Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Good drinks, snacks & company

2 posters

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 11:39 pm

" Olgu, väga naiss " vastas noormees soojalt naeratades. " Või tegu. Julge tüdruk " muigas Bradley. " Sa paned mind raske olukorra ette. Mu pea on täiesti tühi, aga ära sa mõtle, et ma midagi välja ei mõtle " noormehe sõnad juba kordusid ning ta naeris selle peale. " Võta see turban oma peast, ja tõmba see bleed endale õlgade peale " vastas noormees rahulikult. Tal ei tekkinud ühtegi kiusliku mõtet pähe ja kuna õues kiskus jahedaks, siis see oli parim moodus tüdruku suhtes. " Toohoh, klaas jälle tühi " ohkas noormees. Ta istus teki peale ning segas endale uue koksi. " Kas sul on veel joogipoolist? soovid ? " küsis purjus Brad üritades käituda kui härrasmees. Hallo mis härrasmees ? Ükski noormees ei jooda neiut purju. Jah ainult need kellel on ebameeldivad kavatsused, kuid Bradil need puudusid.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 11:45 pm

"Ma olengi väga julge tüdruk, näe," tüdruk viitas enda turbani peale,"ma julgesin selle pähe panna." tüdruk naeris ning ootas siis enda tegu, milel teada saamisel tüdruk naeratas,"sa oled ikka nii armas," Phoe pani pleedi endale ümber. "Tead, sa meenutad mulle mu väikest venda. Ta oli küll päris väike, aga ikka täielik härrasmees, alati pani teiste vajadused esimeseks," Phoe naeratas ning istus otse poisi kõrvale, õlg õla vastas. "Ma isegi võtaks veel natuke," tüdruk noogutas ning ulatas poisile enda klaasi. Phoe tundis ennast nii mugavalt, et see kohe hirmutas teda, sest kohtus poisiga alles mõned tunnid tagasi. "Tõde või tegu?"
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 11:58 pm

" Vot see on ka hea võrdlus. No kui ma meenutan sulle su väikest venda siis see on väga armas armas " naeratas noormees. " Brad tegi neiule lahjema koksi, et tüdruk vahepeal saaks organismi muud ka kui ainult rummi. " ole lahke " ulatas ta tüdrukule koksi. " Tegu " vastas Brad kõhklemata. Ta oli juba piisavalt joogine ja ta oli kõigeks valmis. Mitte, et ta poleks muidu julge, aga no alkohol on alati see mis inimesi veel julgemaks muudavad. " tulista see tegu mulle " hakkas poiss naerma.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Veeb 24, 2016 12:06 am

"Sa peaksid olema veel rohkem nüüd meelitatud," Phoe muigas,"mul on selline tunne, et sa varsti ei handle seda aud ja uhkust ära, mis sul minuga koos olles olema peab." Phoe naeris ning tänas poissi nii selle eest, et ta koksi tegi ning ka selle pärast, et see oli pigem lahja. Tüdruk naeris ning mõtles tegude peale. "Ma tean," tüdruk vaatas poisile otsa,"suudle mind," pärast mõnda momenti hakkas tüdruk naerma,"eiei, see ei olnud tegelikult tegu," Phoe itsitas,"sa pead minuga hoopis tantsima."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Kolm Veeb 24, 2016 12:36 am

" Ma võtan seda kui suurt au sinuga siin dringitamist ja jutustamist, sobib ? " muigas noormees. Brad jõudis korraks ehmuda. Isegi kui ta joogine, siis ta teadis kuidas neide kohelda. Suudlus ei oleks paha olnud. Kuigi jah. Brad ju suitsetab. Ta tegi tüdruku laubale kerge musi ningi tõusis ja ulatas neiule käe. " Pardon ? Kas ma võiksin teid paluda ? " ning tegi talle silma. " Tantsida ma oskan ja teen seda meeleldi " tõstis noormees suunurki. " Aga siiski, tõde või tegu " kissitas ta silmi ja itsitas.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Veeb 24, 2016 12:40 am

"Jah, nii sobib," Phoe naeris ning ootas siis poisi edsisi käike. "Saad aru, tüdrukud dig'ivad laubamusisid," Phoe naeris ning see oli tõsi. Muidugi suudlus suudluseks, aga kui poiss tegi kas kallistades või mingil lambil hetkel tüdruku laubale või peale musi, siis kõik tüdrukud surevad. See on põhitõde. Tüdruk andis poisile oma käe ning püsti tõustes tegi kniksu,"ikka võib," Phoenix naeratas,"wow, poiss kes oskab tantsida ja suudab seda tunnistada. I'm impressed," Phoe naeris ning lasi poisil end juhtida. "Ja ma jätkan enda 'julguse' asja ning võtan teo"
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Kolm Veeb 24, 2016 12:54 am

" Damn. Ma armastan tantsimist " lausus Brad mõnusa muigega. " Mängi robotit " lausus Brad peale tüdruku vastust automaatselt. Ta tantsis tüdrukuga umbes 4-5 minutit hämaras laterna all ning keerutas üle käe teda ning lasi käest lahti, et tüdruk oma tegu lunastama asuks. Ta hakkas naerma, sest ta ei teadnud mida ees oodata. Brad viskas end tekile ning võttis lonksu koksist ja lausus " Nii nüüd ma olen kohtunik, show your best moves.. " hõikas ta naerdes. Nii nagu alati, Brad muutus joogisena valjuks ja kaasa elavaks. Ta pani käed kukla taha risti ning ootas Phoenixi parimaid roboti liigutusi või tantsu. See oli tüdruku enda improviseerida.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Veeb 24, 2016 1:00 am

Phoe hakkas kahetsema, et ta tegu oli öelnud. Jah, ta armastas tantsida, aga robotit ta ei osanud absoluutselt teha. Selleks, et natuke veel julgust koguda, haaras tüdruk enda klaasi ning kulistas sisu alla. Juba parem. Phoe hingas sisse ja välja ning tegi robotit nii hästi kui võimalik, aga tema alkoholist mõjutatud keha ning pea ei aidanud teda enam kaasa ning tüdruk hakkas naerma, ise samal ajal käsi ja jalgu igat pidi toppides. Kui ta oleks seda kõrvalt pidanud vaatama, siis ta oleks arvatavasti naerukrapidesse surnud, sest juba seda tantsida oli nii naljakas. Kui liigutuseg otsa said, siis Phoe kummardas ning lehvitas tänutäheks 'ümberolevatele inimestele'. "Noh kohtunik? Palju pounkte annad?" Phoe hakkas naerma ja viskas ennast naerdes tekile pikali, oodates poisi arvamust,"tõde või tegu?"
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Kolm Veeb 24, 2016 1:06 am

Poiss hakkas valjusti naerma, sest tüdruku tegevus oli nii naljakas. Ta polnud kunagi purjus robotit lõtvade liigutustega näinud. " Saad seitse kümnest " naeris Brad. " Liigutused ja harmoonia tantsuga olid peaaegu kooskõlas " turtsus naerdes Bradley. Ta võttis lonksu enda koksist. " Tegu " ning turtsus edasi naerdes.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Veeb 24, 2016 1:12 am

Phoenix hakkas enda punktide ja kommentaari peale naerma, sest ta oli üllatunud, et ta niigi palju punkte sai. Ta ei suutnud naermist lõpetada, sest no kes arvas, et Phoenix purjus peaga järve ääres robotit tantsida üritab. Kui poiss ütles tegu, siis vajus tüdruk mõttesse. Ta peas käis nii palju ideid ringi, et tal oli raske ühest kinni haarata, niiet ta tegi asja endale lihtsamaks,"tee midagi, mis penaeb mind üllatuma, mida ma ei oota."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Kolm Veeb 24, 2016 1:21 am

" Davai " ütles poiss kulmu tõstes. See oli viimane asi mida tüdruk oodata võis. Ta tõmbas oma teksad jalast ning tagi ja maika seljast. Kuna ta oli suur peoloom mis tema vanematele ei meeldinud . Siis tõmbas ta mitu ringi ümber laterna, teeseldes postitantsijat. Kui ta oli lõpetanud lahmatas ta naerma ja korjas oma riided kokku ja ajas end uuesti riidesse. Ta küsis naeruga segamini heleda häälega " Mitu punkti mina saan ? " ning kummardas neiule graatsiliselt ning seejärelt võttis oma rummikoksi ja ühe suitsu suitsupakist ja süütas selle põlema. Bradley ei põdenud enda suhtes kunagi mitte midagi. Ainuke asi mida ta kartis oli kõrgus kuid sellega ta üritas samuti sina peale saada. " Tõde või tegu " ütles ta ohates.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Veeb 24, 2016 1:27 am

Tüdruk ootas huviga, kuidas poiss teda üllatab ning kui ta riided seljast võttis hakkas Phoe naerma. Vaadates kuidas Brad ümber posti tiirles, hoidis tüdruk kahe käega kõhust kinni, sest naermine oli ta kõhulihastele juba valu teinud. Phoenix ei osanud isegi midagi öelda, sest see oli lihtsalt koomiline. Järgmise naerupursaku eel vastas tüdruk,"täitsa kobe kaheksa, natuke oli tunne, et sa kukud kohe ümber, aga su hea paariline post toetas sind igal sammul," ja siis hakkas ta jälle naerma. Tüdruk ei suutnud enam tõe ja teo vahel valida,"mul suva, vali ise mulle kas tõde või tegu."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Kolm Veeb 24, 2016 1:38 am

" Näed ,ma oskan kohe, nagu iga päev oleks tööl olnud " naeris Brad. " Kaheksa punkti pole paha, kuigi selle eest ma oleks teeninud kümme pluss " itsitas ta. " Saad teo " ütles Bradley kulmu tõstes. " phfmm.. ahahaha. Neiu Phoenix tantsi mulle gangnam style lauldes " ning hakkas kaasaelavalt plaksutama rütmis, et tüdruk tantsiks.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Veeb 24, 2016 1:47 am

"Kas sa oled mulle midagi unustanud rääkida?" Phoe itsitas,"ühe töökoha kohta, mis sul kooli kõrvalt on?" Phoe naeris ning poisi arvamuse peale pööritas silmi,"no kui sa ilma postita püsti ei suuda seista, siis kümmet küll ei saa," Phoenix vaatas teadliku näoga poisile otsa ja enda tegu kuuldes jälle ohkas,"ma oleks pidanud tõe valima," tüdruk naeris,"ja mis sul minu tantsimisega on? Kõik teod tulevad erinevad tantustiilid?" Phoe naeris ning tõusis püsti. Hetkeks ta oli küll natuke tasakaalust väljas, aga ta taastas tasakaalu üsna kiirest. Tüdruk tegelikult oskas laulda, aga ta ei usu, et Gangnam style päris hästi ta suust kõlab. Phoenix saatis veel poisile viimase pilgu ning hakkas tantsima ning laulu kaasa laulma. Seekord ta tõesti üritas, sest ta ei tahtnud Psy'le pettumust valmistada. Lõpetades ta jälle kummardas ning istus tekile. "Tõde või tegu?"
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Kolm Veeb 24, 2016 1:56 am

" eih " vastas poiss lühidalt naerdes. Brad pahvastas naerma taas kui tüdruk oma arust gangnamstyle tegi. Ta võttis lonksu koksist. " Tead mis ma vastan ? Kuna sa said heateo " ning itsitas " Ma valin teo " ise vaikselt õlgu liigutades kuna talle tuli üks hea laul meelde.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Veeb 24, 2016 2:02 am

Tüdruk oli alla andnud tõsine olemises ning selle asemel lihtsalt naeris. Naeris enda gangnam style pärast, naeris Brad'i naeru pärast, naeris minevikus naermata naeru pärast. Ta tundis ennast tõesti õnnelikuna,"Sa valid teo?" Phoe mõtles veidi, naeratus suul püsiv,"kuna oli piin mul püsti tõusta, siis ma ei sunni sind ka seda tegema. Aga sa pead lugema tähestiku tagurpidi," Phoenix naeris, sest taa teadis, et praeguses seisundis on ka õigetpidi tähestikku raske lugeda.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Kolm Veeb 24, 2016 2:06 am

Kui poiss kuulis mida ta tegema peab, tegi ta väga professionaalse näo pähe " Y,X.. " ning hakkas täiest kõrist naerma " No kuule neiu.. ma olin nii valmis. " ning vajus kerra tõmmates naerma. " see polnud aus. Ebaaus mäng minu kallal " ning müksas tüdrukut õlg-õla vastu. " Kui mäng nii dramaatiliselt läheb, siis tõde või tegu " ütles poiss " peaaegu " tõsise näoga. ning tõusis püsti, ise korraks vaadates ma " uut " tatoveeringut ning süüdates suitsu. Õues oli täiesti pime juba. Ainult latern valgustas neid kahte.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Veeb 24, 2016 2:10 am

Phoenix ei suutnud ka enda naeru tagasi hoida. Vähemalt ta üritas. "Valmisoleks ei tähenda midagi kui sa oma ülesandega hakkama ei saa. Kas sa ei tea seda, et kui sa tegu ära ei tee, siis sa pead mingi riideeseme panti panema?!" Phoe oli pidanud mängima nii paljusid mänge kus inimesed istusid pigem paljalt ta ümber kui tegid lampe tegusid. Kanad. "Tõde on nii ebahuvitav, tegu," Phoe naeris ning vaatas kuidas poiss jälle suitsu süütas.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Kolm Veeb 24, 2016 2:16 am

Ma usun, et neid kahte noort kuulis kogu ümbruskond, eriti kui nad naersid, sest asi polnud enam vaikne snäki ja dringi õhtu. " Ma vaidlen sulle vastu, preili. Minu arust vahel tõed on ka head, aga siiski toredam on näha inimest oma tegu lunastamas " nentis Brad. " Mida sulle teoks pakkuda. Hmm.. " poiss oli nõutu. " Kuna sa oled tüdruk kellele meeldib trenni teha. 15 kätekõverdust, aitäh " ütles poiss muiates, sest ta teadis, et tüdruk juba eelnevalt oli õhtul trenni teinud ja kätekõrverdusi samuti mida poiss üritas lugedes segada. " 15 pole ju palju " naeris poiss vastu. Ta oli enam kui kindel ,et Phoenix saab sellega hakkama.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Veeb 24, 2016 2:22 am

"Tõed on head siis kui need on huvitavad. 'Kes su crush on?' ei ole enam huvitav asi mida küsida, aga ikka on see üks põhiküsimustest. Ja ega teod peavad ka head ju olema," Phoenix naeris ning siis tõstis poisi suunas külmu,"ma alles tegin ju trenni, ma praegu ei viitsi," tüdruk küll vingus ning ei viitsinud absoluutselt trennni enam teha, siis läks ta käpuli ja üritas võimalikult kiiresti need ära teha. Lõpetades pühkis tüdruk käed pükste sisse puhtaks ning istus siis tekile. "Tõde või tegu?"
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Kolm Veeb 24, 2016 2:30 am

Poiss naeris tüdrukut nähes. Ilmselgelt Phoenix oli väsinud juba. Seda sai Brad tema käitumisest aru. No need any alcohol mõtles ta endamisi. Kuna ta endal klaas oli tühi siis tegi ta endale uue koksi. Ta oli kahevahel, et küsida kas neiu soovib veel ühte koks, aga kuna Brad oli alati naispoole vastu härrasmehelik siis küsis ta siiski " Kas sa soovid veel juua ?Samas vaata siin erinevaid snäkke, viska pilk peale, väike paus ? " lausus ta üleüldse teemat võttes. " Sinu küsimusele ma vastan tegu " ütles ta muiates.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Veeb 24, 2016 2:38 am

"Ära naera mu vaeva peale," Phoe hingas suure hulga õhku välja, mängides enda raskuse palju suuremaks kui see tegelt oli. "Ma arvan, et praegu pole vist hea idee rohkem juua. Nüüd ma korraks võtan aja maha ja söön hoopis" Phoenix naeris ning viskas tekile pikali, "Kuna ma ei viitsi spetsiifilist tegu mõelda, siis ma annan sulle natuke vabamad käed. Tee midagi, mida sa oled juba kaua tahtnud teha, aga veel pole julgenud vms."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Kolm Veeb 24, 2016 2:42 am

Brad kortsutas kulmu. " Hallo, kuidas ma saan siin midagi teha, midagi sellist mida ma olen kaua tahtnud teha kui ma alles tulin siia. Teise keskonda. Kisud laisavõitu minevaks " naeris noormees. " ma soovin oma tegu teha " muigas ta. Kuna tüdruku käest vastust ei tulnud siis itsitades noormees rullis end murule. Bradil meeldis külm muru. Ta oli lapsest saati kevadel paari pluss kraadiga õues õhukese pusaga mänginud, seega pisike sügis külm ei teinud talle midagi. Ta ohkas ning vaatas tähistaeva poole.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Kolm Veeb 24, 2016 2:50 am

"Mhh, ma lootsin, et ma pääsen lihtsalt," Phoenix naeris ning jägis kuidas poiss ennast murule keeras. Tüdruk ikka eelistas tekki,"okei, siis sul on võimalus olla eminem ning teha räpp/luuletus, kus sees peab olema minu nimi," Phoenix naeris, sest seda ta tahtis kuulda. Phoe lamas ise ka maha ning jälgis poisi eeskujul tema kohal kõrguvat taevast.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Kolm Veeb 24, 2016 2:54 am

Poiss tõusis äkitselt sujuvate tantsuliigutustega püsti ning räppis käsi vehkides tüdrukule. " c'mon eminem ? Päriselt ? " ning vajus teki kõrvale pikali. " whhh...tõde " ning hakkas naerma. Kuna poiss ei tahtnud tunnistada, et ta olis päris joogine juba siis üritas ta siiski asjalik silma paista. " Tõde või tegu senjorita " ning turtsatas.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 3 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele