Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Pidu järve ääres

+11
Lev Moroz
Anthony Evans
Juan Perez
Cole Jennsen
Kelsea Dekker
Phoenix Jennifer Fintry
Ariana Clarke
Nell Coy
Alicia Brown
Sean Elk
Alyssa T. Estrada
15 posters

Lehekülg 6, lehekülgi kokku 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 9:06 pm

"Sest sa upud ära muidu," Phoe naeris. Ilmselgelt see oli ikka loll idee, aga tal oli lõbus, niiet ta väga pikalt selle üle ei mõelnud."Oi ma tänan,"Phoenix naeris,"aga praegu oli vedamine. Tavaliselt tulevad need veidrad just kaasa selliste asjadega." Phoe muigas. "Sul oli tõesti nii igav, et selline otsus sult tuli?" sest normaalsed inimesed ei hüppa sügiseti järve.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Juan Perez Teis Veeb 23, 2016 9:17 pm

Juan mõtles hetke küsimuse üle järgi. ''Ei, lihtsalt palav hakkas,'' luuletas ta seal midagi vastuseks kokku ja kehitas lihtsalt õlgu. Juan vaatas kalda poole, aga keegi teine vist ei plaaninud enam järve hüpata. ''Äpud,'' ütles ta ning sukeldus, kadudes vee alla.
Juan Perez
Juan Perez
6. klass

Posts : 54
Reputation : 0
Join date : 11/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Michael Nicholls Kolm Veeb 24, 2016 2:36 pm

Alyssa T. Estrada kirjutas:Neidis muigas kergelt. Tõsi. Paljud olid ju peole tulnud, seega koolimajas polnud just õige palju rahvast. Neidis kustutas oma suitsu ära ning võttis järgmise lonksu oma joogist. Nüüd märkas ta, et Char liikus nende juurde, mille peale läksid näidise silmad suureks. "hei sis" lausus Alyssa pisut kõhklevalt. Mis tal plaanis oli? "Ma loodan et sinagi naudid õhtut" lausus Aly. Neidis vähemalt nautis. Kuulnud nüüd viimast lauset, vajus Aly suu üldse lahti. Tegelikult ka, kas Char just ütles sellise lause? Appi kui piinlik. "Jah. See oli mu õde. Vabanda" tundis Alyssa pisut piinlikust. Õnneks mitte väga palju, kuna alkohol tegi selle olukorra pisut leebemaks.

Michael oli jointi keeramas, kui Alyssa õde nende juurde tuli. Ta vaatas naeratades, kuidas Charlotte meelega valmistas Aly'le piinlikust ning see oli armas, kuidas Aly piinlikust tundis. "Eks meil kõigil on üks selline olemas." kuigi Michael'il ei olnud ühtegi õde ega venda. Mike vaatas oma valmis jointi ning oli uhke enda üle. "Tuled minuga?" küsis ta Alyssa'lt. Väga teiste õpilaste ees seda küll tegema ei hakanud.
Michael Nicholls
Michael Nicholls
7. klass

Posts : 39
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada Kolm Veeb 24, 2016 3:37 pm

Neidis raputas endamisi pead, mõeldes, kas see just tõesti juhtus? Hämmastav, mida Charlotte korraldada võis. Alyssa hingas sügavalt sisse välja, üritades juhtunu nüüd unustada. "Nii et sul on ka siis õde või vend? Noorem õde või vend?" küsis tütarlaps uudishimulikult, kuna just niimoodi ta Michaeli lausest oli aru saanud. "Tulen ikka ja. Peitu oma pisiõe eest" itsitas neidis, tõustes püsti. Aly järgnes noormehele. Kus iganes ta seda pläru teha ei tahtnud.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Michael Nicholls Kolm Veeb 24, 2016 3:49 pm

Michael tõusis laua tagant püsti ja läks sinna, kus on rohkem puid ja põõsaid. "Mul õnneks ei ole, aga selliseid sõpru on olnud küll." vastas Michael naeratades Aly'le ning jäi ühe puu all seisma. Ta pani jointi huulte vahele ning süütas selle. Kohe tuli üles räige mahvikas.
Michael Nicholls
Michael Nicholls
7. klass

Posts : 39
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada Kolm Veeb 24, 2016 4:28 pm

Alyssa noogutas kergelt. Tõsi. Ka mõned sõbrad võivad käituda niimoodi. Peagi jõudsid nad ühe puu alla, kuhu noormees peatuma jäi ning oma joindi süütas. Alyssa toetas end nüüd seljaga vastu puutüve ning muigas endamisi, lastes Michaelil oma jointi tõmmata. Aly ise võttis oma joogist paar lonksu. Jah, ta pea kumises kergelt. "Ma pean alkoholiga pisut leebemalt võtma" lausus neidis siis. Midagi aktiivsemat kuluks ära.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Michael Nicholls Kolm Veeb 24, 2016 5:18 pm

Michael vaatas naeratades Aly. Joint hakkas pähe juba vaikselt. Ta tõmbas veel oma jointi "Võta paar mahvi. See on sativa, ajab aktiivseks." pakkus Mike Alyssa'le. Muidugi kui ta ei taha siiamaani siis ta ei hakka peale ka suruma.
Michael Nicholls
Michael Nicholls
7. klass

Posts : 39
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Kolm Veeb 24, 2016 5:33 pm

Kuna Ariana oli vaikseks jäänud siis poiss ei soovinud teda rohkem tülitada. " Ma lähen vaatan veel ringi " ütles Bradley neiule ning tõusis tuikudes püsti, sest tema jook oli teinud oma töö. Ta suundus tagasi laua juurde kus oli muusika ning teised inimesed. " Hey taas " vibutas ta käega Alyssale. Kuna tüdruk rääkis seal teise poisiga siis ei kippunud ta üldse vahele segama vaid suundus nendest mööda. Sügis võis ju olla, aga polnud nii külm. Ta tõmbas tagi ja maika seljast ning teksad jalast ja hüppas suure kivi pealt saltoga vette. " toohoh, polegi kõige külmem " mõtles ta endamisi ning tõmbas end kätega paar korda edasi, et keha harjuks jaheda veega.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Veeb 24, 2016 10:26 pm

Phoe keeras näo ära, et pommist lemmanud vesi teda näkku ei tabaks. Ta oli nüüd piisavalt kaua vees olnud, et tal enam nii külm ei olnud. Nähes tuttavat nägu Phoenix naeratas ning ujus poisile lähemale,"ma näen, et sa otsustasid ka sügise ujumismõnu proovida. Kuidas tunne on?" Phoenix naeris ning vehkis käte ja jalgadega, et vee peal püsida.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Kolm Veeb 24, 2016 11:08 pm

Noormees nägi Phoenixit lähemale ujumas. " Tunne on super, isegi üllatav. Ma ei arvanud, et nii hea on " naeris poiss ise kättega liikudes, et pead pinnal hoida " Ja kuidas sul lood on ? " vastas poiss naerdes ning pritsis tüdrukule vett.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Veeb 24, 2016 11:16 pm

Tüdruk naeris poisi vastuse peale,"On reegel, et ei tohi pritsida. Selle reegli tegin mina just praeug," Phoe muigas ning siis pritsis poissi vastu,"aga sinu õnneks ma reeglitest kinni ei pea." Phoe naeris ning kehitas õlgu,"ma olen nüüdseks juba veega harjunud, aga eks ma olen siin juba pikemat aega olnud ka." Phoenix naeris ning sukeldus hetkeks vee alla, siis jälle pinnale tõustes,"kas sa arvad, et vette tulek oli hea idee?"
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Kolm Veeb 24, 2016 11:26 pm

" Ma ei ole kunagi sellest reeglist kuulnud, kuni praeguseni " vastas noormees naerdes. " Sa oled nagu siis kala vees, et harjud kiirest " kiusas brad sõnadega vastu. " Muidugi oli hea idee. Kas sulle siis ei meeldi mind poolpaljalt siin vees näha. mulle sind küll meeldib " ütles poiss nalja tehes. Ta ei teadnud kuidas tüdruk reageerib selle nalja peale. Tegelikult ta ei mõelnud nii, ta lihtsalt tahtis Phoenixit kiusata, sest ta teadis kui kiuslik tüdruk on.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Veeb 24, 2016 11:32 pm

"No sest ma mõtlesin selle praegu välja,"Phoenix naeris ning jätkas kätega vehkimist. "Ma olen väga kaua ujuda osanud ning mu isa vedas meid kogu aeg läbi erinevate vete, aga mulle just ei meeldi ujumine," Phoe üritas õlgu kehitada, aga vee all see eriti ei õnnestunud. Poisi kommentaar pani vaid tüdruku muigama,"Muidugi meeldib. Eks ma tulin ise ka siia vette, et näeks poolpaljaid poisse," Phoenix naeris ning siis üritas vee alt enda figuuri tuvastada,"eks peabki meeldima, mille pärast ma muidu trenni teen," Phoe tegi poisile silma ning hakkas naerma.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Kolm Veeb 24, 2016 11:52 pm

" Kuidas ei meeldi ujumine ? ma armastan ujumist, vesi on minu teine kodus " naeris poiss ja oli hämmastuses et tüdrukule ei meeldi ujumine. Kui Phoe mainis poolapaljaid poisse siis Brad lisas veitsa vürtsi ning lausus " Näed siin on üks neist " ning naeris. " Kuna siin on poolapaljas tüdruk ehk sina siis vaata ,et kala varbast ei näksa " kiusas Brad ning hakkas naerma.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 12:08 am

"Ma ei tea. Vaadates seda kui palju ma elus ujunud olen, siis ma peaks ka armastama, aga igal inimesel on mõni asi, mis lihtsalt pole nende teema. Minu jaoks on see ujumine," Phoe naeratas ning muigas poisi lause peale, ise silmadega poisi keha vee alt otsides,"eks ma näen jah, et siin mingi poolpaljas tüüp on," Phoe hakkas naerma,"aga kui näksab, kas sa siis päästad mind nende õudsate olevuste eest?" Phoe hakkas naerma ning pritsis poisi suunas vett.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 12:18 am

" Minul pole midagi häbeneda " tõstis poiss nina ning naeris laia naeratusega. Brad jõudis õnneks enne tüdruku vee rünnakut pea ära keerata ning tõmbas sõrmed läbi oma juuste mis niikuinii läbi olid ligunenud. " Kui keegi tuleb sind näksama, siis tuleb see kinni püüda siiski. Kala on kala. Kas sa oled kunagi kala üldse püüdnud ? Mulle meeldib enda püütud kala näiteks hiljem grillida. Tunne on kohe teine " muigas noormees. Kuna Bradile meeldis sukelduda siis ta läks vee alla senikauaks kuni kalda liiv tema sõrmi puudutas. Ta läks kaldale enda läbi ligunenud boxeritega ning kohendas neid. Aluspesu on üks asi ja ujusmispüksid teine asi. Ta võttis joostes hoogu ning jooksis uuesti suurele kivile ning tegi 360 kraadise salto vette.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Juan Perez Nelj Veeb 25, 2016 12:29 am

Juan ujus vee all edasi ja tuli Phoe selja taga uuesti pinnale. ''Ei, see küll ei lähe, nii kui ma hetkeks ära kaon mehkendad sa juba kellegi teisega,'' lausus ta häbikspandavalt pead raputades. Mitte et ta armukade oleks, lihtsalt noris veidi.
Juan Perez
Juan Perez
6. klass

Posts : 54
Reputation : 0
Join date : 11/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 12:32 am

Phoenix ehmatas Juan'i järjekordse sneak lähenemise peale ning pritsis teda karistuseks veega. Mitte, et see talle oleks praegu midagi enam teinud. Phoe muigas,"mis teha, et nõudlus minu järgi on nii suur;" Phoe hakkas naerma,"ja no tuleb ju kõik olukorrad enda kasuks pöörata." Loomulikult tegi tüdruk nalja, aga kui sa tahad, et sul lõbus oleks, siis tuleb ise olukord lõbusaks teha. Words to live by.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 12:35 am

Kui Brad pinnale tuli peale saltot ja õhku võttis kuulis ta teise noormehe häält juba " Kisub seltskonnaks " andis ta aimu Phoenixile. " Jah Phoenix, mis värk on " küsis Brad neiu käest kui ta kuulis mida temale võõras noormees lausus neiule. Ta vaatas seda olukorda lihtsalt kõrvalt uudishimulikult.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 12:39 am

Phoenix otsustas vastamise asemel lihtsalt naerda,"ega see minu süü pole, et mul nii palju lööki on," tüdruk süüdistas selles muidugi ka seda, et ükski teine tüdruk peale tema ei julgenud vette tulla. "Aga noh, seltsis ongi segasem või midagi muud sellist," Phoe muigas ning ujus mõlemast poisist natuke eemale. Lihtsalt sellepärast, et ta sai.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Juan Perez Nelj Veeb 25, 2016 12:41 am

''Näed, nüüd sa hirmutasid vaese tüdruku ära ka veel,'' lausus Juan Bradile otsa vaadates. ''Nii kohe mitte ei lähe, ei ole hea,'' rääkis Juan pead raputades ja sukeldus uuesti. Äkki suudab veel kolmandat korda Phoed hirmutada.
Juan Perez
Juan Perez
6. klass

Posts : 54
Reputation : 0
Join date : 11/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 12:45 am

" Mina ei hirmutanud kedagi ära, " lausus Bradley noormehele naerdes. " Kuidas siis minema peab ? " küsis ta aga Juan oli juba vee alla läinud. " Phoe, ma olen nüüd vist hirmuäratav ka. Juusiis ma ei sobi siia vette, kuigi ma olin tundega nagu kala vees " naeris ta kui tüdruk oli eemale ujumas. Brad pritsis neiule vett, et teine natukenegi süüdi tunneks.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Sean Elk Nelj Veeb 25, 2016 12:47 am

Sean oli puu taga oma savu tõmmanud, kui kuulis Juan'i karjumas ja vette hüppamas. Sean tõmbas oma kraami rahulikult lõpuni, tõusis siis püsti, võttis endale ühe joogi ja läks järvekaldale vaatama, mis vees toimub. Muidugi, Juan oligi täis peaga vette roninud ja mõned teised veel kaasa läinud. ''Teil on seal päris tore vist, kuidas vesi on?'' hüüdis Sean nüüd kaldalt. Ise ta küll ei kavatsenud vette minna, liiga külm oli selleks.
Sean Elk
Sean Elk
6. klass

Posts : 45
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 12:50 am

Kuigi Phoe oli eemale ujunud, siis oli ta piisavalt lähedal, et nende vestlust kuulda,"Hey, esiteks ma kuulen teid onju," tüdruk pööritas silmi ning muigas,"teiseks, ma pole mingi vaene tüdruk." Phoe naeris ning siis keeras poistele selja, ujudes sellili edasi-tagasi, vaadates taevast, mis iga hetkega tumenes. Brad'i kommentaari peale tüdruk naeris,"jah, oled vist jap. Sa peaksid midagi endaga tõsiselt ette võtma ja leidma ala, milles sa 'väikseid vaeseid tüdrukuid' ära ei hirmuta." Phoe ei vaevunudki poisi poole vaatama, aga kui Brad'i pritsitud vesi ta nägu tabas, siis tõstis ta pilgu poisile ning näitas talle keskmist sõrme, naeratus ta suul püsiv.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Juan Perez Nelj Veeb 25, 2016 12:50 am

Juan mõtles küll Phoed uuesti hirmutada, aga mõtles ümber ja ujus vee all hoopis Bradley juurde. Ta haaras Bradi jalast ning tõmbas kuti vee alla. Ise tõusis Juan aga pinnale ja kuulis Seani. ''Mis sa ise arvad, märg on!'' hüüdis ta vastu.
Juan Perez
Juan Perez
6. klass

Posts : 54
Reputation : 0
Join date : 11/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 6 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 6, lehekülgi kokku 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele