Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Pidu järve ääres

+11
Lev Moroz
Anthony Evans
Juan Perez
Cole Jennsen
Kelsea Dekker
Phoenix Jennifer Fintry
Ariana Clarke
Nell Coy
Alicia Brown
Sean Elk
Alyssa T. Estrada
15 posters

Lehekülg 9, lehekülgi kokku 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Pidu järve ääres - Page 9 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Reede Veeb 26, 2016 1:06 pm

" Või lausa killer combo " noris Bradley Phoenixit. " mul tuli kohe silme ette Kill Bill'i pruudike Uma Thruman " ning naeris. " Või oled sa rohkem Twilighti Bellakene " ei jätnud ta nokkimist. Noored tantsisid veel kaua ja noormees jälgis kuidas tüdruk jämmis erinevas stiilis.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 9 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Reede Veeb 26, 2016 1:33 pm

"Mhm, killer kombo," Phoe naeris,"Uma Thurman on minu kõrval ikka üsna leebe tegelane," Phoe pööritas silmi,"Twilighti Bellakene on täiesti overrated, niiet tänan ei." Tüdruk togis poissi küünarnukiga ning hakkas naerma. Tantsimine oli küll väsitav, aga igat momenti väärt.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 9 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Reede Veeb 26, 2016 2:10 pm

" No keda sa kirjeldaksid endana kui saaksid mingi filmitegelasena seda kirjeldada ?" uuris ta sama aeg kui tüdruk teda järjekordselt togis. " sul on vaja ikka närvi teraapiat. Sa muutud nii vägivaldseks " hakkas Bradley naerma ise samal ajal tüdrukuga tantsusammu hoides.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 9 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Laup Veeb 27, 2016 12:03 pm

"Kellena ma kõige rohkem samastun?" Phoe naeris,"Ma olen nagu Mystique," tüdruk muigas,"ma eelistan mõõkadele ikka kehalisi oskuseid," Phoenix tegi poisile silma ning hakkas naerma. Poisi kommentaari peale ta muigas,"ei, ei ole vaja, sest ilma minu vägivaldsuseta ei oleks ma see tore Phoenix, kes ma olen." muusika voolas läbi tüdruku keha ning kuigi ta polnud täiesti 100% õnnelik ning murevaba, teda see praegu ei häirinud.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 9 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Laup Veeb 27, 2016 2:19 pm

" No kehalised oskused on sul kindlasti olemas ju " naeris Bradley ningk keerutas neiut. Iga kord kui ta oli Phoenixiga kohtunud ja aega veetnud, siis tundis ta end väga hästi, sest temaga oli lõbus ja tüdruk oli kui semu kellega sai palju naerdud ja fantastilist aega koos veedetud.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 9 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Laup Veeb 27, 2016 3:47 pm

Phoe muigas,"ma nõustun sinuga," tüdruk lasi posil ennast keerutada ning selle käigus vaatas enda ümbrust. Põhimõtteliselt kõikidel oli lõbus ja see oli asi mida polnud enam kaua näinud. Iga nurga peal oli tavaliselt mõni draama, millest tüdruk üritas hoiduda, aga fakt, et täna olid inimesed kõik positiivselt mõtestatud, tõi tüdruku suule laia naeratuse.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 9 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Laup Veeb 27, 2016 7:53 pm

"On sul kõik korras ?Naerad omaette " kiusas ta Phoenixit samal ajal keerutades. Ta ei teadnud millest tüdruk mõelda võis, loodetavasti millestkist heast. Laul jälle vahetus ning tantsud võtsid uue suuna uute liigutustega.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 9 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Alyssa T. Estrada Kolm Märts 09, 2016 10:21 pm

Michael Nicholls kirjutas:"Pole tänu väärt." ütles Mike rõõmsalt. Ta tegi oma jointist viimased mahvid ning kustutas selle vastu puud ära. Mike oli väga meelitatud Aly komplimendist "Sa näed hotim." ütles kutt ja pilgutas samuti Alyssa'le silma. Mike võttis oma kokteilist lonksu, pani oma ühe käe Alyssa põsele  ja suudles siis neiut. See võis ootamatu olla, aga see tundus õige asi mida teha praegu. Kõige parem oli see, et Michael polnud purjuski veel.

Alyssa nägi nüüd, et Michael oma joindi ära viskas. Jess. Tantsima. Mis nad ikka seal puude varjus kükitavad. Kuulnud nüüd vastust, et neidis hotim välja näeb, lõi tüdruk silmad maha, tundes kuidas ta põsed kergelt õhetama hakkasid. Hetk hiljem tundis ta noormehe kätt oma põsel ning seejärel tema huuli. See tuli küll ootamatult, kuid Alyssa sulges silmad ning suudles noormeest vastu. Aly viis oma käe Michaeli kaelale, jätkates suudlust. Mm, millised huuled. Milline suudlus. Eemaldunud nüüd hetkeks noormehest, jäi Alyssa noorukile otsa vaatama, ise kergelt õhku ahmides. Tüdruku käsi libises noormehe kaelalt tema õlale. "Uou.. " mõmises Alyssa vaikselt. "See oli.." lisas ta hetke pärast, olles ikka sõnatu. Kas tõesti Michael just tegi seda. Kas nad just suudlesid? Alyssa neelatas kergelt. Ta imestas, et noormees kes talle nii väga meeldis seda just tegi. Tütarlapse huulile ilmus õrn naeratus. Õrn, kuid üdini siiras. "Ma loodan, et see pole mingi värk kus sa võimalust kasutad ja purjus tüdrukule lootusi annad" lausus Alyssa siis hetke pärast väga ausalt. See vupsas talle pähe ja välja ta ka selle ütles.
Alyssa T. Estrada
Alyssa T. Estrada
6. klass

Posts : 168
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 9 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Märts 10, 2016 6:32 pm

"Ei, ma ei naerata omaette," Phoe naeratus püsis suul,"ma naeratan maailmale ja hetkel naeratab mulle maailm vastu." Õnnelik. See üks sõna mis praegu tüdrukut iseloomustas. Jah, õnnelik. Järgmise keerutuse ajal langes Phoenixi pilk Aly'le ja tema ees olevale poisile, kes olid ilmselgelt mingi lovebug'i saanud ja kui tavaliselt oli tüdruk PDA vastu, siis hetkel tundus see armas. Ta müksas Brad'i küünarnukiga ning suunas ta pilgu linnukestele,"vaata, armastus on vist õhus." Phoe naeratas ning näitas Alyssale thumbs up'i, lootes, et tüdruk teda näeb.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 9 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Reede Märts 11, 2016 4:24 pm

Noormees lihtsalt muigas tüdruku lause peale. See tundus lihtsalt üks nendest tüüpilistest mõtteteradest mida noored internetis jagavad, aga tal oli hea meel ,et tüdrukul oli tore. Brad vaatas Phoenixi märguande peale Aly ja noormehe poole " Vot ei teagi. Mul vanaema ütles alati, et elu jooksul iga pott leiab endale kaane " ning muigas positiivselt. Aga miks mitte, kui inimesed üksteisele meeldivad siis andku aga minna. " Võibolla neil lihtsalt mingi sõprus " lausus Bradley neiule mitte millelegi mõtlevalt ning keerutas Phoenixit.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 9 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Ariana Clarke Reede Märts 11, 2016 7:03 pm

Ariana oli ka kuskil endiselt veel. Ta riided, ei olnud eriti kuivad nüüd. Ta oli siiski mõnda aega niisama vees ka ujunud, peale vette hüppamist. Välja ronides ta ei viitsinud oma riideid ära kuivatada kuigi päike oli juba loojunud põhimõtteliselt. Ari ohkas ja võttis kivi pealt oma joogipudeli ning vaatas siis teisi. Kõigil tundus seal lõbus olevat aga tal ei olnud eriti, midagi seal jälle teha. Ta võttis viimased lonskud oma pudelist ning viskas selle siis mingi sugusse prügikasti, mille oli ta sealt leidnud. Neiu läks tagasi snäki laua juurde ning uuris, mida seal pakutatakse jällegi.
Ariana Clarke
Ariana Clarke
Taimeteaduse Professor

Posts : 288
Reputation : 0
Join date : 07/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus: Segeavereline
Hüüdnimed: Ari
Vanus: 21

https://hogwartshp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 9 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Sean Elk Esm Märts 21, 2016 12:17 am

Sean oli Juan'i peale tõsiselt vihane. Ta riided olid peale järves suplemist (mida ta ei teinud üldsegi mitte vabatahtlikult) läbimärjad ning kutil oli külm. Sean keeras otsa lossi poole ja hakkas astuma. Olles sinna jõudnud, läks ta gryffindori puhketuppa ning keeras end magama.
Sean Elk
Sean Elk
6. klass

Posts : 45
Reputation : 0
Join date : 08/02/2016

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 9 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Püh Mai 01, 2016 1:01 pm

"Tore, et sa noort armastust poti ja kaanega iseloomustad," Phoe pööritas silmi, kuid naeratus ei lahkunud ta suult. Tüdruk keerutas ning hakkas siis poisi lause peale naerma,"tahad öelda, et sõprad lükkavad üksteisele keelt kurku? Ei usu. Kui nad aga on sõbrad, siis nende friends with benefits game on väga strong." Phoe tegelikult ei uskunud, et Aly selline tüdruk on, kellel friend with benefits eksisteerikas, aga muidugi kunagi ei võinud teada. Vähemalt tüdruk oli õnnelik.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Pidu järve ääres - Page 9 Empty Re: Pidu järve ääres

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 9, lehekülgi kokku 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele