Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Good drinks, snacks & company

2 posters

Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 12:49 am

" No muidugi " vastas Brad naerdes. " ouuu.. sa sodid mu nii ära, et õudne.. Tuled ise mu selga ja kõhtu pesema või " hakkas poiss naerma kui tüdruk tema kehale asju kritseldas. Noormees segas mõlemale suht kanged koksid kokku mis tundusid suht magusad. " Näe preili Phoenix. Siin on Bradi kuninglik jook sulle " ise naerdes ulatas ta neiule joogi.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 12:53 am

Poisi reakstiooni peale hakkas tüdruk naerma,"no mis teha, mu maailm täiega õõtsub ja ma olen päris kindel, et sul ka niiet pohh," Phoe naeris ning poisi lause peale muigas,"küsi mult homme uuesti, ma pole täna võimeline sellele vastama," Phoe haaras poisilt klaasi ning võttis paar lonksu. Enam ta ei hoolinud sellest, et rohkem joomine pole just hea idee, sestta oli ningi lappes ning nii vabana polnud tüdruk ennast juba kaua tundnud.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 1:08 am

Noormees oli unustanud millest ta rääkis ning lausus tüdruku vastuse peale ainult " Kui sa nii arvad " ning muigas. " Niiet sa juba soovid mind homme näha jah " muigas Brad tüdruku vastuse peale. Noormees tundis taas kuidas ta keha vajuks kui maa sisse, tegelikult oli asi lihtsalt alkoholis.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 1:12 am

"Arvan jah," ega tüdruk oli ka juba teema unustanud, aga talle sobis kui keegi järgi andis. Pead noogutades tüdruk muigas,"muidugi ma tahan, kes ei tahaks." Phoe naeris ning viskas jälle tekile pikali. Tal oli paha olla, aga mitte midagi hullu. Ta sulges silmad ning kogemata jäi tukkuma, kuni ta võpatades ennast jälle üles äratas.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 1:21 am

" Ma teadsin " vastas noormees enesekindlalt, kuigi ta tegi nalja, ta ei olnud kunagi selline kes end üle hindas teiste suhtes. Noormees võttis tüdruku juuksesalgu ning keerutas seda. " Niiet ei ühtegi kivi enam meie sõpruse vahel? " naeris ta küsides.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 1:29 am

"Ei teadnud," Phoe naeris ning keeras ennast küljele, toetade pea enda käele, ja küünarnukk vastu maad. Tüdruk tundis väsimust, aga ta oli samas palju erksam kui väga suure osa ta ajast. Kuigi tal oli paha olla, siis ta tundis ennast hästi. Ning ta tahtis seda tunnet endas talletada. Phoenix hakkas naerma,"see on naljakas väljend," tüdruk muigas,"ma ei tea, võibolla on veel mõni ordoviitsiumi lubjakivi meie vahele jäänud." Tüdruk naeris. Vähemalt oli midagi geograafias meelde jäänud."Aga muidu vist mitte."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 1:37 am

Poiss naeris tüdruku jutu peale. " Oeh sind " ning sasis ta juukseid. Peale pleedi mis ta oli eelnevalt neiule andnud võttis ta kotist Cäpy(nokamüts ) tõmbas ta selle kotist endale näo peale. " Tead. Mul on tore sinuga n e i u Phoenix. " ning ohkas.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 1:48 am

"Oeh mind," Phoe naeris ning vaatas poisile otsa. Ta vaatas kuidas poiss cap'i näole asetas ning naeratus tekkis ta näole. Talle on need alati meeldinud. "Tead. Mul on ka sinuga väga tore h ä r r a Bradley," tüdruk naeratas ning puhus õhku suust välja, vaatates kuidas täänu külmale temperatuurile sealt auru välja tuli.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 1:53 am

" ma tänan sind preili preili preili Phoenix " itsitas noormees capy alt. kuna ta ei näinud ei ööd ega midagi siis ta lebas niisama. Ta tõmbas enda suu capy alt välja " räägi mulle midagi huvitavat endas. Sa oled nii tore, aga ma tahaks veel midagi head teada sinust " lausus ta ning talle tuli üks laul pähe mille peale ta hakkas õlgu liigutama. vaikselt ümisedes laulis ta " I think you really good, I like you a lotl I thin you really good, i like you a lot, maybe we can hang out or something " ümises ta Saara repertuaari.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 2:01 am

"Palun palun," tüdruk naeratas ning jälgis siis cap'i all konutavat kuju. Kui ta aga suu paljastas, et tüdrukuga rääkida, siis hakkas Pheo naerma. Oeh jah,"mis ma räägin siis? Emm, Mu nimi On Phoenix Fintry, keskmine nimi on mul Jennifer, aga ma ei kasuta seda üldse. Mu lemmikvärvid on must ja punane, mul on nabaneet, ma oskan laulda ja klaverit mängida, mulle meeldivad maod, mulle ei meeldi kassid ja ma armastan piparmündi jäätist šokolaadi tükkidega," Phoenix naeris ning palus siis poisil sama teha. Kuuldes poissi talle tuttavat laulu laulmas, hakkas tüdruk temga kaasa laulma, sest let's be honest, see laul oli catchy.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 2:08 am

" fintry " lausus noormees nime läbi spellides " lõpuks ma sain su perekonnanime teada " ise muiates. Brad kuulas neiu ära, ta teadis kui vastandlikud nad on kasside suhtes ning värvide suhtes. " Minu nimi on Bradley- Stewan (Stivan hääldus) Eastmoon. Minu lemmik värv on taeva sinine ning mu element on õhk. Kuigi see ei puutu asjasse, aga nii see on. Mulle meeldivad samuti maod, samas ka rotid ja kassid. Ma ei armasta jäätist, aga mulle meeldib ice-espresso mündiga, võibolla see on midagi sarnast " lausus ta naeratades. Poiss puhkes naerma kui tüdruk temaga laulma hakkas. " sa tead ka seda laulu jah ? " ning tõmbas capy näole ise selle alt naerdes.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 2:14 am

"Selline tunne nagu me oleks just kohtunud," Phoe naeratas ning kuulas siis poisi loetelu, vahepeal kulmu kergitades ja vahepeal naeratades. Neil oli natuke ühist, aga samas ka sarnasusi. Phoenix ei osanud kunagi endast midagi käsu peale rääkida ehk ta oli olnud ülllatunud kui tema loetelu ta suust üsna lihtsalt välja pääses. Kuigi nad kohtusid alles, siis oli tüdrukul tunne nagu nad oleks juba vanad tuttavad. Poisi küsimuse peale tüdruk naeris,"muidugi tean, see on täiega mu jam," Phoe naeratas ning otsustas enda pea lamava Brad'i kõhule toetada. Nii oli ju palju mugavam.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 2:19 am

Noormees tegi nalja ning mängis lämbuvat kui tüdruk enda pea noormehe kõhule asetas " ta hakkas naerma ning asis tüdruku juukseid " Tead mida ma tahaks täiega hetkel. Ühte head kebabi või burgerit " noormehel oli nälg. Kuna ta oli kaua spordiga tegelenud siis ta teadis, et kui sööd ja treenid siis lihas kasvab. Ta võttis paar juustukuubikut ning poetas need endale suhu.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 2:23 am

Phoe näitas poisi näitemängu peale vaid talle keskmist sõrme ning hakkas siis naerma. Kui brad ütles, et ta kababi või burgerit tahab, siis hakkas tüdrukul suu vett jooksma. Toidule mõeldes tuli talle meelde, et ta polnud juba päris pikka aega midagi korralikku söönud ning seda kinnitas tüdruku korisev kõht. Phoe oigas ning imiteeris Bradley't, toppides endale juustu suhu. "Tead mis, ma olen täiega väsinud," Phoe ohkas ning seejärel naeratas,"aga samas ma pole üldse väsinud. Mõistad?"
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 2:29 am

Kui Brad nägi, et tüdruk poetas endale juustukuubiku suhu, võttis ta mõned juustukuubikud ning lisas ühele veel mitu " Lennuk tuli, amps amps " hakkas ta naerma. Kuuldes, et tüdruk on väsinud tõstis ta neiu pead ning pani oma käe talle pea alla. Ta ei proovinudki tüdrukut sebida, aga kuna oli külm ja sügis siiski, siis ta teadis, et naisteravahid tuleb kohelda hästi.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 2:33 am

Phoe hakkas naerma kui Brad talle lennukit tegi,"ma päriselt ka pole väike laps," tüdruk raputas pead kuid võttis juustu hea meelega vastu. Phoe vaatas taevasse ning oli hetkeks lummatud kui pilvitu taevas oli ning kui paljud tähed talle vastu särasid. Ta tundis ära suure ja väikse vankri, põhjatähe ning kassiopeia. Need olid tal alati meelde jäänud. Kui poiss on käe tüdruku pea alla asetas, siiis tekkis tüdruku näole õrn naeratus. Ta jääb ikka lõpunni härrasmeheks. Tüdruk tundid nagu ta tahaks midagi öelda, aga ta ei teadnud mida.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 2:26 pm

" Laps on meis kõigis sees, vahel see külg näitab end " muigas Brad tüdrukule silma tehes. Pikk vaikus." Kas sa teadsid, et täht on lihtsalt üks suur kivikobakas millel on tolm ning selleks nad helgivadki meile nii ilusana. Kui meie arvame, et me saame soovida kui täht langeb, siis tegelikult täht on ammu põlenud kui meie soovima hakkame. Me näeme seda põlengut lihtsalt hiljem " üritas Brad tarka panna. " Mulle meeldib täiega ütlus " Mulle meeldib öö, sest ilma pimeduseta me ei näeks kunagi tähti " naeratas ta.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 8:25 pm

"Oh, wise words by Brad, eks ma jätan meelde," Phoe naeris ning kuulas poisi juttu tähtedest, ise mossitades,"kuidas sa julged minusuguse 'väikse tüdruku' meeleolu sellise jutuga ära rikkuda. Sa põhimõtteliselt ütlesid, et minu soovid on sama surnud kui need tähed mida me näeme," Phoe näitas poisile keelt,"kuule tänud jah." Tegelikult Phoe teadis seda, et langevad tähed olid juba väga kaua aega tagasi ära põlenud ja kõik mis neile nähtav on väga suure delay'ga, aga poiss ei pidanud seda praegu välja ütlema. Lihtsalt oli vaja hetke nautida. Poisi viimase mõtte peale aga tüdruk naeratas,"a mulle meeldib see ütlus," tüdruk köhis kurgu puhtaks,"ma ütlen nüüd selle inglise keeles, sest nii kõlab see paremini 'Decades can pass, you can move countries, wars can be fought, people can die, people can change, but the stars stay the same. They stay constant, they are really the only reliable things in life'" Phoenix ohkas ning naeratas, sest veel tõesemat lauset polnud ta varem kuulnud.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 9:09 pm

" Sorri sorri sorri " vabandas noormees naerdes. " Ma ei mõelnud seda nii. Okei ma fantaseeri ja unusta kõik eelnev jutt. Rääkisin jama juttu " ütles ta naerdes. " Mulle meeldib see mõttelaad " noogutas ta. " Vaikselt tõmbas ta enda käekese neiu kaela alt, et tõusta. Ta jõi enda koksi lõpuni ning valas uue. Kuna õues oli jahe siis poisi pea kiskus samuti selgemaks. " Tahaks kuskil soojal maal hetkel olla. " lausus ta krimpsus näoga.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 9:44 pm

"Ei vabanda välja," Phoe mossitas ning siis manas näole naeratuse,"rääkisid jah jama juttu, aga vähemalt sa tunnistad seda," Phoe muigas,"sest esimene samm probleemi lahendamisel on selle tunnistamine." Tüdruk tegi poisile silma ning hakkas naerma. Phoenix tõusis istuli kui sai aru, et poiss soovis ka üles tõusta. Kui Brad aga talle juua ei pakkunud, siis tekkis jälle talle mossis nägu ette,"mis sai sinu härrasmehelikkusest? Miks sa mulle juua ei pakkunud?" kuigi tüdruku nägu oli tõsine, siis mõtles ta muidugi seda naljaga. "Usu mind," Phoe naeratas,"ma tahaks ka."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 9:59 pm

" No nüüdd saan peapesu ka veel " tegi ta mossis näo. " Pardon my lady " hakkas ta naerma ning võttis tüdruku klaasi ja täitis selle joogiga. " Palun, siin on teie joogikene " lausus ta muiates ning ulatas neiule. " Laske aga hea maitsta, Mister Bradley oma retsept " ütles ta naerma pahvatades ning tõmbas mahvi suitsust.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 10:03 pm

"Saad jah, sest sa oled suur poiss, sa peaksid teadma mis on õige, mis vale," Phoe muigas ning haaras poisi poolt täidetud klaasi,"no aega võttis, aga asja sai," tüdruk naeris ning võttis klaasis olevast joogist mõned sõõmud. "Kohe Mister Bradley oma retsept?" sest et rumm koolaga oli ju just poisi poolt leiutatud. Great joke. Phoe naeris koos poisiga ning jäi mõttesse. Ta ei teadnud mida täpselt ta mõtles, aga tal tuli see hetk, kus ta lihtsalt üks hetk kaob reaalsusest ning jääb hulpima mõtete mõõtmatusse merre. Ta ei tea miks ta sinna sattus, aga sii ta ta oli.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 10:06 pm

Noormees tegi ainult kutsikasilmi tüdruku jutu peale ning siis muigas. Nähes, et tüdruk jäi mõttesse uuris ta kohe " Millest mõtled ? " ning jõi enda klaasi tühjaks. " Jaga minuga ka oma mõtteid " oli noormees uudishimulik ning istus neiu kõrvale tagasi teki peale kui suits oli lõpetatud.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 10:10 pm

Kuuldes järsku poisi häält, tuli tüdruk niiöelda maa peale tagasi. "Ah mis sa küsisid?" hetk hiljem sai alles tüdruk küsimusest aru,"ma mõtlesin, et issand jumal kui kuum sa ikka oled," Phoe hakkas naerma ja siis muutus tõsiseks ning kehitas õlgu,"tegelikult ma ei tea millest ma mõtlesin. See oli nagu tühjus, aga samas polnud ka. Ma kutsun seda kohta oma peas paradiisiks. Sa ei pea mitte midagi mõtlema, et tunda ennast väga hästi," Phoe ei osanud seda seletada, sest polnud kindel kas keegi teine peale tema ka sellist asja koges.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 10:15 pm

" Kuna sa ei mõelnud seda tõsiselt ja tegid nalja siis ma ei võta seda kui komplimenti " ütles Bradley naerdes ning kuulas edasi mis tüdrukul öelda oli. " Kõrvalvaatajatele on tihti selline olek Stoned " muigas ta ning jätkas " aga kuna sul ei ole põhjust stoned olla siis ma tean seda tunnet kui mõnikord pilk jääb kuskile tühjusesse ning samas nagu mõtleks kuid kui millelegi keskenduda siis ei tea millest mõtlesid. Mina näiteks mõtlen enda rummiklaasi peale hetkel, et peaks ühe sõõmu võtma " tegi ta tüdrukule silma ning haaras klaasi.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 5 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele