Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Pidu järve ääres

+11
Lev Moroz
Anthony Evans
Juan Perez
Cole Jennsen
Kelsea Dekker
Phoenix Jennifer Fintry
Ariana Clarke
Nell Coy
Alicia Brown
Sean Elk
Alyssa T. Estrada
15 posters

Lehekülg 4, lehekülgi kokku 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 4:25 pm

" Meeldiv tutvuda Ariana " noogutas Brad. "Pole minu asi küsida, aga miks sa üksi siin istud. Kas see pidu pole sinu tassike teed ? " küsis noormees muiates tüdruku käest. Kuna poiss ei soovinud, et imelik vaikus tekiks lausus ta " Ma tulin siia alles paar päeva tagasi. Üritan sotti saada sellest kohast ning tutvuda inimestega, et sõpru leida, " naeratas ta.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Ariana Clarke Esm Veeb 22, 2016 4:27 pm

"Sinuga ka Bradley," lausus Arina. Küsimuse peale neiu ohkas. "Eriti ei ole jaa, pole kõige toredam olla kõige noorem siin," ütles ta seal ikkagi midagi, mis oli tegelikult täitsa tõsi. "Ahah. No ma olen siin juba pikemat aega käinud. See on tore koht, siin ei ole pidusid iga päev, see on harv juhus," lausus ta korraks isegi naeratades. Peod ei ole kunagi eriti olnud tema teema.
Ariana Clarke
Ariana Clarke
Taimeteaduse Professor

Posts : 288
Reputation : 0
Join date : 07/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus: Segeavereline
Hüüdnimed: Ari
Vanus: 21

https://hogwartshp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 4:36 pm

" Ma täiesti mõistan sind " noogutas Bradley. " Eks ma pean hetke seisuga sinuga leppima, sest jah see koht tundub täitsa tore. Peod polegi ju tegelikult esmatähtsad " naerata poiss. " Ma tutvusin siseõuel ühe neiuga. Phoenix on ta nimi. Ta rääkis et siin on head metsarajad jooksmiseks ja trenni tegemiseks. Näiteks minule piisab ka sellest, et end hästi tunda ja vaba aega veeta, " lausus poiss lootusrikkalt. " Millisel moel sina näiteks enda vaba aega siin veedad peale selle, et sa hetkel puu all istud ? " ütles naerdes poiss lõbusalt nokkides.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Ariana Clarke Esm Veeb 22, 2016 4:41 pm

Ariana noogutas selle kõige peale. Tundus täitsa loogiline isegi. Ari teadis Phonexit aga nad ei olnud kindlasti kohe head või lähedased. Pigem lihtsalt tuttavad. "Ahsoo, no seda ka jaa," lausus neiu seal midagi ikka nüüd. Ta ei osanud kohe sellepeale midagi öelda. "Noo mulle meeldib raamatuid lugeda ja niisama sõpradega aega veeta kui neil on aega. Või siis jalutuskäigul mööda kooli hoovi või nii," lausus ta seal muigega. Ta see kord ei lisanud kitarri mängimist kuna see oli hobi, mida ta soovis enda teada hoida hetkel veel tegelt. Ta oli kogematta ühele poisile rääkinud ja too päris palju küsimusi selle kohta.
Ariana Clarke
Ariana Clarke
Taimeteaduse Professor

Posts : 288
Reputation : 0
Join date : 07/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus: Segeavereline
Hüüdnimed: Ari
Vanus: 21

https://hogwartshp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 5:16 pm

" Täiesti mõistetav " naeratas Brad. " Ma pole suurim raamatu lugeja, AGA kui mingi raamat hakkab huvi pakkuma siis ma loen selle ära, kui jätku osad on, ka need saab loetud, " sõnas Bradley. " Kuna mul sõpru ilmselgelt veel siin ei ole, siis selle osa mida sa mainisid aega veetmist sõpradega, pean ma välistama hetkel " muigas ta. Ta istus rätsepaistesse tüdrukust umbes 2-3 sammu kaugusele, sest tal oli kavas suitsu teha, aga kuna tüdruk tundus noor ja mittesuitsetaja siis ei tahtnud ta teda tossust häirida. Süüdates suitsu küsis ta Arianalt "On sul siis hetkel mingi raamat pooleli ? " ning jäi huviga vastust ootama.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Ariana Clarke Esm Veeb 22, 2016 5:49 pm

Ariana mõistis poissi täitsa. Ega temagi ei loe igat raamatut päris lõpuni kui see ei tundu huvitav talle. "No jah. Küll need sõbrad tekkivad ka sulle," lausus ta seal muigega nüüd. See oli juu tõsi. "Hetkel ei ole mul ühtegi raamatut otseselt pooleli," lausus ta seal küsimuse vastuseks. "Peakski uue raamatu omale leidma lugemiseks," lisas ta juurde seal. Ega Ari ei olnud jah suitsetaja aga ega ka eriti ei huvitunud sellest, sama lugu oli ka alkoholiga.
Ariana Clarke
Ariana Clarke
Taimeteaduse Professor

Posts : 288
Reputation : 0
Join date : 07/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus: Segeavereline
Hüüdnimed: Ari
Vanus: 21

https://hogwartshp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 5:59 pm

" No loodame " vastas Bradley sõprade teema peale. " Ma lugesin viimati suhteliselt fantaasia rikast raamatut Tumedate Liblikate Kodu. See oli päris hea, aga hetkel mul pole ka midagi uut lugemiseks silmapiiril " sõnas ta naeratades. Noormees võttis mahvi oma suitsust ja lonkusu oma joogist. " Sul mõni lemmik õppeaine ka on, mis sulle teistest rohkem meeldib ja ma küsin ära siis, et milline näiteks üldse ei meeldi ? " proovis noormees teemat arendada.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Sean Elk Esm Veeb 22, 2016 8:36 pm

Sean oli jäänud sama puu taha, kuhu ta varem Robini tiris, istuma ning võttis nüüd taskust väikese kilekotikese kanepiga. Poiss otsis kuskilt taskust veel ka paberit ning asus siis jointi keerama. Ta käed küll värisesid veidi, aga sellest hoolimata sai ta sellega kuidagi hakkama. Sean süütas enda plotski ja tõmbas ühe mahvi, puhkudes siis suitsu üle oma vasaku õla. Ta märkas alles nüüd, et teisel pool puud olid üks poiss ja tüdruk, kelle ta oli vist kogemata suitsupilve sisse matnud.
Sean Elk
Sean Elk
6. klass

Posts : 45
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Robin Dekker Esm Veeb 22, 2016 8:53 pm

Robin tundis, et tal hakkas jälle igav. ''Tead Kel, mul on väga raske enda lubadust täita, seega ma parem ühinen teiega,'' lausus Rob, võttes samal ajal taskust oma võlukeppi. Poiss osutas sellega joogikasti poole, ning laskis kutseloitsu abil ühel pudelil tema juurde lennata. Õnneks ei jäänud joogianuma teele midagi ette, kuigi see vihises Charlotte'i peast väga lähedalt mööda. ''Vabandust Char,'' ütles Robin ning võttis pudelilt korgi pealt. Ta nuusutas selle sisu, mingi mahl see nüüd küll ei olnud. Robin võttis ühe lonksu. Kerge grimassi saatel lasi ta vedelikul kurgust alla voolata. Päris hea oli isegi üle pika aja veidi juua, ning ega ta ju ei pidanud tervet pudelit siis kohe ära tühjendama. Tasa ja targu ikka.
Robin Dekker
Robin Dekker
7. klass

Posts : 17
Reputation : 0
Join date : 12/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Ariana Clarke Esm Veeb 22, 2016 9:33 pm

Ariana noogutas arusaadavalt seal ning üritas meenutada millest see raamat oli. Hetkel ei tulnud midagi pähe. Ta naeratas. "Ma ise lugesin viimati Luude linn. Surmav arsenali esimene osa, peab leidma nüüd ka teise ja nii edasi osa," lausus ta seal muigega sellepeale. "Lemmik õppeaine on ilmselt Astronoomia ma arvan ja ei meeldi Aritmantia kuna sellest ma ei saa eriti aru, suht keeruline minu jaoks," lausus ta vastuseks. "Ja sa ise?" küsis ta siis vastu ja samal hetkel tuli mingi suur suitsu pahvakas tema poole Ari kargas selle peale püsti ning vaatas siis teisele poole puud kuna sealt see ilmselt tuli. "Hey tead, ei ole ilus suitsetada teistele näkku, see rikkub rohkem tervist kui sinu enda suitsetamine. Passiivne suitsetamine on kahjulikum tervisele, olen ma kuulnud," seletas ta nüüd seal sellele poisile teisel pool puud. Kust ta seda teadis oli oma ette teadus.
Ariana Clarke
Ariana Clarke
Taimeteaduse Professor

Posts : 288
Reputation : 0
Join date : 07/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus: Segeavereline
Hüüdnimed: Ari
Vanus: 21

https://hogwartshp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Veeb 22, 2016 9:40 pm

" Okei. ma ei ole vist sellest raamatust midagi kuulnud, aga ma usun,et hea. Või noh igal ühel omad maitsed ja muidu sa seda ilmselt ei oleks lugenud " muigas Bradley. " Mulle meeldib nõia jooke teha, aga sellist mitte kõige ebameeldivat ainet vist polegi " kehitas ta õlgu. Bradley võpatas kui Ariana hetkega püsti tõusis, sest ta ei suutnud reageerida sellele suitsupilvele kui ta ise ka suitsu tegi, küll aga tüdrukust eemal, et mitte tossata talle peale. Ta isegi ei pannud tähele, et keegi rohelist teisel pool puud teeb. " Ma juba arvasin, et mina pahandasin sind " ning jäi olukorda vaatama.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Michael Nicholls Esm Veeb 22, 2016 11:07 pm

[quote="Alyssa T. Estrada"]Neidis noogutas kergelt, kui kuulis Michaeli vastust. Jah tõsi, kõigil on praegusel ajal vist palju õppida. Tekitab stressi see ülekoormus. Kuid see pidu siin oli hea viis lõõgastuda ja auru välja lasta. Kuulnud nüüd noormehe suust komplimenti, Alyssa vaid muigas kergelt. "Ma tänan. Sa näed samuti hea välja" lausus ta, ise küünarnukiga õrnalt Michaeli ribidesse toksates. Neidise huulil püsis siiani õrn muie. "Juua midagi polegi võtnud?" imestas Alyssa. Kõigil oli juba ammu mingi joogike käes. Alyssal endal hakkas juba teine tops otsa saama.[/quote

Michael naeratas Aly'le flirtlikult. "Pole veel jõudnud jah." vastas ta Aly küsimusele ja vaatas ringi "Ma ei tea kus siin joogid asuvad." naeris Mike ja libistas oma sõrmed läbi oma juuste. Soeng pidi korras püsima ikkagi. "Mida sa jood?" küsis Michael, vaadates jooki, mis Alyssa käes oli.
Michael Nicholls
Michael Nicholls
7. klass

Posts : 39
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Sean Elk Teis Veeb 23, 2016 12:21 am

''Alkoholivabast õllest pidi purju ka jääma, ma olen kuulnud,'' lausus Sean pilkavalt ja tõmbas oma jointist veel ühe mahvi. Ta ei saanud aru miks pidi see tüdruk nüüd natukesest suitsust sellise draama välja võluma. Sean lihtsalt istus ja suitsetas edasi, ilma et ta enam üldse oleks tüdruku poole vaadanudki.
Sean Elk
Sean Elk
6. klass

Posts : 45
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 12:25 am

Bradley sai aru nüüd kellega Ariana oli rääkinud. Ta ei soovinud kellelegi probleeme, kaasaarvatud iseendale, kuid siiski ta tõusis ja läks puu taga suitsetava noormehe juurde. " Hei, teed mis sa teed, aga see neiu ei suitseta ja sa võiks vähemalt sellega arvestada. " lausus ta rahulikult. " Ma olen Bradley, Gryffindor..ja sina ? "
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Sean Elk Teis Veeb 23, 2016 12:38 am

Sean mõõtis Bradi oma pilguga pealaest jalatallani. ''Ega ma ei teadnud et te seal teisel pool puud amelete,'' vastas Sean õlgu kehitades. Ta ei kiirustanud küsimusele vastama, vaid võttis rahulikult veel ühe mahvi oma jointist ning jälgis nüüd, et ta kellelegi veel kogemata peale ei tossutaks. ''Sean,'' vastas poiss lõpuks majakaaslase küsimusele.
Sean Elk
Sean Elk
6. klass

Posts : 45
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 12:47 am

Brad muigas ning jätkas " Kui neiust 2 sammu kaugusel istudes suitsetamine on amelemine..siis olgu " ning tõmbas mahvi oma suitsust. " allright, ühesõnaga chill " lausus noormees pöialt tõstes ning suundus tagasi teisele poole puud kus Ariana istus.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Ariana Clarke Teis Veeb 23, 2016 12:51 am

Ariana jälgis seda kõike seal toimuvat vaikselt. Ta otsustas, et parem oleks mitte midagi öelda enam. Ta ei soovinud asju enam rohkem piinilikumaks omale teha. "Yeah Chill," ütles ka Ariana seal lõpuks midagi. See oli jah kõige parem mida teha praegu, pole mõtet mingi sugust draamat siin teha. "Seal peolaual on ilmselt alkohoolsed joogid jah, kuigi näevad välja nagu muud joogid?" küsis ta niisama juttu jätkuks aga tegelt ta oleks hea meelega joonud midagi praegu aga tal endal polnud midagi kaasas ning alkoholi ta tegelt ei soovinud juua eriti.
Ariana Clarke
Ariana Clarke
Taimeteaduse Professor

Posts : 288
Reputation : 0
Join date : 07/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus: Segeavereline
Hüüdnimed: Ari
Vanus: 21

https://hogwartshp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 12:55 am

" Seal on jah alkohoolsed joogid," noogutas Bradley. " Mul on siin topsis õlut, kui sa muidugi jood seda, aga ma võin sinuga jagada kui sulle sobib " lausus ta. " Mingit muud kraami oli ka aga ma ei süvenenud. Ma ei usu, et neil kahju sinuga jagada on" tegi noormees lootusrikka noogutuse ja viipas peaga laua poole.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Ariana Clarke Teis Veeb 23, 2016 1:06 am

Ariana ohkas vaid sellepeale. Eks tuleb esimest korda alkoholi proovida seal. "Õlu pole eriti minu jaoks, sorry aga tänan pakkumast" lausus ta seal Bradley'le korraks naeratades. See järel võttis ta oma võlukepi oma jaki taskust ning kutsus ühe joogi laua pealt enda juurde, lootis, et see pole mingi eriti kange kraam ega sa aru ei saa väga esialgu. Ta pani võlukeppi tagasi taskusse ning see järel avas selle pudeli vms mis tal käes oli. Ta võttis ühe lonksu, see ei tundnud olevad eriti kange kraam. Ta tegelt ei teadnud alkohoolist eriti palju. See oli isegi üsna maitsev tema jaoks aga ta ei kavatsenud seda paari minutiga ära juua eks ikka kauem aega kuna ta teadis, mis alkohol teeb siiski.
Ariana Clarke
Ariana Clarke
Taimeteaduse Professor

Posts : 288
Reputation : 0
Join date : 07/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus: Segeavereline
Hüüdnimed: Ari
Vanus: 21

https://hogwartshp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 1:11 am

Bradley noogutas " Arusaadav " ning tõmbas oma sirutatud käe tagasi. Ta ei saa aru mis tal arus oli, sest enamus tüdrukutele õlu ei maitse. Poiss jälgis tüdruku tegevust ning see avaldas talle muljet. " Nonoh, mille sa siis endale krabasid, " küsis poiss laia naeratusega uudishimulikult. Brad ei olnud alati alkoholiga sina peal, sest tema elus oli olnud stressirohkeid aegu kus see tundus talle ainuke pääsetee, väga rumal pääsetee.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Ariana Clarke Teis Veeb 23, 2016 1:13 am

Ariana kehitas õlgu poisi küsimuse peale. "Siider või midagi selle sarnast. Ega ma ei tea alkohoolist eriti palju. Ei oska maitse järgi eriti öelda. Igastahes õlu see pole, see on selle jaoks liiga magusa maitsega" lausus ta seal midagi muigega. Ta tõesti ei osanud öelda, pea asi, et joodav oli tema jaoks.
Ariana Clarke
Ariana Clarke
Taimeteaduse Professor

Posts : 288
Reputation : 0
Join date : 07/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus: Segeavereline
Hüüdnimed: Ari
Vanus: 21

https://hogwartshp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 1:27 am

" Ilmselt siis siider " naeratas poiss samuti õlgu kehitades. Brad tundis millegipärast enda ja Ariana vahel nagu seina. Asi polnud selles, et tüdruk oleks negatiivne või ebaviisakas olnud, kuid tunne tal oli selline. Ta mõtles endamisi, et äkki tüdruk ei oska temaga midagi rääkida või poiss on tükimaad vanem ja ńeiul on ebamugav, kuid siiski Bradley üritas sõbralik ja avatud olla. " On sul õdesi/ vendi ka ? Käivad nad siin koolis ? " uuris noormees nii muuseas.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Ariana Clarke Teis Veeb 23, 2016 1:56 am

Ariana ei ole just kõige parem suhtleja, tal on raske esialgu teemasid leida kui ta ei tunne veel teist inimest eriti hästi. Ilmselt on liiga palju aega omaette veetnud. "Mul on aasta vanem õde, kes on hufflepuff ja kolm aastat vanem vend, kes on gryffindor nagu sina," lausus ta küsimuse peale. "Sul endal?" küsis ta siis vastu ka ning võttis oma joogist ühe lonksu.
Ariana Clarke
Ariana Clarke
Taimeteaduse Professor

Posts : 288
Reputation : 0
Join date : 07/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus: Segeavereline
Hüüdnimed: Ari
Vanus: 21

https://hogwartshp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 2:47 am

Kui noormees kuulis, et Ariana pole siin koolis oma perest üksi siis naeratas ta tüdrukule. Parem ikka kui kui lähedased on lähedal. " Mul on kuus vanemat venda, ning kaksikõde " lausus Brad naeratades. ning võttis samuti sõõmu oma õlust. " Huvitav, et teid kõiki sõõlati erinevatesse majadesse. Olete ilmselt siis kõik väga erinevad nagu ma aru saan " uuris poiss.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada Teis Veeb 23, 2016 12:16 pm

Tütarlaps naeratas kergelt, kui kuulis et Michael ei teadnud lihtsalt kust juua saab võtta. "Tule ma näintan" lausus Alyssa. Ta võttis noormehe käest kinni ning tiris ta siis õrnalt endaga kaasa. Nad jõudsid laua juurde, kus oli nii snäkke kui ka jooke. "Oi, see on salajook" muigas Aly, vaadates kavala pilguga noormehele otsa. "Teen sulle ka?" uuris Aly. Ta enda jook oli taas otsas, nii et ta saigi kaks korraga teha.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 4 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 4, lehekülgi kokku 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele