Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaheta kasutajat



Logi sisse

Unustasin parooli

Aastaaeg

Sügis
Temperatuur: 8-13C°
Latest topics
» Chat vol 4
by Bradley-Stewan Eastmoon Esm Juun 19, 2017 1:05 pm

» Algaja ebaõnn
by Sasha Moore Reede Juun 09, 2017 2:48 pm

» Roxana Rogue
by Roxana Rogue Reede Juun 09, 2017 12:28 am

» MOORE, Sasha
by Sasha Moore Nelj Juun 08, 2017 10:12 pm

» Aiden Thor
by Aiden Thor Nelj Veeb 09, 2017 2:11 pm

» Harper Gray
by Harper Gray Kolm Veeb 08, 2017 10:04 pm

» Masendus
by Kelsea Dekker Teis Veeb 07, 2017 12:48 pm

» Marcus Leicth-Smih
by Marcus Leicth-Smih Esm Veeb 06, 2017 10:43 pm

» Ruben Davidson
by Ruben "Ben" Davidson Esm Veeb 06, 2017 9:59 pm

» Aktiivsuse Kontroll
by Ariana Clarke Esm Veeb 06, 2017 9:33 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(28) oli siin foorumil Nelj Jan 26, 2017 1:46 am

Good drinks, snacks & company

2 posters

Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 10:20 pm

Phoenix naeris ka ning tegi siis poisile silma. Ei saanud ju kõike kohe kätte anda. "Kui sa nii ütled, siis sul on isegi õigus. Stoned olemine oli tõesti peaaegu üks ühele sellega" Phoe naeris. Ta oli päris palju jama vahepeal kokku keeranud ning listist ei puudunud ka pilves olemine. "Aga jah, kuna ma praegu stoned ei ole, siis ei ole sellega tegemist," Phoenix naeris ning kuulas poisi jutu ära ning rummist rääkides hakkas tüdruk veel rohkem naerma,"ilmselgelt sul on mõtetes kõik prioriteedid paigas," Phoe muigas ning võttis ka enda klaasist lonksu. Või kaks. Või kolm. Või...
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 10:33 pm

" Minul on peas kõik paigas. Enamasti ma alati ütlen millest mõtlen, kui see on asjakohane. No see jutt oli muidugi all in ja räigelt asjakohane " hakkas Bradley naerma. " Ma olen vahel mõelnud, et nii tore oleks teada mida keegi mõtleb, või millest mõtleb õigemini, siis näeks kohe inimesi palju paremini läbi ja teaks kes milline inimene on " lausus ta salakavala pilguga.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 10:48 pm

Phoe muigas,"selles ma nii kindel ei ole, et sul kõik paigas on." Tüdruk naeris,"kas sa ise saad ka aru kui segast juttu sa vahepeal suust välja ajad?" tüdruk naeratas ning lõpetas jälle enda klaasitäie. Peaks vist AA-ga ühinema... Phoe kuulas poisi juttu ning kehitas õlgu,"eks ma ka olen nii mõelnud, aga samas see võib ka väga häirivaks muutuda. Mõned mõtted on sellised, mida kuulda on ääretult... ebameeldiv." Phoe oli muidugi ise ka mõtetelugemisest unistanud, aga alati ta siiski leidis ka enda soovile vastuväiteid.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 10:53 pm

" No nüüd tembeldad mind segaseks ka veel " ütles ta muiates. " Jah sõidutan su sinna rühma kus nad kogunevad " lausus ta pöialt tõstes. " Seda kaa, aga siis saabki rohkem teada mida inimesed mõtlevad.. või noh ma ei teagi " kehitas ta õlgu. " Samas mulle ei meeldiks kui keegi minu mõtteid loeks " naeris ta selle peale.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 11:00 pm

"Tahad sa siis väita, et sa pole?" Phoe naeris. Talle meeldis see, et võisid poisiga üksteist solvata(naljaga muidugi) ning kiusata, ilma et mingi hull solvumine toimuks. "Kuule, mitte ainult sa ei pea mind sõidutama, vaid sa pead ise ka tulema." Phoe muigas,"Tere, mina olen Phoenix ja mul on alkoholiprobleem. Siis kõik kuulavad mu lause ära ja ütlevad 'tere Phoenix'" tüdruk naeris. "No naagu igal asjal, on ka sellel plussid ja miinused. Aga ma ei viitsi selle üle pead ka murda."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 11:07 pm

" Muidugi ei ole " ütles ta enesekindlalt naerdes. " Mina ei tule kuskile ma olen täiskarsklane " lausus ta klaasi tõstes ning sõõmu võttes. Isegi kui ma tulen siis ma lausun " Tere, tema on Phoenix ja tal on väääääga suur probleem alkoholiga, korrake aplausi " ning naeris. " Ma olen nii tubli, et ma ei vaja AA-d enda aitamiseks. " tegi ta targa näo pähe.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 11:12 pm

Poisi sõnavõtu peale hakkas tüdruk naerma. Nagu pisarateni naerma. "Jaa, sa saad mu moral support olla ju," Phoe naeris,"ei, sul ei ole AA'd vaja, sul on vaja midagi suuremat ja tugevamat. Sind peaks panema kuhugi luku taha alkoholist paastuma," Phoe mõtles hetke,"aga ma arvan, et sul tuleks sellised võõrutusnägud, et sa näriksid luku läbi ja nii edasi ning lõpuks leiaksid oma pudeli." Phoe muigas,"teiste sõnadega sa oled nagu hopeless case."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 11:22 pm

" Jah, seda ma võin seal grupis sulle olla " noogutas ta pead naerdes. " Ole nüüd. Pole nii hullu minuga midagi. Täitsa liialdad " ütles ta naerdes. " Niiet mul nüüd tempel otsa ees "lootusetu " ma tänan teid madam selliste hiilgavate sõnadega mind kiitmast " tegi ta solvunud näo ise naeru tagasi hoides.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 11:31 pm

"No siis on otsustatud. Alates tänasest sa oled mu moral support," tüdruk naeris."Jajah, ma "liialdan", kas sa oled endaga kohtunud?" Phoe muigas ning noogutas,"põhimõtteliselt on jah. Kanna seda ikka uhkusega nagu enda esiisade vara," tüdruk tegi hääle madalamaks ning vaatas kaugusesse, üritades oma lauset tõsisemaks muuta, kuid siis hakkas naerma ning lõpetas pooleldi naerdes enda klaasitäie.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 11:37 pm

" Mis mul siis nii viga on ? " küsis ta teadmatuses " Kirjelda siis milline ma olen sinu arust " ootas ta huviga tüdruku selgitust. Tüüp üritas täiega tõsist meeleolu näidata. Nähes, et tüdruk lõpetas klaasi, tegi ta sama. Ta valas mõlemale uuesti klaasid täis. Kuigi Phoenix polnud öelnud kas ta tahab juurde, aga parem enne täis valada kui taas märkus tuleb. Poiss muigas ning ulatas tüdrukule klaasi.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 11:43 pm

"Sul ei ole midagi viga," Phoe muigas,"ma ei väitnud, et sul midagi viga ju on, äkki ma mõtlesin seda hea asjana?" Phoe hakkas naerma ning siis mõtles mida poisi kohta öelda,"sa oled ilmselgelt sõbralik. Väga hea suhtleja. Natuke veider ka," Phoe naeris,"ja üldkokkuvõttes sa suutsid esimese päevaga mulle paremaks sõbraks saada kui 99% selle kooli inimestest," Phoe naeratas. Nähes, et poiss juba tüdruku klaasi täidab tekkis tüdruku suule jälle naeratus,"tubli poiss, sa õpid kiiresti," tüdruk naeris ning tõstis klaasi,"alanud sõpruse terviseks."
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Nelj Veeb 25, 2016 11:45 pm

Poiss tõstis kulmu ja kuulas ära mis tüdrukul öelda oli " Nii..hea suhtleja, hea sõber.. jätka samas vaimus.. ma kuulan kui üks suur kõrv " sõnas ta naerdes. " Alanud sõpruse terviseks " ning lõi klaasi tüdrukuga kokku.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Veeb 25, 2016 11:53 pm

"Kuule, ega ma liiga palju su ego boostida ka ju ei tohi," tüdruk naeris ning lõi klaasid kokku. Ta pilk libises üle eemaloleva metsa järvele ning järvelt poisi näole. Ta teadis, et neil oli veel palju üksteise kohta õppida ning teada saada, kuid selles hetkes oli kõik täiuslik. Oli kõik selge.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Reede Veeb 26, 2016 12:29 am

" Miks mitte, boosti ikka " vastas ta naerdes. " Kes muu seda siis teeb kui mitte sina, või mis ? " muigas ta. Noormehel oli väga lõbus terve õhtu otsa olnud. Miks mitte koos aega veeta, juua head jooki ning lobiseda kõigest mis pähe tuleb. Jah muidugi Phoenixil olid vahepeal omad kommentaarid aga poiss võttis seda puhta huumorina.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Reede Veeb 26, 2016 12:33 am

"Sorry but no can do. Muidu sa tõused püsti ja komistad enda ego taha," Phoe naeris ning noogutas,"selles on sul tõsi. Nagu me oleme juba kindlaks teinud, siis minult saab väga häid komplimente." tüdruk naeris, sest poiss ei olnud just väga palju neid saanud. Pigem oli ta pidanud taluma läbi nalja solvanguid. Aga Phoe suhtleski nii. "Mida sa praegu üle kõige ihaldad?" see küsimus tuli tüdruku pähe lampi, aga juba oli see ta suust kõlanud.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Reede Veeb 26, 2016 1:01 pm

" Ego pole kunagi probleemiks olnud, aga mõnel on kivid probleemiks " hakkas Bradley naerma. Tüdruk teadis küll millest jutt. Noormees naeris tüdruku jutu peale seoses komplimentidega. " Hmm..mida ma võiks ihaldada?" Mõtles ta kuigi ta pea oli tühi. " Ma ei oska sellele küsimusele vastata, " lausus ta õlgu kehitades. " Räägi parem mida sina ihaldad, või ihaldaksiiiid " hetkel, küsis ta neiu käest.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Reede Veeb 26, 2016 1:38 pm

"Ole vait," Phoe hakkas naerma ning ta lõi poissi. Miks ta pidi talle tema komistamist meelde tuletama. Damn him. "Mh, nii igav kui sa vastata ei oska," Phoe naeratas,"mida ma ihaldan? Ma ihaldan täielikku rahu ja aksepteeritavust iseendaga. Ma tean et see kõlab väga lamedalt, aga mulle on see oluline." Phoe kehitas õlgu.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Reede Veeb 26, 2016 2:05 pm

" Mhh " mõhises noormees. " Ma ei tunne hetkel millegist puudust ju " selgitas Bradley naerdes. " Kas sul siin siis hetkel ei ole rahlik ? " noris ta veitsa tüdrukut. " Lamedat pole siin midagi " lausus ta noogutades. " Ma esitan parem sulle küsimuse. Kui sa saaksid midagi minu juures muuta, kas siis välimuselt või iseloomult, siis mis see oleks ? " ning jäi Phoenixi vastust ootama. Ta kohe väga ootas mida tüdruk selle peale öelda on
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Laup Veeb 27, 2016 11:10 am

"No sul siis veab kui sa millestki puudu ei tunne," Phoe naeratas,"jah, mul on siin rahulik, aga see pole päris see peace of mind mida ma silmas pidasin. Selleni on veel pikk tee. Ja selleks ma pean suutma iseendaga rahu sõlmida ning aksepteerima ennast. Aga loodetavasti ma jõuan sinna kunagi," Phoe kehitas õlgu ning kuulas poisi küsimust,"ma ei tunne sind just väga kaua, niiet mida ma ikka muuta tahaksin? Ma kustutaks su mälust ära pildi minu komistamisest ning nendest pastakaga joonistatud asjadest teeksin päris tatokad," Phoe naeris,"aga sina minu juures?"
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Laup Veeb 27, 2016 2:25 pm

" No ainuke puudus mida ma kahjuks pean elu lõpuni tundma on mu surnud vend, aga see puudus jääb ja sellega ma lähen hauda " lausus ta veits emotsioonitul toonil. " Kindlasti jõuad, sa oled tubli tüdruk ja sa saad sellega hakkama ning ma usun sinusse " lausus Brad lootusrikkalt, et ergutada neiut. " Aga näed sa ei saa seda teha ja ma mäletan neid " hakkas poiss naerma. " Oleksid võinud siis vähe graatsilisemalt kukkuda " noris ta neiu kallal naerdes " Mida ma sinu juures muudaksin..hmm.. võibolla nalja pärast mõneks ajaks muudaks su iseloomu sulle vastandikuks ehk selline pehmeks roosalikuks neiuks " pakkus ta välja.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Laup Veeb 27, 2016 3:43 pm

"Ma tean mida sa tunned," Phoe nägu muutus hetkeks tõsisemaks. Tüdruku olemine muutus aga poisi kommentaari peale lõbusamaks,"aww, niiet sa arvad, et ma olen tubli," Phoe muigas,"ja sa usud minusse? Mida veel elult tahta," tüdrukule jõudis kohale, et polnud juba pikemat aega pudelit puutunud ja no seda tuli ikka muuta. Ta täitis enda klaasi seekord ise ja asus rõõmsalt jooki alla kulistama."No ja sa oleksid võinud vähe graatsilisemalt seda mitte näha" Phoe ohkas, naeratus suul,"sa tahad, et ma oleks pehme roosalik neiu? Eks seda sa pead ikka elu lõpuni unistama, sest that is so not going to happen," tüdruk muigas ning kallas vedelikku kurgust alla.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Laup Veeb 27, 2016 7:49 pm

" Jah ma arvan, et sa oled tubli " noogutas Brad. " Ma olen alati graatsiline ja minu pilk on graatsiline ja minu olek on graatsiline " lollitas ta neiu ees. " aaga sa võiksid ühe päeva olla selline roosalik neiu. Seda oleks tore vaadata " lausus ta tüdrukule. Noormees võttis sõõmu enda joogist ning ohkas siis. Alkohol on üks tore asi mis teeb tuju heaks, kuid ka asi mis toob väsinud tunde.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Nelj Märts 10, 2016 6:24 pm

"Muidugi ma olen tubli," Phoe naeris,"aga sinu graatsilisuse koha pealt ma pole nii kindel. Kui sa seal ümber posti ennast hööritasid, siis see oli ikka graatsilisusest väga kaugel." tüdruk kallutas oma pead, sest see oli hetkel krampi läinud. "Roosalik neiu?" Phoe muigas,"that is so not going to happen," tüdruk ei kavatsenud tõesti selliseks muutuda. Sorry not sorry. Aga enne kui jõudis mõttega edasi minna, viskas tüdruk külili ning hakkas karjuma. Karjuma selle tõttu, et ta tagareis pidi krambi üle elama ja see hurts like hell. Tüdruk teadis, et poiss võis teda imelikult vaadata ja keegi kuulda, aga mõtted olid tal täielikult täidetud valuga.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Bradley-Stewan Eastmoon Reede Märts 11, 2016 4:19 pm

" Sa lihtsalt ei tea kuidas käib õige postitants " naeris Bradley tüdruku lause peale. " Aga miks mitte ?Proovida ju võid, äkki hakkab roosalikus meeldimagi " muigas ta. Noormees ehmus tüdruku käratuse peale. "Kas sinuga on kõik korras ? Mis juhtus ? " küsis ta altkulmu tehes. Ega tema ju ei teadnud, et tüdrukul krambitavad jalad on.
Bradley-Stewan Eastmoon
Bradley-Stewan Eastmoon
7. klass

Posts : 350
Reputation : 0
Join date : 18/02/2016

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Phoenix Jennifer Fintry Laup Märts 12, 2016 12:17 am

"Ja sa oled tõeline professionaal?" tüdruk kergitas kulmu. Hea nali, juba ta kujutas Brad'i igapäevaselt posti ümber tiirlemas ning see mõte tõi talle naeratuse suule. "Ei või proovida. Mulle ei meeldi selline 'roosa' elustiil" Phoe ohkas,"ja pealegi on selliseid tüdrukuid juba siin maailmas nii palju. Pole ühte juurde vaja." Phoe noogutas poisi küsimuse peale,"jaa, nüüd on kõik korras, lihtsalt tagareiekramp tuli." tüdruk kehitas õlgu. Tegelikult juhtus seda tihti.
Phoenix Jennifer Fintry
Phoenix Jennifer Fintry
6. klass

Posts : 546
Reputation : 0
Join date : 09/02/2016

Tegelase Leht
Verestaatus:
Hüüdnimed:
Vanus:

Tagasi üles Go down

Good drinks, snacks & company - Page 6 Empty Re: Good drinks, snacks & company

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele