Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Good drinks, snacks & company

2 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 6:10 pm

Tüdruk hakkas naerma,"omad vitsad peksavad jah," Phoe muigas,"aga no kui selle suitsulõhnaga ära harjuda, siis oluline on siiski mida kaaslane oma suuga teha oskab, sest ega ma siis ka ei naudi kui ilma suitsulõhnata tüüp mu nägu sööma hakkab ja keelt kurku topib," Phoenix naeris. Tal oli paar väga halba kogemust sellega seoses olnud. "Ei, vesipiip on alati mulle väga jes, jes olnud, niiet ma olen nüüd kurb, et sa ei võtnud." Phoe ajas alahuule prunti ning siis naeratas. Talle tõesti meeldis vessu.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 6:59 pm

" Sa ikka oskad hästi end väljendada. Näeo söömine või keel kurgus " hakkas noormees naerma. " Kuna ma ei teadnud mis mind siin ees ootab, siis ma ei hakanud seda kaasa tirima. Kui mingi aeg kodus käin eks ma siis võtan kaasa " tegi poiss tüdrukule silma. Bradley tõmbas jälle ühe sõõmuga enda rummikoksi sisse ning ta tundis kuidas jook vaikselt kere soojaks teeb ning pea mõnusalt uimaseks kiskus.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 7:06 pm

"Ma olengi väga loov. Ning suudlemine pole välja arvatud," Phoenix naeris ning siis jälle ajas alahuule prunti,"Sa pead selliste asjadega arvestama. Vessu peab alati kaasas olema ju. Aga tahad nalja kuulda?" Phoe hakkas naerma,"mul on tegelt toas üks, aga tuba praegu liiga kaugel," Phoe muigas ning lamas tekile pikali, enne veel oma koksist ahnelt lonkse võttis. Tüdruk tundis ennast väga hästi, kuid kaineks ei saanud teda juba pikemat aega lugeda.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 7:25 pm

" Vot see on hea külg loomist näidata " muigas Bradley. " Vaata neiu. Osad tüdrukud joovad õlut, osad ei joo. Osad tüdrukud kaifivad vesipiipu, teised jälle mitte " üritas ta kokreetset nägu teha ja muiet tagasi hoida. " Pole hullu, järgmine kord, kui just ma ei jõua enne enda kodus käia ja tuua " naeratas ta sõbralikult. Bradley valas enda klaasi jälle koksi täis, krabas mõned tšillipähklid ning vaatas kuidas päike peaaegu järve taha oli kadunud.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 7:44 pm

"No ma räägin, ma olen nii laoov, et ma suudan ka tavalistest teemadest loomingulised näited välja võluda," Phoe tegi poisile silma."Ma saan väga hästi aru, aga ikka peab alati kõigeks valmis olema," Phoe naeris ning seekord suud kinni ei pannud. Alkohol muutis ta lõbusaks ja emm, flirtivaks, aga praegu hoidis ta end maksimaalselt tagasi."Järgmine kord? Niinunnu, meil tuleb järgmine kord," Phoe muigas ning tõusis istuli. Ta klaas oli jälle tühi ning ootamata poisi viisakust, haaras pudeli ning täitis pool klaasi rummiga ning lisas meeletult vähe kokat. Nii ta küll adekvaatne ei püsi.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 8:00 pm

Pois naeris ning võttis sõõmu koksist. " Kas sulle ei meeldiks siis koos minuga vesipiipu teha, muidugi ei pea me kahekesi seda tossutama, alati võib ka seltskonnaga seda teha. Ideid ju palju " muigas noormees. Kuna vesipiip oli tõesti Bradi üks suur lemmikuid siis sellest rääkides ta juba tundis kahju, et see detail täna välja jäi. Poiss jälgis tüdruku tegevust seoses koksi valamisega. " Toohoh, vot seda ma tahan näha kuidas sa nii kange koksi ära jood " ütles ta muiates imestunud ilmega.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 8:06 pm

"Muidugi meeldiks ju," Phoenix naeris ning andis kerge hoobi vastu poisi kätt,"mul suva kas kahekesi või seltskonnaga, peaasi, et vessut teha saab." Tüdruk muigas ning mida rohkem ta sellest rääkis, seda kurvem ta oli, et kummalgi seda kaasas polnud. Talle tõesti meeldis vee. "Sa ei usu, et ma saan hakkama?" tüdruk tõstis oma kulmu,"ma olen olnud alati hea pidutseja," Phoenix naeris ning jõi kõik võimalikult kiiresti ära. See oli olnud halb idee, sest esiteks, see ajas teda köhima, teiseks, nii palju juues see ei maitse kohe absoluutselt hästi ning kolmandaks, ta tundis kuidas alkoholist mõjutatud Phoe oli võimust võtmas,"sul oli õigus, see oli halb idee," tüdruku nägu muutus jälle rõõmsaks,"aga ma ei kahetse." Phoe oli lähenemas sinna üsna lappes faasi kus ta ütleb ja teeb kõike ilma mõtlemata. Beware Brad.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 8:38 pm

Bradile väga meeldis, et Phoenix ei olnud selline täielik full in girly vaid oskas semutseda ja tögada nagu poisid. " Ma parem ei ütle midagi " ütles poiss naerdes. Samas ta oleks tahtnud seda vaatepilti näha kuid sellise kange alkoholi joomine nii kiirelt ei või alati tähendada head. "Sama siin. Peod on minu teema, AGA mul on hetki kus ma hoian sellest kõigest suure kaarega eemale. " muigas ta. " Parem nüüd natuke hoia tagasi end, pea hoogu " sõnas ta rahulikult. Mis tal tüdrukut nii palju jälgida oli, Brad ise oli ka parajalt joogine juba. Rummi miinus on alati see, et jook ise maitseb hästi, aga see tunne mis lõbusaks teeb, tuleb hiljem ja palju hullemini ja mitte nii magusalt kui koks ise.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 8:45 pm

Okei, Phoe sai aru, et ta peaks korraks alksiga rahunema ning lükkas enda klaasi kõrvale. "Ära ütle jaa, muidu rikud hetke ära," Phoe naeris ning vajus poisi peale, toetades oma pea ta õlale. See polnud mõeldud ligiajamis move'na, vaid nii oli lihtsalt tüdrukul mugav. Tüdruk naeris kui poiss ütles, et peod on tema teema. Neil on nii palju ühist,"Mul eriti selliseid hetki pole," Phoe muigas,"elu ilma pidudeta on liiga igav. Ne oleme noored, me peamegi pidutsema," Phoenix naeratas."Ma hoian nüüd natuke ennast tagasi ka," Phoe hakkas naerma. Ta teadis, et homme tuleb killer peavalu, aga praeguses hetkes ta selle pärast ei muretsenud.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 8:50 pm

Brad lasi rahulikult Phoenixil toetuda oma õlale. Tüdruk polnud küll täiesti " wasted " aga tunda oli, et tema hoiak oli veitsa pehmem kui enne. Loogiline ju, alkohol. " Mul on see sellepärast pigem, et ma olin kunagi alkoholiga pahuksis, sellepärast ma otsustasin ka Sigatüükasse tulla, sest siin on ikkagi kord veitsa rangem kui tavakoolides ja vahel väsitab mind pidutsemine. Räägin nagu vana inimene " hakkas Bradley naerma. " Jah nüüd hoia end veitsa tagasi " muigas noormees vastu. Bradil oli räige suitsu isu, sest kui ta on joonud siis peab tal alati vähemalt 2 pakki suitsu kaasa olema igaks juhuks, muidu võib puudus tekkida, aga kuna tüdruk oli tema õla peal siis oleks see väga rõve tema poolt olla, et tossab tüdruku kõrval.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 8:59 pm

Phoenixi tuju oli muutunud lõbusaks, aga samas ta oli ka natuke väsinud. Alkohol oli ta sõber ja vaenlane samal ajal. "No ma tean seda tunnet. Minu praegune lappes olek on nagu umbes 10x parem kui vanasti. Ma veetsin põhimõtteliselt kaks aastat enda elust nii, et ma olin purjus, suitsetasin väga palju ja aeg ajalt olin isegi pilves veits. Ma pole selle pärast uhke, aga ma arvan, et ma pidin selle läbi elama, et praegu normaalsem olla." Tüdruk ohkas. Tal oli väga mugav ning poisi õlg oli talle kui padi. "Ma luban, et ma natukene hoian ennast tagasi."Tüdruk naeratas ning sulges silmad. Ta ei kavatseud magada, vaid ta lihtsalt talletas hetke.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 9:12 pm

" See on hea, et see oli minevikus mitte enam praegu, ja tore, et sa räägid sellest ning oled sellest õppust võtnud " suhtus noormees tüdrukusse mõistvalt. " Tagasi mille eest ? " jäi noormehele arusaamatuks. Noormehel oli pea juba päris uimane ning ta otsustas et krabab mõned tšillipähklid et end turgutada. Phoenixi pea oli kuum, tundis poiss seda vastu oma õlga. Ilmselgelt tüdruk oli piisavalt joogine, sest alkoholiga ju keha muutub soojaks. " Päike oligi järve taha varjunud ning laternad hakkasid vaikselt juba tööle. Kuna kõik oli nii vaikne siis poiss tuli naljaka idee peale. " tõde või tegu ? " küsis ta äkitselt. Tal polnud plaanis mitte midagi ebameeldivat vaid pigem tahtis ta tüdruku kohta rohkem teada saada ja samas mõni naljakas tegu kulub ka marjas ära, kui noormees juba juustusnäki sõja oli saanud, siis tüdrukule kulus ka mõni hea tegu ära.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 9:20 pm

"Just just," Phoenix oli selleks hetkeks juba unustanud millest tema rääkis ning selle tõttu ei saanud ta muhvigi aru mida poiss talle rääkis. Tänu sellele ei vastanud ta ka poisi küsimusele, sest ta lihtsalt ei mäletanud enam millest jutt oli. Talle meeldis Brad'i seltskond ning ta oli õnnelik, et ta sai kellegagi ennast lõdvaks lasta, ilma et teda oleks hukka mõistetud. Phoe imetles valgust, mis oli laternatest tekkinud. See oli ilus. Üldse oli elu ilus. Tüdruk kuulis poisi viimast küsimust ning siis muigas,"Võtame alguses rahulikult ning ütleme tõde." Oh, nüüd hakkas lõbus.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 9:38 pm

" Tõde? ahaa..hmm " mõtles poiss ja üritas mingi väga kreisi küsimuse välja mõelda " Hmm..Mismoodi sa oled oma elus kõige hullemini margi täis teinud ? " alustas noormees. Kuna mõlemad olid joogised ja Bradile ei meeldinud purjus peaga diipi juttu ajada, sest ta teab, et see ei kõla hästi siis parem hoidis ta mõlemaid positiivses meeleolus.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 9:52 pm

Tüdruk oigas kui poiss küsimuse oli esitanud. Kuna ta oli juba korralikult joonud, siis ta suul ei olnud filtrit ning eesootav lugu võis poisis ebamugavust tekitada, sest tavaliselt nad ei talu neid story'sid ära."Ma arvan, et see oli poolteist aastat tagasi ning oli mõnus päev ehk ma otsustasin enda musta värvi riietset välja tulla ning panin jalga valged teksad ja nii edasi. Kõndisime sõbraga linnas ringi ning ta ütles, et ma pingi peal ootaksin kuni ta meile jäätist ostab. Eks ma siis istusin ning kui ma püsti tõusin, siis sõber hakkas naerma ning mina pidin piinlikusest maa alla vajuma. Ma olin istunud pingile, kus oli just värske värv ning mis sa arvad, mis värvi see värv oli? Muidugi punane. Ma pidin linnas nii ringi käima, et inimesed arvasid, et mul oli 'tüdrukute õnnetus' juhtunud. See on kõige piinlikum asi millega ma ennast häbistanud olen." Tüdruk tagus enda pead vastu poisi õlga. "Nii tõde või tegu?"
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 10:07 pm

" heh, no kõigil juhtub, näiteks kui mina ja mu sõbranna mõlemad 11 olime.. temal juhtus see õnnetus päriselt, aga ma pole selline kes näpuga näitama hakkab ja naerma. Ma andsin talle enda dressipluusi et ta saaks endale selle ümber siduda seniks kuni me tema juurde jõudsime. Muidugi tal oli piinlik aga mis teha. Elu on selline " ütles poiss muiates. " Ehmm..ma ütlen tegu, aga mitte midagi väga hullu paluuuun " ütles noormees ja üritas kutsika silmi teha ise naerdes.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 10:14 pm

Brad'i loo peale hakkas tüdruk naerma. Ta kujutas ette kui õudne sellel tüdrukul võis olla ning tavaliselt oleks ta teinud grimassi, aga kuna tal oli hea tuju, siis ta lihtsalt naeris,"Sa oled ikka selline härrasmees ja juba väiksest saati," Phoe neris ning müksas poissi enda õlaga. Kui poiss tegu ütles, siis hakkasid mutrid tüdruku peas keerlema ning salakaval muie tekkis ta suule. Kuna enamasti rääkis ta eest alkohol, siis ka tegu oli meeletult lapsik, aga vähemalt Phoe'l oli lõbus. Tüdruk võttis taskust pastaka(miks see seal oli ta ei tea) ning käskil poisil enda naba ümber näo joonistada.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 10:22 pm

" Perekond tegi selliseks " laiutas noormees käsi naerdes. Poiss märkas tüdruku kavalat muiet ja ta oli valmis juba halvimaks. " Okei, polegi kõige hullem, kuna mul tatoveeringuid pole siis tänu sinu soovile saan täna enda esimese läbi enda käe " hakkas poiss naerma.. Ta tõusis püsti, korra samm taha poole astudes kuna ta tuikus ajas ta endal jaki pealt ning tõmbas maika üle pea kaela taha. Kuna poisil muud pähe ei tulnud joonistas ta ümara näo kellel silmad olid kahele poole kõõrdis ning naba oli suuks. Poiss hakkas naerma. Ta oli piisavalt pehmeks joonud ning see nägu oli naljaks tema jaoks. " Niiii Phoenix. Tõde või tegu ? " küsis poiss. Ta kummardus teki poole, et suitsupakist suits haarata kuid jalad olid juba veitsa pehmed ning ta kukkus põlvili teki peale. " Wuops " itsitas ta ning tõusis ja süütas suitsu.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 10:27 pm

Phoe naeris ning siis läksid ta silmad suureks,"wow, sa oled väga fit," nagu juba varem öeldud sai, purjus Phoe'l pole filtrit. Oh joy. Ta jälgis hoolega kuidas poiss kriipse tõmbas ning valmisprodukti peale hakkas meeletult naerma. "Ma võin küll purjus ja täitsa lappes olla, aga that shit is funny." Phoe naeris kui poiss kukkus ning otsustas veel tagumikuga maha jääda, sest kukkumine on praegu garanteeritud. "Ma sooviks ühte tegu nüüd," Phoe naeris ning jäi siis huviga enda seltsilisele, kes polnud enam absouluutselt kompetentne, otsa vaatama.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 10:40 pm

Tüdruku kommentaari peale, et ta fit on, tegi poiss ainult liigutas laia naeratusega kulme üles-alla. " Vähemalt tuli ilus tatoveering " oli poiss tüdruku kommentaariga rahul ja naeris. "Tegu..hmm " noormehel oli pea suhteliselt tühi ja kuna ta on alati mõelnud, et naisi ja neiusi tuleb kohelda väärikalt siis ei tahtnud ta talle midagi väga rasket ka kaela määrida. Ta pahvatas naerma. " hhh.. mida sul vaja oleks teha..hmm " muigas poiss. Kuna ta võttis järve äärde ka oma pleedi kaasa, kuigi ta ei saanud seda maha panna, sest Phoenix laotas enda oma. " Näe, siin on mu pleed. Pane see endale turbaniks pähe ja ole sellega terve õhtu " ütles noormees muiates.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 10:48 pm

"Oi damn, miks ma seda ütlesin, kas su ego tõusis nüüd lakke?" Phoe naeris ning tuletades meelde nägu poisi kõhul hakkas veel kõvemini naerma. See oli ikka kuld ju. Oma tegu oodates, vaheldus tüdruku nägu naeratuse ja murega, sest mine tea mida purjus inimene suudab välja mõelda. Kui aga tegu poisi suust kõlas, siis hakkas tüdruk naerma,"ma saan aru, et sa oled purjus, aga see on lihtsalt non-sense." Phoenix naeris ning võttis siis pleedi ning sidus selle pähe. "Sobib nüüd?" Phoe vaatas poisile tüdinud kuid samas rõõmsa näoga otsa. "Tõde või tegu?"
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 11:02 pm

" Ma ei ole egotseja tüüp " naeris tüdruku küsimuse peale. Poiss hakkas täiega naerma ja ütles " Non-sense vahel ongi omamoodi loovus. Ma lõin läbi sinu sulle turbani " ning itisitas. " Tead sa näed täitsa šikk välja " ise naeru tagasi hoides. " Seekord tõde " üritas poiss tõsiseks saada sest ta põse lihased juba valutasid, kuid nagu näha see ei õnnestunud.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 11:07 pm

"Ma arvan, et sa oled esimene poiss kes seda öelnud on," Phoe naeris, "misasja? sa hakkad minu diip stuffi üle võtma? Ei ole aus," tüdruk üritas kurba nägu teha, aga see tal kauaks ei õnnestunud. Lõpuks purskas ta ikka naerma, jälgides, et turban ta peast ära ei tuleks,"Ma olen alati arvanud, et ma olen see tüdruk, kelle seljas näevad kõik asjad kuumad välja," Phoe naeris. Muidugi ta seda ei arvanud, aga alkohol lisas ta enesekindlusele juurde. "Aga tõde? Nüüd tuleb tõsine küsimus. Kas sa oled kunagi armastanud?" Phoe lootis, et poiss saab aru missugust armastust ta mõtles, aga kuna nad olid juba üsna lappes, siis polnud see garanteeritud.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Teis Veeb 23, 2016 11:16 pm

Tüdruku küsimust kuuldes poiss naeris. Oma keeruka eluga ta teadis, et ta pole kunagi kedagi kindlat olnud. Sest inimesed on tulnud tema ellu kiirelt ja samamoodi ka läinud. " Ma ei ole armastanud, aga ma armastan. Ma armastan oma pere, oma sõpru kes maha jäid, aga kui sa mõtled kedagi kindlat siis ei, sest mul pole olnud kunagi kedagi kindlat " nentis ta muiates. Nagu iga noor nii ka tema oli siiamaani lihtsalt elu nautinud. Jah, tal on elus olnud tüdrukuid kellega ta on suhtes olnud, aga kuna poisi jaoks tähendas armastus midagi väga suurt, siis lühiajalised suhted polnud tema jaoks armastus. " Let's back to business " hakkas poiss naerma, " Tõde või tegu ? " lausus ta silma tehes.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Teis Veeb 23, 2016 11:27 pm

"Hea vastus ning ma täielikult nõustun sinuga. Jah, ma olen olnud armunud, aga ma pole armastanud," Phoe naeratas ning vaatas järve peale. Kuigi laternad ümbruses valgustasid, siis järv oli ikka pigem tume ja salapärane. Kogu kool oli tegelikult salapärane. Aga kamoon, Phoenix käis ju Sigatüüka võlukunsti kooli, mida ta ikka ootas. "Nii, ma võtan jälle tegu," tüdrukul oli raske lauset moodustada, sest sõnad ei tahtnud välja tulla, aga lõpuks sai lause öeldud.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 2 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele