Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Pidu järve ääres

+11
Lev Moroz
Anthony Evans
Juan Perez
Cole Jennsen
Kelsea Dekker
Phoenix Jennifer Fintry
Ariana Clarke
Nell Coy
Alicia Brown
Sean Elk
Alyssa T. Estrada
15 posters

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Kelsea Dekker Laup Veeb 20, 2016 12:07 am

''Aga mis siis kui tarbingi?'' küsis Kelsea nüüd pead püsti ajades. Ega ta enam mingi kaheaastane ei olnud, keda kogu aeg valvama peab. Kui Charlotte nende juurde tuli, tervitas tüdruk teda: ''Tsau.'' Ta tahtis just öelda et nad ei pahanda, aga Robin jõudis temast ette. ''Robin!'' ütles Kel nüüd juba veidi kõvemini ja müksas venda vähe tugavamini, kui too jälle hakkas joogi kallal norima.
Kelsea Dekker
Kelsea Dekker
6. klass

Posts : 24
Reputation : 1
Join date : 12/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Charlotte Estrada Laup Veeb 20, 2016 12:11 am

Char noogutas,"Charlotte jah," tüdruk oli üllatunud, et Robin ta nime teadis, aga see tõi vaid naeratuse ta suule. Poisi kommentaari peale tüdruk vaid naeris,"no siis on paigas, ma jõlgun teiega praegu ringi ning once te mu juba siseringi lubasite, siis minust lahti saada on üsna raske," Char muigas ning naeris kui Kelsea oma venda korrale kutsuda üritas,"mulle tegelikult isegi päris kõrvitsamahl ei maitse," Char vaatas pudelit ning meenutas kuidas ta õde tal seda juua sundis. Kuigi Charlotte tundus nagu goody-two shoes, siis ta päris seda ei olnud, aga ta polnud ka just mingi pohhuistist elunautia. Ta oli täpselt keskel,"aga sa ei saa just ette heita või mis" tüdruk tõstis poisi poole kulmu.
Charlotte Estrada
Charlotte Estrada
5. klass

Posts : 45
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada Laup Veeb 20, 2016 12:19 am

"Oleks aeg suhtlema hakata. Kaua sa ikka üksinda ringi jõlgud" lausus neidis seepeale. Tütarlaps muigas endamisi. "Ma saan üldjuhul kõigiga läbi" lausus Alyssa. Ta oli enamasti sõbralik ja seltskondlik. Polnud vist inimest, kes ei teaks Alyssat. Ta suhtles palju ning oli alati igal pool.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Robin Dekker Laup Veeb 20, 2016 12:21 am

Robin ajas oma tühjad käed pikalt laiali. ''Saan ikka,'' ütles Robin täiesti süütut nägu tehes. Tegelikult ka, ta polnud umbes pool aastat tilkagi võtnud ja jõi üldse haruharva. Poiss heitis kiire pilgu Kelsea poole. ''Okei, ma lubasin oma õele, et ma proovin täna kurja onu mitte mängida, seega olen ma nüüd sõbralikum,'' lausus Robin naeratades. ''Kuidas see pidu siin ka tundub seni sulle?'' küsis ta nüüd hoopis. Tema enda arust oli muusika natuke jama, aga muidu ei olnud viga midagi. Olgugi et ta oli veel mõni minut tagasi tahtnud üldse ära minna.
Robin Dekker
Robin Dekker
7. klass

Posts : 17
Reputation : 0
Join date : 12/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Laup Veeb 20, 2016 12:25 am

" No, ma olen alles uus siin. Mis siin nii palju tahta kohe ja hetkega " Vastas Brad. " Tead Alyssa.. aga kaua ma siin üksi jõlgun, kui ma tohin sinult paluda, siis tutvusta mind kellegagi.. inimestega.. " ning jäi küsivalt ja paljutõotavalt otsa neiule vaatama.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Charlotte Estrada Laup Veeb 20, 2016 12:28 am

Char muigas,"no kui nii siis nii, aga ma siis lihtsalt ei kuula sind," tüdruk naeris ning vaatas Kelseale otsa samal hetkel kui ta vend. Kuulates poisi selgitust, tekkis naeratus ta näole,"vähemalt on ta sinult õiged lubadused võtnud," Char naeratas ning andis tüdrukule plaksu. Girl power. "Ütleks nii, et praegu on üsna tore. Jah, just paljut veel ei toimu, aga nagunii pole midagi targemat teha," Charlotte muigas ning pöördus poisi poole,"ja kuidas sinuga lood on?"
Charlotte Estrada
Charlotte Estrada
5. klass

Posts : 45
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada Laup Veeb 20, 2016 12:36 am

Neidis muigas kergelt ning noogutas siis. "Ikka" lausus ta ning krapsas püsti. Pealegi, jook oligi otsa saamas ja seda pidi ju juurde võtma. Ta vaatas nüüd ringi, mõeldes siis, kellele ta teda tutvustab. Märganud siis oma õde ühes pundis, võttis ta suuna koos Bradiga sinna poole. "Hei, Char!" lausus ta ning naeratas säravalt. "Tema on Brad. Uus siin. Griffindor" rääkis Alyssa siis. "Brad. Mu õde, Charlotte" lisas ta. "Ja siis Robin ja Kelsea" lisas ta ning naeratas säravalt. Nagu näha, Aly teadis enamvähem kõiki.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Laup Veeb 20, 2016 12:40 am

" Minu poolne rõõm " lausus Brad ning vaatas hetkeks Alyssa poole ning siis teiste poole. " Siin väike peokene või niisama koos istumine ? " uudistas noormees. Ta ei osanud eriliselt midagi rääkida, sest kõik on ju uued näod ja eri isiksused.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Robin Dekker Laup Veeb 20, 2016 12:42 am

Poiss naeris tüdrukute plaksu peale. Charlotte küsimuse peale Robin kehitas õlgu. ''On kah,'' vastas ta ning vaatas korraks grammofoni poole. ''Muusika on üpris jura ainult, hiiliks õige sinna ja vahetaks plaadi ära,'' mõtles Robin. Tal läks umbes kaks sekundit aega, enne kui taipas et oli oma mõtte valjult välja öelnud. See juhtus täiesti kogemata, aga mida rohkem ta seda seedis, seda parem mõte see tundus. Ehk läheks siin lõpuks peoks ka lahti siis. Robinil olid küll mõned vinüülplaadid vähe kiirema muusikaga olemas, sest ta tegutses vabal ajal (üldiselt suviti) poole kohaga DJ-na. Paraku aga ei jäänud poisil eriti aega oma mõtet seedida, sest juba jälle tuli keegi nende juurde. Küll ta oli ikka populaarseks saanud, mõtles Robin ja keeras ringi, et uute tulijatega tutvust teha. ''Tervist Aly, tere Brad,'' lausus Robin viisakalt. Kuti küsimusele vastas ta lihtsalt: ''Oleneb kuidas võtta, mingi club illusion see just pole.''
Robin Dekker
Robin Dekker
7. klass

Posts : 17
Reputation : 0
Join date : 12/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Kelsea Dekker Laup Veeb 20, 2016 12:49 am

Kel muigas, kui Robin enda mõtte valjult välja ütles. Esimene mõistlik lause täna tema suust. ''Tsau,'' tervitas tüdruk nii Alyssat kui ka Bradi, kui nad nende juurde tulid. ''Tere tulemast sigatüükasse,'' lisas Kel veel Bradi otsa vaadates ja naeratades. Uusi nägusid oli alati tore näha.
Kelsea Dekker
Kelsea Dekker
6. klass

Posts : 24
Reputation : 1
Join date : 12/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Charlotte Estrada Laup Veeb 20, 2016 12:51 am

Char polnud isegi muusikat eriti tähele pannud, nüüd korraks kuulates sai ta aega aru, et tuju tõstmiseks see muusika ei sobinud. Poisi lause peale Char muigas,"see on tegelikult päris hea idee, ma ei usu, et keegi just vinguma tuleks," Charlotte naeris,"aga ma võin sulle katet teha kui peaksid turvamehed muusikakeskuse kõrval olema." Viimane osa ei olnud muidugi tõsi, aga better be safe then sorry. Kui nende väikse grupiga ühines ta õde, siis Char tervitas poissi tema kõrval,"Hei Aly, ma loodan, et sa teda jälle enda sinna hiigel 'sõpruse võrku' ei tõmmanud, sest kui sa seda tegid, siis lase tal hingata ka," tüdruk naeris, sest teadis kuidas Aly alati tahtis kõikidega hästi läbi saada, kuid kes oli tema, et seda hukka mõista. Ta armastas ja austas oma õde ikka sama palju. TA lihtsalt ei mõistnud kuidas saab kõigiga sõber olla, tema seda küll ei suutnud.
Charlotte Estrada
Charlotte Estrada
5. klass

Posts : 45
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Laup Veeb 20, 2016 1:13 am

Bradil oli raske midagi kaasa rääkida. Ta oli ju siiski võõras seltskonnas äsja tuttavaks saanud neiuga.  Ta tõmbas lonksu oma pläskust ja kimus suitsu. " Ma tulin alles täna tegelikult. Pole veel eriti siin kellegagi peale Alyssaga tuttavaks saanud. " suht kohmetu olukord oli tema jaoks. Inimene kes elas peost-peole oli just avastanud, et kui veider on rääkida inimestega kaine peaga. " Kui keegi tahab mul on brändit " ütles ta väga lolli ja kohmetu lause ja ei oodanudki mingit vastust.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Ariana Clarke Laup Veeb 20, 2016 1:16 am

Arianal ei olnud üldse aimu, mida siin peol teha kui aus olla. Ta tundis, end siin kõigi keskel noorena. Neiu ohkas ja vaatas seda seltskonda siin. Ari kõndis teistest eemale ja istus puu alla, mis seal oli. Ta ei olnud just eriti peo tujus enam aga päris ära minna ka ei tahtnud. Ta vaatas niisama taevasse ja mõtles omi mõtteid.
Ariana Clarke
Ariana Clarke
Taimeteaduse Professor

Posts : 288
Reputation : 0
Join date : 07/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus: Segeavereline
Hüüdnimed: Ari
Vanus: 21

https://hogwartshp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada Laup Veeb 20, 2016 7:52 pm

"Ma lähen teen endale ühe joogi juurde" lausus neidis ning kobis siis laua äärde, kus ta järgmise koksi kokku segas. Jõudnud tagasi seltskonna juurde, vaatas ta nüüd seal ringi. Kõik oli kuidagi vaikne. "Selle muusika peab ära vahetama" kommenteeris Alyssa. Ta liikus muusika juurde ning viibutas siis võlukeppi. Sealt hakkas mängima nüüd pisut kiiremaid lugusid. Mõnus tantsimiseks. Aly liikus nüüd keset platsi ning hakkas vaikselt tantsima. Tal oli hea tuju.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Laup Veeb 20, 2016 8:13 pm

Brad jälgis mida neiu tegi. Tal oli hea meel näha kuidas noor inimene naudib hetkest olukorda. " ahh tühja kahh " mõtles ta endamisi ja kulistas pläsku tühjaks. Alyssal oli hea muusikamaitse ja Bradile meeldis et muusika sai vahetatud.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada Esm Veeb 22, 2016 3:01 pm

Tüdruk oli tantsinud mõnda aega, kuni siis lõpuks ära tüdines. Alyssa liikus nüüd oma joogiga tagasi seltskonna juurde. Ta küsis Bradilt taas ühe suitsu. Mida rohkem ta alkoholi tarbis, seda rohkem ta tavaliselt suitsetas. Omale ühe suitsu süütanud, jäi ta seda tõmbama. Aly jäi jälle seal ringi vaatama. Ikka oli rahulik. Ka muusikavahetus ei aidanud peole kaasa. Neidis ise aga tundis, kuidas pea alkoholist õrnalt kumisema oli hakanud. Alyssal polnud palju vaja, et svipsi jääda.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Michael Nicholls Esm Veeb 22, 2016 3:04 pm

Michael jõudis ka järve äärde kohale ning nagu näha natuke hilja jõudis. Rahvas juba jõi, muusika käis ja tantsiti. Kuna Mike väga kellegiga ei suhelnud ja alkoholi ta polnud veel tarvitanud, võttis ta oma suitsu pakist ühe suitsu ja avastas, et ta oli tule jätnud puhketuppa. Mike vaatas ringi, et näha, kes veel suitsetavad ja nägi ilusat blondi neiut. Michael jalutas tema juurde ''Tere. Vabandust, kas teil tuld oleks pakkuda?'' küsis Michael viisakalt ja naeratas neiule.
Michael Nicholls
Michael Nicholls
7. klass

Posts : 39
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 3:10 pm

Bradley pani tähele, et sinna lisandus veel üks noormees. Kuna ta oli oma pläsku tühjaks joonud ja pea oli parajalt uimane, võiks öelda, et ta oli isegi natuke purjus, siis otsustas ta end murule pikali visata mõne sammu kaugusele, et keegi talle peale ei astuks. Poiss viskas end murule pikali ja pani käed pea taha. Mõnus tunne sees, õrn muusika taustaks - mida muud tal hetkel vaja oligi. Ta võttis pakist ühe suitsu mille ta oli Alyssalt tagasi saanud ning süütas selle ja lihtsalt lebas.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada Esm Veeb 22, 2016 3:22 pm

Neidis jätkas suitsetamisega. Brad oli vist oma joogikesest üsna väsinud. Vähemalt tundus, kui vaadata selle järgi, et noormees nüüd end murule pikali viskas. Alyssal endal oli kerge peo tuju. Ja see tuju aina kasvas. Järgmisel hetkel astus tema juurde Michael. Tüdruku süda jättis löögi vahele. "Michael. Me oleme rääkinud, et sa ei pea mind teietama" lausus neidis, ise kergelt itsitama hakates. Nooruk oli alati üli viisakas. See oli omamoodi hirmuäratav, kuna Alyssa polnud eales viisakamat inimest kohanud. Neidis kinkis noormehele kohe ühe kallistuse.  "Ole lahke" lisas neidis, kui nüüd Michaelist eemaldus ning tollele tulemasina ulatas. "Mul on hea meel sind siin näha" lausus Aly. Nad polnud ammu kohtunud. Palju oli olnud teha. Seega aega oli vähe, et kõigiga vabal ajal midagi teha.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Michael Nicholls Esm Veeb 22, 2016 3:29 pm

Michael naeratas selle peale ''Vabandust, et viisakas olen.'' sõnas ta muiates ja kallistas neiut vastu. Michael'ile meeldis olla viisakas. Nii austasid inimesed teda rohkem ja niimoodi hoidus ta tülidest ja probleemidest. ''Suured tänud.'' ütles Mike ja võttis Alyssa'lt tulemasina vastu. Mike süütas oma suitsu ning ulatas tulemasina tagasi. ''Samad sõnad.'' ütles ta, soojalt Aly'le naeratades.
Michael Nicholls
Michael Nicholls
7. klass

Posts : 39
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada Esm Veeb 22, 2016 3:45 pm

Neidis naeris endamisi. Ja ikka ta vabandab. "Palun. Ära vabanda. See tegelelikult on väga armas, kuidas sa nii viisakas oled" muigas Alyssa kergelt, jätkates nüüd oma suitsu tegemist. "Aga räägi. Kuidas sul läinud on? Pole ammu näinud" uuris tütarlaps siis hetke pärast, kui oma suitsu oli kustutanud. Neidis võttis lonksu oma joogist ning jäi nüüd küsiva pilguga noormehe poole vaatama. Damn, ta nägi hea välja.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Michael Nicholls Esm Veeb 22, 2016 3:51 pm

Mike isegi punastas natuke, kui Aly ütles, et ta on armas ''Ah mis sa nüüd.'' muigas mees. Ta tõmbas ka oma suitst mahve ''Mul on täitsa hästi läinud. Õppida on olnud palju ainult. See on närve söönud palju.'' vastas Mike Aly küsimusele ''Ja kuidas sul läinud on? Pole ja ammu näinud, aga sa näed ikka aja pikku aina parem ja parem välja.'' Mike pilgutas Aly'le silma naeratades. Varsti peaks Michael ka midagi jooma hakkama. Pärast on ainuke kaine siin.
Michael Nicholls
Michael Nicholls
7. klass

Posts : 39
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada Esm Veeb 22, 2016 4:04 pm

Neidis noogutas kergelt, kui kuulis Michaeli vastust. Jah tõsi, kõigil on praegusel ajal vist palju õppida. Tekitab stressi see ülekoormus. Kuid see pidu siin oli hea viis lõõgastuda ja auru välja lasta. Kuulnud nüüd noormehe suust komplimenti, Alyssa vaid muigas kergelt. "Ma tänan. Sa näed samuti hea välja" lausus ta, ise küünarnukiga õrnalt Michaeli ribidesse toksates. Neidise huulil püsis siiani õrn muie. "Juua midagi polegi võtnud?" imestas Alyssa. Kõigil oli juba ammu mingi joogike käes. Alyssal endal hakkas juba teine tops otsa saama.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 4:16 pm

Brad oli ligi pool tundi pikutanud ja muusikat kuulanud, kui ta otsustas et ajab end püsti. Ta nägi, et Alyssa oli leidnud endale vestluskaaslase ühe noormehe näol. Ta läks laua juurde ning valas endale topsi jooki. Ta märkas et eemal istub noor neiu puu all ning ta mõtles, et miks mitte siis ka temaga tutvust teha. Ta kõndis rahulikult neiu poole. " Tere, kas ma segan ? Mina olen Bradley " Lausus poiss naeratades puu all istuvale tüdrukule.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Ariana Clarke Esm Veeb 22, 2016 4:18 pm

Ariana oli niisama oma mõttetes seal. Samas kuulas ka mingil määral eemal kostuvat muusikat siiski. Kui aga keegi tuli tema juurde ning alustas juttu temaga siis viis ta pilgu enda ees seisvale noormehele. "Tere, mitte eriti. Mina olen Ariana," lausus ta seal vastuseks.
Ariana Clarke
Ariana Clarke
Taimeteaduse Professor

Posts : 288
Reputation : 0
Join date : 07/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus: Segeavereline
Hüüdnimed: Ari
Vanus: 21

https://hogwartshp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 3 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele