016 5:55 pm

"Kes kannatab, see kaua elab," vastas Anthony neiule sama vanasõnaga, mida ta ise ennist kasutanud oli, tehes seejuures tüdrukule silma. "Jah, ma poleks sind ka avastanud, kui sa siin tühjas klassis poleks passinud, mis on ka päris ebatavaline, vist," muigas noormees tütarlapse järgmiste sõnade peale. "Nii et sa käid ringi ja vaidled inimestega?" kergitas kutt kulmu. "Armas." Drew'l poleks ka mõne trennisemu vastu midagi olnud, või noh, mõne tüütuma ja ebahuvitavama vastu võib-olla oleks ka, kuid Phoenixiga koos sportimine kõlas talle isegi hästi. Anthony nägi muidu spordiriietes ja natuke higisena kuum välja ka... Aga hetkel vihjasid nad mõlemad siiski millelegi muule. Mille käigus nägi ta ilmselt veel kuumem välja. "Kui koos minuga, siis kindlasti," muigas poiss selle trennikommentaari peale. "Mulle meeldibki kange trenn, mitte mingi pehme," tegi noormees klassikaaslasele taas silma. Tony jälgis, kuidas brünett huulde hammustas, ning üritas ignoreerida veidi ebasobivaid mõtteid, mis see talle pähe pani. Kuuldes neiu järgmisi küsimusi, segunesid Anthony ilmes suuremas osas üllatus, kuid ka rahulolu. "Milline mõju mul sulle on?" naaldus ta neiule lähemale, nii et tema soe hingeõhk puudutas teise nägu, kasutades oma uut teadmist natuke ära. Kui tütarlaps silmad sulges, liikus noormehe pöial automaatselt Phoenixi põselt tema huultele ning jäi sinna püsima.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Laup Veeb 13, 2016 6:12 pm

"Tarkpea," tüdruk näitas poisile keelt ning hakkas naerma. Järgmise väite peale tüdruk kehitas õlgu ning naeratas siis,"Vist jah," tüdruk nõustus Anthony'ga," vedas, et sa siis nii taibukas olid, et siia sisse vaatasid." Phoenix naeratas ning tema silmad vaatasid hetkeks ukse poole, kus algselt poiss oli seisnud. Poisi küsimuse peale aga hakkas tüdruk naerma:"Enamasti jah. Sellepärast mul tüdrukust sõpru polegi. Kohe kui keegi läheneb, hakkan vaidlema," Phoenix näitas enda valget naeratust poisile. See oli kohati tõsi. Ning ta oli nõus seda tunnistama. Aga enamasti teised tüdrukud tõid selle temas lihtsalt esile. Phoenix muigas, sest teadis kuhu poisi mõtted ta viisid. PG-13 igatahes ammu mitte. "Siis peab mõnikord koos trenni tegema," tüdruk tegi poisile silma ning siis muigas,"Kange trenn on õige. Ainult siis saad tõelise naudingu." Phoenix naeratas ning vaatas jälle poisile otsa. Milline mõju poisil tüdrukule on? "Me oleme tuttavad olnud just mitte väga kaua aega, aga juba on sul minu üle suurem kontroll kui ma tahan, et sul oleks," alles siis sai Phoenix aru, et ta oli seda kõva häälega öelnud ja see polnud just tore. Nüüd poiss võis temast kõike arvata:"Just sellest ma räägingi, ma ei tahtnud seda sulle nii praegu välja öelda aga ma ütlesin. Nagu sõnad ise voolavad mu suust välja. Ja ma süüdistan selles sind," tüdruk ajas alumise huule prunti, kuid samas naeratus püsis ta suul. Kui poiss jälle tüdrukule lähenes tõmbus tüdruk jälle krampi. Ta teadis, et ka viimased ohjad kadusid ta näppude vahelt vaikselt ära. Kontroll oli peaaegu olematu. Poisi pöial tüdruku huultel oli piisavalt pehme kuid samas jõuline, et tüdruk järsult õhu sisse hingas ning silmad avas, kohtudes poisi silmadega. Ta enam ei teadnud kui palju a suudab ennast tagasi hoida. Kontroll Phoenix, nõudis ta mõistus, kuid keha mõistust enam ammu ei kuulanud.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Laup Veeb 13, 2016 6:34 pm

"Sinu enda sõnad," muigas Anthony ning naeris kergelt, kui tüdruk talle keelt näitas. "Vedas, et sa nii "taibukas" olid ja ukse lahti jätsid," muigas noormees neidise järgmiste sõnade peale. Nähes, et Phoenixi pilk hetkeks ukse poole vilksatas, pööras ka Tony korraks pead, et sinna poole vaadata. Äkki oli keegi neid segama tulnud või midagi? Kuid ukseava oli õnneks tühi, nii et noormees pöördus nüüd taas tütarlapsele otsa vaatama. Brüneti järgmisi sõnu kuuldes ta lihtsalt naeris. Armas, nagu juba öeldud. "Peab tõesti," nõustus Drew neiuga, silmis kaval helk. "Ja ma pakun, et varsti." Tütarlapse järgmise kommentaari peale ta muigas. "Õige. Ja kui teha seda koos osava kaaslasega, on nauding veelgi suurem." Poiss tegi klassikaaslasele silma. Tütarlapse ülestunnistust kuulates, kergitas noormees õrnalt kulmu, taaskord osaliselt üllatusest ja osalt rahulolust. See andis talle rohkem võimalusi... "Mina pole midagi teinud," pilgutas Drew süütult silmi, kui Phoenix ütles, et süüdistab toimuvas teda. Ka Anthony't ennast ei jätnud tüdruku reaktsioonid tema puudutustele külmaks, kuigi ta võib-olla näitas seda natuke vähem välja kui Phoenix ise. Kutil käisid igasugu mõtted peast läbi, ning mõned neist olid veidi ebasündsad. Ta viis oma pilgu neidise omaga kohtuma, kui viimane taas silmad avas, ning ta peas käis suur debatt selle üle, kas ta peaks või tohiks veel midagi teha. Seega otsis ta neiu suurtest ilusatest silmadest mingit informatsiooni või abi, kuidas tütarlaps sellesse kõigesse suhtus.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Laup Veeb 13, 2016 6:56 pm

"Tõsi, tore, et ma ka tarkpea olen," Phoenix naeris ning järgmise väite peale noogutas agaralt,"ma olen alati uskunud, et minus on natuke peidetud taigukust ja intelligentsust sees. Ma lihtsalt ei taha oma taibukust maailmaga lihtsalt jagada," muigas tüdrukule vastu. Tegelikult oli see tõesti lihtsalt väga suur vedamine olnud. Trenni osas noogutas tüdruk Anthony'le."peab jah," Phoe muigas,"väga varsti," Phoenixi nägu tõmbus naerule. Ning seejärel vaheldus kavala muigega,"Muidugi on kaaslasega nauding suurem. Üksi ei saa kõike ju kätte. kaaslane saab igat moodi aidata," tüdruk muigas ning lõpuks tuli tema ette ka kujutluspilt, mis ei olnud just praeguses hhetkes kõige sobivam. Ta tundus kuidas ta põsed jälle õhetama hakkasid ning otsustas siis pead raputada, et mõtetest vabaneda. See ei olnud Phoenixi moodi. Või natuke oli. Talle meeldis asju ette kujutada, aga hetkel ta ei pidanud seda sündsaks. Kui poiss ütles, et ta ei ole midagi teinud, siis Phoe tahtis talle väga vastu vaielda, aga sõnad ei lahkunud ta suust. Poiss oli ta täiesti segi ajanud. Tõsi, tal oli varem olnud mitmeid olukordi, mis kaasavad poisse, aga midagi sellist nagu Anthony'ga hetkel oli ta polnud kogenud. Ta ei mõistnud ennast ega ta ei mõistnud enda tegusid. Phoe nägi poisi näos konflikti ning sama toimus ka temaga. Mitte, et ta oleks väga saanud ennast kontrollida. Ka viimane piisk kontrollist libises ta näppude vahelt. Tüdruku nägu liikus poisile veel lähemale ning ta avas suu, et midagi öelda ning seejärel jälle sulges selle. Ta teadis mida ta öelda tahab, aga ta ei leidnud endas julgust, et neid sõnu öelda. Selle asemel lootis tüdruk, et poiss sai tüdrukust aru ka ilma sõnadeta.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Laup Veeb 13, 2016 11:18 pm

"See on tore, et sa ikka ise sellesse usud," muigas Anthony. "Väga-väga varsti," pomises kutt, seekord veidi vaiksemalt ja madalamalt, pilk korraks neidise huultele vilksamas, kuid sama kiiresti tõi ta selle ka tagasi Phoenixi silmadele. Noormees polnud kindel, kas ta oleks muidu vastu panna suutnud. Kuuldes tütarlapse järgmisi sõnu, tõid need Tony'le taas siivutud mõtted pähe. Nähes klassiõe põskedel kerget puna, veendus ta aga selles, et tema mõtted polnud ainsad, mis selles suunas triivisid. Drew'l oli ka selliste asjade suhtes elav fantaasia, kuid enamasti ta ei mõelnud kellestki konkreetsest, sest tavaliselt ei jäänud ükski neiu talle nii pikalt mõttesse. Aga praegu ajasid need mõtted tal ainult veel rohkem pea segi ning sundisid teda tegema asju, mida ta võib-olla võis hiljem kahetseda. Noormehel oli tüdrukutega omajagu kogemusi, kuid nii segi polnud ükski neiu suutnud tema pead ajada. Sellistes olukordades suutis ta tavaliselt alati olukorda kontrollida ning tal ei tulnud end vägisi ohjes hoida, kuid praegusel hetkel tundis kutt, et tal ei olnud oma mõtete ja tegude üle tavapärast kontrolli. Anthony pilk oli neidisele naelutatud, kui too tema näole lähemale liikus ja korra suu avas, kuid selle siis ilma midagi lausumata uuesti sulges. Poiss naaldus ka omaltpoolt veidi lähemale, nii et nüüd lahutasid nende nägusid üksteisest vaid mõned üksikud sentimeetrid. "Mida sa öelda tahtsid?" uuris Drew poolsosinal, kuna nad üksteisele nii lähedal olid.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Laup Veeb 13, 2016 11:32 pm

"Usk tuleb säilitada lõpuni," tüdruk tegi poisile silma. "Kui väga-väga varsti, siis ma isegi jaksan oodata," tüdruk naeratas ning nägi poisile pingsalt silma vaadates, kuidas poisi silmad ta huultele vilksasid ning siis Phoenixi silmad jälle üles leidsid. Anthony ei aidanud tüdruku sisemisele duellile praegu üldse kaasa. Ta vaid pani tüdrukut talle üha lähemale liikuma ning hetkeks tundus ta, et ta pea onmõtetest täiesti tühi. Tüdruk ei teadnud, kas see oli just hea või halb asi. Ta pakkus, et pigem halb. Huvitav, üks tühi klassiruum, üks otsus, ühs poiss, üks tund ja Phoenix oli ennast kaotanudd. Ning hetkel ta nautis seda. Ta nautis poisi jõuliseid, soojasid kuid samas piisavalt hellasid käsi enda siledal nahal. Ta tundis poisi hingeõhku oma näol. Ta nautis poisi naeratust ning ta nautis tema tõsist nägu. Phoenix nautis momenti. Täielikult. Sellega nõustusid nii ta mõtted kui ka keha. Veel mõni sekund ning ta oli kadunud. Konflikt ta peas oli täiesti aktuaalne, kuni ta lõpuks otsuse vastu võttis. Ta hingas sügavalt sisse, siis välja, vaatas poisile otsa kindlameelsusega, hingas uuesti sisse ning sosistas sõnad, mis tema otsusele allkirja panid,"Ah, fuck it," ilma pikema pausita surus tüdruk enda huuled poisi omadele.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Laup Veeb 13, 2016 11:44 pm

Anthony noogutas muiates tütarlapse sõnade peale. Targad sõnad. "Mina mitte nii väga, aga kannatab ära," tunnistas kutt, pilku neidisel hoides. Tema ees istuv tütarlaps lihtsalt ajas teda iga hetkega üha rohkem hulluks. Ka Drew' sees käis sisemine võitlus, tavaliselt teda ei huvitanud ja ta tegi asju täiesti spontaanselt ja ei lasknud oma soovidel pikemalt oodata, kuid seekord kartis ta esmakordselt midagi valesti teha, liigselt kiirustada ja sellega senine hea läbisaamine tema ja Phoenixi vahel ära rikkuda. Noormees oli ise nii lähedal ihale järele andmisele, kui kuulis klassikaaslase järgmisi sõnu ning oli üsna kindel, et teab, mis sealt tuleb. Hetk hiljem tundiski ta neidise huuli enda omade vastas, ning kutt ei oodanud suudlusele vastamisega hetkegi. Esialgu liigutas ta oma huuli tütarlapse omade vastas õrnemalt, tahtmata liiga pealetükkiv olla, kuid varsti ei suutnud ta seda isegi kontrollida, et ta tahtmatult tütarlast näljasemalt suudles, sellegipoolest oli suudlus praegu tagasihoidlikum, isegi keel polnud mängus.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Laup Veeb 13, 2016 11:53 pm

Kui Phoenix tühja klassi sisenes, siis ta ei osanud aimatagi, et ta midagi sellist teeb. Ta polnud tüdruk, kes ootas abiellumiseni kuni poisiga midagi tegi, kuid ta polnud just ka tüdruk, kes täiesti kaine peaga midagi sellist teeks. Pluss poiss oli ta täiesti segi ajanud. Suutmata midagi poisile vastata nautis tüdruk nendevahelist otsest kontakti. Kui poiss talle otsekohe vastas, siis tekkis ta suule naeratus, mida poiss ilmselgelt ei näinud. Mõne hetke pärast muutus tüdruk kannatamatuks ning ka tema huuled kui ka keha hakkasid jõulisemalt poisiga mängima. Kui tüdrukul õhk otsa sai, siis ta hetkeks eemaldus poisist, hingas endasse natuke õhku, pomises,"ma tavaliselt ei tee niimoodi," ning surus huuled jälle Anthony suule.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Püh Veeb 14, 2016 12:06 am

Ka Anthony poleks arvanud, et ta tavaliselt üsna inimtühjadest vangikoobastest esiteks nii kena neiu leiab ning teiseks siis temaga paarkümmend minutit hiljem suudleb. Ometi polnud tal sellise asjade käigu vastu midagi. Ka Drew jaoks ei arenenud need asjad tavaliselt nii kiiresti, ainult siis kui ta väga fucked tujus oli ning kui oli ka kohe aru saada, et ka parasjagu õnge otsa sattunud tšikk oleks parema meelega rääkimise lõpetanud ja midagi muud teinud. Ja kuigi kutil polnud tema partneritest kunagi päris ükskõik, mis oleks temast ka paraja mölaka teinud, siis nii ettevaatlik ja kannatlik polnud ta enda teada kunagi varem kellegagi olnud. Drew muigas neiu huulte vastas, tundes, kuidas ka Phoenix jõulisemalt suudlusesse sisse läks. "Shh," pomises kutt, kui tütarlaps nende huuled hetkeks lahutas. Ta oli seda nii kuradi palju tahtnud ja ei kavatsenud nüüd nii vähesega piirduda. Selle asemel libistas ta oma käed tüdrukule puusadele, andes Phoenixile niimoodi märku, et ta hüppaks. Kuna nende lauad olid väga lähestikku, oleks Tony vabalt jõudnud neiu endale sülle tõsta, mida ta hetkel teha tahtiski.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Püh Veeb 14, 2016 12:15 am

PPhoenix pidi tunnistama, et poiss oli oma huultega väga osav. Selle tõttu nautis ta praegust olukorda ikka mitu korda rohkem kui ta arvas, et ta oleks nautinud. Eks ta ikka uskus, et ta mingit naudińgut ka ilma erilise oskuseta saab, aga poisi huuled tegid tõsti imet. See tõi ta suule jällegi naeratuse. Talle meeldis, et Anthony küll üritas kannatlik, ettevaatlik ning õrn tüdrukuga olla, kuid tema kehahoiasut õhkus dominantsust ning jõulisust. Täiuslik kombo. Kui poiss väikese hingamispausi ajal pettumust häälitsusega väljandas, tekkis tüdruku huultele muie ning ta oli kohe eriti kiire nende huuli jälle ühendama. Kui Phoenix tundis Anthony käsi enda puusade ümber, sai tüdruk vihjest aru ning hüppas poisile sülle, mis tegi olukorra veel paremaks. Kaks ühes. Anthony näitas, et ta on väga osav enda suuga ning samas näitas ka, et ta kätes on piisavalt jõudu, et tüdrukut hoida. Mitte, et Phoe selles varasemal kahelnudki oleks. Tüdruku käed läksid poisi juustesse ning ega need sealt veel niipea välja ei tulnud.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Püh Veeb 14, 2016 12:28 am

Ka Anthony oli tütarlapse huulte osavuses positiivselt üllatunud. Noormees mõmises rahulolevalt, kui neiu nende huuli kaua lahus ei hoidnud, vaid ühendas need kiiresti. Kui Phoenix tema märguandest aru sai, tugevnes kuti haare neidise puusade ümber hetkeks, kui ta brüneti endale sülle tõstis, seejuures kordagi nende huuli lahutamata. Drew tundis, kuidas tütarlapse õrnad sõrmed tema juustesse libisesid, ning lasi sel suure heameelega juhtuda. Ühe käega toetas ta klassikaaslast selja tagant ning ühtlasi hoidis teda niimoodi endale võimalikult ligi, ja kuti teine käsi silitas neiu põske, ühtlasi hoolitsedes brünettide juuksesalkude eest, mis aeg-ajalt Phoenixile näo ette langesid ning oleksid võinud neile veidi ette jääda ja neid häirida, libistades neid õrnalt tütarlapsele kõrva taha. Noormees oleks tahtnud teha mõne kommentaari näiteks selle kohta, kuidas tema käed ikkagi jaksasid tüdrukut tõsta, kuid ta ei soovinud suudlust lõhkuda.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Püh Veeb 14, 2016 12:36 am

Kui Phoe poleks nii ametis olnud, oleks ta poissi tänanud, et ta tüdruku juuksed ta näo eest ära hoidis, aga ilmselgelt polnud tal selleks aega ega ka tahtmist. Tüdruku kurgust vallandus tahtmatu oie, mille põhjustas poiss ta suu vastas. Ta tundis kuidas poiss üritas teda võimalikult lähedal hoida ning see tekitas tüdruku suule naeratuse, mida kattis Anthony suu. Mitte, et ta oleks kaevata tahtnud. Phoenix teadis, et see mida ta hetkel tegi oli meeletult loll, kuid ta ei suutnud vastu panna. Ta lihtsalt lootis, et see polnud mõlema hetkeemotsiooni põhjal toimunud asi, sest muidu oleks tüdruk endas ja enda kontrollis väga pettunud. Anthony pani tüdruku unustama, mille üle Phoe väga tänulik oli. "Tänan," pomises Phoenix hetkelisel kotakti kadumisel ning kuigi ta teadis, et poisil polnud aimugi mille pärast tüdruk teda tänas, siis Phoe ei lasknud sellel ennast häirida. Phoenixi huuled olid sama näljaselt ning kiirelt jälle poisi huulte vastas.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Püh Veeb 14, 2016 1:07 am

Anthony muigas vastu neidise huuli, kui kuulis teda oigamas. Tema jaoks oli see tagasiside, et tütarlaps naudib toimuvat. Noormees ei arvanud, et ta seda pärast kahetseb, ning lootis Phoenixi puhul sama. Isegi, kui neiu ei soovinud seda tulevikus korrata, nautis ta loodetavasti vähemalt praegust hetke. Nende huuled eemaldusid taas mõneks hetkeks üksteisest, et nad hinge tõmmata saaksid, kuid selle käigus kuulis Drew neiut end tänavat, mille peale ta küsivalt kulmu kergitas. "Mille eest?" vaatas ta brünetile mõistmatult otsa, kuid siis liitis tütarlaps nende huuled juba taas ühte. Kuigi Tony ei soovinud vähimalgi määral nende kirglikku suudlust katkestada, näksas ta korra vabandavalt Phoenixi alahuult ning tegi seda siis ikkagi, kuna tema küsimus oli vastuseta jäänud. Siiski jättis kutt nende vahele kõigest sentimeetri või paar, nii et nende huuled olid vaevu lahus. "Hei, oota, päriselt, mille eest sa mind tänasid?" tahtis Drew teada, sest tema silmis pakkusid nad üksteisele võrdset naudingut.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Püh Veeb 14, 2016 1:17 am

Kui poiss tüdrukult huuled eemaldas, siis tundis Phoenix enda alahuult prunti minemas. Ta ei tahtnud veel seda lõpetada. Ta just suutis täielikult lõdvestuda, aga kui ta sai aru, et poiss ilma vastuseta ei jätkanud ohkas tüdruk ning vastas võimalikult üldiselt, kuid piisavalt täpselt,"Selle eest, et sa suutsid mind unustama panna. Selle eest, et sa mu mõtted koondasid endasse. Selle eest, et sa tegid kõike õigesti, nagu sa tunneks mind läbi ja lõhki, kuigi tegelikult ei tunne. Ma tean, et ma tundun üpris murevaba, siis minu mõtteid kummitavad ka enda saladused, kahetsused ja lein. Ja sa suutsid mult selle ära võtta. Kasvõi lühikeseks ajaks. Ning ma olen selle eest tänulik." Phoenix ohkas ning siis naeratas. Tal ei olnud plaaniski veel enda positsioonist lahkuda, sest tal oli väga mugav ning tema huuled juba igatsesid Anthony huuli. Kuna aga ta ei teadnud kas poisile ta vastus sobis, pani ta vaid hetkeks enda huuled poisi omade vastu, tümbas tagasi ning jäi siis rohelist tuld ootama.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Püh Veeb 14, 2016 1:30 am

Anthony muigas kergelt, nähes, kuidas tüdruk alahuule kergelt prunti ajas, kui ta eemale tõmbus. See oli armas. Noormehe käsi polnud hetkekski neidise põselt lahkunud ning jätkas endiselt selle silitamist, nüüd veidi vabandavalt, et ta nende suudluse lõhkunud oli. Drew kuulas Phoenixi juttu ning tema kulm vajus veidi kortsu. Lein, kahetsused, kummitavad mõtted? Ta teadis, et ei oskaks tütarlast hästi lohutada, kuid nende sõnade kuulmine pani teda siiski neiule kaasa tundma. "Ma loodan, et sa ei lähe sellega siin ainult selleks kaasa, et oma mõtteid mujale saada?" uuris kutt igaks juhuks, aga ainult sellepärast, kuna ta tahtis veenduda, et ka Phoenix tegi seda täielikult omast soovist. "Aga pole tänu väärt." Nende sõnadega vajutas noormees oma huuled taas neiu omadele, kuid seekord olid tema suudlused taas õrnad, sest üldse tundus talle nüüd, et tema süles istuv tütarlaps võis olla palju hapram, kui ta välja näitas.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Püh Veeb 14, 2016 1:39 am

Tüdruku nägu nautis poisi kätt, mis tekitas temas kaitstud tunde. Tahtmatult surus ta enda jälle käe vastu. Phoenix teadis, et andis poisile piisavalt informatsiooni, et Anthony's natuke segadust tekitada, kuid see polnud ta plaan. Ta tahtis lihtsalt tõde rääkida ning seda ta tegigi. Usaldas poisile, keda ta vaid vähest aega teadis, tükikese endast ning ta lootis, et poiss seda hoiab. "Kui ma teeks seda vaid selleks, et mõtted mujale saada, siis esiteks ma oleks palju varem alustanud," tüdruk naeratas,"ja teiseks, ma oleks arvatavasti juba lahkunud." Phoenix naeratas ning vaatas poisile otsa kui ta need viimased sõnad ütles ning siis täielikult nautis poisi suud enda suul. Ta tundis, et poiss kohtles teda nüüd õrnemalt ning ettevaatlikumalt ning tüdruk oli selle eest tänulik. Aga kui tüdruku käed ümber poisi keale põimusid ning teda endale võimalikult lähedale tõmbasid, andis ta märku, et tüdruku nälg kasvas ning enam ei pidanud Anthony end tagasi hoidma.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Püh Veeb 14, 2016 1:51 am

Anthony naeratas, tundes, kuidas neidis oma pead talle tugevamini käe vastu surus, seda endiselt silitades. "Selle vastu poleks mul midagi olnud," muigas kutt, kui Phoenix ütles, et oleks siis varem alustanud. "Hmm, seda ma ei tahaks," pomises noormees aga neiu teise lause peale ning siis sulasid nende huuled taas ühte. Drew lootis, et tütarlaps seda talle pahaks ei pane, kuid tema huuled rändasid neiu omadest allapoole, lõhkumata seejuures kordagi kontakti brüneti nahaga, kuni jõudsid tema kaelani, mida Tony nüüd ahnelt suudlema hakkas. Huvitav, kus oli tüdruku sweet spot? Mingit maasikat ei hakanud kutt siiski veel tegema, sest seda võis Phoenixil olla pärast raske varjata ning noormees kahtles, kas teine tahaks ka nii ringi käia, et see kõigile näha on, ja sellega ilmselt päris palju küsimusi teenida. Ta lootis, et neidis annab ise teada, kui ta sellega okei on või lausa soovib, et Anthony ta ära märgiks.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Püh Veeb 14, 2016 2:02 am

Tüdruk naeratas,"muidugi ei oleks," enne kui Anthony teda enda huultega katkestas. Phoenix nautis igat momenti ning kui poisi huuled tüdruku kaelale jõudsid, siis tüdruku käed põimisid jällegi poisi juustega ning ta ei suutnud vastu panna ning tõmbas poisi juukseid. Mitte valusalt, aga et Anthony saaks aru, et tüdruk oleks hea meelega praegu poisile kolm thumbs up'i andnud. Seda vist kinnitas ka tüdruku suust väljuv vaikne, kuid samas täitsa kuuldav oie. Tüdruk kallutas oma pead küljele, et poiss parema juurdepääsu saaks. Ta pea oli tühi, kuid keha tõmbus üha rohkem poisi vastu kui see üldse veel võimalik oli. Tüdruku näpud töötasid poisi juustes ning aeg ajalt sikutasid ta juukseotsi, et oma heameelt poisile väljendada. Ta oigas kui poiss ta sweet spoti leidis ning ta teadis, et üsna varti võis tema kaelale ka tekkida punane laik, mis väljendab poisi väga head tööd. Ta tavaliselt ei lalsknud poistel endale hickey'sid teha, aga seekord tundus see isegi päris ahvatlev.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Anthony Evans Püh Veeb 14, 2016 2:20 am

Anthony oigas rahulolevalt, kui neidis tema juukseid tiris, see oli kuum. Oie kõlas tütarlapse kaelast summutatuna küll rohkem nagu mõmin. Kuuldes Phoenixit oigamas, sai Drew sellest indu juurde ning tema suudlused tütarlapse kaelal muutusid jõulisemaks. Leidnud koha, mis brüneti reaktsiooni järgi otsustades oli tema sweet spot, näksas ning imes noormees veidi sealset nahka, kuni eemale tõmbudes oli tema tegutsemisest jäänud sinna punaseks tõmbuv laik. Tulemusega rahul, leidsid kuti huuled taas Phoenixi omad üles ning ründasid neid ahnelt. Tundub aga, et ta läks veidi liiga hoogu, kummardudes liialt ettepoole, nii et ta laua pealt maha libises, neidis endiselt tal süles. Õnneks suutis poiss hoolimata tema ümber põimunud tüdrukust siiski õnnelikult maanduda ning ta tõmbas ka Phoenixi endale niimoodi ligi, et neiu poleks tohtinud haiget saada.
Anthony Evans
Anthony Evans
6. klass

Posts : 127
Reputation : 1
Join date : 10/02/2016

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Püh Veeb 14, 2016 2:30 am

Poisi oiet kuuldes oli tüdruk seitsmendas taevas. Ta tundis kuidas poiss ta kaelaga agaralt töötas ning leides tüdruku sweet spot'i, sellega tegelema asus. Poisi tegevuse järgi sai Phoenix aru, et maasikas oli tema kaelale tekkinud varem kui ta arvas, kuid talle sobis see. Hetk enne nende huulte järgmist kokkupõrget, leidis tüdruk poisi pilgu ning nägi ta silmades iha ning naudingut, mis tüdruku suule naeratuse tekitasid. Anthony läks aga nii hoogu, et nad mõlemad laualt alla libisesid. Tüdruk küll korraks ehmatas ning väike karjatus ta suust väljus, aga ta taastus ehmatusest päris kiiresti. Poiss oli tüdrukut kndlalt käte vahel hoinud, niiet Phoe haiget ei saanud. Kui nad olid aga kindla maa peale jõudnud, ei suutnud Phoenix naeru takistada. Endiselt poisiga põimitud hakkas Phoenix naerma ning peitis pea poisi õla sisse, et enda naeru takistada, aga see väga ei õnnestunud.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Igavus - Page 3 Empty Re: Igavus

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele