Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Good drinks, snacks & company

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Good drinks, snacks & company Empty Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 12:04 am

Bradley ja Phoenix olid järvel täiesti lähedale jõudnud. " Vaata, seal on hea muruplats just laterna all, sobib sulle? või eelistad endiselt pinki nagu siseõues oli ? " Küsis noormees Phoenixi käest. " Või noh sina otsustad " kehitas noormees õlgu.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 12:10 am

Ilma sõnadega vastust andmata vedas Phoenix poisi muruplatsi poole. Pingid on liiga overrated. Phoenix oli igaks juhuks toast pleedi kaasa haaranud, mille üle ta oli praegu väga õnnelik. Tüdruk lasi poisi käest lahti ning laotas pleedi maha. Siis viskas ta tekile pikali, tõmmates poisi endaga. No Phoenixi lõbus tuju oli ikka lõpuni välja lõbus.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 12:16 am

Bradil oli tegelikult võetud oma bleed kaasa, sest tema oli plaani pakkunud ja siis ei tohtinud millegist puudust olla, aga kui tüdruk juba laotas oma bleedi maha siis ta leppis. Ühtäkki oli poiss juba tüdrukuga pikali teki peal. " Mis süsti sa vahepeal said, et nii erksaks muutusid? " küsis Brad muiates. Ta tõusis siis istukile ja avas koti. " Näe ma võtsin ühe oma lemmiku rummi kaasa ja täis kvaliteet on ikka kui hea joogi kõrval on ka head snäkid " naeratas ta ja pani snäki pakid ning rummi ja koola teki servale.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 12:23 am

"Ma ei tea. Võibolla ma olin lihtsalt õnnelik, et sul oli plaan, mida sai läbi viia mu ühes lemmik kohas." Phoenix oli tõesti praegu õnnelik, et ta sai ühe väga laheda inimsesega enda õhtut veeta. Vihmapilved olid ka nüüdseks ära läinud, kuid taevas oli tänu kellaajale tumenemas. Oi, nad nägid päikseloojangut. "Ma arvan, et ma olen lihtsalt õnnelik praegu," Phoe naeratas poisile ning ulatas poisile pudeli, et ta selle avaks. "Tüdruku südame saab alati läbi toidu ja alkoholi võita." Phoenix tegi poisile silma ning vaatas järvele
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 12:31 am

" Mul on hea meel selle üle, et sa oled rahul ja ma saan sind rõõmustada " kehitas ta naljatades õlgu. Poiss võttis tüdruku ulatatud pudeli, avas selle ning haaras teise kätte kaks klaasi. Ta valas mõlemasse veerandklaasi rummi ning pani pudeli siis muru peale, et kui see lahti minema peaks ei tee see katet märjaks. Võttis koola ning valas rummile peale ning mõlemasse klaasi pistis kokteli segamispulgad. " Näe, lase hea mekkida " naeratas Bradley ja ulatas tüdrukule klaasi. Seejärel avas ta erinevate snäkkide pakid ning võttis ühest pakist juustu snäki. Seejärel võttis ta sõõmu heast kokteilist. Bradleyle meeldis kokteile kokku miksida, vahet pole kas tegu oli tavalise viina või rummikoksiga või täitsa retsepti koksiga. Ta vaatas kuidas päike venis järve silueti taha.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 12:37 am

"Mul on hea meel, et sul on hea meel," Phoenix tõesti ei suutnud hetkel enda rõõmu kotrollida. Võibolla oli ta nii väsinud olemast kurb, et kui ta lõpuks õnnelikkust tundis, siis ta läks ikka nagu all in. Tüdruku naeratus muutus üha suuremaks kui poiss rummi avas ning talle klaasi koksi kokku segas. "Tänud," Phoe naeratas poisile ning haaras talt klaasi. Üritades natukegi normaalne paista võttis Phoe vaid väikse lonksu ning pani selle siis murule maha. Ka snäkkide üle oli tüdrukul hea meel. "Suu lahti," Phoe naeris, võttis siis juustukuubikud kätte ning hakkas neid poisi suhu loopima.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 12:41 am

Poiss noogutas ning naeratas Phoenixile. " Mida, tegelt ? " tegi poiss imestunud näo naerdes pähe. Ta avas suu ja üritas endast parima anda, et iga visatud juustu snäkk ilusti kinni saaks püütud. Ta hakkas naerma sama aeg kui tal mitu kuubikut juba suus oli ning ta andis käega märku, et ta jõuaks need ikka läbi mäluda ja neelata. " Juudas, ma lämbun ära nii " hakkas poiss naerma. Siis võttis ta lonksu rummikoksist ning pani suitsupaki rummiklaasi kõrvale. Ta tõusis korraks, et suits süüdata. " Näed, ma teen seda jälle " andis poiss märku sellele mis siseõuel tüdruk oli rääkinud poisi suitsetamisest.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 12:50 am

"Jap, ma räägin täitsa tõtt," Phoenix hakkas naerma. Sarkasmi eest viskas tüdruk talle juustu vastu otsaesist ning siis naeratas rahulolevalt. Kui tüdruk nägi, et poisi suu oli täis, siis tegi ta seda, mida iga normaalne inimene teeks. Lõpetas juustude viskamise. Hah, ei lõpetanud. Alles siis hakkas ta neid kiiremini loopima ning naeris kui poiss vaeva nägi ning juustu kõik kohad täis olid,"Sorry, tavaliselt mulle ei meeldi juustu raisata, aga täna see oli ainuke loogiline lahendus olukorrale," Phoe naeris ning võttis enda klaasist lonksu, peale mida ta tekile pikali viskas. "Sa teed seda jälle," Phoenix naeris ning raputas pead.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 12:59 am

" Või et sulle meeldib toidusõda " vilksas Brad. " Ma oleks pidanud ühe hea kreemikoogi muretsema ja siis mõtle ise edasi mis sellest oleks saanud " naeris noormees. Ta tõmbas mahvi suitsust ning kummardus klaasi poole, haaras selle ning võttis lonksu. Bradile oli alati meeldinud teha suitsu kas hommikuti kohviga või kui oli hea kokteil. " Kellega sa tavaliselt muidu ringi hängid, nagu on sul siin kindlaid sõpru/sõbrannasid ? " uuris Brad.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 1:06 am

"Iga normaalne inimene armastab toidusõda," Phoe naeris,"kui sa oleksid kreemikoogi toonud, siis ma oleks pärast saanud kreemi su näost ära süüa," tüdruk tegi poisile silma ning siis muigas. Ta juba oskas toidusõda pidada. Phoe haaras klaasi ning seekord kulistas natuke rohkem kui ühe lonksu alla. "Kellega ma hängin? Hea küsimus, tahaks ise ka teada," Phoe muigas ning vaatas siis poisile otsa,"mul ei ole just väga suur valik inimesi ümber. Sellist mind nagu sa nägid näeb mind kohates harva. Tavaliselt tüdrukud judgevad ja poisid üritavad lähedale pääseda või isiis sõimata. Praegu ma olen ringi kolanud Lev'iga ja Anthony'ga. tüdrukutest Aly, aga see on ka väga harva. Mul on poistest sõpru rohkem, sest tüdrukud ei aksepteeri mind. Aga ma ei viitsi sellepärast kurb ka olla. Mul pole neid vaja ka," Phoe naeratas ning viskas tekile pikali. Muidugi ta mõnikord igatses enda ellu normaalsust, aga normaalsus poleks temast teinud sellist Phoe'd nagu ta praegu on.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 1:20 am

Brad ei tea isegi miks, aga ta sai aru või õigemini tundis, et ta võib tüdrukule rääkida nüüd rohkem. " Ma kasvasin suures peres londoni lähedal mõisas.Mul on 6 vanemat venda ning kaksikõde. Või noh tegelikult ma olen üks kolmikutest, aga meist kolmest mu vend on surnud, seega me õega niiöelda kaksikud. Minu ema ja isa on alati olnud niiöelda " Kõrg klass " ning nad alati ütlesid midagi kui neile miski ei meeldinud, kaasaarvatud ka toiduga mängimine või kuidas laua taga istuda ja kuidas üldse käituda. Seega meil eriti kodus toidusõdasi polnud. lõpetas noormees tõsise ilmega jutu kuid manas kiirelt näole muige. " Niiet sellised plaanid selle koogiga " muigas Brad. " No naised on alati olnud omavahel konkureerivas olekus isegi kui selleks pole põhjust " laiutas ta käsi. " Vähemalt pole sa üksi, sul on ka sõpru peale Aly. " Brad võttis samuti teki peale istet ning jõi enda klaasi lõpuni tühjaks. No hallo, mis see üks rummikoks ikka teeb, need on nii lahjad ju.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 1:31 am

Tüdruku naeratus vajus suult,"mul on su venna pärast kahju." Phoe ohkas,"kas kuule vennaga raske polnud? Mul oli kaks, nüüd on üks ja juba käed jalad tööd täis," tüdruk naeratas enda vendade peale mõeldes."Ja no neid peaks karistama, et nad lastega toidusõda ei mänginud. Meie iga pühapäevane pannkoogihommik lõppes alati sellega, et ema viskas mu isale, mulle ja mu vendadele harjad kätte ning käskis ära koritsada." Phoenix vaatas üles,"aga peale seda kui mu isa ja väike vend autoõnnetuses surma said, meie peres pole enam toidukaid olnud. Nüüd ma saan ennast jälle välja elada," Phoe vaatas üles, et tahistate pisarate väljapääsu. Ükskõik kui palju ta nende surma aksepteeris, ta jäi neid alatiseks igatsema. Raputades pea nendest mõtetest tühjaks, vaatas tüdruk jälle muigega Brad'i poole. "Sellised plaanid jah," Phoe naeris,"hey, see on lihtsalt stereotüüp," tüdruk mõtles korra,"okei, sul on õigus, aga vähemalt mina konkureerin selles, et kumma nägu on rohkema koogiga koos mitte kumma kingad sobivad paremini ta kotiga või midagi sellist." Phoe naeris ning kehitas poisi komentaari peale õlgu. See oli teema millest ta väga pikalt rääkida ei viitsinud. Kohe peale poissi lõpetas ka Phoenix enda koksi ning andis klaasi Brad'ile, et ta selle uuesti täidaks.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 1:44 am

" Ei ole hullu, sellest on 12 aastat möödas. Aeg on rahu loonud " naeratas Brad Phoenixile rahustava pilguga. " Ei olnud raske, nagu ma rääkisin millisest perest ma tulen siis meil oli nagu heliseva muusika Von Trappi perekond. Noh mängida ja laulda me ikka võisime " Naeratas Brad. " Ma tunnen sulle kaasa. " lausus ta masseerides tüdruku õlga rahustamiseks ". Oli hetke vaikus. " No kui sa kaua sellest koogist räägid, siis järgmine kord kui ma pingil istun ja sind näen kui sa trenni tegemast tuled, siis kerge koogimask peale kosutavat trenni ei tee paha, ega sa ju vastu pole " hakkas poiss naerma. Poiss võttis murupealt pudeli ning pani enda põlvede vahele, sest teises käes tal olid klaasid ja ühe käega tegi ta korgi lahti. valas taas rummi ning koolat peale, segas ning ulatas klaasi tüdrukule. " Cheers " ütles ta noogutades.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 1:56 am

Phoenix hakkas kõva häälega naerma,"mulle meeldib see paralleel, aga tore, et te laulda ja tantsida tohtisite. Ilma nendeta ei saa kohe mitte kuidagi," Phoenix naeratas."Ma tunnen ka endale kaasa, aga aeg parandab. Küll ma hakkama saan," tüdruk lõdvestus poisi puudutuse peale. "See ei pidanud sulle ideid andma," Phoenix naeris,"aga nüüd iga kord kui ma jooksma lähen, siis ma võtan koogi kaasa, et sind üllatada." Tüdruk võttis poisilt tänades klaasi vastu ning lõi enda klaasi vastu poisi oma,"sinu eesootava elu terviseks," Phoe naeratas ning sasis poisi juukseid. "Sorry kui ma soendu sassi ajasin." Phoenix hakkas naerma ning jäi poissi vaatama.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 2:53 am

" No jah. Eks iga perekond on erinev, ma lihtsalt ei osanud muud näidet tuua sulle " naeris poiss. " Näe siiski ma sain idee," muigas Brladley kulmu tõstes. " Aitäh, ma loodan ,et minu eesootev elu tuleb ilus ja ootab veidi. Ja sinu eesootava koogi terviseks " hakkas poiss naerma ega suutnud kiusamist jätta. Bradleyl polnud ammu nii tore olnud. Ja nii see juhtus, Brad kellel on alati soengu tegemisega raskusi olnud, suutis Phoenix tema trofeee soengu noh kuidas võrrelda, just samasuguseks kreemikoogiks sasida mis teda ees ootab. " Noh kas ma nüüd näen parem välja ? " Nokkis Brad Phoenixit.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 2:59 am

"Muidugi on, see teebki nad eriliseks ju," Phoenix naeris,teeme nii, et sa unustad selle idee kohe ära ja siis me elame rahulikult elu edasi." Poisi toosti peale hakkas tüdruk naerma ning siis muigas. Ta lubas endale, et üks päev üllatab ta poissi koogiga ning siis saab ta talle näkku 'I told you so' öelda. Tüdrukul oli tõesti lõbus ning tal ei olnud plaaniski enda kohalt lähimal ajal lahkuda. Phoenix vaatas natuke Brad' soengut ning jõudis siis järeldusele,"no kuigi praegu on väga bueno onju, siis midagi on nagu puudu," Phoe muigas,"nagu näiteks üks mõnus kreemikook." Pnoenix hakkas naerma ning tõstis klaasi suule, et ka järgmine klaasitäis tühjaks juua.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 3:44 am

" Noh, ma mõtlen selle üle veel kas ma unustan selle teema " tegi Brad neiule silma ning muigas. " Näed neiu. Ise sa soovid ,et ma teema unustaks ja siis mainid koheselt kreemikoogist. Sa kohe ootad seda kooki mul tunne, ära muretse sa saad ka siis " naeris Brad. Ta võttis klaasist mõne lonksu ja asetas selle taas muru peale. " Pardon, preili Phoenix, aga Bradley peab taaskord tõusma ning kopse ravima " ütles noormees ning tõusis ja süütas ühe suitsu. Ei tea miks, aga Bradil tuli pähe väga totter küsimus, aga ta lootis tüdrukult ikkagi vastust saada. " Räägi mulle, kes oli sul väiksena lemmik superkangelane või tegelane ? Nagu kellesse sa ka uskusid ? " ütles ta naerdes.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 3:56 am

"Mõtleine pole veel kahjulik olnud," Phoe naeris,"Kui sa veel pole aru saanud, siis ma olen naissoost isik ning meid mõista on meeletult raske. Me räägime tihti endale vastu ja ajame täiesti segast juttu ehk kõike mida me räägime ei pea isegi kuulama," Phoenix muigas ning vaatas nüüdseks peaaegu loojunud päikesesse. "Preili Phoenix kohe? väga ametlik," tüdruk muigas,"oeh, inimestel on ikka erinev arusaam kopsude ravimisest." Phoe naeratas ning tõstis siis poisi suunas kulmu. Brad'i küsimuse peale hakkas tüdruk mõtlema ning vastust leides tekkis naeratus ta suule,"ma tean, et enamus tüdrukuid räägiks printsessidest ja umbes Wonder Womanist, aga mina olen alati olnud tüduk kes jumaldab just villain-eid. Ja no kuigi mu nimega on niigi palju juttu olnud, siis mulle on alati meeldinud 'dark Phoenix', nagu damn, she's badass." Phoe ei teadnud kas poiss oli temast kuulnud, aga teda ei huvitanud.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 4:45 am

" Jah just, nüüd hakkab pihta, mina naine ja nii edasi vabandused " naeris Bradley. " Muidugi preili Phoenix " tõstis noormees kulmu. " Mul on oma tehnika kuidas ravida kopse " lõõpis Brad. Kui tüdruk vastas Bradi küsimusele, siis ausalt, Bradil polnud õrna aimu ka kellest ta räägib, aga kuna igasuguseid kangelasi on nii palju, siis kuulas ta tüdruku ära. " Okei, kõlab huvitavalt. Tõden, et pole sellisest tegelasest kunagi kuulnud, aga sain midagi uut jälle teada " naeratas poiss. Ta võttis klaasi ning kummutas selle sõõmuga tühjaks. Nähes, et tüdrukul on veel klaasis jooki siis poisil oligi hea vahepeal pausi teha. See veel puudus, et järve äärest purupurjus lossi hiljem lonkida. Ta karbas pihku mõned tšillised soolapähklid ning krõbistas neid.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 10:04 am

"Jah, ma olen tugev ja iseseisev naine ning minul on ka õigused. Jäta meelde," Phoenix naeris ning poisi tehnikast kuuldes muigas,"ja kuidas see tehnika senikaua ka töötanud on?" Phoenix sai aru, et poiss polnud tema lemmikust tegelasest midagi kuulnud, aga ta polnud pettunud. Ega ta oligi lapsena liiga palju koomikseid lugenud,"Said jah, sul täna ikka veab," Phoenix naeratas,"ja milline on sinu lemmik?" Phoe vaatas kuidas poiss klaasi tühjaks jõi ning tegi siis sama. Seejärel heitis pikali ning võttis enda kätte paki juustu, millega ta ole enne poissi loopinud ning hakkas nende maitset nautima.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 1:21 pm

" Jess my lady, jätan meelde " lausus Bradley natuke kiuslikult. " See tehnika töötab täitsa laitmatult. Väikesed kõrvale hüppeb on kevadeti väike köha aga muud midagi " muigas ta tüdrukule. " Minu lemmik tegelane oli üks Nerissa. Ta oli nõid kes oli paha ja ihkas kõike võimu ainult endale. Kuigi oli ta paha, siis ta meeldis mulle väga " lausus poiss. " Võibolla sellepärast, et ma olen ise samuti selline vahepeal kes tahaks rohkem omada midagi kui saab. " tegi ta tüdrukule silma. " Soovid sa juurde ? " uuris Bradley Phoenixi käest joogi suhtes.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 1:27 pm

"Tubli poiss," Phoe naeris,"ega see väike köha ju midagi ei tee ka." Phoe naeris ning tõusis üles. "Minu ema alati ütles mulle, et suitsetajat on väga ebameeldiv suudelda," tüdruk aga lihtsalt tögas Brad'i, sest ka tema oli vahepeal suitsetanud ning tal oli olnud suhteid suitsetjatega. Teda see niiväga ei häirinud, aga lõbus oli see ikka välja tuua. "Ma tean küll kes ta on. Ma ei ole temast nii vaimustuses," Phoenix muigas, kuid seletuse peale vaid noogutas,"ma nüüd ei lähe jälle diipiks ära, aga eks iga inimesega on mõnikord nii. Kellel rohkem, kellel vähem." Poisi pakkumise peale tüdruk noogutas.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 1:42 pm

" No see on see suitsuköha. Päevati pole hullu midagi aga öösel ajab nii köhima, et vesi silmist väljas " naeris Bradley. " Seda ütlust tean ka mina, ja kunagi kui ma ei suitsetanud siis ma olen saanud neiult väga suitsuse musi, seega kogemused olemas " naeris noormees. Ta haaras nii enda klaasi kui tüdruku klaasi ning pistis jälle rummipudeli põlvede vahele ning avas selle. Kuna Bradleyl oli rumal komme svipsi jäädes endale kangemaid kokse teha siis tegi ta seekord endale veits kangema koksi. Valas siis mõlemale koolat peale ning segas. "Ole hea " ulatas ta Phoenixile klaasi, ise enda koksist lonksu võttes.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 1:57 pm

"No ma tean mis see on," Phoe muigas,"aga vot inimene teeb valikuid ja see on sinu ühe valiku tagajärg lihtsalt," Phoenix naeris ning kuulas poisi juttu,"muidugi mingi hetk harjub ära pluss ma ise ka suitsetasin ju, aga kindlasti enamus eelistavad mittesuitsetaja suudlust," Phoe hakkas naerma, sest ta ei tahtnud poissi kuidagi solvata, aga see võis kõlada nagu ta oleks. "Tänud," noogutas Phoe kui poiss talle klaasi ulatas. Teda läbis mõnus buzz, aga kuna ta polnud just lightweight, siis oli temaga praegu veel täitsa ok.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 2:44 pm

" Just täpselt " hakkas Bradley naerma. " Omad vitsad peksavad " lausus ta muietes. " No mittesuitsetaja või suitsu lõhnata suudlus ongi parem. Kui mul oli tüdruk, siis ma kandsin nätsu või mingit eukalüpti kommi alati kaasas. Teiste peale tuleb ju ka mõelda " nentis ta. " Ma oleks võinud kodust oma vesipiibu kaasa võtta, oleks tore olnud seda hetkel sussutada siin, või seda sa ka ei tee ? " sõnas Brad silma tehes muigega.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele